24 máj 04, 21:34:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 199 200 [201] 202 203 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277228 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3000 Dátum: 08 nov 01, 16:31:52 »

Nekem az a bajom h nem bírom gyomorral az ien nyakfelvágós, és áll leesős jeleneteket :/ De sztem is jó film, aki nem látta, nézze meg, mert sztem megéri Pirul

Akkor neked nem kell megnézni a Boncasztalt Nevet ami szerintem eléggé érdekes
Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #3001 Dátum: 08 nov 01, 18:12:31 »

Nézi vki a House 5. évadát??? Vkivel beszélni akarok a mostani részről, de egy ismerősöm se nézni, a poént pedig nem akarom senki előtt lelőni..., de olyan nehéz nem spoilerezni...  Jobbra nyíl  tudathasadás Figyelmeztetés

Én nézem. Szóval msn vagy vmi vagy itt fórumon xD
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3002 Dátum: 08 nov 02, 15:17:33 »

Pff... Húgom unszolására leszedtem a High Shool Musical 3-at... Háát megnéztük... Én 15 percig bírtam, olyan xar... Annál gázabb filmet ritkán látni... És a legrosszabb az egészben, hogy húgom szerint is Xar, pedig ő el van szédülve az ilyenektől....
És ezért adják ki sokan a nagy pénzt mozijegyre...  :/
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3003 Dátum: 08 nov 04, 21:16:26 »

LoL De kihalt a topic...
De ugyanez a pangás a médiára is jellemző... Semmi jó műsor a TV-ben...  :/
Naplózva
Hagane
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 176


Ai Yazawa Fan


« Válasz #3004 Dátum: 08 nov 04, 21:56:39 »

A választott tételünk (amit egyébként a tanár választott ikszdé) irodalomból filmes tétel, és én a western témát választottam, amihez meg kellett néznem a Volt egyszer egy Vadnyugatot és a Volt egyszer egy Mexikót, ami a Desperado folytatása.
Hát a Volt egyszer egy Vadnyugat nem igazán nyerte el a tetszésem, de tudom nagy siker film a spagettiwestern egyik remekműve óriási színészekkel. Apu szerint még fiatal vagyok hozzá.  >.<#
Viszont a Desperado meg a Volt egyszer egy Mexikó szerintem nagyon jó filmek.  Nevet
Naplózva

wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3005 Dátum: 08 nov 04, 23:05:18 »

Semmi jó műsor a TV-ben...  :/

Hát jah semmi jó film XDD föleg a mai nap celeb vagyok, hal a tortán, unalmas sz*rokat adnak. Most volt a viasaton A sebezhetetlen című film hát legalább elfoglaltam magam de az se egy nagy film...


>> Na de ma már láthatok egy jó filmet: A pusztító a retek klubon ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 05, 12:43:09 írta wolf » Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #3006 Dátum: 08 nov 05, 12:51:13 »

Az tényleg jó film. Mosolyog Szerintem az egyik legjobb Stallone filmjei közül. Nevet Én meg most fogom megnézni a Csúcsformában 3-at Nevet
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3007 Dátum: 08 nov 05, 17:24:23 »

Csúcsformában 3 Nevet nem szabad kihagyni hatalmas egyszerűen hatalmas film Nevet
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #3008 Dátum: 08 nov 05, 17:28:30 »

Pff... Húgom unszolására leszedtem a High Shool Musical 3-at... Háát megnéztük... Én 15 percig bírtam, olyan xar... Annál gázabb filmet ritkán látni... És a legrosszabb az egészben, hogy húgom szerint is Xar, pedig ő el van szédülve az ilyenektől....
És ezért adják ki sokan a nagy pénzt mozijegyre...  :/
Nekem hugom 750-ért nézte meg moziba ha jól tudom,gratuláltam neki hogy ilyen sötét habár szerinte jó, én egyikböl se láttam egy pár percnél többet de nemis nagyon érdekel,ténleg gázos egy valami :/.
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3009 Dátum: 08 nov 05, 17:43:14 »

 Arc (Powder, 1995)
Már nem emlékszem ré mi is volt a történet, mivel kb több mint 10 éve láttam anno a HBO-n, csak anyi dereng, hogy a föszereplü egy kopasz albinó srác, akinek volt ilyen elektromágneses képessége, meg hogy fut a mezőn és belecsap a villám

Ismertetők:

Egy texasi pincében egy furcsa, magányos fiú éli életét. Rabságáról nem is szerez tudomást senki mindaddig, amíg egy napon meg nem hal gondozója és ő - életében először - közösségbe kerül. A kudarcok és elutasítások hatására lassan kirobbanni készül az addig ellenőrizhetőnek tartott energia, aminek a fiú születésétől fogva birtokosa...
(port.hu)

A történet főhőse egy különös fiú, aki hihetetlen képességekkel rendelkezik. Képes olvasni mások gondolatában, halálos betegek kapnak életre egy érintésé- re. Csak kevesen értik meg őt, de nem biztos, hogy elegen ahhoz, hogy megvéd- jék.
(filmkatalogus.hu)
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 05, 17:43:50 írta Shiro » Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3010 Dátum: 08 nov 05, 20:28:58 »

Nem rég néztem meg Adam Sandler új filmjét a ne szórakozz Zohannal szerintem hatalmas film szét röhögtem az agyam Nevet valami kegyetlen igaz nem túl reális a film de kész egyszerűen
Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3011 Dátum: 08 nov 06, 00:08:42 »

Na a retek klub megint hozta a formáját, a Pusztító című filmet megbuherálta pedig 16-os karika ki volt rakva, benyomott 600 reklámot és széjel vágdosta... Akár a kis 5 éves gyerek is nézhete volna...  Ördögi
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3012 Dátum: 08 nov 06, 00:14:46 »

Mért? Mit vártál? A 120 perces filmet képesek leadni 90 percben úgy, hogy abból 20 perc reklám...  :/ Vagyis a 120 perces moziból valójában látsz kemény 70 percet...  :/


>>>>>>>>>>>>>>
Már megint  az én HSZ-em az utolsó...
Ki kéne kapcsolni a topic fagyasztás módot?  Pojén

Nah a valódi ok miért írok:
Mi annak a Star Wars mozinak a címe, ameikben Luke átáll a sötét oldalra, és Dart Wader lessz belőle? Mert azt még nem láttam, és megérett a megnézésre...  Pirul
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 06, 21:12:25 írta Gabesz » Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #3013 Dátum: 08 nov 06, 21:58:44 »

Ööö lehet én tudom rosszul de Anakinböl lesz Dart Vader szerintem,mégpedig a SW 3-ban:A sithek bosszúja.Ha másra gondoltál bocsi de én nemtudok rola hogy Luke bármikor is átálna.
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3014 Dátum: 08 nov 06, 22:17:17 »

Emlékszem a nevekre... Hehe Nagyon... Luke helyett Anakin... Csak 1 generációt tévedtem... A régi csillagok háborúja filmekkel szétkoptattam pár VHS-t, és egy videólejátszót... De az újabb részekhez kissé láma vagyok.. Látványos meg minden, de azokat nem láttam elégszer...  >.<#

Na de kösz a címet... Letámadom a netet...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 199 200 [201] 202 203 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!