24 máj 05, 00:56:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 256 257 [258] 259 260 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277429 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #3855 Dátum: 09 júl 21, 06:26:31 »

nahh az elmult szombaton bepotoltuk Szivemmel  a  jégkorszak  hármat... hát.. nemtoom.. xDD 3D volt meg  minden  de  nekem annyira  nemtetszett... a  poénok szerepét átvette a  nyálas  lávolos okosság..és..hát.. szal ennyi xDD 1 X  megnéztem  de  annyi elégvolt :'DD
Naplózva
Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #3856 Dátum: 09 júl 23, 14:06:02 »

én tegnap este néztem meg Brüno-t  alapjáratban úgy indultam el moziba h nekem semmi kedvem ehhez de 2 ismerősömmel voltam így tök mind1 volt Nevet  de amikor kijöttem a moziból ikszdé   ennyi röhögést még nem hallottam moziban Nevet  én még ráá 4 óráig szakadtam a röhögéstől  mindenkinek ajánlom nagyon beteg naggyon durva Nevet de a színtiszta igazságot mutatja a Hollywood-i  sztárokról ikszdé   
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3857 Dátum: 09 júl 23, 14:12:04 »

Én tegnapelőtt megtekintettem DVD-n a Sextúrát... Nagyon hajaz a Cooltúrára, de ez is jó.. Van benne poén dögivel... Nevet
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #3858 Dátum: 09 júl 23, 14:29:45 »

Én ma, vagy tegnap  Gondolkozik ... szóval premieren láttam a Harry Potter és a Félvér Herceget. Olyan vegyes érzéseim vannak ezzel kapcsolatban... A film maga nagyon élvezetes volt annak ellenére, hogy hirtelen ide-oda ugráltunk a történetben, nomeg barátom azt mondja, hogy volt olyan rész is, ami nem is volt benne a könyvben... na mind1. Ennek ellenére mint mondtam jó volt a film. Egy valamin viszont kiakadtam. Aki ismeri a Harry Pottert, az valószínűleg tudja, hogy mi a rész vége. Dumbledore meghal. Csak én vártam volna a temetést is. Persze Sirius is fontos szereplő volt, de nála elnézem, hogy nincs a filmben temetése. De, hogy Dumbledore temetését ne mutassák... Pedig ugyebár a Harry Potter világ legnagyobb mágusáról van szó. E fölött nem tudok napirendre térni...
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3859 Dátum: 09 júl 23, 14:41:55 »

Én tegnapelőtt megtekintettem DVD-n a Sextúrát... Nagyon hajaz a Cooltúrára, de ez is jó.. Van benne poén dögivel... Nevet
Szerintem sokkal jobb mint a Cooltúra. Viccesebb, reálisabb és nagyon durva vége. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3860 Dátum: 09 júl 23, 15:03:19 »

Nah szóval hmm nem tom six én Harry Potter filmokkel mindiig is úgy voltam hogy nem éri meg megnézni xD

Sextúra nekem is jobban bejött a Cooltúránál nagyon tetszett jó volt a történet és hát a vége az tényleg állat xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #3861 Dátum: 09 júl 23, 15:15:16 »

noemimi-chan ha úgy nézem, hogy a könyvet akarom látni egy az egyben, akkor tény, hogy nem valami sokat ér a film. De ha el tudunk vonatkoztatni attól, hogy könyvből csinálták, akkor élvezetes is lehet... Tény, hogy nagyban belerondít, hogy sokan olvasták a könyvet, és elvárják, hogy ugyan az legyen benne, mint a könyvben. Egyébként nem nagyon értem, hogy miért kell átírni az eredeti történetet  Gondolkozik Én is elvárnám, hogy ugyan az legyen a filmben, mint a könyvben, de legalább elvárnám, hogy a fontos mozzanatokat ne vegyék ki. Mert szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki kíváncsi lenne arra, hogy mekkora temetése lehetett Dumbledorenak. Nem értem, hogy miért írják át, hisz a könyv szerintem egy komplett forgatókönyvnek felel meg. Akkor elfogadnám, hogy nem kerülnek bele dolgok, mert nem ülhet az ember 2 napig egyfolytában a moziban. De az, hogy beleraknak olyat, ami nem szerepelt az eredetiben, aztán kihagynak egy fontos részt...
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3862 Dátum: 09 júl 23, 15:25:02 »

Nemtom én ezt valahogy most úgy értem hogy én a Harry Potter filmektől eleve nem várok sokat elég könyv alapján készült filmet láttam már jópár meg is fogott de a Harry Potter valahogy nem képes rá....
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #3863 Dátum: 09 júl 23, 15:38:38 »

Lehet, hogy igazad van és nem kéne ennyire felhúzni magam ezen, hisz tényleg nem teljesítettek ezek a filmek valami jól, könyvhűség szempontjából... Ha egyszer leszek olyan pozícióban, majd elmagyarázom a rendezőknek, hogy mi is az a könyvhűség, és ha valami jól meg van írva, akkor azt nem rontjuk el azzal, hogy belerondítunk, mert mi vagyunk a forgatókönyvesek... Bocs, túl komolyan veszem... Csakhát vártam volna... de mind1, hisz ezt már egyszer leírtam és nem is nagyon szeretik ha ugyanazt írja az ember...
Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #3864 Dátum: 09 júl 24, 07:30:26 »

Persze Sirius is fontos szereplő volt, de nála elnézem, hogy nincs a filmben temetése.

Siriusnak nehezen lehetett volna, a teste átzuhant a boltíven és eltűnt.

1. Tény, hogy nagyban belerondít, hogy sokan olvasták a könyvet, és elvárják, hogy ugyan az legyen benne, mint a könyvben.
2. Egyébként nem nagyon értem, hogy miért kell átírni az eredeti történetet  Gondolkozik
3. Én is elvárnám, hogy ugyan az legyen a filmben, mint a könyvben, de legalább elvárnám, hogy a fontos mozzanatokat ne vegyék ki. Mert szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki kíváncsi lenne arra, hogy mekkora temetése lehetett Dumbledorenak.

1. Akkor Isten óvjon minket a Setét Torony sorozattól  Ohh My God 60 órás filmek rulz
2. Mert bele kell férnie az időbe? Tudod nem lehet 4 órás filmet csinálni. Illetve lehet, de a néző elunja az életét már rajta.
3. Ha beleveszik Dumbledore temetését, az már túl giccses lett volna, sokkal jobb volt így, hogy ott meggyászolták ahova esett, így is szívmelengető volt szerintem. A plusz részeknek meg szerintem jó helyük volt a filmben, teljesen illeszkedtek.

Olyan  nem lesz soha, hogy teljes könyvhűség, egy könyvben ahhoz túl sok történik. Teljes könyvhűség akkor van ha olvasod és közben elképzeled a történéseket.  Hümm-hümm
Szerintem még mindig ez a legjobb HP film a 3 után (az túl jó volt ahhoz, hogy beatelje).

Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3865 Dátum: 09 júl 24, 09:21:31 »

Ezt a filmet még nem láttam. Mondjuk a könyvek közül is talán a 6os tetszett a legkevésbé. A filmek közül meg a 4. volt a legjobb szerintem, pedig az is rendesen le volt egyszerűsítve és rövidítve. Igazából ez az átírás csak az 5nél zavart.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3866 Dátum: 09 júl 24, 14:24:18 »

végre befejeztem az így jártok anyátokkal 4. évadát *-* pont ilyent vártam ez az epizód *-*
ahjaj legyen már ősz legyenek új sorozatévadok *-* 
nem tehetek róla hogy sorozat*uzi vagyok ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 24, 14:45:52 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #3867 Dátum: 09 júl 24, 14:25:50 »

Így jártam apátokkal*___*.
Noé, nem akarsz küldeni pár torrentett a 4. évadhoz? Pirul
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3868 Dátum: 09 júl 24, 14:44:47 »

Inkább anyátokkal jártam így nem? Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3869 Dátum: 09 júl 24, 14:51:52 »

jé és hogy elírtam xD
de kijavítottam
hakuka ment a pü
am most meg nem tom mit nézzek gondolkoztam valami dokumentumfilm sorozaton pl leszedtem volna a hitler csatlósit, hogy végre normálisan lássam nne csak elcsípjek belőle részleteket egész részt még csak mengelesset láttam és érdekel is a többi de most nem ilyen a hangulatom szal elvetettem az ötletet inkább megin valami vicces kell vagy csöpögős ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 256 257 [258] 259 260 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!