24 máj 05, 00:39:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 247 248 [249] 250 251 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277407 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3720 Dátum: 09 jún 17, 19:33:35 »

Ha még nem ajánlottam, akkor: A nagy fehérség

Nekem nagyon tetszett. Nem akarta a világot megváltani a film, de volt egy hangulata, és szórakoztató is meg valahol van benne valódiság is. Nem vagyok ma a fogalmazási készségem teljes birtokában, de rem vágható,h mit akartam ezzel a mondattal xP
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 17, 19:34:30 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3721 Dátum: 09 jún 18, 09:06:38 »

Most néztem az Imdb-t meg olvastam máshol is lesz Terminátor 5  úgy 2011-ben Ohh My God nem igaz már a 4. rész se kellett volna... Tudják hogy kell elrontani egy klasszikus filmet  Szomorú
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3722 Dátum: 09 jún 18, 09:13:50 »

Wolf ez is novella után készült... És igen be volt tervezve a folytatás, ugyanúgy, mint a Star Wars...
Naplózva
gyori54
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #3723 Dátum: 09 jún 18, 09:58:55 »

múltkor láttam torrent oldalon a star wars 5 újrafeldolgozását
kíváncsi vok h milyen lett esetleg vki vmi tapasztalat??
Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #3724 Dátum: 09 jún 18, 10:11:27 »

A feldolgozások általában mind sz­arok. Azt hiszem ez a fajta csak abból áll, hogy odagányolják CGI-vel a hologramm Palpatinet, a régi hologramm Palpatine helyett, meg satöbbi, ahogy a 6-ban is kicserélték a végén az öreg Anakin szellemet a fiatalra.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3725 Dátum: 09 jún 18, 17:58:49 »

Itt kifejezetten jobb lett ha nem keverem másikkal... Kicsit feljavították a látványt..
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #3726 Dátum: 09 jún 18, 18:03:24 »

Az Új Remény feldolgozott változata azonban elég gyatra lett. :/ Pl: Zöld fénykardos Luke mikor a kis gömbbel gyakorol, lila kardos Obi-Wan, stb.   
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3727 Dátum: 09 jún 18, 22:58:03 »

Tyűűűű...ilyen is ritkán történik velem.
Hazajövök, ledobom magam és jól megérdemelten bekapcsolom a tv-t. Nézem, megy valami gimis film. Cseresznye ölbe, mondom 'Na megint egy Dawson klón' és nézem. De nem! Átkapcsol teletextre, keres címet, megtalál >> Séta a múltba
Én nem tudom mi lett velem, lehet, hogy az esti traumák utóhatása volt, de kifejezetten tetszett a film. Romantikus 'dráma' egyébként, amely műfaj még nem is áll hozzám különösebben közel. Mégis élveztem. Szép volt, aranyos volt, szomorú volt. Nem nyálas.

Hasonló érzés fogott el, mint mikor 8 évesen néztem a 'Matilda a tini boszorkány' című mesterművet

Ezer hála, hogy megemlítetted a topikban a filmet, egyszerűen, fantasztikus,  alig látok mostanában valami jó alkotást, úgyhogy még egyszer kösssz. ^__^

Valamint a másik is nagyon jó, már én is mily ifjonc lehettem mikor láttam xD


Csereajánlatként:
Benjamin Button különös élete (The Curious Case of Benjamin Button, 2008)
A "hivatalos" ismertetője szerintem nem túl jó így megpróbálok összedobni egy sajátot:

Benjamin pont az elő világháború  utolsó napján született, az utcák a karneváltól hangosak, ám ahelyett apja a csodát pillantaná meg, elsápadt arccal felkapja a gyermeket majd végigszalad a városon és leteszi egy öregek lakta bérház lépcsőjére. Az orvos nem jósol neki nagy jövőt, hisz újszülött kora ellenére olyan akár egy 80 éves, ám az idő múlásával egyre fiatalodik. Egy nap tengerre száll s élete során jó pár különös emberrel hozza össze a sors.






Naplózva

gyori54
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #3728 Dátum: 09 jún 19, 13:33:08 »

Az Új Remény feldolgozott változata azonban elég gyatra lett. :/ Pl: Zöld fénykardos Luke mikor a kis gömbbel gyakorol, lila kardos Obi-Wan, stb.  
Új remény ??? ez nekem új
mi ez??
 Pirul
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #3729 Dátum: 09 jún 19, 14:19:29 »

Star Wars IV. epizód - The New Hope = Az új remény
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #3730 Dátum: 09 jún 19, 14:45:00 »

No szerdán moziztam egyet a Képlet(Knowing) c. feliratos filmet néztük meg, szerintem nagyon jó film, csak az ufók nem kellettek volna bele, az valahogy számomra kicsit illúzióromboló volt :/ , de ettől független én ajánlom mindenkinek.
16+ os film volt (még mindíg nem értem miért vannak ezek a korhatárok...)
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 19, 14:48:26 írta boci555 » Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #3731 Dátum: 09 jún 19, 15:51:40 »

Képletet én is láttam és sztem egy sima egyszer megnézhetős film.
Most megy a mozikban a Hangover (Másnaposok) hát a bemutató alapján nagyon jónak tűnik. Arról szól, hogy van egy csapat akik elmennek Las Vegasba legénybúcsút tartani, és annyira jól sikerül az este, hogy másnap nem találják a férjjelöltet. Kétségbeesett nyomozásba kezdenek, amiről elég sok nyom van: egy tigris a fürdőszobában, egy csecsemő a cipősfiókban és Mike Tyson a nappaliban. Ezek és homályos emlékeik segítségével igyekeznek bejárni előző éjszakájuk minden állomását: mire kezdődik az esküvő, elő kell keríteniük a köddé vált vőlegényt!

Na meg persze Transformers 2.  Nevet
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3732 Dátum: 09 jún 19, 18:36:43 »

Gágá, libabőr: http://www.youtube.com/watch?v=Ssi6Gpl-Pcs

Wííí Nevet
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
mates07
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 223


« Válasz #3733 Dátum: 09 jún 19, 20:38:42 »

Én legszívesebben a Transormerst feliratosan nézném mert eléggé gáz a magyar hang de itt nyíregyen csak szinkronosan adják.
Egyébként jön a Jégkorszak 4. 2010 után valamikor ahhoz képest még most fogják adni a 3.-kat :DMeg ha jól tudom Saw 6 októberben de ez nem tuti de az biztos hogy 8 részes lesz.
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3734 Dátum: 09 jún 20, 14:35:24 »

Klasszikus: http://www.youtube.com/watch?v=LiGdlYnpr2Y&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=-tdERXAV08U&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=0J-gnZlt_hU&feature=PlayList&p=7060D6C83789B04B&index=6
http://www.youtube.com/watch?v=0qZEPc1DIrA&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=-vFNFaNFhOs&NR=1

rongyosra néztem a kazit régen Nevet

közben még űrgolyhókat is találtam, de azt már be se merem linkelni xD
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 20, 14:43:27 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Oldalak: 1 ... 247 248 [249] 250 251 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!