24 máj 04, 21:10:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 209 210 [211] 212 213 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277219 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3150 Dátum: 08 dec 24, 11:58:11 »

Heath Leadger (azt hiszem így írják de nem biztos) által alakított Joker szerintem fenomenális volt én meg sem néztem szinkronnal angol szinkronnal zseniális úgy az igazán élvezhető valahogy nem is voltam kíváncsi a magyarra
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #3151 Dátum: 08 dec 24, 12:03:37 »

Bár az angolt nem hallottam,de sztem a magyar is nagyon jó,főleg mikro bekattan Joker.... Nevet
Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3152 Dátum: 08 dec 24, 13:30:55 »

Hmm ma megnézem a Télapu 1-2-t   a reszkessetek betörök 1-2-t meg a Karácsonyi vakációt ikszdé na igen milyen jó hogy letöltöttem  Nevet
Naplózva
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #3153 Dátum: 08 dec 24, 21:10:27 »

Most néztem meg az Ananász Expressz-t...nagyon nagy film...legalábbis nekem nagyon bejön. ikszdé(2 füves-ről szól, akik bajba keverednek... ikszdé)
Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
LaSasuke
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #3154 Dátum: 08 dec 25, 01:53:53 »

KILL BILL nálam az a favorit Ördögi
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #3155 Dátum: 08 dec 25, 11:06:28 »

A Twilight című filmről kérnék véleményeket,egyik osztálytársmat telejsen lázbahozta,no és ezt átragasztotta rám is,azonban engme azért érdekelene megéri-e megnézni?
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #3156 Dátum: 08 dec 25, 11:13:44 »

Nosh én láttam Sanival és egyöntetűen leszavasztuk xD
(Pub olvasta a könyvet és majndem szörnyethalt a film közben Nevet)
Am nekem személyszerint nem jött be... A főszereplő csaj meg kifejezetten irritáló volt.
Persze megoszlanak a vélemények és ettől független meglehet nézni... márha érdekelnek benneteket az ilyen romantikus cuccok Pojén
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #3157 Dátum: 08 dec 25, 11:23:29 »

Hát lány az illető,aki nekem ennyire ajánlotta,max ha megnézem azért fogom,mert vámpíros,én meg szeretem a vámpíros filmeket Nevet
Köszönöm a gyors választ,megfontolom a megnézését..... jaa és még 1 kéréds: Nagyon nyálas film?
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #3158 Dátum: 08 dec 25, 11:28:23 »

Hát nem csöpög annyira... az erős idegzetűek kibírják szerintem Nevet
Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #3159 Dátum: 08 dec 25, 17:59:31 »

Még én sem tudtam rávenni magam hogy megnézzem pedig imádom a vámpiros dolgokat. Könyvben sok jó van de filmben elég kevés. Nem tudnátok ajánlani valami frankó horrort?
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3160 Dátum: 08 dec 25, 18:25:18 »

Én tudok egy frankó horror filmet:D
Dobj meg egy PÜ-vel és megadom a linket...hát 2 órás de én minden percben paráztam ikszdé
Naplózva
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #3161 Dátum: 08 dec 25, 20:23:59 »

A Twilight című filmről kérnék véleményeket,egyik osztálytársmat telejsen lázbahozta,no és ezt átragasztotta rám is,azonban engme azért érdekelene megéri-e megnézni?

Kb. olyan, mint a Titanic csak nem hal meg a végén Di Caprio.  Pojén Hát, ahogy be volt harangozva, hogy huuu mekkora film meg minden annyira szar sztem...  Szomorú Nagyon romantikus és alig van benne akció... a közepén van egy, meg a végén.
De aki szereti az ilyen filmet annak biztos nagyon fog tetszeni, de nekem egyáltalán nem jött be.  Mosolyog
Bár Nórikának tetszett.  Nevet
Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #3162 Dátum: 08 dec 26, 12:22:13 »

A Twilight című filmről kérnék véleményeket,egyik osztálytársmat telejsen lázbahozta,no és ezt átragasztotta rám is,azonban engme azért érdekelene megéri-e megnézni?

A Twilightot úgy is emlegetik mint az új Harry Potter, ami szerintem nagy baromság. Egy könyv/film a gothos, emos pi­csáknak van szerelemről (persze ez csak szvsz)... Apropó a trailerében a vámpír fényes nappal megállít egy száguldó kocsit? Wtf? Kicsit sem alázza le a vámpíros történeteket, miszerint a vámpírok nappal vagy alszanak vagy rohadt gyengék.
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 26, 12:22:49 írta Slane » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3163 Dátum: 08 dec 26, 12:26:46 »

hmm Twilight hmm könyvbe tuti jo de filmben én em tom meg e kéne nézni legalább is ugy h ne ábránduljon ki belőle az ember .. de amugy izlések és pofonok...
khmm slane kikérem magamnak a gothost meg az emost én egyik se vok mégis naon szépnek tartom legalább is a sztoroját *____*
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #3164 Dátum: 08 dec 26, 12:30:56 »

Csak általánosságba beszéltem, hogy azok olvassák (általában). Meg kábé ők rinyáltak, hogy legyen a könyvből film.  Technikai KO
Naplózva
Oldalak: 1 ... 209 210 [211] 212 213 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!