24 máj 04, 22:02:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277257 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #675 Dátum: 07 aug 02, 07:42:03 »

Új filme lesz Robin Williamsnek!!! :banan: :banan: :banan: Király, olyan régen látam tőle bármit is...  License to Wed. Csak biztos egy csomót kell rá várni.. :'(
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #676 Dátum: 07 aug 02, 09:54:39 »

Tegnap egy remek befejezést láthattunk a Heroes-ből nkem naon tetszett és várom a fojattást és remélem h a fojt. az nem csak Hiroról szól... De Hiro sztem nem is tűnt menőnek vagy mit mondott Ando ??? De a Hősök helyett lesz egy uj sorozat A relytett Szoba vagy mi ??? Jónak tűnik Nevet
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #677 Dátum: 07 aug 02, 12:12:41 »

A rejtett szobának csak az alapsztoriját ismerem az jó, de nem szimpik benne a szereplők, így 1 rész után feladtam.
Inkább várom a Heros-t, és Hiro igenis menő, ő a legjobb fej az egészben.  Nevet Nevet Állítólag a 2. évadban kiderül néhány dolog a szülőkről is..., pl én kíváncsi volnék mit tud Peternek az anyja (Mr Lindermannalk is egész jó kis képessége volt, és eredetileg ő is a jók táborát bővítette) meg ők ki ellen harcoltak...
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #678 Dátum: 07 aug 02, 12:14:32 »

igen tudom mondta Lindermann és Peter anja is,de én még arra Charles-ra is kiváncsi vok ??? Meg az is kérdés h ki volt az első hös mert sztem most Takezo-kense korszakába csöppent bele Hiro,nkem is az egyik kedvencem de azért nem volt annyira menő Nevet Peter jobb Mosolyog
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #679 Dátum: 07 aug 02, 12:25:37 »

Peternek könnyű neki van a legjobb képessége...de egy fodrászhoz elmehetne, a hajától a 2. rész után idegbajt kaptam... :Mosolyog Nevet
Ki az a Charles, most nem ugrik be?
Azok biztos jó részek lesznek Hiroval...
Szerinted amúgy Peter bátya meghalt??? Mert Peter elvileg nem nagyon tud meghalni.., meg egyáltalán mért nem repült el saját magától ? Nathen képességét szerezte meg először, és tud többet is használni egyszerre! ???
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 02, 13:05:59 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #680 Dátum: 07 aug 02, 12:28:43 »

Ezt én sem értettem, de szerintem Naten végleg meghalt...ő nem élhette túl, hacsak nem engedte el Petert a levegőben és zuhanás közben robbant fel...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #681 Dátum: 07 aug 02, 12:36:36 »

Én  tutira elengedtem volna.. Nevet  Nevet Ha Peter meghal akkor vszínűleg nem a zuhanástól fog... :Mosolyog Szóval én még reménykedek, h Natennek semmi baja nem lesz (habár ha elhagyták a Föld légkörét mindketten esélytelenek...vagy ennyire ne vegyem komolyan? Nevet)
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #682 Dátum: 07 aug 02, 12:50:08 »

Hát Peter az túléli az biztos , Nethan meghal mert Ő nem olyan mint Claire vayg Peter,és Charles volt az akit Peter gondozott még régen és Simmons apja is és végülis Ő tudta h Peter mire képes meg h mit fog csinálni meg minden és most ebben a részben is feltűnt amikor Peter ott feküdt akkor visszaemlékezett és akko ott volt Simmoons,Peter anyja és Charles :Mosolyog
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #683 Dátum: 07 aug 02, 12:55:15 »

Tényleg, de akkor a lányának mért nem volt semmilyen képessége??  ;D
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #684 Dátum: 07 aug 02, 12:56:10 »

Azt nemtom...de akkor annak a palinak volt? És ha igen, akkor mi?
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #685 Dátum: 07 aug 02, 12:57:30 »

Tényleg, de akkor a lányának mért nem volt semmilyen képessége??  ;D
Hát lehet h volt vagy ha nem akkor nem tom,nem muszáj h egy embernek aki különleges annak különleges legyen a csládja is,vagy ha volt akkor nem hitt benne és ezért nem tudta használni, am. Én még Hiro apjának a képességére is kiváncsi vok Mosolyog Ja és Charles erejét sem tudtuk meg.
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 02, 12:59:17 írta Pettinho » Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #686 Dátum: 07 aug 02, 12:59:43 »

Na igen, ezért nem bánom, ha néhány rész elejéig visszamennek a múltba majd a kövi évadban!!
Hát kardozni azt tud... Nevet
Úgy tűnik, h petrelliéknél ( ??? fog sincs , h írják :-[ ) mindenki különleges volt...
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 02, 13:05:07 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #687 Dátum: 07 aug 02, 13:01:09 »

Hát igen mert Petrelli(!)-ék azok azért voltak különlegesek mert Peter és Nethannek nem csak az anyja hanem az apja is különleges volt bár az apjukról semmit nem tudunk még a nevét sem... ???
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #688 Dátum: 07 aug 02, 13:26:51 »

Miért, az anyjának mi volt a képessége?? Eről lemaradtam...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #689 Dátum: 07 aug 02, 13:28:51 »

Azt sem tduni csak mondta Nethannek h Lindermann az jó ember és Ő is segített még annak idején a világon :Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!