24 máj 05, 00:17:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 243 244 [245] 246 247 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277386 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #3660 Dátum: 09 máj 18, 14:42:32 »

Jaj én a vizihullákra vok kíváncsi, igaz bevágtak egy kicsit, viszont a könyvben az volt a kedvenc részem, jááj Draco Pirul egyhónap és tíz nap
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #3661 Dátum: 09 máj 18, 15:25:42 »

Szerintem az inferusok kicsit úgy néztek ki a trailerben, mint Gollam ikszdé Dracoooooooo *.* (L)
Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #3662 Dátum: 09 máj 18, 18:37:34 »

Azért csak .... Csak legyen jó a többi nemérdekel xD
jaj ezek a plakátok annyira tetszenek, nembírom ki túlsok ez a másfél hónap, am szerintetek ez 3d-be is lesz? vagy nemtom most ezen filóztunk bnőmmel meg tesómmal
...
http://www.mcmuggle.com/newsite/images/hbpmovie.jpg
http://i93.photobucket.com/albums/l52/madmax183/HarryPotterandtheHalf-BloodPrince.jpg?
http://z.about.com/d/movies/1/0/R/C/T/harrypotter6dracoposter.jpg
http://scifiwire.com/pics/HarryPotter_Character%20Banner_Ron.jpg
http://trailertracker.files.wordpress.com/2009/03/harry-potter-and-the-half-blood-prince-01.jpg
főleg ez az uccsó
 és ezen annyit aszaltam
meg a kis denem ari  Hümm-hümm http://z.about.com/d/movies/1/0/W/v/R/harrypotter6pic22.jpg
najó leálltam de annyi jó kép van még wáh Ámor
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3663 Dátum: 09 máj 19, 08:19:15 »

Ez a HP (a gyengébbek kedvéért nem házi pállesz) nagyon kezd elhaladni a fantasztiks gyerekfilmből a horror fele...
Mintha mindig annak a korosztáynak készülne a film, mint amilyen korúak a főszereplők...  Gondolkozik Hmm?
Naplózva
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #3664 Dátum: 09 máj 19, 14:26:32 »

boci, én úgy hallottam, hogy vagy az egész vagy a vége 3D-ben lesz, úgyhogy nyáron megyünk Pestre a barátnőimmel n_n *máraligvárja*
Gabesz, mivel a "gyerek"színészek nőnek, nem játszhatnak már ugyanúgy, mint tízévesen, hisz már majdnem mind huszonévesek. És nyilván a rendezőváltás is nyom a latban, meg a Dan&Rupert&Emma-hármas is gondolom, szívesen ad ötleteket... Meg a legtöbb HP-rajongó velük nőtt fel - a HP-n. Harry sem ártatlan kisgyerek már. Úgyhogy szerintem ezért lesznek a filmek egyre darkosabbak (amit én személy szerint nem bánok).
Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3665 Dátum: 09 máj 19, 16:56:40 »

Annyira ötleteket nem adhatnak, hiszen egy regény adaptáció a Harry Potter... Szereplőknek sok köze nincs a forgatókönyvhöz...

Egyébként én sem bánom... Eddig nem láttam az összes megjelent mozit, de a fenébe is... Az írónő kiknek is írta eredetileg a HP-t? A gyerekközönségnek... Ezzel szenben a utolsó részek fele elhaladt egy kalandfilm kategóriából egy horror akció katagóriába... Tehát felnőtt közönség... Mondjuk épp ez teszi egyedivé is a sorozatot...
Naplózva
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #3666 Dátum: 09 máj 19, 17:39:39 »

Annyira ötleteket nem adhatnak, hiszen egy regény adaptáció a Harry Potter... Szereplőknek sok köze nincs a forgatókönyvhöz...
Ez tény, de ha megnézzük, mennyire hasonlítanak a filmek a könyvekhez, találunk hézagokat.
És tényleg a gyerekeknek írta, de felnőttek ezrei szintén olvasták. Minden korosztály megtalálta a HP-ben azt, amire vágyik. Egy tízéves még nem érti a HP sok mondanivalóját, de egy öt-tíz évvel idősebb már igen. Najó, oké, a filmekről volt szó, az meg... hát haladnak a korral ikszdé
Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #3667 Dátum: 09 máj 19, 20:42:19 »

Szerintem nincs benne semmi horror. A célközönség meg kezdje az elején és mire a végére ér már felnő Mosolyog Így tettem én is.
Naplózva


 
peti93
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #3668 Dátum: 09 máj 19, 20:47:01 »

Ronon mi ez e rohamsisak??? Ez nem jó így oda a feelingje mer elröhögöm magam amikor meglátom filmen...
Naplózva

Sensei: pintermate */_\*
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #3669 Dátum: 09 máj 21, 20:21:11 »

ma is nézegettem a trailereket u2b-on és ezt adta ki, szerintem majd megnézem, érdekes a bemutató, de valamiért tetszik, meg ha jól hallottam akkor az egyik zenéje a hollywood undead-től lesz az undead, amit imádok, szal ezt meg kell majd néznem
 G.I. Joe- The rise of cobra (A kobra emelkedése, vagy a  Kobra feltámadása... szószerint fordítva)
http://www.youtube.com/watch?v=IG1UnOwJht8
http://www.youtube.com/watch?v=ZBfnQXWvatw&NR=1
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 21, 20:25:06 írta boci555 » Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3670 Dátum: 09 máj 21, 22:16:43 »

ilyen tré műsort, mint ez a szépségkirálynő választás... x""""D
jó, a lányok egy része szép, de ezen a hajós féle éneken és nem is tudom milyen hihetetlen röhejes produkción én már ... áh, kedden felrobbantom az rtl-t xD

http://www.youtube.com/watch?v=wZ2HccHMEs0
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 22, 18:19:30 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #3671 Dátum: 09 máj 22, 18:13:08 »

Én nemnézek tv-t és így a legjobb, csak neten rákeresek arra, amit látni szeretnék, meg ajánlanak ozt' yoonapot
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Yusei
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #3672 Dátum: 09 máj 26, 10:21:31 »

Nem tudom, szerintem egy minimális tv-zési igénye mindenkinek van.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3673 Dátum: 09 máj 26, 10:42:07 »

Én nemnézek tv-t és így a legjobb, csak neten rákeresek arra, amit látni szeretnék, meg ajánlanak ozt' yoonapot

Én is így vagyok vele általában. Néha azért megnézek egy filmet tv-ben is, de inkább neten szoktam megnézni, ami érdekel, ha meg valami nagyon szimpatikus, akkor elmegyek moziba.
Tv-ben javarészt csak meccseket szoktam nézni, meg a híradót. Mosolyog
Naplózva
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #3674 Dátum: 09 máj 26, 15:55:46 »

Én mióta külföldön élek, nem nézek tévét ikszdé Nem olyan jó, mint a magyar és nincs Animax ^^" Ha érdekel valamilyen film, megszerzem inkább =}
Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
Oldalak: 1 ... 243 244 [245] 246 247 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!