24 máj 05, 08:42:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 253 254 [255] 256 257 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277770 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #3810 Dátum: 09 jún 29, 09:00:20 »

a  kérdések okosak.. válaszolni  felesleges  lenne.. minden filmben találnál hasonlo hibákat.. aki valamibe bele akar  kötni az  bele  is tud..
éncsakannyitook hozzáfűzni h írj..alkoss...teremts  ujat  ha tudsz...
nehéz   többmilliárd  embernek megfelelni.. ha ez  sikerülne  a  filmiparnak leáldozna :'DDD
szal akinek  tetszik nézi akinek nem azmeg  nézzen mást Mosolyog
éncsak  remélni toom h  a  film  végén lévő utalás 3. részhez fog vezetni.. igaz h ott a történetnek már tényleg  nemtudna  az ember sok értelmet  adni csak azért  lenne  h legyen  alapja a filmnek  de a  látvány  és a szereplők megérik azt  h  betegyem  a seggem   akár többszöris a  moziba  h megnézzem Mosolyog
Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #3811 Dátum: 09 jún 29, 09:28:19 »

"minden filmben találnál hasonlo hibákat" ez baromira nem igaz. Minden filmben vannak hibák igen, de ilyen kategóriájúak, hogy a főgonoszt nem motiválja semmi satöbbi elég kevés filmben vannak.

"írj..alkoss...teremts  újat  ha tudsz... "
Ez az az indok amitől a falnak tudok szaladni. Tehát nyugodtan nyeljünk be minden szart, mert nem tudnánk annál jobbat alkotni? Ha mindenki ezt vallaná, akkor nem léteznének kritikák, és a filmipar egyre szarabb filmeket ontana, egyre szarabb könyvek jelennének meg. Nem tetszett a Harry Potter utolsó része? Csinálj jobbat ha tudsz. Nem tetszik az új Green Day album? Csinálj jobbat.
Egyszerűen az már kétségbe ejtő ha egy film csak azért jó, mert a hibái fölött szemet kell hunyni csak mert vannak benne csili-vili robotok meg nagy bummok.
Ha Bay átnézi még egyszer a forgatókönyvet, és fejéhez csap, hogy háhá tényleg itt valami gond van, akkor egy pofás kis múvit kaptunk volna, nem pedig egy trágyahalmazt CGI-be öntve.
Ez mind szvsz volt.
Naplózva
mates07
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 223


« Válasz #3812 Dátum: 09 jún 29, 09:47:39 »

Hát én teljesen egyetértek veled de az ilyen filmek nagy többsége nem a hozzáértő film néző és szerető embereknek készül hanem a fiataloknak és azoknak a felnőtteknek akiket úgy kikapcsol hogy csak a darab hús üljön ott. És így aztán őket nem érdekli az esztétikai hiba meg talán nem is veszik észre őket. Én személy szerint naon kritikus vaok pl. a Hp 5 be annyi hibát leltem fel mint égen a csillag de mégis naon sikeres volt mert a cél csoport a tinédzserek voltak.
Naplózva
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #3813 Dátum: 09 jún 29, 10:37:18 »

Nekem összeségében tetszett a film, de tényleg azért voltak dolgok amik nem kellettek volna. Péládul, hogy az idős robot fővezérnek botja van, meg hogy olajat köp a robot ha behúznak neki és még volt elég sok hasonló dolog.
Fallenek volt terve meg célja. A nap azért kellett neki, hogy a kockához hasonló energiaforrást kapjon amivel így fenntarthatta volna az álcafajt.
Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #3814 Dátum: 09 jún 29, 15:04:25 »

Nekem tetszett a transformes 2 pedig szeretem néha az elgondolkoztató filmeket is. Történetileg tényleg nem volt nagy de én akkor is azt mondom, hogy inkább kerüljön egy-egy license Bay bácsi kezei közé mint a Boll monsterhez. Láttátok mit tett az alone in the dark sorozattal Uve Boll??? Meg sem emlitem a bloodraynet vagy a house of the deadet(na jó ennek amugy sem volt nagy sztorija). Arra megfelelt a t2, hogy 2 órára kikapcsolja az akcióra és poénokra éhes embereket. Amugy ahogy előttem leírták volt célja a nap elpusztitásának, az hogy energiát csináljanak belőle bár kétség kívül voltak bajok a történettel.
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #3815 Dátum: 09 jún 29, 17:10:22 »

hmm.. mint  mondtam aki bele akar kötni vmibe  az  bele  is tud :'DD
szal innentől értelmetlen bármitisirni mert csak arra lenne  reagálva amire  tudna  reagálni az ellenérv :'DDD
énis észrevettem számos  értelmetlenséget  és megmagyarázhatatlan  dolgot a történetben... de nem azért nézem meg  mert ezeket  lenyelem hanem mert mint irtam is hibátlan  film nemlétezik x')  ohh hogy ebben  komolyabbak  a  hibák ? igen  de a  látvány is  komolyabb :'DD
ha vki mindig a  legreálisabb   legjobban  tökéletességre koncentrálo történetű filmekre  akarna  beülni moziba  akk nemsokat járna  ilyen  helyre :'DDDD
mellesleg  láttam h  már  kinntvan  a jégkorszak 3om is  Pojén sztem most  7végén azvan soron Nevet
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #3816 Dátum: 09 jún 29, 17:35:43 »

Na emberek ma megnéztem délelőtt a Képlet című filmet.....meg kell,hogy mondjam nem sok ennél jobb katasztrófa filmet láttam,meg amúgyis a története nagyon pöpec,Nicolas Cage pedig tök jól játsza a kissé alkoholista de aggódó apa és mellesleg asztrofizikus tanárt Nevet Szal sztem mindenkinek érdemes belepillantania Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3817 Dátum: 09 jún 29, 18:14:50 »

Nem tudjátok a régi transzfarmersz rajzfilmsorozatot adták nálunk szinkronnal, vagy csak a mozifilmet?
Ha igen akkor esetleg tud valaki linket hozzá?

Erre gondolok: (Hát igen kis retró xDD)
http://www.youtube.com/watch?v=t9Ghg1zd19U
Naplózva

milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #3818 Dátum: 09 jún 29, 18:16:27 »

A képletre én is kiváncsi vagyok. Érdekesnek tünik a története.
Naplózva
Saleen S281
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 191

...:::Uchiha Saleen:::... --=EAÉ avatar készítő=--


« Válasz #3819 Dátum: 09 jún 29, 18:19:04 »

őcsém ez aztán jó régi.
nekem elég lenne annyi is ha lenne magyar felirat.
ha egyáltalán van hozzá.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3820 Dátum: 09 jún 29, 18:44:59 »

Első két részhez van, de akkor valami normálisabb minőségű verzió is kéne, mert hirtelen guglizva csak ilyen 320x240 verziót találtam, meg össze vissza részeket.
Naplózva

Saleen S281
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 191

...:::Uchiha Saleen:::... --=EAÉ avatar készítő=--


« Válasz #3821 Dátum: 09 jún 29, 18:55:49 »

a Naruto-kunra feltölthetnétek mert a transformersek eredetileg a japánok tálálták ki és aztán az amerikaiak csinálták hozzá a storit. én legalábbis így tudom.
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #3822 Dátum: 09 jún 29, 19:53:10 »

Én is ma megnéztem a Transformers 2-őt ,kis román felirattal (itt a mozikban csak annyira képesek)...
Nekem tetszett ,igaz már az első része is bejött ,egy egyszerű kis jópofa film amin lehet röhögni az akciók mellett és nem értem minek kell rágódni ,hogy a fő gonosz mér pont a Föld napját akarja felrobbantani? Film..film...film
Naplózva

Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #3823 Dátum: 09 júl 02, 00:36:28 »

Nem értem miért nem lehet belátni, ha valami nem sikerült jóra. De komolyan...attól még tetszhet neked, csak tisztában kell lenni a hibákkal. Ez meg, hogy csinálj jobbat: Slane már elmondta - ha nem lennének kritikusok (nem mi, tojáshéjas kölkök), akkor még mindig  a Bolondos Dallamokon élnénk [ami a maga nemében kitűnő darab]

Süvít lefelé a Konzervdobozok 2. része

Viszont, amire felhívnám a figyelmet. Ma este ment/megy az RTL-en a Nevem Sam című remekmű. Egy szellemileg visszamaradott 30-as éveit taposó férfiről szól, aki vissza akarja szerezni 7 éves lányát. A lányt nevelőszülőknél helyezték el, mondván, lassan okosabb, mint az apja. Az ügyhöz kirendelt ügyvédnő eleinte elutasító a férfival kapcsolatban, majd szépen lassan elfogadja a helyzetét, megbékél vele, majd idővel megkedveli a pasast
Sean Penn valami hihetetlenül jól hozza a fogyatékos karaktert. Tátva maradt a szám, hogy mire képes az az ember. Láttam már korábbi filmjeit, mind kiválóak voltak, de ez volt az 'i'-n a pont. Mindenkinek ajánlom, aki egy kicsit mélyebb filmre vágyik.

A másik, amit még ajánlani tudok, a Szent Lajos király hídja c. alkotás
2005-ös darab, regényadaptáció, ami igen jól sikerült. A történet során öt utazó életét követjük végig, amik végül a közös balesetben kapcsolódnak. A film az isteni akaratot jelöli meg oknak. Látszólag nem függnek össze a kis történetek, a rendező ide is belekap, oda is, de a végén összeáll a kis puzzle.
Talán mondhatni, hogy egyházi témájú a film, így mélységesen ateistáknak nem ajánlanám, bár ki tudja, egy próbát nekik is megér kacsint
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3824 Dátum: 09 júl 02, 00:59:40 »

Huh de régi Nevet Transformers Movie (rajzfilm) 1986-os, még anno megvettem plusba 990Ft-ért Nevet asszem ez volt az első eredeti dvd-m ikszdé http://www.youtube.com/watch?v=WDm8rqKw-zg
Naplózva
Oldalak: 1 ... 253 254 [255] 256 257 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!