24 máj 05, 00:35:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 227 228 [229] 230 231 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277398 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3420 Dátum: 09 feb 12, 13:39:42 »

Amerikai szépség ...ahh Kevin Spacey nagyon nagyot alakít...egyszerű emberek tragédiák uhh rohadt nagy hatása alatt vok....
Ma meg Amerikai História X.. edward nortonnal  Mosolyog am rasszismusról szól de nagyon jó:D
Naplózva
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #3421 Dátum: 09 feb 12, 13:53:41 »

Az amerikai szépség tényleg nagyon jó, ahogy megváltoztatja az életét Lester és amilyen nyugodt legtöbbször, meg amiket csinál benne lenyügöző, nem hiába kapott olyan sok díjat, többek között 2000-ben a legjobb filmnek járó Oscart is. A másikat már régen láttam, de az a rész amikor mondja, hogy "harapj a patkára" az nagyon megmaradt.
Naplózva
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #3422 Dátum: 09 feb 13, 08:22:55 »

Ma meg Amerikai História X.. edward nortonnal  Mosolyog am rasszismusról szól de nagyon jó:D

Szerintem is nagyon jó film , de nekem nem csak a fajgyűlöletről szól a film , hanem arról is , hogy ha baj van , akkor az segíthet rajtad akire nem is számítanál...
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #3423 Dátum: 09 feb 13, 13:39:54 »

Tegnap moziban megnéztük a Véres Valentin 3D-t, hát a film sztem nem a legjobb volt, de a 3Ds élmény az lenyügöző volt, szóval azért érdemes volt megnézni.
Az egyik kedvencem az volt, mikor a csákányt beleveri a tarkolyába és a szemgolyó rajta maradt a csákány hegyén, és mert 3Ds ezért az egészen kijött a képből... nem biztos, hogy értitek, de ezért kell megnézni.  Mosolyog
Naplózva
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #3424 Dátum: 09 feb 13, 14:06:55 »

mi majd megnézzük bnőimmel Ördögi sulival meg kötelező volt elmenni a Volt-ra, hát na, annyi hogy kényelmes volt a helyem smirksweat hát, loll volt 1 olyan pillanat, mikor ari pofát vágott a höri, azt anny jött lenekem az egészből Nevet
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
bluespirit
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #3425 Dátum: 09 feb 13, 14:54:16 »

Én is láttam sztem jó volt egynek! De nálam akkoris a Twilight a favorit!!!
Naplózva
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #3426 Dátum: 09 feb 13, 15:13:52 »

Ó, te magyar szinronnal láttad, nemtom hogy szinkronozták egyáltalán, mert mi a bnőimmel csak felirattal láttuk, meg az FTP-n is magyar feliratos DiveX volt, aszonta tesóm, mondjuk én U2Be-ról szedtem le, de az is csak magyar feliratos...
szal most ott tartok, hogy van 3 változat filmbe, és ezekhez angol, magyar felirat, amit mindegyikhez külön szedtem le, de nem ám, hogy a DiveX-hez jó lenne a magyar DiveX-es felirat!!! >.<#
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
gyori54
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #3427 Dátum: 09 feb 13, 18:12:41 »

Twilight hmm...
nem tom nekem osztálytársaim olvassák és azt mondják h a könyv sokkal jobb
bár ki tudja??? Nevet
Naplózva
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #3428 Dátum: 09 feb 13, 18:41:30 »

Wáá, a könyv az tényleg sokkal, sőtt 100-szor jobb, de a film is szupeer,
az a különbség, hogy a könyv nem annyira fejezi be, mert a filmnek a vége, az eléggé lezárja a történetet.
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3429 Dátum: 09 feb 13, 23:22:35 »

A tv2-n megy a Boomerang, egész jó filmnek tünik, persze volt mikor átkapcsoltam és elfelejtettem visszakapcsolni. Nevet
Eddie Murphy, Halle Berry, Martin Lawrence szerepel benne.  A film+on meg a Halálos fegyver 4 megy de az megvan dvd-n szal nem nézem Mosolyog
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3430 Dátum: 09 feb 14, 01:13:04 »

Spíler - RocknRolla rendezte: Guy Ritchie

Kesze-kusza, eszes film, egy tizenhatos karikával és lenyűgöző világgal. Kemény és igazságos:P

http://www.cspv.hu/cspv_film/_info.html?film_id=04642
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3431 Dátum: 09 feb 14, 01:49:44 »

Most láttam, nem is tudom melyik adón talán, a Viasat 3-on mutatták a Tango és Casht és ha jól tudom pénteken lesz. Véleményem szerint nem volt egy rossz film.
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3432 Dátum: 09 feb 14, 10:51:01 »

De jó:D Először látom, hogy egy sorozat egy másik sorozat stílusában csinál egy kis promo anyagot Pojén
Ha láttok még ilyet, akkor linkeljetek:D Sztem tök jó:P

http://www.youtube.com/watch?v=CjJCdwTauLs&feature=rec-HM-rev-rn
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3433 Dátum: 09 feb 14, 11:53:48 »

Most láttam, nem is tudom melyik adón talán, a Viasat 3-on mutatták a Tango és Casht és ha jól tudom pénteken lesz. Véleményem szerint nem volt egy rossz film.

Az nagyon jó film Nevet egyik kedvencem ikszdé

Ma voltam teszkóba és vettem 3 filmet Nevet Sziki szökevény, Véres játék, és egy Jackie Chanes filmet jó régi, és olyan mintha mozis lenne (minőségre értem) ikszdé
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #3434 Dátum: 09 feb 14, 21:39:29 »

Lie to me ??

Volt valakinek szerencséje ehhez a sorozathoz? Most kezdték el vetíteni Amerikában a Foxon, de engem az első rész után simán "megvettek".... Nevet

A szokásos nyomozós sorozat lenne, csak mégis jobbat hoztak ki belőle... igazából nem is magán a nyomozáson van a hangsúly, hanem hogy vajon ki hazudik, mikor (általában mindig) és mért?
Na ennek a megállapításában félelmetesen profi Tim Roth, akinek munkájából adódóan néha olyan kellemes személyisége van, mint Dr House-nak...  Nevet

Szerintem az első részt érdemes kipróbálni, bár szerintem utána nincs megállás! Mosolyog
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Oldalak: 1 ... 227 228 [229] 230 231 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!