24 máj 04, 23:22:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 207 208 [209] 210 211 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277347 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
kryboy
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #3120 Dátum: 08 dec 18, 11:04:08 »

Amikor megállt a Föld , szerintem nem rossz film mert elgondolkottató hogy ez megtörténhet,de nem az a nagy akciódús film az biztos!Egyébként most néztem meg a szálító 3-at és naon bejött, végig pörögnek az események!
Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3121 Dátum: 08 dec 18, 13:28:45 »

Na már nagyon jó lenne ha megmozdulna a torrent ikszdé mert a predator 2-t akarom leszedni Nevet **** jó film ikszdé de ha megse mozdul akkr lehet megveszem eredetibe az 1-2 nagyon olcsó  >.<#

Ja meg a Menekülő ember is jöhetne lefelé ikszdé
Naplózva
gyori54
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #3122 Dátum: 08 dec 18, 16:46:57 »

lenne 1 kérdésem
nem láttam még a penge 2-3-at ésazt szeretném megtudni h milyen???
[haver szerint naon rosz]
<angolóra: -a penge 1 kalapsz*r
   tanár     - in english pleas
                - its a packet of shit ikszdé> kis szösszenet
Naplózva
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #3123 Dátum: 08 dec 18, 16:59:28 »

Hát nekem nem volt bajom velük...igaz már nem emléxem a 2-re, de ha rossz lett volna tuti emlékeznék rá... ikszdé Nem vesztesz semmit ha megnézed.

Én a Transporter 3-at akarom megnézni...páran azt mondták, hogy xar...remélem nem igaz.
Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
gyori54
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #3124 Dátum: 08 dec 18, 17:03:37 »

hát thx akk go uncsi és kölcsönkérem ezt is (és sokáig nem viszem vissza ezt is xD)
ne halgass rájuk 10/9 ember szerint naon jo az az 1 (én) még nem látta ikszdé
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3125 Dátum: 08 dec 18, 18:37:07 »

Nekem valahogy egyik Transporter sem jött be pedig elkezdtem hogy hátha de valahogy nem fekszik nekem ez az egyszemélyes hadsereg szerep
Naplózva
richard95
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79

Spawn a pokol harcosa


« Válasz #3126 Dátum: 08 dec 20, 00:51:59 »

én tegnap néztem meg a youtubén a texas chainsaw massacre 2 és én úgy indultam neki hogy horrort fogog nézni ehhez képest egy nevetséges vigjáték-paródiát néztem pedig az első része az nálam alap horror na de ez áá a sorozat legrosszab darabja pedig ugyan az a rendező volt aki az elsőt rendezte hát nagy csalódás volt bár mégsem mert ehhez képest egy nagyon jó vigjátékot néztem de tényleg olyasmi volt mint a horrora akadva aztán kiváncsiságból megnéztem a hármat is az azért már jobb bár abba is van pár vicces jelenet de azért elfogadható bár a négyet nem láttam de nem is akarom mert azt mondják hogy az a rész a legrosszab
remake-ék jók nekem mind a kettő tetszett pedig mostanság nincsenek jó remake-ék és horrorok bár ezek inkább már véresek de egy szó mind száz a 74-es eredeti a legjobb
Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3127 Dátum: 08 dec 20, 23:06:55 »

Ma lesz az Oroszlánszív, mivel rég láttam nem tom miröl szól de jóakció mert Vandamme van benne ikszdé csak késik a tánc miatt :S pff

Jó kezdés kurva nagy vágás a filmbe ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 20, 23:12:11 írta wolf » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3128 Dátum: 08 dec 21, 00:48:10 »

Mért? Mit vártál Wolf? xD Ha nem vágnak bel nem marad hely a reklámnak, meg a néphülyítő műsornak! Hümm-hümm

Ám én meg megnéztem egy ruszki remeket, a Nappali őrség-et... Jó film ajánlom mindenkinek! (De aki rávetemedne hogy megnézi, az előbb jó ha megnézi az Éjjeli őrséget... Ugyanis ez annak a fojtatása...
Naplózva
akakashi26
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 198


« Válasz #3129 Dátum: 08 dec 21, 01:03:32 »

háát igen wofl nem tudtad, hogy egy nap több reklám megy mint film...? van ahol csak 15 per film és 45 perc reklám....
Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3130 Dátum: 08 dec 21, 01:31:05 »

Dehogynem tudom több a rreklám mint a film Nevet
Na de hogy elmondjam a film nagyon jó volt igaz régi és kiccsit belevágtak az elején, mert elégé megurgott a kép mikor kigyulladt a csávó Nevet de lehet alapból így vágták... mostmár nemtom meg soha xD
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3131 Dátum: 08 dec 22, 02:06:10 »

Lassan az Oscar gálákon nem filmeké, hanem reklámoké lesz a főszerep.

Megint rám jött ez a filmletöltés, nézés dolog, (de lehet csak az usdownloader progi miatt, amivel a data rapid stb helyekről tudok folyamatosan tölteni, mivel a proi generál egy új ip-t minden letöltés után, így nem kell várakozni, meg minden autómatikusan megy)

Serenity
hhm jó film, egyszer minden képpen megnézhető, akció-scifi

Halott menyaszony
Orosz népmesén alapuló kissé szürreális (na biztos máshogy nevezik mi? Nyelvesít) színvilágú animációs film, jó.

X-akták - Hinni akarok
Tán egyetlen negatívum, a végén a zene, nem az X-Files theme (habár az is jobb lett volna pánsípon, vagy min) hanem ami utána jött, valahogy nem jön össze a filmel.

Kung-Fu Panda
Nem rosz, csak alig van benne történet

Batman - Sötét lovag
Hát őő felénél csak arra tudtam gondolni, hogy mikor lesz már vége. S hát tényleg csak jokeer volt ami feldobta.

Spártaiak titkos élete
300 paródiája - beletekertem, töröltem, hát.. nem ajánlom

---
Várakozik:

Gabesz ajánlásával Éjszakai őrség, majd azután a Nappali

kaptár 3
Kaptár - anime
A hitetlen

A kaptárnál az anime hogy kapcsolódik a kronológiailag a filmtrilógiához? a 3. rész előttre, utánra, vagy tökmindegyre tehető?
Naplózva

gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #3132 Dátum: 08 dec 22, 11:54:06 »

Hát én most néztem meg 300-at. Számomra ott elbukott a film, hogy eredetileg nem 300 spártai ment a szorosba. Viszont ha ilyen apró hibákat nem veszünk figyelembe (pl. Xerxész kinézete xD) akkor elmegy. De azért nem dobtam tőle hátast, mert az annyira nem olyan jó film. De az elején az a farkasos rész tetszett, meg az, hogy minden spártainak kockás hasa van  Hümm-hümm.
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 22, 11:55:00 írta gaara_fan » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3133 Dátum: 08 dec 22, 11:58:34 »

hmm g_f az a film engem se fogott meg hát nem tom nekem konkrétan csak a vége tetszett ugy ahogy hát nem tom
a paródia meg hát ööö izé nem tom eröltetett sztem...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #3134 Dátum: 08 dec 22, 13:19:02 »

Nekem tetszett a film és a paródia is. Haveromnak az öccse(6 éves) akár hányszor találkozok vele, mindig ezt nézi... ikszdé és film közben kiabálja, hogy "ez itt Spárta!"...nagyon nagy fan a kicsi... XDXD

Tegnap néztem meg az "Amikor megállt a Föld" c. filmet...olyan "Függetlenség napja" és "Világok harca" keverék feelinge van. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 22, 13:19:43 írta Oxygene » Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
Oldalak: 1 ... 207 208 [209] 210 211 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!