24 máj 05, 07:21:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277722 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
DaViS
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 231

..........Air Gear.......


« Válasz #570 Dátum: 07 júl 20, 21:43:03 »

ma láttam egy jó kis filmet az a címe hogy Bang Bang csók  ami szöveget ott lenyomnak hát ez kész  ,szétröhögtem az agyamat Nevet Nevet
Naplózva
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #571 Dátum: 07 júl 20, 21:57:01 »

azokat én is nagyon szeretem, remélem a Season 4.-ben Kevin többet szerepel, merthát mégiscsak ő Vilgax társa, és ők ketten főgonoszok:)
Nah most olvastam (meg kronosz 7 is olvasott hasonlót, nehogy azt higgye, hjogy tőle koppintottam ;D) egy cikket melyben ezt írták

"A Ben 10 eredetileg egy manga, amelyet természetesen Japán mangaka készített. A sikeres mangán felbuzdulva, az amerikai Man of Action és Warner Bros. cégek, közös erővel nekiindulva, felvásároltak kb. 33-34 "félig - anime" résznek való mangafejezetet, amelyből aztán készítettek amerikai filmsorozatot, melyben a történet Japán eredete miatt részt vettek a manga írón és szerkesztőn kívül más japánok is. A kb. 34 részt még kiegészítették a Man of Action által írt úgymond filler epizódok is. Ebből a felvásaárolt, fillerekkel kiegészített részekből lett aztán 3 teljes Ben 10 évad. Eleinte csak az első kettő évadot mutatták be, ám ezek között is volt egy kis szünet. Később bemutatták a 3. évadot is. E 3 évad nagy sikert aratott Amerikában, és Japánban, ezért sok más ország megvásárolta az animet, mint például Magyarország, Lengyelország, Románia, Spanyolország, Franciaország, és még sorolhatnám...Mosolyog
Ekkor úgy tűnt, ennyi volt a Ben 10 animeben, ám a manga folyamatosan futott. Ám Meagan Smith, azaz Gwen Tennyson amerikai hangja úgy döntött, jó lenne, ha a WB és a MOA folytatná a sorozat készítését. Az ő "könyörgésére" újabb manga fejezeteket vásásroltak, majd ezekből készítették a Season 4.-et, amely 2007. Július 14.-én indult a 40. résszel, és a szokásos szombatnál hamarabb, július 20.-án, azaz pénteken már kijött a 41. rész, amely nem más, mint a Season 4. második része. A mangáról nem tudni, meddig fog még tartani, a 4. évad részeinek pontos darabszámáról is csak tippek vannak, de reméljük, hogy nem lesz egyhamar vége sem az animenek, sem a mangának"

ez azért bizonyíték az eredetre:)
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #572 Dátum: 07 júl 20, 22:21:11 »

Ugyan ezt olvastam pedig Mosolyog, amugy az ammi a tv-ben megy az nem anime, az mese. De ami a mangat illeti persze az manga csak kar hogy az nem kaphato sehol, és pont azert nem mert csinaltak elöle mesét, szal ez szemétség Mosolyog, pedig a manga tuti jobb lenne Mosolyog.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #573 Dátum: 07 júl 20, 22:22:43 »

végülis félig-anime Mosolyog
de be kell vallani, a sorozat az nagyrészt amcsi.
de ez nem jelenti azt hogy a Ben 10 nem JApán. már ha értitek, mire gondolok kacsint
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #574 Dátum: 07 júl 20, 22:25:51 »

Én értem ha jol értem, szal a ben10 története japan de a rajzolok és a készitök amcsik ennyi Mosolyog.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #575 Dátum: 07 júl 20, 22:27:26 »

igen. én mondjuk  nagyjából kinyomoztam, melyek is voltak a fillerek. Ha érdekel valakit, leírom.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #576 Dátum: 07 júl 20, 23:17:15 »

Idézet
boxot nyomsz,
Váááááá. Nem boxot, koxot.

Na szép, valaki leírt egy filmből kiragadott dalszöveget, én belejavítottam. Erre ez törli a hsz-ét. De gyenge jellem...
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 22, 12:09:34 írta Gdat88 » Naplózva
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #577 Dátum: 07 júl 21, 07:47:48 »

Na és ki nézi a harmadik műszakot az is naon jó számomra mert hát olyan régi és így nosztalgikus :'( Mosolyog
Naplózva
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #578 Dátum: 07 júl 21, 17:20:52 »

hát az attól függ...sztem azért nem annyira régi...olyan 2001-es lehet...
a Dallashoz képest zsírúj! Nevet
Naplózva
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #579 Dátum: 07 júl 21, 17:22:18 »

De akkor is naon jó mert azért régi,mégha nem is annyira,de a lények h jó  Mosolyog Mosolyog
Naplózva
kowi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 96

2012.05.19. !!


« Válasz #580 Dátum: 07 júl 21, 18:30:23 »

Gondolom spoiler, de leírná nekem vki, akár PÜ-ben, hogy hogy hal meg Ben, ha meghal???
Naplózva

"Az igazi rocksztár az első próbán meghal..."
Goku2000
Vendég
« Válasz #581 Dátum: 07 júl 21, 19:09:23 »

Ezek a részek 2005/2006-ban készültek. Egyáltalán nem régi. Mosolyog
Naplózva
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #582 Dátum: 07 júl 21, 19:47:52 »

Goku tom h ami most megy azt nem régi,de amikor elkezdték az kb 2001-2002-ben lehetett, nem?
Naplózva
Róka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 263

Fox come back!


WWW
« Válasz #583 Dátum: 07 júl 21, 20:43:41 »

Én értem ha jol értem, szal a ben10 története japan de a rajzolok és a készitök amcsik ennyi Mosolyog.

Félvér. Van egy kis japcsi beütése Nevet
Naplózva


"Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának."
Sasuke megkattant!O_o
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #584 Dátum: 07 júl 21, 21:09:11 »

hát én megnéztem pár részt  ;D nem tudom bocs de szerintem elég idiótaság  ;D
Naplózva
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!