24 máj 05, 09:30:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 221 222 [223] 224 225 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277792 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #3330 Dátum: 09 jan 26, 18:38:03 »

Háborgok? Félreértesz, próbálok értelmes eszmecserét folytatni, az más kérdés, hogy ezen a fórumon aki negatív kritikákkal illet vkit vagy vmit az máris okoskodik, és csak az vágódhat be aki a másik seggét lefetyeli.
A mondatoddal baj van, de... áh mindegy.
Valótlanokat állítasz. Belekötöttem a hszedbe mert bele lehetett kötni, te viszont engem minősítesz miszerint nem jó a humorérzékem. Nem tartozik a témához, személyes vélemény.
Én nem a véleményedbe kötöttem bele, mert mindenki azt szeret amit, egyszerűen hülyén fogalmaztad meg.
Te dobálózol olyanokkal, hogy személyes vélemény, meg okoskodás amik szépek meg jók de nem tartoznak a témához. Mosolyog


Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #3331 Dátum: 09 jan 26, 18:47:22 »

Hát figyelj, egyezzünk ki abban, hogy az, hogy valótlan e az állításom vagy sem, csak nézőpont kérdése, az én szemszögemből valós, mert rengeteg akciófilmet láttam már és nyugodtan mondhatom, hogy a sok agyatlan lövöldözős marhaság között ez a film még kimagaslónak számít.
Egyébként igaz bele lehet kötni a HSZ-embe és tényleg rosszul fogalmaztam meg, de nem is ez a baj, mert nekem nincs kifogásom a kritika ellen, sőt engem mindig érdekel mások véleménye, de más kritizálni valakit és más lefikázni.   
Naplózva

Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #3332 Dátum: 09 jan 26, 18:58:31 »

Könyörgök, csak hogy ne kelljen tépnem a szám, légyszíves, kérlek:
Nem érdekel a véleményed a Transporterről. Soha nem is érdekelt, soha nem is ebbe kötöttem bele. Láttál rengeteg akciófilmet, tök jó, de nem érdekel.
Azt kritizáltam, hogy szerinted egy film azonkívül hogy jó még azon felül emeli az, hogy jó a története is. Egy jó filmnek pedig jó a története is, egyenértékű a kettő. A történeten alapul minden ami egy jó filmhez kell, tehát aminek sz­ar a története az nem lehet jó film, inkább "elmegy" kategória.

Szal most már több hsze vitázunk erről, és én minden hszbe leszögeztem, hogy nem a véleményedbe kötöttem bele, hanem ebbe a szerkezetbe amit fentebb említek.

Más kérdés, hogy ellentmondasz magadnak, az előző hszedben mindent kritizáló kritikus okoskodónak jelölsz meg, itt meg már fikázónak. De hát annyi baj legyen. Csakhogy lásd:
A vitában nem én vagyok az aki háborog, vagy dolgokat feltételez a másikról, az Te vagy. Te degradáltál le kritikusból fikázóba, Te tettél megjegyzést a humorérzékemre (tévesen).
Én a mondatodba kötöttem bele, mert valótlant állítottál. Szó sem volt személyes véleményről, személyes megjegyzésekről. Ezeket mind Te dobáltad felém. De ez már nem a témához tartozik.
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 26, 18:59:22 írta Slane » Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #3333 Dátum: 09 jan 26, 19:09:42 »

mintha Seed et meg magamat  látnám  a  zene topicba *____* x'DDD
izé.. toom h  semmi esélyem rá h bárki is  fog tudni segteni..
de  nekem kéne  egy  olyan h  New World Disorder 9 direkt letöltésbe... az összes ismert és  ismeretlen torrentet végignéztem de  sehol semmi.. szalhavalaki esetleg  mégis tudna  segíteni azt nagyon megköszönném Pirul
 akármilyen oldal jolessz ahhol csak megfordulhat.. mindent elfogadok *___*
http://www.youtube.com/watch?v=yCItQblcmAY     egy rövid kis  előzetes  az említett filmről Mosolyog
Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #3334 Dátum: 09 jan 26, 19:18:18 »

http://thepiratebay.org/torrent/4575475/New_World_Disorder_9_-_Never_Enough_%5BDVD5%5D
Torrentet találtam hozzá, és nem néz ki rosszul 45 seederrel és 10 leecherrel, szal nem hiszem, hogy olyan sok idő lehet amíg lejön.
Meg találtam rapidos linkeket ha jól emlékszem olyan 5 rapidos link. Azt viszont csak msn-en adom, szal ha az kell inkább írj rám.

Gabesz ki kérte, hogy olvasd? Én se nézek be pl manga topicba mert szánalmasnak tartom az ott zajló vitákat. Ignoráld amit írunk, ne nézz oda, ne olvasd el. Mellettünk lehet párhuzamosan beszélgetést folytatni, ezért is jó a fórum...
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 26, 19:22:15 írta Slane » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3335 Dátum: 09 jan 26, 19:20:10 »

Húú, hát és most jutok el a szállító 2 és a múmia 3 megnézésének! Nevet Kíváncsi vagyok milyenek, az "elődjeiket" Mosolyog már láttam. Nevet Azok tetszettek, legalább is nekem! Nevet
Múmia 3-at remélem nem boltban vetted meg, hanem ingyen szerezted, mert az annyit sem ér, mint a lemez, amire írták... Ratyi...

Sane Csibe haggyátok má' abba, vagy PÜ-ben, mert már fárasztó olvasni...
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #3336 Dátum: 09 jan 26, 19:23:15 »

mostnem****ságbol... deén most  nagyon szeretlek Slane Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet
utolso remény ként  irtam be  ide és erre megkapom  az életetmentő segitséget Nevet
kösziiiii Nevet
jolessz  a torrent Nevet süvít  le mint  a  szél Nevet 2  óra  és  már  nézhetem Nevet
nagyon köszi még 1  szer  Pirul
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #3337 Dátum: 09 jan 26, 19:41:04 »

ha mindeninek ajánlom a sex drive c. filmet. iszonyaaatosan hiperszuper extra jóóóó :'DDD detényleg. :'DD az előzetese ittvan http://www.youtube.com/watch?v=2xOUCZH14Is detényleg. aki tudja majd töltse le mert én midnneitöl csakjóthallottam róla...nemcsaksaját vélemény ugye. azfontos XDDD
http://www.youtube.com/watch?v=PaziwvE_BPc   előzetes magyar felirattal is :'DDD amugy benne vana  filmbe a fall out boy is XDD és eztulajdopen mindeninek jó mert aki szereti annak hűűdejóbenne van aki utálja annakmeg megsugomh  a végén kicsit szivatják őket :'DDDD

amugy meg Slane tehúzhatnál kia  topicból a hülye oltásaiddal. ebbe  atopicba stem ****ra nemkiváncsi arra senki h csibe 'szókincsét ' és akármijét ócsárolod mert a topic cime nemaz hogy Slane beszóljon vmiért. filmekről kell bezsélni nem egymás sz*rságáról. ugyhogy ha énis megkérhetlek huzzál éz a privát üzenetek menüpontra és irjálegy levelet csibének . neitt kösz.
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 26, 19:50:45 írta Crispy » Naplózva

boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #3338 Dátum: 09 jan 26, 19:45:41 »

jajj ezt énisláttam, mármint az előzetest áá ikszdé a gyanúsított ellenáll >.<# no mend1
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #3339 Dátum: 09 jan 26, 19:52:41 »

Gondolkodtam, hogy visszaírjak-e, megéri-e.

Vita tárgya: jó film definiálása
Szemben álló felek: Csibe19; Slane

A vita a filmekről szólt a filmes topicban. A vita véleménycserélés, két fél szemben áll egymással, mert eltérő nézeteik vannak. A fórum véleménynyilvánításra való (amennyiben a vélemények nem ütik a fórumszabályzatot). Mind a ketten ezt csináltuk, és egyikünk sem sértett fórumszabályzatot, sőt személyeskedésig sem fajult el az egész.

Szal mi is a problémád?  Hmm?
Mint azt már leírtam feldúltak vagytok? Hogy miért? Az oka egyszerű, a vita ide tartozott ez nem kétséges, tehát az oka egyszerű: a fórum néhány látogatóján kívül a többség nem bírja elviselni a negatív kritikát, ha azt nem seggbenyalósan adják elő hanem száraz stílusban.
És még mindig nem személyeskedek (félelmetes mi?) miközben ti folyamatosan dobáljátok rám és a tetteimre a tulajdonságokat. Hahh vicc.

Egyébként on:
Aki látta a Burn after Readinget, az hogy vélekedik róla? Mármint szerintem nem volt olyan nagyon rossz, bár nem mérhető például a Nagy Lebowskihoz (ami ugyanannak a rendezőnek az alkotása)
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 26, 19:57:13 írta Slane » Naplózva
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #3340 Dátum: 09 jan 26, 19:59:37 »

áá áj fáún a kerrot
 báj sajt: http://www.youtube.com/watch?v=7mFUgbUq0aI&feature=related
áj lájk tísz gém: http://www.youtube.com/watch?v=_8FCfqu2fb0&feature=related
áj lájk csoklitmilk: http://www.youtube.com/watch?v=KywvdyDlhKg&feature=related
áj lájk sziriál: http://www.youtube.com/watch?v=RmiYAbZrm0E&feature=related
beszt off sajt: http://www.youtube.com/watch?v=bNC4I6qiauI&feature=related
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 26, 20:07:20 írta boci555 » Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #3341 Dátum: 09 jan 26, 20:00:04 »

Teljes mértékkel Slane mellett állok, aki ellenünk van, készségesen fejlesztheti rajtam a mélytorok-technikáját. Chao.
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #3342 Dátum: 09 jan 26, 20:08:32 »




Te most valami sémát használsz a mondatszerkesztésnél?
Első bekezdés: Good Will Hunting egy nagyon jó film
Második: A gagyi lovag meg szerintem nagyon jó film
Harmadik: A szállító meg szerintem egy nagyon jó film

Ezenfelül az első bekezdés első mondata és a másodiké párhuzamba vonható, mintha valami képletbe helyettesítettél volna be ( [film] egy nagyon jó film, és [színész]-től még nem láttam rossz filmet.
Good Will Hunting egy nagyon jó film, de igazából Robin Williams-től én még nem láttam rossz filmet
A gagyi lovag meg szerintem nagyon jó film, megjegyzem Martin Laurence-től se láttam még rossz filmet.


Jó elég a nyelvtani szerkezet bszogatásából, nézzük tovább:
*itt egykis említés filmről véletlen*




DE SZERINTED A TÖBBI FILM? NEEEEEM.

következő háesz. újjabb dobálgatás h slanyke mitmondottmitnem és hogymagyarázkodik. ugráás.

Könyörgök, csak hogy ne kelljen tépnem a szám, légyszíves, kérlek:
Nem érdekel a véleményed a Transporterről. Soha nem is érdekelt, soha nem is ebbe kötöttem bele. Láttál rengeteg akciófilmet, tök jó, de nem érdekel.
Azt kritizáltam, hogy szerinted egy film azonkívül hogy jó még azon felül emeli az, hogy jó a története is. Egy jó filmnek pedig jó a története is, egyenértékű a kettő. A történeten alapul minden ami egy jó filmhez kell, tehát aminek sz­ar a története az nem lehet jó film, inkább "elmegy" kategória.

Szal most már több hsze vitázunk erről, és én minden hszbe leszögeztem, hogy nem a véleményedbe kötöttem bele, hanem ebbe a szerkezetbe amit fentebb említek.

Más kérdés, hogy ellentmondasz magadnak, az előző hszedben mindent kritizáló kritikus okoskodónak jelölsz meg, itt meg már fikázónak. De hát annyi baj legyen. Csakhogy lásd:
A vitában nem én vagyok az aki háborog, vagy dolgokat feltételez a másikról, az Te vagy. Te degradáltál le kritikusból fikázóba, Te tettél megjegyzést a humorérzékemre (tévesen).
Én a mondatodba kötöttem bele, mert valótlant állítottál. Szó sem volt személyes véleményről, személyes megjegyzésekről. Ezeket mind Te dobáltad felém. De ez már nem a témához tartozik.

demégmennyire hogy nem ahoz tartozik. pafffff.....


vedd már észre hogy beléptél a topicba és rögtön azzalkezdted hogy csibe mia ****omat iirt rosszul. szted ez filmmost őszintén...hogy csibének mijen sz*r szókincsevan. HAAD LEEGYEN. könyörgömmérkell mindene belekötni? =/ ésméritt ahol ****t se rdekel h slanenek nemtetszik csibe szókincse....
azmáskérdés h saphi is belekötött de ő legalább mértékkel. énis beletudok kötni dolgokba csa nem olyanszinten ahogye... lehet énjárok mindig rossz hejen de vhogy fojton csakaztlátomh  slane vkibe ****ra beleköt. lehet midnenki sz*r ezena  fórumon és csakte érted az élet lényegét hogy ezzel akötöszködéssel valószinüleg a társadalom épitőrésze leszel . aaaz tuuutiiii.

összegezve: előző háeszeid háromnegyed része kuurvára nem a filmekről szoltak. leállhatnál kicsit.... sztem veddészremagad. sztem.
[/size]

bocs hogy lekicsinyitettem de nemakartam ezzelfogallani a hejet(hát. ugynézki az idézetek miatt nemlehet lekicsinyiteni se. fákk.).... na lényegtelen. amugy a hétvégén látttam az igenembert is Jim Carryvel ugye. (bocs ha rosszulirom nevekbe sose voltam jó xD) és aziis jó :'DDDD nem annyira humoros mint ahogy én azt az előzetesből leszürtem de jó tényleg :'D ojan 1x 2x nézős fiilm


>-.- ezis hogy kapcsolodott filmekhez. legalább vmit irj bele h ijen szitne nelegyen off. énis próbálkozom... irnék pü.t de látom ezitt nemmenő ..
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 26, 20:10:52 írta Crispy » Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3343 Dátum: 09 jan 26, 20:09:58 »

fejezzétek be !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Egyébként Slane a Nagy Lebowski király film Nevet Nagyon nagy John Goodman ( asszem xD ) alakítása nah meg Jeff Bridgess (L)
ahh és a legdurvább benne: Nobody fucks with the Jesus xD
Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #3344 Dátum: 09 jan 26, 20:25:11 »

A hszem első része építő jellegű kritika. A stílusom meg olyan amilyen, attól még a tartalom az marad ami, vagyis kritika, hogy figyeljen az írására. Megfogadja-megfogadja ha nem, nem az már nem érdekel.
Vicc látni ahogy ki tudtok kelni magatokból komolyan.
Igen belekötök dolgokba, kijavítok dolgokat ha az kell, hogy az illető ne ismételje meg ezt a dolgot. Ha már arról beszélsz, hogy a társadalom építő jellegű tagja leszek, akkor vedd már észre te is magad. Szerinted mi az építőbb: kritizálni vmit akár negatívan akár pozitívan, őszintén megmondani valakinek valamit vagy egész nap egymás seggét nyalni (de szép vagy, de jó lett satöbbi). Ez még nem is lenne baj, mert kell ez is, de a negatív kritikák máris húúú mekkora tajparaszt be mert szólni. Mér ne mernék? Mér ne mondhatnám meg azt amit gondolok, főleg úgy, hogy azt őszintén megmondom és nem mások háta mögött, meg nem nyáladzok össze vissza, miközben utálom azt a tagot mint a szar.
Amerre jársz azt látod, hogy belekötök valamibe? Lehetséges, mert én általában csak néha járkálok ide, és akkor is valami építő jellegűt akarok alkotni, többek között ezért is kerülöm most el nagy ívben a duma topicot.
Belekötök mindenkibe? Akibe bele lehet igen. De van egy csomó embere akibe nem kötök bele, sorolok párat: Micsudi, -Itachi-, Michael, Ritka. Sőt mitöbb néha lehajtom a fejem és azt mondom igazuk van  Ohh My God És ráadásképp ezt sem ánusznyalogató módon teszem meg.
Ráadásul a kritikákból ítélsz meg? Hogy a világ közepének gondolom magam? Vicc megint.  Nevet Az igaz, hogy vitázni nem tudtok, de legalább ügyesen terelitek a szót gratz. A vita sem húzódott volna el csibével ha elsőre felfogja amit mondani akarok, és nem arról kezd el beszélni, hogy én szidom az ő véleményét. Két három hszből le lehetett volna zavarni és mindenki boldog.
Gabesznek írtam már de megteszem neked is. Ez egy közösségi fórum, ha nem tetszik a stílusom, az arcom akármi nem muszáj elolvasni a hszeket amiket írok, senki nem kéri, nem kényszerít senki. Tégy úgy mintha nem látnád meg hogy írtam, ignorálj ahogy én teszem sok emberrel. Ki a fact érdekel, hogy beszóltam csibének ezt kérdezted? A válasz Te vagy és a többi írogató, mert ahogy látom titeket marhára érdekel, máskülönben nem volnátok itt és írnátok vissza minden hszemre. Csibe is meg tehette volna, hogy leszarja az írásomat és nem is ír rá, de megtette, tehát érdekli.

------

Azt hiszem ez volt az első film amit haverom ajánlott nekem  Nevet
"See what happens larry! See what happens when u fuck a stranger in his ass! xD Legnagyobb.  Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 221 222 [223] 224 225 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!