24 máj 05, 06:41:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 239 240 [241] 242 243 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277712 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #3600 Dátum: 09 ápr 18, 19:09:05 »

Mégegy comedy Central függő Nevet Nevet Nevet
+1 =D
Ha tévézek általában ez megy...Nevet
South Park, Family Guy és Simpson a favoritok. De szeretem még a Magyarok az űrben-t és szintén a nevem Earlt...Az én kicsi családom is tökjó ikszdé

Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #3601 Dátum: 09 ápr 19, 09:54:12 »

Én az így jártam anyátokkal-t is szeretem.  Pojén
Amúgy jövő hét pénteken lesz mozi fanatikusok éjszakája, szóval aki szeret sokáig fent lenni és filmeket nézni annak szerintem megéri. Több infó.
Naplózva

Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #3602 Dátum: 09 ápr 25, 08:51:08 »

mindenidők legjobb road  filmje..  Sexdrive..
a történet ugyan adott de valahogy  mégis  uj Nevet  egyszerűen állatijofilm... jok  a  poénok jok  a  szereplők.. az egész film faszául össze van  rakva Nevet MINDENKINEK ajánlom Nevet
http://www.youtube.com/watch?v=PaziwvE_BPc&feature=related
Naplózva
mates07
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 223


« Válasz #3603 Dátum: 09 ápr 25, 12:42:18 »

Tegnap a Mozi fanatikusokon megnéztem az egy boltkóros naplója című filmet, de annyira rossz hogy az nem kifejezés,
viszont a Szörlények az Űrlények ellen viszont elég jó lett.
Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3604 Dátum: 09 ápr 25, 18:30:44 »

Kicsit informálodtam milyen filmek lesznek 2010-ben Nevet
Robin Hood, Shrek 4, Iron man 2, Prince of Persia: The Sands of Time - erre kiváncsi vagyok de sztem Ada is ikszdé
Akkor remélem ez csak vicc: Rambo 5  Ohh My God nem tudnak újat ki találni ikszdé
Naplózva
mates07
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 223


« Válasz #3605 Dátum: 09 ápr 25, 20:29:11 »

Azért a nyár se lesz gyenge: Harry Potter 6, G.I.JOE, Fighting(Bunyó), Transformers 2,Jégkorszak 3, Terminator 4 és végül sztem a nyár filmje a Közellenségek tele sztárokkal.
Naplózva
Wegita
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190



« Válasz #3606 Dátum: 09 ápr 25, 21:06:25 »

Ajajjjj!! xD Nekem a kedvenc rajzfilmem a Naruto, a Dragon Ball, a Dice, aztán a Tom és Jerry, és még egy csomó. Nevet Most így több nem jut eszembe. xD Nevet
Naplózva

Shadow
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #3607 Dátum: 09 ápr 26, 11:45:56 »

Nekem is rengeteg kedvencem van de amit általában nézzek azok: Naruto , Bleach ,Death Note ,South Park ,Cowboy Bebop, Inuyasha ja meg az örök klasszikus Dragon Ball
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #3608 Dátum: 09 ápr 26, 13:29:50 »

Animeket ne ide irkaljatok már köynörgöm ikszdé.. Oké ujak vagytok de tudtommal azt megbeszeltük h ide amerikai va mas europai rajzfilmeket irunk, plusz fimleket, és nem animéket Nevet.

Egy példa.: Elkéne menni moziba megnézni a Wolverine Origines-t bár van aki szerint szar film, és megfontolando mert most sok jo film lesz a moziban de hmm, mégiscsak benne vannak a nagy arcok.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #3609 Dátum: 09 ápr 26, 13:36:14 »

Marha jó film. A Többi hazudik. x)
Naplózva


 
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #3610 Dátum: 09 ápr 27, 06:39:59 »

HP 5 öt nem visszavonták ? x'DDD
vmi olyasmit  olvastam ( lehet  h pont itt xD ) h a  premieren nagyon leégett és ujraforgatják az egészet
am Ironman 2ő és a  PoP az amit a felsoroltak közül nagyon  de nagyon várok Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3611 Dátum: 09 ápr 27, 11:21:28 »

Visszavonták? Már rég lement a mozikban... Nem a 6.-ra gondolsz? Nehogymár ilyet csináljanak:D Én azt meg akarom nézni júli közepén! Úgy volt,h akkor lesz... nem?
Már alapból késett több mint fél évet az egész, mert túl sok premier lett volna akkor, amikor ezt is be akarták eredetileg mutatni-_-" Ne játszanak már az életükkel ilyen hírek terén:P
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #3612 Dátum: 09 ápr 27, 13:32:16 »

Hp 6 se vonták vissza tiszta hülyeség hisz már be van jelentve júly 23-án lesz már allig birom ki várni Nevet

Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #3613 Dátum: 09 ápr 27, 16:27:57 »

johh 6.. x'DDD
am meg én nemtoom.. nemisérdekel :'DD  halesszmegnézem  de nemfogom tülkönülvevárni xD
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3614 Dátum: 09 ápr 27, 18:42:13 »

Pedig kéne: D Mindnyájunk élete függ tőle  >.<#
Vagy  nem, de whatever Nyelvesít Tessék tűkön ülni Nevet

Épp most végeztem a Dexter 2. évadával. Pfű, kezdek nem szimpatizálni vele, de szívesen a bőrébe bújnék. Imádom. Poor Doakes és LaGuerta:/ És ezen a Lilán nem tudok napirendre térni.
Kár,h nincs meg a 3. évad. Holnap beszerzek pár filmecskét a nagynénémtől munka után, yummi^^
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Oldalak: 1 ... 239 240 [241] 242 243 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!