24 máj 05, 03:05:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 280 281 [282] 283 284 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277513 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4215 Dátum: 10 feb 19, 11:59:39 »

Egyszerű a válasz, James Cameron azért nem engedi, hogy más is forgasson ezen a néven filmet, mert fél, hogy ha sikeres lesz, akkor az ő filmje feledésbe merül. xDD

Ez így hülyeségnek hangzik, de a trailert elnézve erre minden esély meg lenne, ráadásul emögött a film mögött se éppen egy névtelen rendező van. Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4216 Dátum: 10 feb 19, 12:02:29 »

Hát igazából az Avatar önmagában is eléggé felejthető. Nevet Legfeljebb csak technikatörténeti szempontból nem, am nagyon nem volt nagy szám. Ha vki a fórumon le akarná írni mi volt az Avatar története, akkor csak nehezen tudná betartani a 4szavas szabályt. xDD  Pojén
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4217 Dátum: 10 feb 19, 12:04:59 »

Ez igaz. És a trailer alapján valóban nem lesz rossz film Nevet Alig várom már. De sajna még odébb van... Csak azt nem értem, hogy minek ez a vagdalkozás, mikor az Avatárnak köze sincs az Avatárhoz, közben a The Last Airbendernek van köze az Avatárhoz, mert az utolsó léghajlító/légidomár maga az aktuális avatár... Az Avatárban meg egyszer elhangzik, hogy azok a fél ember fél navi lényeg az avatárok, utána meg semmi... Nem értem... De ez a logika biztosan magas az én alantas logikámnak... De szívatásnak érzem. Szimplán csak azért sem lehet értelme, mert valaki, akinek sok pénze van és tök gyerekes nem akarja, hogy kiderüljön az, amit már mindenki tud...
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 19, 12:05:51 írta six » Naplózva
mates07
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 223


« Válasz #4218 Dátum: 10 feb 20, 21:11:29 »

Én nem tudom hogy miért de én jobban várom a Clash of the Titans-t a trailer alapján mint az uccso léghajt. Nem tudom láttátok e már a trailert ha nem nézzétek meg kacsint
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4219 Dátum: 10 feb 20, 21:19:48 »

Igeeeeen Nevet Az is jó. Azt is várom nagyon-nagyon. De 36 fokos Avatar-the last airbender lázban égek és még sokáig abban fogok. A clash of the titans is biztos jó lesz Nevet ápr. 1-jétől meglátjuk, hogy tévedtem-e a clash of the titansszal kapcsolatban.
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #4220 Dátum: 10 feb 21, 01:02:28 »

Azt bárki mondhatja, hogy 14 éve tervez egy filmet. Nem feltétlenül igaz.

Nekem viszont ez az Aang Film még mindig nagyon komolynak tűnik. Nem jön át belőle Aang karaktere. A gyerek túlságosan komolynak tűnik, és egyszer sem szólal meg a Trailerek alatt, viszont iszonyatos támadásokat csinál.
Remélem belerakják Aang játékos természetét, mert ha nem, akkor nagyot csalódni fogok a filmben.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4221 Dátum: 10 feb 21, 10:02:56 »

Aang gyerekes énje nagyon fontos a történet szempontjából. Mint Appa és Momo is. Appán utaznak ide-oda és Aangnak ő az egyetlen 'emléke', köteléke a népéhez. Momo is mondjuk egyfajta kötelék a levegő nomádjaihoz, viszont Momo aranyos és vicces Nevet Ha nem rakják bele Aang gyerekes mivoltát, vagy a két állatsegédjét, akkor nem lesz hű a film a rajzfilmhez, így viszont nem is olyan fontos, hogy mi a címe a filmnek. Egyszer megszólal Aang a trailerben, ordít egyet ikszdé A trailernek szerintem inkább ezt a vonalat kell követnie. Mármint az akciódús jeleneteket kell bemutatnia, hisz gyakorlatilag inkább az akció a fontos, de a humor is elengedhetetlen a történet szempontjából... Patt helyzet... Remélem, sikerült megoldania a rendezőnek...
Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #4222 Dátum: 10 feb 21, 12:54:34 »

Most néztem az uj Justice League filmet a Chrisis on two earth-ot, egész jó lett.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4223 Dátum: 10 feb 23, 09:57:36 »

Hát igazából az Avatar önmagában is eléggé felejthető. Nevet Legfeljebb csak technikatörténeti szempontból nem, am nagyon nem volt nagy szám. Ha vki a fórumon le akarná írni mi volt az Avatar története, akkor csak nehezen tudná betartani a 4szavas szabályt. xDD  Pojén

Nah én is megnéztem, csak hogy teljes képet kapjak a dologról, nos történet szempontjából tényleg nem vág földhöz senkit, de technikailag eszméletlen, amit leművelnek benne, de ettől még mindig nincs lövésem se, hogy minek kellett ezért 2 és fél órás filmet forgatni.  Hmm?
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #4224 Dátum: 10 feb 23, 20:30:06 »

Megnéztem ma a Percy Jackson-t személy szerint nekem nagyon tetszett. Kellemes időtöltés volt a délutáni órákra.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4225 Dátum: 10 márc 03, 23:49:04 »

Nem bírok leállni a dokikkal >.<#
Eddig meg akartam várni a szinkront, mert ennél a sorozatnál valahogy sokkal jobban bejön az eredetinél, de ma elkezdtem nézni a nyolcas évadot, most a felénél járok, de szerintem nézni fogom amíg el nem fogy smirksweat
Naplózva
Ravengoth
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 87


« Válasz #4226 Dátum: 10 márc 10, 08:52:08 »

Nekem nagyon bejönnek a keleti horror filmek, a kedvencem a Ju-on vagyis az Átok(nem az amcsi remake!!!), és még nagyon bejött a Motel(nagyon erős idegzetüeknek xD), nagyon érdekes a sztori, egy világ méretü szervezet ami fiatal túristákat fogjul ejtenek és szószerint elárverezik  a gazdagok hogy kielégítsék  piszkos fantáziájukat igencsak nagy összeg ellenében, de van egy szabáj: az áldozat nem hagyhatja el a "szobát" élve, de egy fiatal srácnak nincs inyére h megkínozzák, megöljék és sikerül megszabadúlnia a vágó hídról...
Naplózva

Fear of the dark!
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4227 Dátum: 10 márc 11, 19:34:48 »

Én most a Vasember 2-őt várom legjobban és lám ki is jött nemrég a trailer.  Kúl

http://www.youtube.com/watch?v=FNQowwwwYa0
Naplózva


 
Preda
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #4228 Dátum: 10 márc 13, 16:50:46 »

Hi all!
A Kick-Ass film jóvoltából indítottak egy versenyt aminek a lényege, hogy fabrikálnod kell magadból egy hőst és ha jó sokan szavaznak rád akkor a hősöd bekerül a Kick Ass 2 képregénybe. Én is készítettem magamról Mr Fat-Ass néven. (Az lennék.) Örülnék neki ha szavaznátok rám. Poén lenne ha sikerülne bekerülni a következő Kick-Ass képregénybe. Nevet

A film előzetes: http://www.youtube.com/watch?v=DrKHu2UX1vA

Ezen a linken lehet rám szavazni: http://www.iwillkickass.com/?id=f722590e02713ce8a3a0e3a2398623ab

Tudom nagyon LOL de azért jól esne a szavazat. Nevet  bow
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4229 Dátum: 10 márc 13, 18:16:30 »

Hát igazából az Avatar önmagában is eléggé felejthető. Nevet Legfeljebb csak technikatörténeti szempontból nem, am nagyon nem volt nagy szám. Ha vki a fórumon le akarná írni mi volt az Avatar története, akkor csak nehezen tudná betartani a 4szavas szabályt. xDD  Pojén

Már az elején várható volt, ez a sablonos sztori szerintem, és gondolom az emberek nagy része nem a történet miatt nézte meg hanem a képvilág ami nyújtott, az akkor is lenyűgöző.  ^_^
Naplózva


Oldalak: 1 ... 280 281 [282] 283 284 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!