24 máj 05, 07:20:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 266 267 [268] 269 270 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277722 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #4005 Dátum: 09 szep 20, 11:22:23 »

Igen azt Sam csinálta a az apjuknak karácsonyra csak ő nem jött haza ezért Dean kapta.
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #4006 Dátum: 09 szep 20, 18:12:25 »

Ja tényleg ááá sajnos nem emlékszek már az ilyenekre de furcsa hogy annyira kellet Casnek  Nevet
Naplózva
mates07
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 223


« Válasz #4007 Dátum: 09 szep 24, 15:48:51 »

Egy olyat szeretnék kérdezni, hogy leszedtem a Hannibal Lecter Pentatrologiát amiben ezek a filmek szerepelnek:
A bárányok hallgatnak   
Az ember vadász   
Hannibál ébredése      
Hannibal
Vörös sárkány
Ezeket a filmeket mien sorrendben kell megnézni? Tudom, hogy ésszerű gyártás idő szerint  de ahol olvastam ott nem aszerint volt ezért kérdezlek titeket.
Thx ja és kérem csak az válaszoljon aki tudja is a pontos sorrendet. kacsint Nevet
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4008 Dátum: 09 szep 25, 21:07:21 »

Történetileg gondolod időrendben? Habár nemtom, hogy hogyan következnek egymás után, azt viszont hallottam valahol, hogy a Vörös Sárkány történet szempontjából a legkorábbra tehető... De ezt is csak hallottam... Bocs, hogy nem tudtam segiteni. Viszont a Hannibal egy nagyon-nagyon jó film. Hannibal Lecter szerepére nem találhattak volna jobb színészt, mint Antony Hoppkinst...
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4009 Dátum: 09 szep 25, 21:21:16 »

Hannibál ébredése      
Vörös sárkány     -       Az ember vadász   (Az embervadász ugyanez, csak más színészekkel.
                                    Sztem fölösleges megnézni, a Weöres Sárkány a király.)
A bárányok hallgatnak
Hannibal


De érdemes megnézni gyártási sorrendben is. Nem jó a Hannibál ébredésével kezdeni, mert túl szimpatikus lesz Hannibál. Nekem nagy élmény volt, hogy végig megvetettem őt, aztán amikor megtudtam, hogy miért lett ilyen, nagyon szerethető figurává vált.

Nekem amúgy a Hannibál ébredése tetszett amúgy a legjobban. Nagyon ügyes volt a fiatal színész ráadásul még japán csaja is volt. Kell ennél jobb?
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 25, 21:24:37 írta Gdat88 » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4010 Dátum: 09 szep 26, 10:50:58 »

Akkor tévedtem... Mondjuk nem is láttam csak a Hannibal-t, a Bárányok Hallgatnak-ot pedig csak paródiában láttam, vagyis akkor A báránysültek hallgatnak...
Naplózva
dom0530
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #4011 Dátum: 09 szep 27, 09:40:31 »

Nekem az Inuyasha kapitány nagyon bejön jók a rugások meg a cselk sokat lehet belőle tanulni!!!:)  Hümm-hümm
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #4012 Dátum: 09 szep 27, 18:54:51 »

Azt megnéztem én is egy eszméletlen nagy ökörség Nevet. Nem rég néztem meg az új Sherlock Holmes trailerét, hát számomra most csalódás az egész ráadásul, a Sherlockot játszó Robert Downey Jr-t nagyon bírom mint színész, de egyáltalán nem illik bele ebbe a szerepbe :/.
Naplózva
namenyij
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


Általános Wakerológus konzulens


« Válasz #4013 Dátum: 09 szep 27, 20:06:05 »

Én most a "The Taking of Pelham123" című akciómozit szeretném majd megnézni, főszerepben Denzel Washingtonnal és John Travoltával... Látta már valaki? Ha igen, írja már meg a tapasztalatait! Előre is köszi!
Naplózva

"Áldott a Sötétség. Áldott és türelmes. A Sötétség türelmes és mindig győz."

Szexrabszolgája vok: Kletta Nevet
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #4014 Dátum: 09 szep 29, 11:36:03 »

Én mostanában a Dr. Csontot szoktam nézni Nevet Meg néha a Miami helyszínelőket Mosolyog
Bár előbbit jobban élvezem - igaz, ami igaz, ha lehet, inkább nem eszem közben x'''D
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4015 Dátum: 09 szep 29, 11:54:11 »

Mind2 jó sorozat  Nevet Én CSI: MIAMI fan vagyok. Horatio karaktere nagyon jól el lett találva. Azért jó a CSI: MIAMI, mert a CSI-vel ellentétben ebben már több az akció, a tudomány ugyan levesebb, de az nem is nagyon érdekelt... Amire még rákaptam a Lie to me cimre hallgat, magyarul a Hazudj, ha tudsz cimmel fut. Nekem nagyon bejön...
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #4016 Dátum: 09 szep 29, 14:29:14 »

Mi tegnap húgommal megnéztünk egy csodálatosan szép filmet. A címe: Lány a hídon
Daniel Auteuil és Vanessa Paradis játszák a két főszereplőt és egyszerűen zseniálisak.  Mosolyog Aki szereti az érzékeny, romantikus filmeket az mindenképp nézze meg.
Itt van egy fan trailer is hozzá:
http://www.youtube.com/watch?v=o2yGEmXIfuk
Naplózva


Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4017 Dátum: 09 okt 02, 10:44:56 »

Én most végeztem ki a Supernaturalt az 5 évad 3. részig, szóval naprakész vagyok (sajnos Szomorú ), de rohadt jó sorozat, legalábbis annak aki szereti az ilyen témájú filmeket. Mosolyog
Jó látni, hogy van egy olyan sorozat, amiben végre nem minden fekete és fehér, hanem a szürke különböző árnyalatai dominálnak inkább ha értitek mire gondolok és szinte kihangsúlyozzák, hogy az hogy ki a jó és ki a gonosz csak nézőpont kérdése. Nevet
Naplózva

Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #4018 Dátum: 09 okt 03, 19:07:31 »

huuhderégenirtamide O.o
lássukcsak miket  láttam az utobbi 3 honapban xDDD
első  ami eszembejut a  HP 6 xD még Szivemmel néztem meg.. az első  negyed ora volt asszem  3D  Gondolkozik
az ugy feelinges is volt xDD elis  szédültem  a  röpködős jelenetnél -.-" am meg  elment  ugy az  egész film... a végén eléggé csöpögöslett meg a  magyarszínkron csodáit ebben  a filmben is megtapasztaltam de tulajdonképpen lekötött arra az időre  szal megérte Mosolyog
aztán  Gondolkozik asszem a  halálos  iramban 4 is erre  az időre  sorolható xD
aztis  Szilvivel néztem meg..
háát.. jobbvolt  mint a tokyo drift :'DDDD feeling is volt benne meg  akcio... meg  csöpögés xDD voltak  jelenetek mikor  ugy  kizökkentem az egészből és egészmáshol jártak  a gondolataim de azért nézhetővolt x')
kísértetjárás.... amit  most  moziünnepen néztünk
abszolut jo kis  horrorisztikus film Nevet Szilvi leszolta  1 párszor még vetítés közben aztán mindíg jött egy jelenet amikor  odanéznisemmert :'DDDD nekem nagyon bejött Mosolyog bár a vége  kb olyan  érdekesre  sikeredet mint a tükrök nél xD
district 9
abszolut lekötött ezis... a története és maga a fil elég érdekes  megoldású de szerintemsokan lesznek  akiknek igyis tetszik Mosolyog Szilvi sztem végig unta magát ez látszott rajta xDD nekem ilyen  half life 2  feelingem volt  az egész film alatt xDD tudja  a franc  h miért xD a  lényegaz h 1X  mindenképp érdemes  megnézni Mosolyog
hmm  Gondolkozik töltögetni nagyon nemtöltöttem semmit... house  5. évadát  követem amennyire  lehetőségem engedi kb ennyi xD
a  következő amire  beülök az  a  Game Mosolyog ez  tuti :'DDD
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 03, 19:08:05 írta Adachi » Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #4019 Dátum: 09 okt 03, 19:47:55 »

Megnéztük Dancsával a G.I. Joet... Hát én többet vártam ettől a filmtől, de egész élvezhető volt Nevet
És tuti, hogy lesz második része ^^"
Naplózva

Oldalak: 1 ... 266 267 [268] 269 270 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!