24 máj 05, 02:20:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 210 211 [212] 213 214 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277496 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3165 Dátum: 08 dec 26, 13:12:29 »

hát ja nem tom a film elrontja sztem a képet pl olyam randa szinészeket alkalmaznak xD
de am nincs harag xD
hmm rájöttem mondjuk már egy ideje de most párszr ujraanéztem h egyik legjobb ilyen nyálas fogadósos  tinibigyuszos film a 10 thigs i hate about you ... hmm
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #3166 Dátum: 08 dec 26, 15:50:40 »

Annak idején Robin Cook: invasion c. könyvével voltam ugy hogy bitang jó volt és erre ugy elszurták a filmet ahogy csak lehetett. A másik meg Dean r. Koontz ősellensége volt ilyen. Van rá példa hogy jó filmet csinálnak hires könyvböl de sajnos nagyon kevés. És sajna visszafelé is igaz. A filmek könyvvé alakitása is gyenge általában bár azért nem annyira mint fordított esetben.
Naplózva
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #3167 Dátum: 08 dec 26, 16:03:17 »

Nem rég néztem meg a Gyilkos mulatság(Murder Party) című filmet...nagyon rossz, ne nézze meg senki ikszdé Ez volt életem legrosszabb másfél órája...ikszdé
Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #3168 Dátum: 08 dec 26, 19:50:35 »

No gyerekek megnéztem a Twilightot,hát.......... volt ami tetszett,volt ami nem,a romantikázás nem volt sok véleményem szerint,viszont kissé el lett ferdítve a vámpírokról szóló históriák,főleg ezzle a nepra menős cuccal kapcsolatban,ott kicsit fennakadtam..... de minden esetre örök kedvenc nem lesz,de megnézhető darab.... a könyvhöz nincs türelmem,szla arról nem tok nyilatkozni,bár megvan itt a gépen Nevet
Naplózva
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #3169 Dátum: 08 dec 26, 19:54:44 »

Mi (Kata,Benő,Watashi) ma néztük meg a Cincin lovagot és pfuájj >____________________________<
Uncsiii 1 film és szerintem semmi értelme nem volt >____<
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #3170 Dátum: 08 dec 26, 20:05:09 »

Most néztem meg a superman:doomsday c. rajzfilmet. Kellemes másfél óra volt csinálhatnának több ilyet. Csak az idegenen akadtam ki egy kicsit. Teljesen olyan volt mint a justice league sorozatban az egyik ellenfelük  Gondolkozik
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3171 Dátum: 08 dec 27, 00:45:36 »

Én most fogom megnézni mindjárt a Macskakaj 2 című remeket... Csak unjam meg a fórumot... Haverom úgy adta ide, hogy sírni fogok kínomban olyan rossz... Há' majd meglátjuk... Még nem láttam...

>>>Hú basszus! :'D Ez tényleg jó szar volt! :'D De volt azé benne néhány jó poén! ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 27, 03:03:56 írta Gabesz » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3172 Dátum: 08 dec 27, 13:08:59 »

nah és néztem twilightot hát mit mondjak nem tom eléggé szánalom a film szerintem xD
azér ennél jobra számítottam na azé van ami tetszik de mégi nah istenem tényleg azé ennél jobb is lehetne  smirksweat
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #3173 Dátum: 08 dec 27, 13:13:16 »

Én ezzle a filmel úgy vagyok,hogyha vkinek épp semmi dolga nincs és megnézi szerintem jól szórakozhat,nekem legalábbis tetszett,főleg a baseball-os rész Nevet bár hozzá kell tennem,hogy én a könyvet nem olvastam. A csja aki nekem ezt ajánlotta,naaa ő teljesen átszelleműlt Nevet
Naplózva
gyori54
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #3174 Dátum: 08 dec 27, 15:22:11 »

huh sikeresen megnéztem a Batmant és a Vasembert.
teccett mind a 2 de a vasemberbe kevés volt az akció szerintem de jó az is  Nevet
Naplózva
itachicrying
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #3175 Dátum: 08 dec 28, 00:17:59 »

Sthol Buci szinkronja a Jokernél ... Volt szitu amit eltalált de a híres Joker-nevetések nem jöttek össze.
Ez a legjobb Batman film idáig!
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #3176 Dátum: 08 dec 28, 02:55:17 »

Na igen a Batman A sötét lovag nagyon jó film, de aki tényleg élvezni akarja főleg Joker jeleneteit az inkább az angol szinkront válassza, mert Joker magyar szinkronja....hát no comment. >.<#

Am a vasember is jó, de nekem is ugyanaz a bajom vele gyori54-nek, hogy kevés volt benne az akció, de reméljük a második részben felpörgetik majd a dolgokat. xD
Naplózva

itachicrying
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #3177 Dátum: 08 dec 28, 05:45:37 »

Valaki látta az Alkonyat című vámpírsz@rt?
Imádom a vámpír filmeket de ez... ez... oda-vissza elalszik rajta az ember.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3178 Dátum: 08 dec 28, 10:31:32 »

Van olyan oldal, ahonnét a 4400 4. évadját lehet szinkronosan szedni? ¤¤
Feliratost tudok, az nem jó, vagyis jó lenne ha már a fele nem lenne meg. ¤¤

szánkjű xd ¤¤
Naplózva

Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #3179 Dátum: 08 dec 28, 11:03:37 »

itachi:jaja én láttam,sztem nem volt akkora katasztrófa,nem lett a kedvencem,de sztem anynira nem szörnyűséges...bár a könyvet nem olvastam
Naplózva
Oldalak: 1 ... 210 211 [212] 213 214 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!