24 máj 05, 05:49:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 246 247 [248] 249 250 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277667 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
mates07
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 223


« Válasz #3705 Dátum: 09 jún 10, 23:22:35 »

Taken (Elrabolva) aki teheti nézzem meg naon nagy film ugyanolyan majdnem mint a tűzben edzett férfi csak jobb.
20 Oscarra jelölném nekem naon tetszett.
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #3706 Dátum: 09 jún 12, 21:20:08 »

Tyűűűű...ilyen is ritkán történik velem.
Hazajövök, ledobom magam és jól megérdemelten bekapcsolom a tv-t. Nézem, megy valami gimis film. Cseresznye ölbe, mondom 'Na megint egy Dawson klón' és nézem. De nem! Átkapcsol teletextre, keres címet, megtalál >> Séta a múltba
Én nem tudom mi lett velem, lehet, hogy az esti traumák utóhatása volt, de kifejezetten tetszett a film. Romantikus 'dráma' egyébként, amely műfaj még nem is áll hozzám különösebben közel. Mégis élveztem. Szép volt, aranyos volt, szomorú volt. Nem nyálas.

Hasonló érzés fogott el, mint mikor 8 évesen néztem a 'Matilda a tini boszorkány' című mesterművet
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 12, 21:27:07 írta Ritka » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3707 Dátum: 09 jún 12, 21:38:40 »

Azt a filmet délután én is néztem... És nekem is tetszett.. Peddig nekem sem a műfajom ez a tini romantikus dráma stílus...

Mondjuk azért elég szar érzés hogy beleszeretsz egy lányba és kiderül hogy az illetőnek már csak kevés ideje van hátra... Szomorú Nem vagyok érzelgős típus, de megfogott...
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #3708 Dátum: 09 jún 12, 22:03:33 »

Nem tudom...valahogy szépen lettek adagolva a dolgok. Igen, engem is megfogott
Most éppen egy magyar szinkronos letöltés után koslatok
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3709 Dátum: 09 jún 12, 22:06:31 »

Tényleg nagyon jó film. Én már egy párszor láttam. De minden alkalommal ugyan úgy le tud kötni.
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #3710 Dátum: 09 jún 12, 22:17:25 »

szinkronosat akajooooook Szomorú Amit lekaptam, arról utólag kiderült, hogy eredeti hanggal megy
Allah meghallgatott, és úgy néz ki találtam! ^^
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 12, 22:20:07 írta Ritka » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3711 Dátum: 09 jún 12, 22:19:53 »

Amúyg Ritka te azért ha jól tudom 90%-ban értenéd angollal is. Akkor minek a szinkron?
Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #3712 Dátum: 09 jún 13, 14:02:36 »

Én annak idején a pillangó efektussa (első és eredeti nem a gagyi második) voltam igy. Nagyon tetszett a film.
Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #3713 Dátum: 09 jún 13, 14:07:21 »

Van a fórumon olyan aki felirattal nézte a reapert? ha igen az eltudná küldeni a 2x13.rész feliratának linkjét privátba?
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3714 Dátum: 09 jún 13, 14:50:21 »

A Séta A Múltba ( A Walk To Remember ) sokkal jobb eredeti hangon Nyelvesít

Amúgy szerintem az egész film végig sablonokra épült amik nem tudtak újat mutatni, pozitívum a kiscsaj mert nagyon aranyos volt Mosolyog
Szerintem a vége elég fake... 18 évesen nulla tapasztalattal elég erőltetett ez az örörk szerelem duma...egyébként meg nagyon jó film.....szóval szeretem is meg nem is Mosolyog
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #3715 Dátum: 09 jún 13, 21:18:49 »

Amúyg Ritka te azért ha jól tudom 90%-ban értenéd angollal is. Akkor minek a szinkron?
érteni érteném, nem is ezzel van a baj
Kevés filmet szeretek eredeti szinkronnal. Valahogy úgy vagyok vele, hogy sokkal magasabb érzelmi skálán mozognak a magyar színészek, sokkalta szélesebb skálán játszanak a hangjukkal, mint az amcsik. Lehet, hogy azért érzem így, mert az anyanyelvem, nem tudom. Meg ebben kifejezetten tetszett a szinkron.
Ettől függetlenül megnéztem eredetivel is, nekem kevésbé jött be. Nem volt annyira hiteles...

persze, semmi újat nem mutatott a film, de valahogy ez mégis megfogott. Nem tudom...hitelesnek tűnt. A 18 éves nagyszerelemről annyit, hogy ebben a környezetben, ebben a köntösben számomra teljesen hihető volt.
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #3716 Dátum: 09 jún 14, 11:37:01 »

Kevés filmet szeretek eredeti szinkronnal. Valahogy úgy vagyok vele, hogy sokkal magasabb érzelmi skálán mozognak a magyar színészek, sokkalta szélesebb skálán játszanak a hangjukkal, mint az amcsik. Lehet, hogy azért érzem így, mert az anyanyelvem, nem tudom. Meg ebben kifejezetten tetszett a szinkron.
Ezzel én is így vagyok =} Szerintem a tapasztalt magyar szinkronszínészek nagyon tehetségesek. Összehasonlítottam néha a magyar verziót az eredetivel, és sokszor én is erre a véleményre jutottam, mármint hogy teljesen beleélik magukat az adott szerepbe, és az eredmény felülmúlja pl az angolt Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 14, 18:16:12 írta Navelia » Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
Matetsu.
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 553


1 :)


« Válasz #3717 Dátum: 09 jún 14, 17:59:22 »

Jajj, végre megkaptam a Kutyaszorítóbant, igaz 1 lemezes változatban de 390 ft volt *-* Imádom ezt a filmet Pirul*-* MOndjuk tarantinónak nagyon jó filmjei vannak, pl, kill bill, stb. Nevet
Naplózva

\\\"Ha nem értem hogy mit mondasz, szimplán mosolygok és remélem nem egy kérdés volt.\"\\
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3718 Dátum: 09 jún 17, 18:10:29 »

A napokban megnéztem pár filmet. Az egyik a Hideg nyomon angol címe, (Gone baby gone Nevet) többek között Ed Harris, Morgan Freeman, és Casey Affleck (őt nem igazán kedvelem) főszereplésével, viszont a másik két színész véleményem szerint hatalmas színész óriás, és nagy kedvenceim nos a filmről röviden, izgalmas és fordulatos. A másik film a Törvény Gyilkosai Al Pacino, és Robert De Niro főszereplésével a filmről röviden szerintem, hihetetlen jó lett és a végén, az a kis csavar még jobban emel a színvonalán.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3719 Dátum: 09 jún 17, 18:34:56 »

Ha nagyon jó filmet akartok nézni a Közönséges bűnözők-et Ajánlom. A végén le fog esni az állatok.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 246 247 [248] 249 250 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!