24 máj 04, 21:34:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 258 259 [260] 261 262 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277227 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #3885 Dátum: 09 júl 27, 22:27:56 »

Én úgy tudom, hogy szó sem volt arról, hogy újraforgatják... legalábbis ilyesmit én nem hallottam. azért adták ki most a filmet, mert a nyári mozibevételek nagyobbak, mint a decemberiek. én ezt kerek-perec hallottam a tv-ben.
Naplózva
Harrd
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 745


csodamesés D:


« Válasz #3886 Dátum: 09 júl 27, 22:37:14 »

Először az volt a kifogásuk, hogy a forgatókönyv írók sztrájkja miatt rossz lett a forgatókönyv, így újra kell forgatniuk, új forgatókönyvvel. Persze egészen nyilvánvaló volt, hogy a bevételek miatt csúsztatták, mert akkor volt elég pénzük a Batman film miatt. De arról nemhallottam, hogy bevllották volna
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3887 Dátum: 09 júl 27, 22:54:24 »

Annyira unom már ezt az eredeti hang hülyeséget komolyan mondom. -.- Szerintem egyáltalán nem jobb. Ha nem tetszik a magyar nyelv, akkor menjetek ki külföldre. Úgy is megmondták már, hogy ellehet innen menni.
A magyarok igen is, sokszor minőségi szinkronokat csinálnak. De ha nektek az kell, mint Romániában, hogy minden film feliratos, mer' olyan csórók, akkor így járt a nép. -.- Nekem meg egyáltalán nem tetszik az eredeti hang. Mert nem akarok folyton angol mekegést hallgatni, úgy is az van már mindenhol. Szánalmas, hogy ezzel a saját nyelveteket kritizáljátok. És én ezzel nem azt mondom, hogy nem néznék meg egy filmet eredeti nyelven felirattal. Nem, mielőtt azt hiszitek, megnyugtatlak, hogy tudok olvasni, és a feliratot is kitudom betűzni. Animéket is felirattal néztem mindig, rengeteg angol filmet is így nézek, és akkor már ki sem térek az olyanokra, mint south park, vagy Family guy. De ettől függetlenül annyira idegesítő már folyton azt hallgatni, hogy jajj, de szar, mert leszinronizálták, jajj. -.- Hát akkor bújjatok bele az angolok s­eggébe és nyaljátok fényesre. (És ez csak az olyan emberekre értendő, akik folyton a szinkron miatt panaszkodnak... ) Hopp, elszaladt velem a szekér.  Nevet Bocs, csak ideges vagyok.

Hmm, most néztem meg a Jégkorszak 3-at, és hát olyan eszméletlenül aranyosak a kis T-rexek. És persze az anyának is megenyhült a végén a szíve.  Pirul Mondjuk az ilyeneknél mindig bánt, hogy a kis T-rexek meg az anya lent maradt, Sid meg a fenti világban... Nem hiányoztak neki a kicsik?  Sír xD A motkánynak meg már miért volt muszáj elhagyni a motkánylányt?  Lesütöttszemek
Naplózva

seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #3888 Dátum: 09 júl 27, 23:00:04 »

Ebben mondjuk egyet értek.  Nekem a HP eddigi szinkronhangjaival nem volt bajom... csak azzal a néhány mellékszereplővel akit beleraktak... nem tudom némelyik annyira erőltetett volt, meg érződött rajta hogy semmi tehetsége hozzá ( pl. Katy Bell barátnője nem is tudom, hogy hívják mind1 xD), meg volt még néhány érdekes.

Nekem amúgy tök 8, hogy eredeti vagy szinkronos, van ami angolul is idegesít ikszdé
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3889 Dátum: 09 júl 28, 00:07:09 »

Szaffira elvagy tévedve !! Nem a nyelvvel van bajom xD  Nézz meg egy olyan filmet amiben mondjuk Edward Norton vagy Kevin Spacey szerepel .. a hangjukkal olyan feelinget teremtenek amit nem tudsz lemásolni !!
Egy- egy karakteres hang  nagyon sokat tesz a  film élvezetéhez.... és igen *mocskos a pofám*us eredetiben akarom látni max megnézem magyar felirattal ennyi. És nem kell ebből politikát csinálni.... megint előjött az egyoldalú földhözragadt szaffimanó

Nem egy filmben volt már olyan hogy visszanéztem többször néhány részletet csak a  hang miatt....ennyu nekem sokat számít hogy igényes legyen

Jahh és szerintem egyáltalán nem angol emberek készítették a jobb filmeket amúgy sincs kedvem most Londonba kimenni...majd talán jövöre
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 28, 00:12:09 írta Syzygy » Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #3890 Dátum: 09 júl 28, 00:48:19 »

Ehhez annyit hozzáfűznék hogy például az Alkonyat szinkronja katasztrofális, mert ha pusztán már a REGÉNYT magát elolvasod, akkor is más hangokat képzelsz el a szereplőkhöz. Bella hangja például túl nőiesre sikerült, Edwardé meg... az a színész aki játsza, tiszta olyan mintha egykedvűen mondaná fel az egészet. A HP filmeket pedig nem szeretem. A 2. rész után véleményem szerint egyre romlik a színvonal. A regény is csalódás volt a végére nekem, a film meg még egy fokkal rosszabb. ikszdé 
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Ilia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 33

Filler-imádó


WWW
« Válasz #3891 Dátum: 09 júl 28, 01:00:58 »

A HP színvonala valóban romlik  2. rész után, de sztem csak filmben,nekem a könyvek nagyon tetszettek, csak a film borzalmas. Ugyan a 6.-at még nem volt szerencsétlenségem látni,de,mivel ugyanaz rendezte,mint az 5.-et,akkor valóban nem lehet túl jó.  Neeem
Naplózva


Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
"A szellemes visszavágás olyasvalami, ami huszonnégy órával később jut az ember eszébe."/Mark Twain/
"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
"A kreativitás titka, hogy jól tudod leplezni a forrásaidat."/Albert Einstein/
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3892 Dátum: 09 júl 28, 07:59:12 »

Alkonyat szinkronja az valami borzalmas volt,azért is nem néztem végig,zavarta a fülem..=/
Mondjuk tényleg vannak olyan filmek amiket nagyon elb@sznak ilyen téren,de a legtöbbet azért jól megcsinálják ^^
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Matetsu.
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 553


1 :)


« Válasz #3893 Dátum: 09 júl 28, 08:06:59 »

Alkonyatot én is megnézném, de le van töltve angolul.Hmm Am jó film mert mindenki most ezt nézi ha jól tom xD
Naplózva

\\\"Ha nem értem hogy mit mondasz, szimplán mosolygok és remélem nem egy kérdés volt.\"\\
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3894 Dátum: 09 júl 28, 08:08:37 »

Én jobban szeretem eredeti nyelven nézni a filmeket, általában. Részben talán azért, mert a színészi munkához, játékhoz a beszédhangok is hozzátartoznak, és ezáltal jobban lehet értékelni a filmet. A magyar szinkronok meg változóak nagyon, ezért vagyok velük általában bizalmatlan. Ott van pl. A Gyűrűk Ura, a kedvenc filmem. Szerintem ennek a magyar szinkronja baromi jó lett, igazi mestermunka. Mosolyog Viszont pl. a Mátrixé szerintem nagyon béna. A HP filmekben (6ot még nem láttam), szerintem elég jó a szinkron általában, ami meglepő, mert a magyar hangok közül pont a gyerekszinkronizálások szoktak a legrosszabbak lenni.
Animéket mindig csak eredeti nyelven persze. A japán nyelv egyszerűen hozzátartozik egy anime hangulatához. Általában angol felirattal szoktam nézni őket, mondjuk ennek főként a lustaság az oka, mert ugye magyar feliratért keresgélni kell, plusz jobb szeretem az égetett feliratokat, ami ritka a magyarral.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3895 Dátum: 09 júl 28, 08:15:47 »

Jah animéket én is japánul nézem,szinkronosan olyan >_<
Máté jótanács,inkább ne nézd meg xD
Mondjuk az lenne durva ha a magyar filmeket leszinkronizálnák az angolok..na egy olyat azért megnéznék Hmm?
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Matetsu.
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 553


1 :)


« Válasz #3896 Dátum: 09 júl 28, 08:30:02 »

Oké, de most kíváncsivá tettél xD Majd belenézek de láttam bemutatóót és nagyon nem fogott meg. Nevet
Am hát én is feliratosan nézem a filmeket, régen úgy 2-3 éve még szinkronosan néztem mivel nem próbáltam a feliratost és azt hittem nem tudom olvasni *énhülye-__-"xD-. Hát szinkron én csak Narutot hoznám fel animéből aminek szerintem magyr szinkronja iszonyat rosszxD Bár magánvélemény én mindig feliratosan néztem. Am én sem láttam HP 6-ot mert nem tom mi történt a 4-ben meg az 5-ben xD Ezért most leszedem 1-5 ig a 6.ot már letöltöttem, és egész jó a képminőség meg a hang Nevet
És igen magyarból angolba hmm poén lenne Gondolkozik Nevet Am kinek melyik magyar film a kedvence? Nyelvesít Nekem tetszett pl a Kontroll Pirul Nevet
Naplózva

\\\"Ha nem értem hogy mit mondasz, szimplán mosolygok és remélem nem egy kérdés volt.\"\\
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3897 Dátum: 09 júl 28, 08:31:51 »

...jó akkor mi egy húron vagyunk mert nekem az a kedvenc magyar filmem -.-" Bár az Apám beájulna volt még amit imádtam xD
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3898 Dátum: 09 júl 28, 08:33:32 »

Szaffira elvagy tévedve !!

WTF?  Nyelvesít Te vagy eltévedve, Rizibizi-chan.  Nevet Az előző hsz-em egyáltalán nem neked szólt és nem is sértés céljából.  Mosolyog Hanem vannak olyanok, akik egyáltalán nem tudják, hogy milyen szinkronosan a film, mert soha nem látták, de mivel az a divat, és látják, hogy mindenhol gyalázzák a szinkronokat, akkor ők is elkezdik fikázni, mert attól nagy menőbbek lesznek. -.-És tegnapelőtt pont szerencsém volt összefutni egy ilyennel, aki b­aszottul felidegesített. -.- Ezért kellett ezt veletek megosztanom. xD Ettől függetlenül, mint leírtam én is szeretem eredeti hanggal megnézni. (Már amit... ) És azt is tudom, hogy mennyit vesz el egy jó film értékéből a rossz szinkron. (Ott a régi Jetix féle Naruto példának) De ettől még nem tiltakozom a szinkron ellen sem, mert valljuk be, vannak filmek, amiken igen is jól sikerülnek... És én szeretek néhány filmet magyarul hallgatni. x"D

HP... Nos, nekem a regény vége tetszett, bár nem hozta a színvonalat. Habár én biztos nem tudtam volna kitalálni nagyobb fordulatokat, de mindegy. A film meg... A film valóban folyamatosan romlik. De az is lehet, hogy csak Daniel Radcliffel kapcsolatos előítéleteim miatt látom rosszabbnak... Mert az nem tud mást, csak a szemét meresztgetni...  Lesütöttszemek

Én meg szinkronosan nézem a filmeket.  Lesütöttszemek Legalábbis párat... A Narutot meg inkább ne hozzuk fel példának többé... xDElég kopott példa lenne.
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 28, 08:34:13 írta Saphira » Naplózva

Matetsu.
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 553


1 :)


« Válasz #3899 Dátum: 09 júl 28, 08:44:10 »

Téll az a kedvenc magyar filmed? Hmm? Nevet
Hát én HP Regényeket nem olvastam de kíváncsi lennék rájuk Nyelvesít
Naplózva

\\\"Ha nem értem hogy mit mondasz, szimplán mosolygok és remélem nem egy kérdés volt.\"\\
Oldalak: 1 ... 258 259 [260] 261 262 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!