24 máj 04, 21:14:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 198 199 [200] 201 202 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277219 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #2985 Dátum: 08 okt 27, 20:40:41 »

Oroszlánkirály? Fuhaa Shiro.. ezért most kapsz egy nagy pirospontot.. *___* xD
Kedvenc Disney mesém.. : D
Deh... linket sajna nemtok adni.. habár megjegyzem h. ennél kivételesen nemis olyan rossz a magyar dalszöveg..  Hümm-hümm
Naplózva

Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #2986 Dátum: 08 okt 28, 15:56:12 »

A Clockwork Orange (Mechanikus Narancs)



Nos. Még mindig eléggé a film hatása alatt vagyok, elég nehezen emészthető. Adott egy banda, akik ártatlan hajléktalanokat vernek meg éjszaka, ártatlan nőket erőszakolnak meg, más bandákkal bunyóznak. Adott egy vezér akit Alexnek hívnak, akit végül elárulnak a bajtársai és így börtönbe kerül.
A börtönnapok telnek, és hirtelen remény csillan a börtönből való kikerülésre. A kormány új eljárást talált ki amivel az elítélteket normális polgárokká varázsolhatja.
Alex önkéntesen jelentkezik, hogy kipróbálja az új kezelést, ami végül sikerül is. A kezelés mellékhatásaként Alex durva ösztöneit afféle rosszullét nyomja el.
A történetből nem lövök le többet.
Az egészet valami színes kép fogja át, az egész film színekben pompázik, ami nagyon erőssé teszi ezt az erkölcsökben kifordított világot. Az egész mű során Beethoven dallamai zúgnak (amiket Alex maga is kedvel, sőt csodál).
A film a szabadságról szól, és világ torz szokásairól (Alex bandatagjai később rendőrök lesznek és elverik Alexet). Még egyszer meg kell néznem hogy teljesen felfogjam.

Tropic Thunder (Trópusi Vihar)



Nos, ez a film szerintem a 2008-as év legjobb paródiája. Nem azt mondom, hogy a legjobb paródia a világon, mert nem veri a Shaun of the Dead-et vagy a Hot Fuzz-t de könnyed szórakozás volt. Én legalábbis minden percét élveztem.
A beteg pillanatai, a párbeszédei. Zseniális. Kiemelkedő alkotást nyújt az iparmágnás akit Tom Cruise játszott, az ő alakítása egyszerűen fenomenális volt, ahogy ott elkezdett rappelni a menedzsernek. Árhh tökély.

[Evil Dead 3] Army of Darkness (A sötétség serege)



Nah végre a befejező mű (remélem nem  Neeem). Ott folytatódik ahol a 2. végén abbamaradt, Ash a középkorba kerül. Tehát Raimi az egész horrort átteleportálta egy másik korban, és ezzel vele járt, hogy ebben a részben kevesebb ijesztő jelenetet kapunk. Sebaj kapunk helyette egy már akcióhőssé avázsolt Asht kúl beszólásokkal, egy egész jó kis történetet (persze sablonos de hát jóaz) és vért (bár abból is kevesebbet mint az előzőkben).
Ashből csózen ván lesz, akinek meg kell szereznie a Necronomikon, majd legyőznie az egész halott sereget ami előjön a földből, és mindezt a jó kis shotgunjával teszi.  Pirul
Pár kúl beszólás:
Ash a boszinak: Yo, she-bitch! Let's go!
Mikor a végén a csaj az áruházba átváltozik:
Nő: Who the hell are you?
Ash: Name's Ash
pofánlövi a shotival
Ash: Housewares.

Ash: Bad? Good? I am the guy with the gun.
Kúl Kúl Kúl Kúl
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2987 Dátum: 08 okt 28, 17:01:48 »

Hát végülis annak egész jó, meg passzol a történethez is, vidzont a Shrekkettőnél rémes volt.

A Clockwork Orange is felvéve a (mai) listára, de majd csak a Hero(d)es után.

Ash hányadik oldalon olvasgatott a Necronomiconból? Nyelvesít Ki kéne próbálni neem? Ördögi
Naplózva

bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #2988 Dátum: 08 okt 28, 17:17:48 »

Hát az elsőbe bele-bele nézegettem, mert sokat hallottam már róla ez előtt is, de annyira elvont és más világban játszodik, hogy meg is fogom nézni az egészet majd valamikor.  Nevet
Hát nekem a Trópusi Vihar nagy csalódás volt, nem nyűjtott akkora szórakozást, mint más Ben Stiller filmek, de nem volt rossz. Viszont Tényleg Les Grossman és a robbantós formának nagyon jó szövegeik voltak.
A harmadikról is már sokat hallottam, de még nem jutottam el oda, hogy megnézzem.
Naplózva
Wegita
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190



« Válasz #2989 Dátum: 08 okt 28, 18:18:25 »

a luie életét én is kvára birom csak má nem megy a jetixen(megy csak reggel 5:30 -kor)

és a yy hakusho , digimonszelidítők, yugioh...stb anime !
Naplózva

Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #2990 Dátum: 08 okt 28, 21:24:13 »

Kiráz a hideg Ben Stillertől és a filmjeitől..., a többség olyan erőltetett és fárasztó. Az évek során eljutottam arra a szintre, h ha szerepel a neve a stáblistán, akkor elvből meg se nézem.  :/
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #2991 Dátum: 08 okt 29, 08:06:40 »

Shiro én nem láttam oldalszámot rajta xD De viszont az ábrákból tájékozódhatunk Ördögi
Szerintem jók Stiller filmjei, legalábbis jobban tetszenek mint más mostanság kiállított filmek. Például Adam Sandler filmjei egyenesen irritálnak. Egy példa erre a Ne szórakozz Zohannal, nah hát én nem is szórakoztam vele(vagy inkább rajta).

Apropó pénteken nagy filmnézés, plussz bebacás lesz xD Szóval mnajd megint jönnek ilyen kis ismertetők. Várhatóan:
Shaun of the Dead, Night of the Living Dead (eredeti). xD
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2992 Dátum: 08 okt 29, 21:24:23 »

Nem tudom mi bajotok van. Ben Stillernél senki sem tud idegrohamos karaktert alakítant.
A Jóbarátokban volt egy epizódszerepe az fergeteges volt. ha valaki látta lérek visszaigazolást.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #2993 Dátum: 08 okt 29, 22:27:45 »

Én sem tudom mi a probléma vele én most néztem meg a Tükröket és a Hívatlanokat eszméletlen jó film mind2 horror terén tükrök elnyerte nagyon a tetszésem a másik meg inkább egy jó hátborzongós thriller de érdemes megnézni mind2-t
Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #2994 Dátum: 08 okt 30, 23:12:47 »

Ma jött le a Hihetetlen Hulk Nevet szuper jóóó... A Hulk (1) egy sz*r volt, ez viszont más, minden ugy volt ahogy lennie kell. Nem is tudom miért hiszik sokan hogy a Hulk 2 folytatás lenne pedig nem az Nevet hát igen jó rendező jó színészek XDD Végre megcsinálta valaki normálisan a Hulkot.
A zöldike most tökéletes méretű volt, nem ugy mint az 1-ben ahol a tenyerébe 1 ember is belefér...

Szerk.: végre a rendes storyval ment hogy egy laborban lett ilyen szörny. Amugy tudom ajánlani Youtuben keresőbe Hulk 1978-as sorozatot, ott is ez a történet ikszdé

Amugy most az Iron mant szedem, már megvolt csak mozis felvételel, viszont most dvd ripes XDD 88% kész  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 30, 23:16:32 írta wolf » Naplózva
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #2995 Dátum: 08 okt 31, 20:54:20 »

Én sem tudom mi a probléma vele én most néztem meg a Tükröket és a Hívatlanokat eszméletlen jó film mind2 horror terén tükrök elnyerte nagyon a tetszésem a másik meg inkább egy jó hátborzongós thriller de érdemes megnézni mind2-t

Énis megnéztem a tükröket.. és egyetértek.. sztem is jó kis film.. habár nemsűrűn nézek horrort (pontosítva eddig csak a Kockát láttam x'DD ) de sztem ez se volt olyan huu de félelmetes..  sztem az a kutya ütött a legjobban.. pedig annyira várható volt h. mikor benéz a hapsi az ablakon akk. lesz vmi.. de mégis akkorát ugrott mindenki a székében mikor jött az a kutyusz x'DDD Am. a történet rendben van.. meg a látvány is : D
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2996 Dátum: 08 nov 01, 09:12:24 »

Most lehet én vagyok hülye de én nem emlékszem a kutyára. Bár az tény hogy a felét azt úgy néztem hogy Syzy keze a szemem előtt volt. Nem tom, nagyon nem bírom a horrort, de a tükrök nagyon jó film, az tény. Nekem az volt a durva amikor a csaj letépte a saját álkapcsát. Meg avégén az afordulat. Hát az angyon ott volt.
Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #2997 Dátum: 08 nov 01, 09:15:35 »

igen azon én is ki akadtam mikor a csaj csakúg letépte a saját állkapcsát elég kemény volt O_o Nekem már csak abba hogy néztem bele fájdult a szám xD Túl erős lenne a képzelő erőm? O_o Oh Shit hát ezért rettegek a tükörtől xD de a végén az apáca O_o hú az nagyon para volt x"D
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #2998 Dátum: 08 nov 01, 12:55:57 »

Nézi vki a House 5. évadát??? Vkivel beszélni akarok a mostani részről, de egy ismerősöm se nézni, a poént pedig nem akarom senki előtt lelőni..., de olyan nehéz nem spoilerezni...  Jobbra nyíl  tudathasadás Figyelmeztetés
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #2999 Dátum: 08 nov 01, 15:45:58 »

Nekem az a bajom h nem bírom gyomorral az ien nyakfelvágós, és áll leesős jeleneteket :/ De sztem is jó film, aki nem látta, nézze meg, mert sztem megéri Pirul
Naplózva
Oldalak: 1 ... 198 199 [200] 201 202 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!