24 máj 05, 03:34:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 213 214 [215] 216 217 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277527 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #3210 Dátum: 09 jan 08, 14:48:38 »

én  bevallom  eddig  1  Indiana Jones filmet  sem láttam xDD sosem érdekelt... havernak töltöttem le  a kristálykoponya királysaága részét és ugydöntöttem h  megnézem.. sztem annyira  vészes nemvolt  csak olyan.. hmm  Gondolkozik az az  atomrobbanásos  rész az ugy  kicsit  fájt x'DDDD de am sztem annyira  nem vészes.. elröhögtem rajta  itt-ott Mosolyog a  mumia 3  ugyanez...

 
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #3211 Dátum: 09 jan 09, 18:39:40 »

Én szeretem az Indiana Jonest, de hogy őszinte legyek nekem is csak az első tetszett igazán, persze a többi se rossz, de ahogy előttem is mondták vannak olyan filmek amiket nem kell folytatni és szerintem ez is egy olyan film volt.

Azt viszont nem értem mi baja van itt egyeseknek a Wanted-el, jó persze amiket benne művelnek annak semmi köze a valósághűséghez és akkor még nagyon finoman fogalmaztam, de azért nem rossz a film sőt nekem kifejezetten tetszett, pedig azért én is megválogatom mit nézek meg. Mosolyog

Am most néztem meg a Resident Evil Degenerationt és azt kell mondjam, hogy zseniálisra sikeredett és ráadásul tulajdonképpen az eredeti történetet folytatja, ami viszont engem bosszant az az, hogy mindenkinek mindenhol az a baja vele, hogy animációs film és nem élőszereplős, pedig szerintem az egész úgy jó ahogy van és bizony a három amcsik által kreált förmedvény a nyomába se érhet.  Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 09, 18:41:47 írta Csibe19 » Naplózva

Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #3212 Dátum: 09 jan 09, 18:46:24 »

nekem  tetszett  mind a  3  film.. semmibajom nemvoltvelük.. az animáciot  még  nemláttam de  biztos  jolehet Mosolyog majjd  sortkeritek rá..
az  1 etlen hátránya sztem azlex  h nemcsinálnak hozzá szinkront.. :S persze  ezcsak az én hülye  feltételezésem xD
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #3213 Dátum: 09 jan 09, 18:52:30 »

Akkor megnyugtatlak, a Degeneration-nak már van magyar szinkronja, én is azzal néztem meg és általában nem vagyok magyar szinkron párti, de szerintem ennek most egész igényes magyar szinkront kreáltak. Mosolyog

Habár a film magyar címén lepadlóztam, ugyanis úgy fordították, hogy Kaptár 4 Bioterror, ebben az egészben csak a 4-es szám zavar nagyon, mert igazából ennek a filmnek semmi köze nincs a három mozifilmhez, ráadásul milliószor jobb azoknál.  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 09, 18:57:01 írta Csibe19 » Naplózva

Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #3214 Dátum: 09 jan 09, 18:53:43 »

Milyen szinkront? Van angol is meg magyar is xD.... Csak japán nincs, ha jól emlékszem..... bár lehet, hogy csináltak neki.
Végülis, ha van magyar szinkron >___<.

>>Csib...... Nemá o_O.... Mondanál pár hangot?
Naplózva

Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #3215 Dátum: 09 jan 09, 18:54:27 »

Azt viszont nem értem mi baja van itt egyeseknek a Wanted-el, jó persze amiket benne művelnek annak semmi köze a valósághűséghez és akkor még nagyon finoman fogalmaztam, de azért nem rossz a film sőt nekem kifejezetten tetszett, pedig azért én is megválogatom mit nézek meg. Mosolyog

Azért egy oldalt érdemes lenne visszaolvasni. Már írtam, hogy a Wanted azért olyan amilyen mert képregényadaptáció.
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #3216 Dátum: 09 jan 09, 19:00:13 »

nahhigen megint levagyok maradva  x'DDDD de azértjo h az ember  néha  hülyeséget  mond  mertigy sokmindent megtud xDD
nahh akkor  irány a torrent aztán már  szedem is le Nevet thx  az infot Mosolyog


>  nahh már  szárnyal is  lefelé Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 09, 19:04:00 írta Adachi » Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3217 Dátum: 09 jan 09, 21:49:52 »

Sztem az Indiana Jones-ből nem gond hogy csináltak folytatást Nevet egy nekem teccet, khettő Imdb-n is bekerült a toplistába. Ebből jó lett a trio csak a 4. rész nem kellett volna.
Hmm nekem is lekéne szednem a Resident Evil Degenerationt
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #3218 Dátum: 09 jan 09, 22:06:48 »

Big Bang Theory!!!

Kinek volt már hozzá szerencséje?
Kötelező darab! Mosolyog

Ez egy 20 perces részekből álló sorozat, ami erősen megdolgoztatja a hasizmokat. Vagyis az biztos, hogy én rég nevettem ennyit... Mosolyog
A történetről röviden : (tényleg röviden) adva van 4 db zseni, pontosítva elméleti fizikus (enyhén megszállottak és antiszociálisak) keverjük hozzájuk a szomszédba újonnan beköltözött szőke bombázót, és kész a mű, a többi már jön magától, mert azért még a zseniket befolyásolják a hormonok...  kacsint kacsint
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
kotosy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26



« Válasz #3219 Dátum: 09 jan 10, 10:35:19 »

Jó sori lehet, rákeresek! Mosolyog Ez a Kaptáros animációs film is érdekel... megyek is tölteni. Egyébként nincs benne a címében, hogy "4" hál' Istennek. Csak annyi van, hogy "A Kaptár - Bioterror" Link: http://images.netbag.hu/20090109/06470888668.jpg
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 10, 10:40:46 írta kotosy » Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #3220 Dátum: 09 jan 10, 12:27:02 »

én leszedtem  tegnap és  meg  is néztem Nevet nagyon bejött Nevet misemtermészetesebb h  azzal h animált  a cucc azzal semmibajom Nevet a  szinkron is  jovolt Nevet de viszont  ezt  nemértem h miben tér el ugy az egész az előtte lévő élőszereplős filmektől... ( nemtörténetre vagy  ilyesmire  gondolok hanem arra amit az előttemlévők mondtak...)
nekem a filmek is  ugyanugy bejöttek.. valamelyik ezért valamelyik azért..
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #3221 Dátum: 09 jan 10, 12:30:52 »

Én a 4-es a magyar szinkronnál értettem, mikor elkezdődik a film és megjelenik a címe akkor úgy mondják be, hogy Kaptár 4 Bioterror. >.<#

Hát Ada igazából azt, hogy miben tér el a másik három filmtől azt csak az érti aki már játszott a játékkal. Mosolyog
Naplózva

Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #3222 Dátum: 09 jan 10, 12:34:22 »

ez teljesen jogos...
sajna  egyikkelsem sikerült még gamelnem Szomorú de  majj aztis  bepotolom.... 1X biztos xD
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3223 Dátum: 09 jan 10, 14:57:59 »

WÁááááá adababa de műveletlen Neeem
Biohazard az eredeti cím a játékoknak is csak az amcsik nevezték át resident evil-re...másrészt a kaptár cimű filmeknek semmi köze sincs az alap történethez...és mivel a degeneration az eredeti resident evil sztorit követi ezért még szerencse hogy nincs köze azokhoz a szar filmekhez amiket mertek resident evil név alatt forgalmazni.....mivel a degenerationban Clare és Leon van...nah ők a játékok közül a 2 ben szerepeltek, benne is van egy 5 seces visszaemlékezés amikor a sátorban beszélnek....és megéri elkezdeni játszani a játékokkal mert nagyon jó a sztory én kábé 8 évvel játszottam velükXD az 1,2,3 meg a code veronicával.....
és most jön ki a re 5 konzolra és ott kezdődik ahol a degeneration véget ér..amugy rálehet menni youtubra és van nagyon sok vidi ami elmeséli az eredeti történetet pl: wesker riport..hát amugy ezen a környéken se ismerik a RE-t...mondjuk már több mint 10 évre tekint vissza....
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #3224 Dátum: 09 jan 10, 16:50:17 »

Khm... A legelső RE rész 13 évvel ezelött jött ki, "96 szeptemberében Mosolyog.

Az a lényeg, hogy nincs benne Milla, az eredetibe és kész... Nincsen szüpererő, meg már x-man szerü szitú, egy kis mad maxel keverve xD.....
Naplózva

Oldalak: 1 ... 213 214 [215] 216 217 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!