24 máj 05, 06:31:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 278 279 [280] 281 282 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277707 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #4185 Dátum: 10 jan 15, 15:28:51 »

Én azt a sorozatot a Comedy Centralon szoktam nézni. Ott hogy adják, mármint sorba, össze vissza, vagy hogy? Mert most hogy mondjátok hogy 5. évad, eddig nem nagyon tűnt fel, hogy van története is...  smirksweat
Naplózva

....................................................................................................................
Naryk
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 6



WWW
« Válasz #4186 Dátum: 10 jan 15, 21:18:36 »

Comedyn asszem csak az első 3 évadot adják le bár nem sokára már a 4. is meg lesz szinkronnal Nyelvesít mindazonáltal én azt vallom hogy eredeti hanggal minden sokkal jobb Nyelvesít
Naplózva


Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #4187 Dátum: 10 jan 16, 12:02:05 »

Ez általában igaz, de itt sztem eltalálták a hangokat  Pontosan Amúgy hol szoktátok nézni?
Naplózva

....................................................................................................................
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #4188 Dátum: 10 jan 19, 08:07:59 »

Vajon mi történik, ha keresztezzük az utóbbi idők legsikeresebb tini drámáját a világ legkeményebb FPS-ével? Hát megszületik a Twilight Modern Warfare 2!

http://www.youtube.com/watch?v=miawLu_ScMI  xDDD
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #4189 Dátum: 10 jan 19, 09:18:29 »

Ez nagyon komoly volt Pojén . Akár a viccek topicba is elmenne.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4190 Dátum: 10 jan 24, 08:52:21 »

Alkonyat filmek...
Elsőről már korábban írtam..
Második is nézhető..
Na de van spoilerem a 3. részhez..
Spoiler!
Leírás: Bella olaszországi kiruccanása következményeket von maga után. Szobafogságot kap, és csak megfelelő időpontokban láthatja Edwardot. Charlie még mindig neheztel Edwardra, amiért olyan csúnyán elbánt a lányával. Bella komoly választás elé kerül. Választania kell szerelme, Edward, és Jacob, legjobb barátja között. Eközben Bella szobáját átkutatja valaki, s elviszi pár ruhadarabját is. Seattle-ben rémes gyilkosságok történnek. Kiderül, hogy a két eset összefügg egymással. E-mögött Victoria, s újonnan teremtett vérszomjas vámpírjai állnak. Még mindig vadászik Bellára, James megölése miatt. Edward megkéri Bella kezét (újra), s a lány végre "igen"-t mond neki. De feltételei vannak Bella vámpírrá válásával kapcsolatban (mint ahogy azt megígérte, ő maga fogja átváltoztatni Bellát) : 1. összeházasodnak, 2. vesz neki egy gyorsabb kocsit, 3. ő fogja fizetni Bella "továbbtanulási" költségeit, és a rengeteg pénzt, amit eddigi élete során összegyűjtött, meg fogja osztani Bellával. De Bellának is vannak feltételei, amit még vámpírrá válása előtt meg szeretne tapasztalni. Le szeretne feküdni Edwarddal. Meg is próbálja elcsábítani Edwardot, de Edward visszautasítja, mert nem akarja bántani a lányt. De megígéri neki, hogy az esküvő után lefekszik vele. Vegas-ba akarnak menni összeházasodni, de Alice megsértődik, s Edwardék megígérik neki, hogy ő szervezheti meg az esküvőjüket. A szalagavató utáni partyn, amit Alice Bellának szervez, megjelenik Jacob, és a barátai ( a vérfarkasok). Összefognak Cullenékkel, hogy megvédjék Bellát. Jasper elmondja eddigi életének történetét, s ő segít nekik felkészülni a harcra, a tapasztalatait segítségül véve. Végül sikerül megóvni Bellát Victoriától. Megjelenik Jane, és Felix, a Volturi utasítására, hogy fékezzék meg az újszülött vámpírok pusztítását, s Victoriát. De mire odaértek, a vérfarkasok és Cullenék már végeztek az összes újszülöttel, s Victoriával is, (őt Edward ölte meg) ezért Felix-ék visszamennek Olaszországba. Jacob a harc során súlyosan megsérül, de felépül. Bella elmondja neki, hogy belé is szerelmes, de nem tud Edward nélkül élni, ezért Edwardot választja. Edward és Bella kiküldik az esküvői meghívókat. Mikor Jacob megkapja a meghívót, (amit Edward Bella kérését megtagadva küldött ki neki) farkassá alakul, s elmegy Forks-ból.
Hát ennyi volna... Szerintem lessz benne pár pörgős jelenet, de laposodik a történet... Gondolkozik
Naplózva
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #4191 Dátum: 10 jan 24, 09:38:55 »

Én most letöltöttem az Avatar-ból ez első könyvet és azt nézem, egész jó kis történet viszont rajzolás lehetne anime fealing mert így elég gáz de hát niccelodeon-tól mit várjunk  smirksweat
Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #4192 Dátum: 10 jan 26, 06:48:09 »

Nekem az az alkonyat sorozat kezd hasonlítani a barátok köztre. Eddig nagyon ugy vagyok vele hogy nagyívben elkerülöm, pedig imádom a vámpíros filmeket.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4193 Dátum: 10 jan 26, 15:06:57 »

Hasonló a  véleményünk, csak a "kezd"-el nem értek teljesen egyet. A legelső történetben sem volt véletlenül smemi fordulat, avgy iylesmi, csak "B"-kategóriás szappanopera módjában némi nyáladzás közben tettek egy kis kitérőt, mielött visszatértek (befejezés címszó alatt) a kiinduló helyzethez...  ööööö


plusz nálam az is nagyon rátesz a dologra, hogy, mivel szeretem a vámpír-filmeket, a vámpír-kultuszt, amit ott összehoztak, az hát, hogy is mondjam, már csak emiatt is elveszi a kedvem a filmtől/könyvtől. smirksweat
http://static.funnyjunk.com/pictures/count.jpg
Naplózva
Hamano
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Perverz és Gonosz Dög..^^ <3


« Válasz #4194 Dátum: 10 jan 26, 20:28:28 »

Én most letöltöttem az Avatar-ból ez első könyvet és azt nézem, egész jó kis történet viszont rajzolás lehetne anime fealing mert így elég gáz de hát niccelodeon-tól mit várjunk  smirksweat

Öhm,annyit elárulok neked tesa,hogy ezt a művet amerika-kína együtt csinálta... szóval azért nem annyira animés.. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 26, 20:43:21 írta Hamano » Naplózva

Life is short.Live while you can.
Mindegy, milyen tehetséges vagy,egyedül nem változtathatod meg a világot!De pont ez az, ami szép benne!
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #4195 Dátum: 10 feb 04, 13:20:03 »

Watch this: The legend of 1900
http://www.imdb.com/title/tt0120731/
http://port.hu/pls/fi/films.film_page?i_film_id=20301
Remek film.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 04, 13:21:51 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4196 Dátum: 10 feb 04, 13:43:49 »

Ismerem ezt a filmet, de nagyon régen láttam. Nevet

Engem  nem fogott meg különösebben, de talán azért, mert az ilyen jellegű filmeket nem szeretem. Mosolyog
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #4197 Dátum: 10 feb 08, 10:56:01 »

Napokban megnéztem a Kecskebűvölőket (The Men Who Stare at Goats) vicces a magyar címe, Nevet és véleményem szerint egy igen érdekes film, és jó a szereplő felhozatal. Valamint megnéztem a Daybreakers-t, nos egy szóval annyit tudnék rá mondani, hogy egy rakás sz*r legalábbis nekem egyáltalán nem tetszett rettenetesen unalmasnak találtam, és egy szenvedés volt végignézni.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 08, 10:57:54 írta Train » Naplózva
Yoropico
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #4198 Dátum: 10 feb 08, 19:36:56 »

A Becstelen Brigantyk után elkezdetem megnézni Quentin Tarantino filmjeit. Őrült az az ember, de zseni.
Vélemények?
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4199 Dátum: 10 feb 08, 23:50:32 »

A Rettenthetetlent most néztem meg nem tudom hányadjára, de még mindig nagyon jó film xD (igen ha Shiro filmet néz az elkopik ezért is nézi a legtöbb filmet csak egyszer xD)

Nem tudtok valami jó ilyen középkori háborús harcolós nagy seregek egymásnak féle filmet ami a mi történelmünket legendáinkat dolgozza fel? Mert az Egri csillagokon, meg Attilán kívül nem nagyon tudok.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 278 279 [280] 281 282 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!