24 máj 05, 09:16:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 217 218 [219] 220 221 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277785 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #3270 Dátum: 09 jan 18, 18:21:33 »

Dám-dám-dám-dáááám
Ezennel megnyitja kapuit a Sorozat-gyilkos és Filmtabletta című blog, mely két barátom és általam fog üzemelni. Filmek és sorozatok mellett könyvkritikák is olvashatóak lesznek.
Remélem nem minősül reklámnak, ez nem pontgyűjtős oldal szal semmi hátsó szándékom nincs mögötte:
http://sorozatgyilkos-filmtabletta.freeblog.hu/
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3271 Dátum: 09 jan 18, 19:01:08 »

Megnéztem ismételten a Nem vénnek való vidéket hát azt kell mondjam az eredmény még mindig ugyanaz nem értem Nevet se eleje se vége igazán Nevet de még így is azt kell mondjam hogy tetszik és a gyilkosnak a beteg karaktere nagyon tetszik Nevet
Naplózva
kryboy
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #3272 Dátum: 09 jan 18, 19:10:18 »

Hü ha most néztem meg 1-filmet és nagyon brutál volt!! A címe Ip-Man (Bruce Lee mestere) az életét mutatja be és elég durva volt ez az ember!!!            Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!
Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3273 Dátum: 09 jan 19, 18:30:40 »

Tegnap végül Gagyi mamit néztem Nevet igaz már 3x láttam de sebaj. Megint nagyokat röhögtem ikszdé
És ma hajnali 4 körül lejött a Gyűrűk ura triologia ikszdé az aztán egy jóó film  bow
Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #3274 Dátum: 09 jan 19, 19:04:00 »

Nem szeretnéd néha meg is venni a filmeket?  Hmm? Hümm-hümm
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3275 Dátum: 09 jan 19, 19:29:58 »

Hát minek az Nevet az internet csodája a rendelkezésedre áll Nevet Gyűrűk Urával kapcsolatba szerintem is egy nagyon jó film nem tudom megunni
Naplózva
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #3276 Dátum: 09 jan 19, 19:35:18 »

Hát az egyik változatát meg lehet unni  Nevet A 3-ik rész bővített változatát. Kegyetlen 4 órás film
Én most szereztem meg az X-Men részeket. Az az összesben a jó, hogy egyik részében sincs nyúzott erőltetett történet
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3277 Dátum: 09 jan 19, 20:07:34 »

Az igaz csak nekem túl sok az a 3 rész első még tetszett de a többi már nem nagyon..
Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3278 Dátum: 09 jan 19, 20:19:26 »

Nem szeretnéd néha meg is venni a filmeket?  Hmm? Hümm-hümm

Ha adsz pénzt megveszem Nevet bocs de nem veszek filmet mert nincs kedvem 10-20 ezreket ott hagyni mikor ingyen leszedhetem Nevet
Amugy a bővített változatott szedtem le nekem a sima is hosszú volt ikszdé na igen ehez majd kell egy fél nap Nevet Eddig csak a sima verziót láttam sztem az is elég jó, a bővítettbe meg  lényegtelen dolgokat is mutatnak
Az X-men sajna még nincs meg nekem ikszdé de jó film
Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #3279 Dátum: 09 jan 19, 20:24:29 »

Egy film 1000-2000 ft, főleg olyanok amik már kijöttek vagy száz éve (túlzok) pl Gyűrűk Ura. Milyen 10-20 ezrek? A tescoban meg még lehet annyi se egy film. Elmondom, hogy egy dvd pack, pl lost 1-2-3. évad olyan 20 dvd-vel 16k és még az sem 20. Szvsz ha én szeretek egy filmet akkor megveszem, főleg úgy, hogy nem kerülnek annyiba mint egy pc-s vagy bármilyen más játék.
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3280 Dátum: 09 jan 19, 20:28:38 »

Slane, az anyagiak másként állnak rendelkezésére mindenkinek.

Én sem veszek filmet. Egy kezemen össze tudnám számolni,h mennyi eredeti filmem van.
Lehet, hogy te bemész és megveszel 16ezerért egy sorozatot, de vannak, akik nem.

Mert nem egy sorozatot akarsz megnézni egy évben. Mert nem 5 filmet akarsz látni egy évben.

Plusz, az a film, amelyik egy ezresbe kerül ... az többnyire olyan is.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3281 Dátum: 09 jan 19, 21:00:25 »

Gyűrűk ura triologia 11630ft plusz legyen még egy jó régi film pl Commando 1985-ös 6780ft
Na már ott vagyunk hogy 10-20 ezer ft Nevet
Amugy szoktam venni eredeti filmeket a tescoba Nevet méghozzá Bud Spencer és Terence Hill-es filmeket azok 990ft-ba kerülnek. Nemrég a Hollót vettem meg 990ft-ért de amugy más jó filmet nem találsz ikszdé és lehet neked van erre pénzed vagy megveszi anya-apa de nálam nem így van ikszdé és nem erre akarok költeni 10 ezreket hogy 1-2 évente megnézek egy filmet ikszdé  Asszem ez elég lesz válasznak és megérted hogy én miért töltök  Kúl  amugy van kb 40-50 eredetim is ikszdé
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3282 Dátum: 09 jan 19, 22:08:58 »

Ugyanígy vagyok én is vele szóval ne aggódj én se adok érte ki pénzt persze olyan filmek mint a Bud Spencer és Terence Hill filmekért én is kiadok pénzt. De mivel rengeteg filmet nézek azért annyi pénzem nincs hogy mindet megvegyem de azt hiszem ezen túl is léphetünk :/. Ha már így felhoztuk azt hiszem elő is túrok 1-2 Bud - Terence filmet
Naplózva
acid
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 1269


Au-chan??!


« Válasz #3283 Dátum: 09 jan 19, 23:57:21 »

Mostanában megnézett filmek:
-Yes man! ->zseniális, I love Jim Carrey, egyszerűen fantasztikusan jóóóó  Pojén
-Faun labirintusa ->bnőmmel úgy néz ki eldöntöttük h csak ilyen elgondolkodtató filmeket nézünk ez sem maradhatott ki. Sztem remek film, kár a CGI-ért Szomorú
-A forrás ->nagyon jó, elgondolkodtató, hugh Jackman egyik kedvenc színészem kacsint
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3284 Dátum: 09 jan 20, 18:35:37 »

Hugh Jackman a kedvenced? Igaz, én egyáltalán nem rajongok érte. De nem tudom, látta e valaki a Nincs Bocsánat c. filmet Clint Eastwood, Morgan Freeman, és Gene Hackman játsszák a főbb szerepeket szerintem nagyon jó. És tegnap volt azt hiszem, a Gyorsabb a Halálnál ha jól emlékszem abban is játszik Gene Hackman.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 217 218 [219] 220 221 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!