24 máj 05, 01:50:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 255 256 [257] 258 259 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277480 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #3840 Dátum: 09 júl 09, 06:58:52 »

Ritka érdemes elolvasni a képregényt, sokkal részletesebb, kidolgozottabb a világa. Ettől függetlenül a film is kiváló  Nevet
Egyébként a hősök azért felkészültek arra, hogy hősök legyenek, tehát elég sokat edzettek, satöbbi, így tudtak ennyire jól bunyózni. Amúgy csak a rendező élesítette ezt ki, a képregényben nem törnek át betonfalakat, normális emberei erejük van.
Veidt pedig elment Tibetbe tanulni, ott tanulta meg, hogy kell elkapni a golyót.
A képregényben ezen kívül a végjáték is más, én igazából nem tudok dönteni, melyik a jobb, mert mindkettő elég ügyesen lett levezetve.
Nameg a comic kihangsúlyozza azt, hogy a hősök tökéletes mértékben tesznek a másikra, ha nem szerelmesek. Rorschach halálánál például nincs ott Daniel, hanem Lauriehoz megy egyből, és későbbiekben sem kérdezi meg, hogy vajon jól van-e a régi társa. Ozy elvonul egy kis meditáló szobába, John elmegy, tehát mindenki csak a saját bajával törődik.
A legvége meg sejteti, hogy nemsokára újrakezdődik az egész, és Veidt sem hozta el a békét a világnak, hisz megtalálják a naplót. Ahogy John is mondta Adriannak:
Nothing ends, Adrian. Nothing ever ends.
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #3841 Dátum: 09 júl 12, 01:46:18 »

Érdekes. Azt hiszem megveszem a Watchment majd valamikor :"D.

Nézi még rajtam kívül valaki az "Így jártam anyátokkal / How I met your mothert".
Szerintem irtó nagy sorozat. Új Jóbarátok ^^.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3842 Dátum: 09 júl 12, 02:05:55 »

Hogyne nézném, az a sorozat legen... várd ki.. még egy kicsit ...dás.
A legnagyobb jelenet, mikor Barney kikel a kukák közül, részegem és mocskosan. Elindul támolyogva és csak ennyit mond. I'm awsome. Nevet
Naplózva
joshee22
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #3843 Dátum: 09 júl 12, 12:12:39 »

Sziasztok! Valaki nem tudná nekem megmondani hogy honnan tudnám letölteni Naruto Shippuudenhez a magyar feliratot? Előre is köszönöm
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #3844 Dátum: 09 júl 12, 12:20:23 »

Öhm... Főoldalt véletlenül nem látogatod?
Amúgy innen: link.
Regisztrálni kell, de nagyon jó hely  kacsint
Naplózva

Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #3845 Dátum: 09 júl 15, 16:16:04 »

Legutóbb a Dexter című krimi-sorozatot végeztem ki,  3 évadot 3 nap alatt. Hihetetlen jó, hasonló a Death Note-hoz, csak lassabban halad a történet, és jut idő a szereplők bemutatására. Aztán elkezdtem a Sírhant műveket, amiben Michael C. Hall (a Dexter sorozatgyilkosa) egy meleg temetkezési vállalkozót alakít, a stílusa hasonló az előbb említett sorozatának főszereplőjéhez, és ez is nagyon leköt, ahhoz képest, hogy a halál a központi témája, kellő mennyiségű humorral oldják a feszültséget.
Végül pedig adtam még egy esélyt a South Park-nak. A 12. évad sokkal jobb, mint az előzőek. Végre nem az állandó öldöklés, a szexualitás, a celebek morbid kifigurázása adja a humorforrások gerincét. Az egyik részben a diákok arra használták a kandúrpisit, hogy betépjenek tőle, haláli volt. Nevet Az internetfüggőséget kevésbé tudták ötletesen kifigurázni, de még így is kimagasló rész volt.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3846 Dátum: 09 júl 15, 16:47:07 »

Az így jártam anyátokkal hatalmas sorozat, én is nézem. south Parkból a képzeletfölde trilógia mindent ver.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #3847 Dátum: 09 júl 15, 16:59:35 »

Engem pont a Képzeletfölde-trilógia fárasztott le nagyon. Az Így jártam anyátokkalt meg dobtam 5 rész után. És nem is bánom, mert meg tudtam, hogy még a 4. szezonban se árulja el hogyan jött össze az anyjával, és elvileg az 5. évad lesz az utolsó.
Naplózva
Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #3848 Dátum: 09 júl 15, 17:17:26 »

Én először nem nagyon jött be az Így Jártam anyátokkal csak azután mikor láttam benne Barney-t hát nagyon vicces fazon azóta nézem csak sjna 2 évadot láttam a többit nem tom megszerezni Nevet

Hát a South Parkról annyit, hogy 1-13 évad felét  láttam Nevet nagyon nagy sorozat 
Naplózva
Balin
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


« Válasz #3849 Dátum: 09 júl 15, 20:17:30 »

http://thatguywiththeglasses.com/videolinks/new-guys/yrt/readright/8825-rshot1

Ezt nézzétek meg értékelés különböző mangákról. Rohadt vicces és többségében igazat adok a gyereknek. (kicsit leugatja a Narutót).
Természetesen angolul van.
Naplózva

Még mindig a fórum elsőszámú nő gyógyásza aki ingyenes mellrák szűrést vállal.
LORD OF MORIA  Tanítványaim: Petikek, Kronosz7
Kenshin hites ura
Hugica:Csillus
DaViS
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 231

..........Air Gear.......


« Válasz #3850 Dátum: 09 júl 15, 21:02:15 »

meg néáztem ..beteg   Nevet..még most is röhögök xD
a narutot jól leugatja
One Piece ....szuper kalóz xD  Nevet..de arról jó volt a véleménye
FMA :nekem tetszik az FMA nagyon ugy hogy  Leüt Leüt..ne szólja annyira le
DN : akció  Nevet...körmöl + csipszet majszol xDxD
Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #3851 Dátum: 09 júl 16, 07:39:26 »

Én itt a nostalgia criticet szoktam nézni. Az valami fergeteges. ^^
Naplózva
Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #3852 Dátum: 09 júl 18, 19:18:44 »

Na most volt időm és megnéztem a Terminator 4- a Megváltás című filmet és az egyik legjobb filmet az idén a Watchment

Hát sok kritikát olvastam róla és őszintén ki is akartam hagyni, de nagy Terminátor fan vok ezért rászántam magam  megnéztem. És jól tettem nagyon pörgős film tele akció dús jelenetekel és robbantásokkal Ördögi
A történet a szokásos: ítélet nap, John Conor, skynet de van benne vmi új  Neeem
Sajna hiányoltam a filmből Arnoldot, de a végén mégis szerepel pár perc erejére, de örömünkre  van helyette Marcus+Johnny Nevet
De többet nem árulok el ajánlom aki szereti az akció filmeket és a robotokat mert az nem fog unatkozni Nevet
10/6.5 pontot adok a filmnek

Watchmen

Hát ezt a filmet sztem mindenki dicséri és én is azt teszem ez egy jó film Mosolyog
Nagyon jó történet briliáns fordulatokkal, és a színészi munka nagyon jó itt kiemelném Rosarch karakterét az a kedvencem  Nevet
Hát nem mondom azt hogy tele van akció jelenetekkel, de amennyi van az kiváló és izgalmas.
Kicsit nehéz követni az eseményeket a végére már nekem is belefájdult a fejem  Nevet
Ami igazán nem tesztet az a "kék izé" persze ez nem a film hibája de ő elég idegesítő karakter volt számomra vele ellentétben a Rosarch karaktere tetszett  meg a legjobban
10/9.0 pontot adok a filmnek és mindenkinek ajánlóm Nevet
Naplózva
Balin
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


« Válasz #3853 Dátum: 09 júl 18, 19:40:57 »

meg néáztem ..beteg   Nevet..még most is röhögök xD
Örülök, hogy tetszett. Nevet

Én itt a nostalgia criticet szoktam nézni. Az valami fergeteges. ^^

Ez a videó is a http://thatguywiththeglasses.com/ -on van fenn. Rengeteg jó videó van fenn. Nyilván az NC a legjobb belőlük, de azért nem emelkedik ki olyan nagyon ott van még Angry Joe, Spoony vagy a Film Brain stb.amik nagyon jók.


Hát igen a Watchmen a Batman után a legjobb képregény adaptáció.
Naplózva

Még mindig a fórum elsőszámú nő gyógyásza aki ingyenes mellrák szűrést vállal.
LORD OF MORIA  Tanítványaim: Petikek, Kronosz7
Kenshin hites ura
Hugica:Csillus
Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #3854 Dátum: 09 júl 19, 09:29:29 »

Jó ötlet lenne, hogy évente készüljön egy-egy folytatásos epizód a South Park-ban. Ha összefűzik ezeket, olyan, mintha a mozifilm folytatásai lennének. A baj annyi, hogy ezekben feleannyi ötlet sincs, mint a "Sátán leigázza a Földet" filmben. Tegnap a katasztrófafilmeket kiparodizáló részt néztem, amiben óriás tengeri malacok öldösik a lakosságot. Jobb volt, mint a Középfölde-trilógia, de alighanem leépült volna az agyam, ha ezt is három részben mutatják be.

Fúú, a terminátor 4 már hetek óta megvan, de nincs erőm nekiállni. Az első kettő mérföldkő a filmtörténelemben, Cameron jó arányérzékkel használta a vizuális effekteket, idézhető dumákat adott a színészek szájába, míg a 3. rész első fél óráját akár el is pörgethettem volna, annyira semmit mondóan indult, és végig csak egy dolgot vártam: hogy lőjék fejbe azt a barna hajú picsát. Ilyen idegesítő szereplőt nem láttam még filmben. Az a szőke meg nem sokat zavart, akárki eljátszhatta volna a szerepét, csak vészjóslóan kellett néznie, de szegénykémnek még az se ment, és állítólag a 4. még ennél is rosszabb.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 255 256 [257] 258 259 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!