24 máj 05, 08:05:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 223 224 [225] 226 227 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277753 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #3360 Dátum: 09 jan 28, 12:55:03 »

Hát a jöttünk Láttunk visszamennénk-el kapcsolatban csak Gabesz véleményét tudom osztani, mert szerintem is egy nagyon szar film és én inkább szánalmasnak találtam mint viccesnek. Technikai KO

az Apokalipszis most-ot szerintem még nem láttam, de ismerős a neve, utána nézek majd. Hmm?
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #3361 Dátum: 09 jan 28, 13:35:38 »

Itt van egy trailer kedvcsinálónak:

http://www.youtube.com/watch?v=Tt0xxAMTp8M

Tényleg érdemes megnézni szerintem.
Naplózva


Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3362 Dátum: 09 jan 28, 23:50:30 »

Hát a jöttünk Láttunk visszamennénk-el kapcsolatban csak Gabesz véleményét tudom osztani, mert szerintem is egy nagyon sz*r film és én inkább szánalmasnak találtam mint viccesnek. Technikai KO

az Apokalipszis most-ot szerintem még nem láttam, de ismerős a neve, utána nézek majd. Hmm?

Nem tudom, nekem az első kettő tetszett, de a 3. egy rókabőr vontatott és bárgyú.
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 28, 23:52:45 írta Train » Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3363 Dátum: 09 jan 29, 00:17:09 »

Nem mindenkinek jön be a francia humor de az első része a legjobb Mosolyog még imdb-n is elért egy jó arányt ikszdé 
Nekem is inkább az amcsi vígjátékok jönnek be pl Nagy durranás 1-2  Nevet
Naplózva
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #3364 Dátum: 09 jan 29, 00:19:33 »

Nekem bejön a francia humor , Lui de Funes! Igazi klasszikus nálam...A humorban csak Jim Carrey tetszik nekem jobban....(Tudom h nem Francia Jim Carrey Nevet )
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3365 Dátum: 09 jan 29, 14:38:10 »

Ma azt hittem csak vicc ami a tévébe ment hajnali 1kor xD Családi vakáció - (a lényeg hogy hajnali egykor mikor ez egy vígjáték!!! )
És az Europai, Karácsonyi vakációt is levetíti természetesen a retek klub ikszdé de azt is mikor 1-kor nehogy megtudja nézni bárki is... Még egy horrornál megértem ikszdé
Sajna az Európai vakáció nincs meg dvd-n  smirksweat
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3366 Dátum: 09 jan 29, 18:16:25 »

Én majd, a Csupasz Pisztolyokat akarom beszerezni. Azt hiszem, az egy igazi klasszikus Mosolyog. Mondjuk Leslie Nielsennek, rengeteg jó vígjátéka van.
Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3367 Dátum: 09 jan 30, 01:18:09 »

Hmm Nevet kéne egy kis Help.
Van egy film de nemtom a címét, kb 1988 és 1992 között készült xD
Leírás: Jha igen ez egy Sci-fi és ugy kezdödik hogy mennek az űrhajók és akkor van egy másik fajta lény akiket üldöznek, nagy harcban két gép lezuhan egy bolygóra amin szinte semmi élet nincs. Az egyik ember a másik "ufo"kb így néz ki:  http://besterplace.green-sector.de/imaget/gkar.jpg csak pikelyes asszem Nevet
Na szal ezek ellenségek de mivel magukra vannak utalva az üres bolygón így barátok lesznek. Egy kunyhóba élnek s megtanulják egymás nyelvét Nevet
A végén az idegen meghal de amugy férfi de mégis lesz gyereke és az ember neveli fel Nevet huh hát kicsit fura meg hülyén hangzik de csak ennyi ugrik be hátha tudja valaki a címét.
Még valami volt egy gödör amibe ha élőlény megy bele a gödörben lévő szörny felzabálja Nevet és volt egy teknős, beleesett ebbe a gödörbe és csak a páncélját köpte ki ikszdé Szinte az egész filmet leírtam csak nemtom a címét  smirksweat
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3368 Dátum: 09 jan 30, 01:45:22 »

Hát elég gagyi film, lehet... De ha a szereplők neve beugrana, akkor a filmszerepek lapján meg lehetne találni a valószínűsíthető címet... De ezt már írtam msn-en...
Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #3369 Dátum: 09 jan 30, 07:21:45 »

wolf h jól tudom, akkor az a kedvenc ellenségem, vagy legkedvesebb ellenségem.  Gondolkozik Múltkor láttam torenten, majd újból megkeresem, ha érdekel.
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3370 Dátum: 09 jan 30, 10:13:01 »

Kösz Gabor-sama. Igen ez az Kedves ellenségem - Enemy Mine
Gabesz nem gagyi film, imdb-n 6.5 pontot ért el ami jónak számít.
Amugy 1985-s és a főszereplő Dennis Quaid akit azért többen is ismernek mellékszereplő Brion James

Amugy így néz ki az idegen http://i6.photobucket.com/albums/y244/dakishi/enemy_mine_large_14.jpg Nevet

És megvan a teknős jelenet is http://www.youtube.com/watch?v=kIkDwkt2Qic&feature=related
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 31, 00:13:40 írta wolf » Naplózva
Balin
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


« Válasz #3371 Dátum: 09 feb 01, 19:33:44 »

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele de szerintem a valah készült legviccesebb és talán legjobb rajzfil sorozat a Spimson család. Nem hiába megy már a 20.ik évad belőle. Szerintem sokkal jobb angolul bár a magyar szinkron se rossz. Szabad órámit gyakron szoktam elverni ennek a nézgetsével. Nevet

http://wtso.net/ 

Ezen az oldalon megnézhető az összes rész már kijövése napján a legujjabak is, természetesen angolul akinek ez nem kizáró ok annak minden féle képpen érdemes megnéznie ezt az oldalt.
Naplózva

Még mindig a fórum elsőszámú nő gyógyásza aki ingyenes mellrák szűrést vállal.
LORD OF MORIA  Tanítványaim: Petikek, Kronosz7
Kenshin hites ura
Hugica:Csillus
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3372 Dátum: 09 feb 01, 21:15:51 »

Balin itt O_O  Pirul
Most néztem meg a Revolutionary Road -ot ...ahh nagyon nagy film....leo+kate jó színészek xD azért van igazság a filmben...szomoru....

Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3373 Dátum: 09 feb 03, 20:09:38 »

OMG Balin! De rég láttalak Ohh My God

Just for fun: http://www.youtube.com/watch?v=N1Sxhc02L8g
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #3374 Dátum: 09 feb 03, 20:15:58 »

nézzük mitnéztem  Gondolkozik xDD
tegnapeste  leszedtem  Bolt  ot xDDD hát  mokás kis  rajzfilm  de nemvolt a  legnagyobb durranás xDDD  Trex a  hörcsög lessz kb mindenki kedvence  xDD nagyarcu, nagyszáju kis  pattogos  forma Nevet
meg  néztem  Kegyenc fegyencet.. hát.. azfilm  1X űen beteg xDDD kicsit  sokbenne a  buzispoén  de  naon zsir kis film Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 223 224 [225] 226 227 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!