24 máj 05, 05:31:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 197 198 [199] 200 201 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277598 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
acid
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 1269


Au-chan??!


« Válasz #2970 Dátum: 08 okt 24, 23:41:07 »

hát azért...
Az Indy feeling végig megvolt benne, persze oké nemolyan jó mint az előző részek, de ez attól még Indy a javából. Ford is jó volt benne, visszaadta azt a jól megszokott "húbakker" érzést.
A South Park meg mindent kiparódizál, nem lehet ez alapján itélkezni.
Oké voltak hülyeségek benne, de másban is volt. Batman pl. hogy tud így motorral megfordulni, vagy miért van ilyen vacka amivel belátja az egész várost?! O.o
Naplózva

Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #2971 Dátum: 08 okt 25, 07:10:25 »

Jah valószínűleg annyira jó film, hogy a legnagyobb filmértékelő/kritikus oldal az imdb szerint 6.9-et kapott ami kábé a 20 ezredik helyre lenne elég, a dark knight meg 9.0-át és ezzel 4.  Hümm-hümm
Meg, hogy jönnek az Indyhez a földönkívüliek?  Hmm?
Csak, hogy megint South Parkból idézzek:
- Stan... Emlékszel a fagyasztós jelenetre?
- Igen
- Semmi értelme nem volt Stan. Byebög


Ettől függetlenül tetszhet bárkinek de akkor ne olyan kultfilmmel hasonlítsátok össze mint a Dark Knight, mert a poros nyomába sem ér.  Mosolyog
Naplózva
acid
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 1269


Au-chan??!


« Válasz #2972 Dátum: 08 okt 25, 08:50:42 »

nem hasonlítottam össze, csak mondtam h ami itt érdekes az ottis érdekes. A 6.9 meg egészjó ha megnézzük azt h ahhozképest van 1.2 is Nevet
Naplózva

Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #2973 Dátum: 08 okt 25, 09:53:24 »

Evil Dead I.



Sam Raimi a Pókember rendezőjének debütáló filmje, egy igazi régi vágású horror. Aki látta esetleg a Planet Terrort én ahhoz hasonlítanám, habár a PT pont hogy később készült, és ezeknek az úgymond trash horroroknak a paródiájaként.
A történet a következő: Öt 20as éveiben járó fiatal kirándulni indul a hegyekbe egy kis vidéki házba. Tipikus igaz?
Nos odaérkezvén kicsomagolnak, berendezkednek a lakásba, ám az egyik fiatalt megszólítja valami az erdőből. A pinceajtó kinyílik, találnak egy emberi bőrbe kötött könyvet amiben furcsa ábrák vannak, csontvázakról, zombikról. Egy magnó volt mellette amit azon nyomban be is kapcsolnak. Egy öreg professzor beszél, aki elmondja, hogy a könyv az úgynevezett Nekronomikon (hm? H.P. Lovecraft beütés? ) és, hogy fel lehet vele támasztani a halottakat. Bezony.
Az öreg prof a hecc kedvéért fel is olvas egy részletet belőle, ami kiveri a biztosítékot a megszólított csajnál, kábé idegösszeomlást kap.
Ezután kezdődnek igazán az események, a csajt este kiédesgeti valami a házból, aztán egy fa erőszakolja meg, majd zombivá alakul. Így megy ez, bezárják a pincébe, közbe mindegyik fiatal zombivá alakul végül kivéve Asht, aki hát a végére lemészárolja a zombikat.
A filmbe erősen jelen van az őrület amit Ash átél, direkt komikusan eltorzított karakterek, gyönyörű kamerakezelés.

Evil Dead II.



Nos. Ez ha lehet még elborultabb agyszülemény egyszerűen zseniális. A végére már hangosan felröhögtem, hogy ilyen nincs. Ez nem létezik xD
Hát asszem ez vmi folytatás akar lenni, Ash a barátnőjével megy vissza a kunyhóba, de nem emlékszik hogy járt már ott vagy nem tudom. Ugyanúgy megtalálja a könyvet és a magnót, ami érdekes mert a könyvet az első részben elégették. Nah mindegy. xD
Megint durmol az öreg a magnóban, a csaj zombivá vállik, Ash levágja a fejét és eltemeti, ugyanúgy mint a régi csaját az egyben.
Ezután megérkezik egy pár, a csaj a prof lánya volt, jött meglátogatni. Velük tart egy szerelőpáros, akik ismerik a helyet, szokásos tapló parasztok xD
Megtalálják Ash-t aki közben ádáz csatát vívott a saját kezével (Ami amiatt hogy a csaja megharapta zombivá alakult, ezért levágta láncfűrésszel) Ok szétverik, merthogy azt hiszik ő ölte meg a profot és annak a feleségét. Ledobják a pincébe.
A prof lánya meghallgatja a magnót kiderül, hogy a dolgok balul sültek el a prof felesége zombi lett, ezért a prof eltemette a pincében, Ash meg ugyebár ott van.
Nah ennél többet már nem írok, nézzétek meg ha akarjátok, ugyanolyan groteszk az egész, Ashből igazi akcióhős lett, macsó beszólásaival izzít.

Kult-kult-kult-kult.
Nemsokára nézem a 3. részt.  Kúl
Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #2974 Dátum: 08 okt 25, 14:31:53 »

Áhh imádom az ilyen ösrégi horror filmeket, még nem láttam de youtuben néztem részleteket Nevet Evil dead 1981-es  a 2. része 1987-es és a 3. része meg 1992-es Nevet
Ma semmi nézhető nem lesz a tévébe, max a Kaptár ami uncsi 10x látni XDD
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2975 Dátum: 08 okt 26, 09:47:47 »

Ha horror akkor Fűrész nekem eddig ez viszi a pálmát.
 >:)Tudjátok van ez a kis játék. Ördögi
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #2976 Dátum: 08 okt 26, 10:02:52 »

HÁt szerintem a Fűrész nem is horror. Maradjunk annyiban hogy nem szép film ikszdé
Az Indy 4 nekem is tetszik, dehát ízlések és pofonok  Hümm-hümm
Az Evil Dead 1-et már én is láttam, nagyon kemény film. Azért most szívesen megnézném a mai változatát (jobb animálás, hihetőbb alakok)
Naplózva

Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #2977 Dátum: 08 okt 26, 10:08:42 »

Az Evil Deadnek pont az a lényege, hogy ilyen faja direkt túlmaszkírozott túlvérezett film.  Mosolyog Ha lenne egy remake az már elvesztené a szépségét.  Kúl
Naplózva
Gibbi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150


« Válasz #2978 Dátum: 08 okt 26, 14:21:22 »

Fűrész...zseniális Nevet legalábbis az első...minél több rész van belőle,igazából úgy romlik...de mindenesetre kedvenc Nevet
Naplózva

ANYAPA tag,lakhely:TOBI sziget,Madaragakure (no sato)
TOBI sziget algafutára Nevet
Mesterlövész osztag tagja
Tobi magazin szerkesztője
♥♥ KoCkA kLuBb ♥♥
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #2979 Dátum: 08 okt 26, 14:55:29 »

Én pont ellenkezőleg vagyok vele az összes résszel úgy vagyok hát nem akarom csúnyán kifejezni magam és ne vegye magára aki szereti de szvsz egy igazi rakás moslék az összes része esetleg lett volna értelme ha nem csinálnak ennyi részt belőle mert így az egész egy lehúzott rókabőr
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2980 Dátum: 08 okt 26, 16:28:22 »

...
Nemsokára nézem a 3. részt.  Kúl
Nem abba van az amikor lenyeli önmaga kicsinyített mását, aztán két fejelessz, aztán különválnak s az lesz a gonosz mása?
Naplózva

Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #2981 Dátum: 08 okt 26, 16:33:07 »

De igen abban van, ott már Ash eléggé tolja az ilyen kult szövegeket  Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2982 Dátum: 08 okt 27, 00:06:15 »

Elég kedvet kaptam hozzájuk, csak utállok olyat tölteni... persze ha egy rész nem nagyobb egy cédénél akkor beválalom, de addig is olvasom az általa megihletett könyvet.

De igen abban van, ott már Ash eléggé tolja az ilyen kult szövegeket  Nevet

pl mit? Pikácsuu támadás!! ? Meg hasonlókat? Pojén
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 27, 00:07:48 írta Shiro » Naplózva

kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #2983 Dátum: 08 okt 27, 18:53:11 »

Hátt.. engem nem érdekel a közvélemény..sőőőt csakazértis High School Musical 3.. : D
Mert az jóó.. kislányoknak valóó.. sálálá..  Pojén x'DD
éss bonus : D -> http://www.youtube.com/watch?v=6tKvm50_LVw
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2984 Dátum: 08 okt 27, 20:35:25 »

Muter is azzal nyaggatott, hogy keressem meg neki, de én meg Oroszlénkirálytot akarok majd nézni.

A Lion Kingnél tudtok olyan változathoz linket, aminél magyar a szinkron, de zenék eredeti nyelven szólnak? Egszerüen hepajt kapok amikor megy a film alatt valami világsláger, erre magyarul nyomatják a szöveget :/ Technikai KO

A zenéje japámul: http://www.youtube.com/watch?v=67lEwNRiytI
Az elején Timon hangjától majd leestem a székről Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 27, 20:40:45 írta Shiro » Naplózva

Oldalak: 1 ... 197 198 [199] 200 201 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!