24 máj 05, 04:19:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 218 219 [220] 221 222 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277542 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Ayame
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 206


« Válasz #3285 Dátum: 09 jan 21, 14:13:06 »

Azt én is láttam jó film Nevet Nevet
Én szeretem Hugh Jackman-t én elöször az X-menben láttam és nekem be jöt nagyon Nevet Nevet Nevet Nevet
Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3286 Dátum: 09 jan 21, 14:42:39 »

Hugh Jackman télleg jó, valahogy az X-menbe az a szerep neki való ikszdé és a szinkronhangja is nagyon jó Nevet
Amugy meg a kedvenc szereplőm farkas az X-menből  Nevet asszem innen ered a nicknevem  is még 1998-99-be mikor láttam a rajzfilmet nagyon megteccet
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3287 Dátum: 09 jan 22, 11:35:48 »

Nemrég hívta fel valaki a figyelmem erre a sorozatra: How I Met Your Mother Poénszempontból Jóbarátok magasságú, stílusú:D Hm, a link az első 3 évadot foglalja össze 3 percben : DDDD
Zsír sitcom:D


Buffy rajongóknak: Willow az egyik szereplő:P

http://www.sorozatjunkie.hu/2006/03/17/1-how-i-met-your-mother-joey-helyett/
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Chidori
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #3288 Dátum: 09 jan 22, 17:28:39 »

Tisztelgés Heath Ledger halálának évfordulóján
2009. 01. 22. 16:03

"A testem kimerült volt, de az agyam nem bírt leállni" - nyilatkozta a színész halála előtt
Heath Ledgert tavaly ezen a napon, január 22-én találták holtan manhattani lakásában, teste mellett gyógyszeres dobozokkal.

A vizsgálatok később kiderítették, hogy a fiatal színész halálát a pirulák összetevőinek kombinációja okozta. Mivel a szervezetében talált gyógyszerek egyike sem volt a megengedettnél nagyobb mennyiségben, a rendőrségi nyomozás kizárta, hogy önkezével akart véget vetni életének.

Ennek ellenére halála előtt, a Batman forgatásakor álmatlanságban szenvedett, és Jack Nicholson öröksége, a Joker szerep feltette a pontot az i-re.



Kollégája, Michael Caine szerint Heath alakítása Oscar-díjat ér, amit tragikus halála csak tovább erősít. Barátok elmondása szerint, a forgatás ideje alatt folyamatosan nyugtatózta magát, alig tudott aludni, komoly rémálmai voltak, amit teljesen beépített a munkájába, Joker karakterébe.

A tehetséges színészt 2005-ben Oscar-díjra jelölték a Brokeback Mountain - Túl a barátságon című drámában nyújtott alakításáért. Az idei 66. Golden Globe-on a rendező, Christopher Nolan vette át a neki járó posztumusz kitüntetést, a Legjobb férfi mellékszereplő kategóriában, de a bostoni, a chicagói és a Los Angeles-i filmakadémia is ugyanígy szavazott.

Heath Ledger 28 éves volt - halála mélyen megrázta a hollywoodi filmvilágot.

Annyira jó színész volt. Nagyon hiányzik.  Neeem
Mellesleg itt vannak az idei Oscar jelölések:

http://www.premierfilm.hu/premierfilm010110274961.html
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 22, 17:36:06 írta Chidori » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3289 Dátum: 09 jan 22, 22:36:41 »

Hugh Jackman télleg jó, valahogy az X-menbe az a szerep neki való ikszdé és a szinkronhangja is nagyon jó Nevet
Amugy meg a kedvenc szereplőm farkas az X-menből  Nevet asszem innen ered a nicknevem  is még 1998-99-be mikor láttam a rajzfilmet nagyon megteccet

Amúgy a Farkas, kissé fura fordítása Wolverinnek. Talén a wolves (frkasok) szó miatt lehetett, meg talán úgy vélték, hogy a plebs nem tudja mi az a rozsomák. Dehát már már elég régóta jelen van a képregény hazánkban, s hát kb minden máodik háztartásban volt legalább egy példány szal fura.

Na de nem is ezt akartam, hanem hogy nem rég indult új X-men animációs sorozat Wolverine and the X-men címmel.

Idézet
Amerikában idén ősztől kezdik el sugározni a felpolírozott folytatást, amiben Xavier professzor és Jean Grey egyszerűen felrobban (értsd: eltűnnek) és nincs aki összefogja a csapatot. Az X-men darabokban és az utcákon káosz uralkodik. Wolverine az egyetlen, aki megpróbál tenni valamit és Beast és Iceman is csatlakoznak hozzá, hogy újraegyesítsék a mutánsokat és megmentsék a jövőt. A ripityára gyúrt kilencvenes évek mutánsai eltűntek és a karakterdizájn inkább a 2000-ben debütált X-Men: Evolution tinisztárjaiból táplálkozik, de szerencsére ezúttal picit komolyabb dologra lehet számítani.     

jelenleg 12. résznél jár, ha kell link akkor tudok szerválni. xD ¤¤
Naplózva

acid
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 1269


Au-chan??!


« Válasz #3290 Dátum: 09 jan 22, 23:43:50 »

Shiro nekem kell link, jöhet privibe Nevet
Naplózva

wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3291 Dátum: 09 jan 23, 00:51:06 »

Hmm ez engem is érdekel Nevet amugy a rajzfilmbe farkasnak mondták szal azért lett ez a nevem, azóta tudom hogy rozsomák de sztem az hülyén hangzik ikszdé


Most nem írok plusz még 1 hsz-t de aki jó filmet szeretne holnap 11:25 kor nézni az nézze a retek klubon a Wyatt Earp-t
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 23, 02:45:35 írta wolf » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3292 Dátum: 09 jan 23, 01:33:22 »

Ok tessék: (reg kell)
itten vala

Gondolom az Evolutiont láttad, mert abba volt Farkas a neve. xD

Amúgy minden X-menes rajzfilm adaptációban az volt, hogy soha senki nem sérül meg?

Kis off, de ha már X-men, akkor van itt és itt egypár Marvel képregény xD ¤¤

Eckhcs Men powa xD
Naplózva

wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3293 Dátum: 09 jan 23, 01:54:04 »

Igen láttam az Evolutiont, de a régibe is ugy emléxem simán farkasnak vagy Logen-nak szólították nem rozsomáknak Nevet
http://www.youtube.com/watch?v=8PrvRnjJ0HY&feature=related  elöször ezt láttam, utána a 2000-es X-Men: Evolution-t
És nekem egy darab képregényem nem volt de komolyan Nevet sose kaptam, csak az oviba láttam Batman-es képregényt 1x azt ennyi.
-nehogymár öreg koromba vegyek egy régi képregényt ikszdé
Na meglesem a linket ikszdé

Hmm ez lenne az új X-men sorozat: http://www.youtube.com/watch?v=mvorpS0d2fE&feature=related
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 23, 02:13:03 írta wolf » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3294 Dátum: 09 jan 23, 02:09:10 »

Jaj erre emlékszem, nem ez ment anno hétvégente az RTL-en húú de rég volt xD tán 5-6 éves lehettem xD

off elkerülése miatt a többit lásd itt:
http://forum.naruto-kun.hu/index.php?topic=1646.msg302437#msg302437
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 23, 02:10:36 írta Shiro » Naplózva

Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #3295 Dátum: 09 jan 23, 21:12:54 »

Ezt az X-ment, énis meg fogom nézni, de elötte tudnátok ajánlani, valami jó katasztrófafilmet?

Imádom őket Mosolyog
Naplózva

uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #3296 Dátum: 09 jan 23, 23:23:01 »

Saw V... Katasztrófa hogy lehetett ilyen ürüléket csinálni...Ez szégyen... Egyre csak romlik a színvonala ennek a filmnek is.
Am. komolyan a Katasztrófa filmek terén a klasszkust ajánlom : Dante Pokla Brossman bácsi főszereplésével
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3297 Dátum: 09 jan 24, 10:42:25 »

Katasztró fát a Dö Ha Happening aka Az esemény.
Naplózva

Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #3298 Dátum: 09 jan 24, 13:52:48 »

Az eseményt, már láttam. Az tényleg jó film. Volt olyan jó, mint a "Jelek". Ugyan az rendezte.
Amúgy rájöttem, hogy a Cloverfieldből tényleg kéne egy folytatás, de csak egy sorozatszerü.

Meg asszem, a jeleket fogom megnézni megint, vagy a Függetlenség napját Mosolyog.
Dante Poklát láttam és annyira nem tetszett.
Naplózva

wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3299 Dátum: 09 jan 24, 14:22:48 »

Függetlenség napja Nevet áhh az nagyon jó film ikszdé és jó kis poénok vannak azért benne  Pojén A jelek meg Mel Gibsonos azt is láttam
Amugy a Dante Pokla kiskoromba jó volt de ma már nem nézném meg nem kötne le ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 218 219 [220] 221 222 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!