24 máj 05, 08:13:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 220 221 [222] 223 224 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277759 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #3315 Dátum: 09 jan 25, 23:52:38 »

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ most néztem meg az Underword legújabb részét nem volt rossz bár a vége elég kaki lett!
Én is tervezem megnézni, már süvít is lefelé...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #3316 Dátum: 09 jan 26, 00:01:30 »

Good Will Hunting egy nagyon jó film, de igazából Robin Williams-től én még nem láttam rossz filmet, szerintem minden filmje nagyon emlékezetes és szívet melengető a maga módján, nekem pl. személy szerint a 200 éves ember az egyik kedvencem, mert egy nagyon tanulságos és nagyon szívbemarkoló története van és mellesleg nagyon elgondolkodtató, de igazából még számtalan filmjét fel tudom sorolni amit nagyon szeretek.  Mosolyog

A gagyi lovag meg szerintem nagyon jó film, megjegyzem Martin Laurence-től se láttam még rossz filmet. xDD

A szállító meg szerintem egy nagyon jó film és még a története is jó ami manapság kevés akciófilmről mondható el, de szerintem bőven elég lett volna belőle az első két rész, legalábbis én a magam részéről már túlzásnak tartom a harmadikat.  Mosolyog

Na igen Underworld, nem tudom megnézzem e, a 3. részt, igaz az első két film nálam etalon, de erről a harmadikról én még nem hallottam jó véleményt.  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 26, 00:04:06 írta Csibe19 » Naplózva

akakashi26
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 198


« Válasz #3317 Dátum: 09 jan 26, 00:33:54 »

óó tennap kiolvastam a holt költők társaságát, és délután már meg is néztem a filmet belőle... szerintem nagyon jó lett mind a 2 érdemes azt megnézni

wááá szombaton... horrorra akadva maraton, fúbazzeg 5 és negyed óra szünet nélkül azt hittem ott durranok szét ikszdé wááá Technikai KO
Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3318 Dátum: 09 jan 26, 01:21:13 »

A magyarok adták ezt az idióta címet neki amugy Fekete lovag lenne ikszdé csak így talán jobban el lehet adni gagyi lovagként ikszdé amugy én is bírom mert sok poén van benne...
Amugy a Holt költők társaságát már láttam nagyon jó film Nevet még asszem irodalom órán néztük meg anno.  Amugy tegnap elött volt a 200 éves ember most is lemaradtam az elejéről de a végét legalább láttam, és teccet.

Martin Lawrence pl nagyon jó a Bad Boysba, Gagyi mamiba, Fekete lovagba, most több film nem jut eszembe tőle.
Robin Williamsnak meg van az a filmje: Jó reggelt vietnám na az nagyon jó, meg a Jumanji, meg az Apa csak egy van ikszdé
Ezek mind jó filmek tőle  Nevet
Naplózva
akakashi26
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 198


« Válasz #3319 Dátum: 09 jan 26, 01:33:09 »

pfúbazz.. tényleg, szerintem nekem még megvan ős maradványként agyöntömörítve egy floppy-n a jumanji áá megnézem... majd később >.<#
Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #3320 Dátum: 09 jan 26, 07:50:52 »

Martin Lawrence-től személy szerint még az Állj, vagy jövök!-öt is nagyon bírom. Azok közé a filmek közé tartozik, amiket akárhányszor nézek meg, szétröhögöm magam a poénokon. Nevet
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #3321 Dátum: 09 jan 26, 08:47:45 »

Nem rossz az sem de a kedvencem Martin Lawrancetől a Bad Boys 2! Na abban a filmben meghalok a röhögéstől olyan poénokat és szövegeket nyom.
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3322 Dátum: 09 jan 26, 14:50:01 »

Csibe, nagy a szókincsed... "Ez egy nagyon jó, film. Ez is egy nagyon jó film. Ez szerintem nagyon jó film." Igen, szerintem is. x"D Ha már annyi szavunk van a magyar nyelvben, hála a nyelvújítóknak, akik olyan sokat dolgoztak azon, hogy ezt elérjék, akkor használjuk ki. Mondjuk így:

Ez egy **** jó film. *_*
Fuhhh.. vazz ez a leg****ább film, amit valaha láttam. *.*
Nagyon jó film, ****d meg, ilyet is ritkán látni ebben a büdös életben!
Ilyen **** jó filmet ritkán látni!  Pojén

Látod, használd a saját szókincsedet te is. x"D

Amm, a Gagyi lovag, ritka béna cím... Vagyis annyira nem, de olyan idiótán hangzik. xD Különben meg, ha azt a címet adják neki, hogy Fekete lovag, jobban lehetett volna érteni. Nem mintha azon a filmen bármit is meg kellene érteni. xD

Valaki említette a Floppyt... Erről jutott eszembe, hogy egyszer ott vagyunk két haverral a könyvtárban. És ugye ott lehet netezni... De mi persze művelődtünk éppen, mert olyan stréberek vagyunk!  Ohh My God Szóval valamilyen perverz vicces könyveket olvastunk, amikor odaállít egy csávó hozzánk, hogy letöltötte a Titanicot, de valami baj lehet vele, mert nem tudja feltenni egy floppyra és segítsünk már neki. xD

Ez ugye ide illett, mert akkor most elmondom, hogy a Titanic nem fér fel egy Floppyra!  Ohh My God Meglepő, nem?  Pirul
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 26, 14:51:13 írta Saphira » Naplózva

Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #3323 Dátum: 09 jan 26, 14:51:54 »

Good Will Hunting egy nagyon jó film, de igazából Robin Williams-től én még nem láttam rossz filmet, szerintem minden filmje nagyon emlékezetes és szívet melengető a maga módján, nekem pl. személy szerint a 200 éves ember az egyik kedvencem, mert egy nagyon tanulságos és nagyon szívbemarkoló története van és mellesleg nagyon elgondolkodtató, de igazából még számtalan filmjét fel tudom sorolni amit nagyon szeretek.  Mosolyog

A gagyi lovag meg szerintem nagyon jó film, megjegyzem Martin Laurence-től se láttam még rossz filmet. xDD

A szállító meg szerintem egy nagyon jó film és még a története is jó ami manapság kevés akciófilmről mondható el, de szerintem bőven elég lett volna belőle az első két rész, legalábbis én a magam részéről már túlzásnak tartom a harmadikat.  Mosolyog

Na igen Underworld, nem tudom megnézzem e, a 3. részt, igaz az első két film nálam etalon, de erről a harmadikról én még nem hallottam jó véleményt.  Gondolkozik

Te most valami sémát használsz a mondatszerkesztésnél?
Első bekezdés: Good Will Hunting egy nagyon jó film
Második: A gagyi lovag meg szerintem nagyon jó film
Harmadik: A szállító meg szerintem egy nagyon jó film

Ezenfelül az első bekezdés első mondata és a másodiké párhuzamba vonható, mintha valami képletbe helyettesítettél volna be ( [film] egy nagyon jó film, és [színész]-től még nem láttam rossz filmet.
Good Will Hunting egy nagyon jó film, de igazából Robin Williams-től én még nem láttam rossz filmet
A gagyi lovag meg szerintem nagyon jó film, megjegyzem Martin Laurence-től se láttam még rossz filmet.


Jó elég a nyelvtani szerkezet bszogatásából, nézzük tovább:
Martin Lawrencenek pedig elég sok sz*r filmje van szerintem, amibe lazán beleillik a Gagyi lovag is, de ez csak magánvélemény.
"A szállító meg szerintem egy nagyon jó film és még a története is jó" Mér lehet olyan film jó aminek sz*r a története? A történeten alapulnak a filmek, szal ha egy akciófilm története arról szól hogy minden percben máshol vannak a főkarakterek csak úgy hipp hopp minden magyarázat nélkül, és az egész film értelmetlen lövöldözésből meg robbantgatásból áll, akkor én azt nem nevezem jó filmnek.

>>Ajj Saphi megelőzött  Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 26, 14:53:16 írta Slane » Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #3324 Dátum: 09 jan 26, 17:41:22 »

Jolvan na ti milyen HSZ-t írnátok éjjel fél 2-kor tök kómásan, őszintén kíváncsi lennék, hogy nektek mennyire lenne gazdag szókincsetek.  Nyelvesít

Egyébként meg nem szegény M.L. tehet róla, hogy nincs humorérzéked Slane. xD

A másik dolog, meg hogy mutassál már nekem egy olyan akciófilmet ahol ez jobban meg van oldva mint a Szállítóban, mert szerintem nem fogsz olyat találni, sőt sok film színvonala még ezt a szintet se üti meg és igen szerintem jó története van, legalábbis amennyire elvárható ez egy akciófilmnél, de ezen nem fogok vele összeveszni, nekem tetszett a film és kész és ha neked nem hát nem. Mosolyog 
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 26, 17:42:27 írta Csibe19 » Naplózva

Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #3325 Dátum: 09 jan 26, 17:51:53 »

Nem nekem hanem M.L-nek nincs humorérzéke. (dobáljuk még egymást légyszi ilyen sz*rságokkal ami teljesen relatív)
A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső ; Blöff; Rock n Rolla (hmm ez már három és te egyet kértél, ráadásul ezek még mind csak egy rendezőtől vannak), The Italian Job.... stb

A másik dolog, hogy baromira nem mondtam, hogy a Szállító rossz film (ugyebár szövegértés rulz) hanem abba az elpuskázott mondatszerkezetbe kötöttem bele, hogy azt írtad: [film] egy jó film és ráadásul jó a története is.
Szerény véleményem szerint a két tulajdonság koherens egymással, ahogy írtam is, mondj olyan filmet aminek sz*r a története mégis jó maga a film. Nincs ilyen. Te pedig úgy állítottad be az általad említett Transportert mintha valami isteni műalkotás lenne, mert azon kívül, hogy jó a film jó a története is.
Egy jó történetű filmtől elvárja az ember hogy jó film legyen és fordítva.
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 26, 17:52:47 írta Slane » Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #3326 Dátum: 09 jan 26, 18:00:51 »

jajj kicsit  lemaradva de  leirom Nevet
szombaton megnéztem szivemmel és  Sachával az underworld  3  at Nevet
sztem iszonyatjo film lett *_____* bárazilyen lávolos  elemek még  mindig sokaságszámba  mennek  de  azért  elviselhető Nevet
Viktor szokásához  hiven nagyot  alakított Nevet  a  fight  os részek meg  egyszerűen *_____*
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3327 Dátum: 09 jan 26, 18:04:50 »

Jól van azért, meg ne öljétek egymást Nevet. Nem rég láttam, egy Vin Diesel filmet, Túl Mindenen címmel ha jól emlékszem Nevet. Személy szerint úgy vélem nem egy rossz film, azt nem mondanám hogy valami zseniális sztorival rendelkezik, de ahhoz képest hogy akciófilm elmegy. Egyébként valaki látta?
Naplózva
Shainingu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 106


« Válasz #3328 Dátum: 09 jan 26, 18:11:37 »

Húú, hát és most jutok el a szállító 2 és a múmia 3 megnézésének! Nevet Kíváncsi vagyok milyenek, az "elődjeiket" Mosolyog már láttam. Nevet Azok tetszettek, legalább is nekem! Nevet
Naplózva

\\\"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen…akkor válik igazán erőssé!\\\"
\\\"Do not be worried I have influence on you to protect you yet if I die.\\\"
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #3329 Dátum: 09 jan 26, 18:22:30 »

Nem nekem hanem M.L-nek nincs humorérzéke. (dobáljuk még egymást légyszi ilyen sz*rságokkal ami teljesen relatív)
A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső ; Blöff; Rock n Rolla (hmm ez már három és te egyet kértél, ráadásul ezek még mind csak egy rendezőtől vannak), The Italian Job.... stb

A másik dolog, hogy baromira nem mondtam, hogy a Szállító rossz film (ugyebár szövegértés rulz) hanem abba az elpuskázott mondatszerkezetbe kötöttem bele, hogy azt írtad: [film] egy jó film és ráadásul jó a története is.
Szerény véleményem szerint a két tulajdonság koherens egymással, ahogy írtam is, mondj olyan filmet aminek sz*r a története mégis jó maga a film. Nincs ilyen. Te pedig úgy állítottad be az általad említett Transportert mintha valami isteni műalkotás lenne, mert azon kívül, hogy jó a film jó a története is.
Egy jó történetű filmtől elvárja az ember hogy jó film legyen és fordítva.

Hát figyelj nem értem miért háborogsz itt nekem, nem én kötöttem bele a te HSZ-edbe, hanem te az enyémbe és nem én kezdtem el okoskodni hanem te és a mondatommal semmi baj nincs az más dolog, hogy ki hogyan értelmezi, igen lehet, hogy kicsit túloztam, mert én szeretem ezt a filmet és engedtessék meg nekem, hogy ne egy mindent lefikázó kritikus szemével nézzem aki csak okoskodni tud, de ha jobbat kéne csinálnia csúnyán beégne.
Remélem elég világos voltam, mert ezen nem kezdek el senkivel veszekedni, főképp egy ilyen forumon nem. Mosolyog 
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 26, 18:29:04 írta Csibe19 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 220 221 [222] 223 224 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!