24 máj 04, 23:17:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 226 227 [228] 229 230 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277346 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #3405 Dátum: 09 feb 09, 15:28:49 »

Na tehát tegnap/ma megnéztme a következő filmeket: Ha igaz volna(vmivle el kellet ütni az időt a heti hetesig Nevet,de amúgy tetszett).
Christine:ez egy Stephen King könyv alapján készített film,nekem marhára tetszett,megérte egyig fent lenni Nevet
Délelőtt pedig,mivle nem voltma sulibna,ezért megnéztem végre A szellemlovas című filmet...hát nem volt rossz,de nagy kedvenc nem lett....
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #3406 Dátum: 09 feb 09, 21:13:31 »

No, véleményeket kérnék, főleg azokét, akik látták az alább megnevezett sorozatot

Régóta dilemmázok a LOST sorozaton. Anno, mikor az RTL elkezdte adni, néztem minden pénteken, és be kell, hogy valljam, tetszett. Ment jó ideig a cselekmény, mígnem egyszer csak elkezdték -számomra- fölöslegesen túlbonyolítani. (cápa farkán számsor, a Többiek a szigeten, etc.)
Kérdezném, hogy van -e jövője ennek a sorozatnak, érdemes -e megnézni, vagy az egész ilyen bonylult káosz? Nem szeretnék úgy ott állni a végén, mintha el se kezdtem volna...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3407 Dátum: 09 feb 09, 21:17:15 »

juuj én azt a sorozatot de meguntam kezdjük ott kinyírták a kedvenc kariaim ok előbb meghalt boon de h most már ccharliet is kinyírták a sorozatból az mársok igazából legnagyobb bajom ott van vele h már egyszer mmegmenekültek meg kismiliószor majnem megmenekültek de a sorozatot azér húzzák a végtelenségig agrh
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3408 Dátum: 09 feb 09, 23:07:06 »

Christine:ez egy Stephen King könyv alapján készített film,nekem marhára tetszett,megérte egyig fent lenni Nevet

1 éve én is megnéztem Nevet jó régi film 1983-as és nekem is bejött. Éjszaka ment belenéztem az elejébe csak nem volt kedvem végig nézni ikszdé
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3409 Dátum: 09 feb 10, 17:21:29 »

RTL II. nosztalgia, animeee~~

http://www.youtube.com/watch?v=W_pQDj0aTs8
Ranma-n kívül mindet imádtam és ooooolyan rég volt és úúúristen:D ez fantörpikus!:D

Köszi Zemori, régi szép emlékeket idézett fel bennem ez a videó. Nevet

Anno én is az RTL II-ön néztem meg a Sailor Moon-t, ha jól emlékeszem még a mozifilmeket is adták rajta, sőt olyan évadokat is amiket Magyarországon soha nem adtak le. Mosolyog

Igen, a movie-k is mentek és asszem mindig téliszünetben adták őket Hümm-hümm Annyira zsír volt és szép. Főleg, hogy egy kukkot se tudtam németül xD De néééztem és néééztem Nevet:D:D
Akkora érzelemáradat lep el ettől a pár openingtől akárhányszor hallom:D Pedig már utálom a német nyelvet, nagyon:p
Nagyon a legelején még volt a Katzenauge Nevet (Cats' eye:D)

Akinek van még RTL II-je: mennek még animék? Ha igen, akkor milyenek?Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 10, 17:48:14 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
mates07
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 223


« Válasz #3410 Dátum: 09 feb 10, 17:53:42 »

Nekem van megy a Yugioh,Pokemon,Ben 10,One Piece,Dinasaur King,meg a Sasuke.

Amugy meg valaki látta a Tűzben edzett férfit?Denzel Washington
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #3411 Dátum: 09 feb 10, 18:31:22 »

No, véleményeket kérnék, főleg azokét, akik látták az alább megnevezett sorozatot

Régóta dilemmázok a LOST sorozaton. Anno, mikor az RTL elkezdte adni, néztem minden pénteken, és be kell, hogy valljam, tetszett. Ment jó ideig a cselekmény, mígnem egyszer csak elkezdték -számomra- fölöslegesen túlbonyolítani. (cápa farkán számsor, a Többiek a szigeten, etc.)
Kérdezném, hogy van -e jövője ennek a sorozatnak, érdemes -e megnézni, vagy az egész ilyen bonylult káosz? Nem szeretnék úgy ott állni a végén, mintha el se kezdtem volna...

Nekem örök kedvenc és némileg tudom követni is. Nevet Jah és a következő évad arról fog szólni, hogy Jack, Lock ésA többiek vezére, nem jut eszembe a nve, visszamennek a szigetre egy bizonyos cég egyenruhájámban.. De rengeteg szálat kibogoznak még szal szerintem érdemes hamár elkezdted nézni.... bye bye
Naplózva


 
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #3412 Dátum: 09 feb 10, 18:55:45 »

No, véleményeket kérnék, főleg azokét, akik látták az alább megnevezett sorozatot

Régóta dilemmázok a LOST sorozaton. Anno, mikor az RTL elkezdte adni, néztem minden pénteken, és be kell, hogy valljam, tetszett. Ment jó ideig a cselekmény, mígnem egyszer csak elkezdték -számomra- fölöslegesen túlbonyolítani. (cápa farkán számsor, a Többiek a szigeten, etc.)
Kérdezném, hogy van -e jövője ennek a sorozatnak, érdemes -e megnézni, vagy az egész ilyen bonylult káosz? Nem szeretnék úgy ott állni a végén, mintha el se kezdtem volna...

A sorozatot előre megírták, sok kis részletet is, tehát minden kérdés meg lesz válaszolva a sorozat végére, tehát a 6. évadra. És igen érdemes tovább nézni, mert nagyon jó részek vannak, a történetvezetés meg kiváló.
Naplózva
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #3413 Dátum: 09 feb 10, 19:35:33 »

Juj most a moziba fog menni a : My Bloody Valentine 3D. Gyerekek ! Aki teheti, ne hagyja ki ! 3D horror film. Cooolllll!!!! Már a trailer nagyon meggyőzött. Nevet Kúl
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3414 Dátum: 09 feb 11, 16:58:42 »

Ma és holnap megnézem a ravasz az agy és két füstölgő puskacső-vet Mosolyog és az amerikai szépséget mind2 alapfilm Mosolyog
http://www.port.hu/pls/fi/films.film_page?i_film_id=5228&i_city_id=3372&i_county_id=-1&i_where=2
http://www.port.hu/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=10709
Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3415 Dátum: 09 feb 11, 21:06:46 »

Én meg ma nézem az Evulóciót Nevet  már régen láttam  smirksweat
Persze nem a legnagyobb alkotás de vannak benne poénok ikszdé

Heden shoders reklámozása ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 11, 23:17:57 írta wolf » Naplózva
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #3416 Dátum: 09 feb 11, 21:33:27 »

Én tegnap néztem meg a Volt-ot, úgy voltam vele, hogy egy unalmas animációs film...de szerencsére tévedtem. Mosolyog
Most az Underworld Rise of Lycans c. filmet nézem, 30. percnél járok...eddig tetszik.
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 11, 21:34:03 írta Oxygene » Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3417 Dátum: 09 feb 11, 23:08:11 »

A Volt szerintem is, egy aranyos kis szösszenet. Az Underworldről, meg nem tudok véleményt alkotni mert, a 2. részét sem láttam. Így, megkérdezném hogy érdemes lenne, bele kezdenem a maradék kettőbe.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #3418 Dátum: 09 feb 11, 23:16:51 »

Hát a második részt semmiképp se hagyd ki, mert nagyon jó, a harmadikról meg még én se tudok nyilatkozni, mert még nem láttam. Mosolyog
Naplózva

Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #3419 Dátum: 09 feb 11, 23:20:04 »

mindenképp érdemes... ugyanis az egész  történet kezdete Mosolyog
szal ha azzal kezded akkor annyit  nyersz h a  másik 2  részt  teljesen megfogod érteni kacsint mindenképp érdemes látni Nevet én moziban is megnéztem és  biztos  h letölteni is lefogom...
bárazhozzátartozik az igazsághoz  h  vámpír fan  vook xDD szal nagy előnnyel nyit afilm
Naplózva
Oldalak: 1 ... 226 227 [228] 229 230 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!