24 máj 05, 05:39:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 193 194 [195] 196 197 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277635 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #2910 Dátum: 08 aug 25, 08:40:47 »

Én meg most néztem meg a Wanted-et, valami eszméletlenül jó film, bár az a kanyarlövéses dolog kicsit túlzás, de ettől eltekintve tényleg nagyon jó a film. Mosolyog
Igen az elég hihetetlen, mert akárhogyis hadonászol a pisztollyal az egyenesen fog lőni  :/
Tégnap néztem meg a Múmia hármat. Nagyon jó film, nekem tetszik, de tényleg erőltetett. Az volt még a jó hogy élvezhető DVDRip-es formátumba volt Kúl
Naplózva

Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #2911 Dátum: 08 aug 25, 11:58:49 »

aszongya  megnéztem amcsipite  4-5 öt Nevet
iiiszonyatnagyfilmek Nevet  rengetek idiótaság van benne  x'DD
szalaki akar egy fiatalos  partys röhögős  filmet  annak meg  kell néznie Nevet
szerény véleményem szerint   a  4  jobb kacsint
hmm meg  megnéztem  a  fűrész  4 et Nevet hát... eléggé beteg..szaal.. ultrabrutaljó Nevet aztis ajánlom mindenkinek Nevet csak  1   tanács..  ne  kajáljatok közben  x'DD
aztánmivoltmég.. Hellboy 2 ő Nevet aki látta  az egyet  az kb tudja  mire  számíthat de még  ősetudja  pontosan  x'DDD
a  történet nagyot  ugrik Nevet iszonyat  látványos  és vannak benne  poénokis Nevet naonolt..
hátmostköbö ennyi Nevet
Naplózva
Suvicc
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #2912 Dátum: 08 aug 25, 12:33:18 »

én is láttam a hellboy2-t. nekem annyira nem jött be..azok a szerelmi jelenetek néha elég furák voltak..voltak benne poénok és oltások az télleg jó volt meg pár bunyó(de sztem az  egy kicsit kevés volt Ördögi) nem nézném meg mégegyszer..viszont a batman az állati!! mindenkinak ajánlom, iszonyúan jól van megcsinálva! Pontosan
Naplózva
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #2913 Dátum: 08 aug 25, 13:43:22 »

Am Ada már van 6 is.  Nevet Béta Ház, ugyanazok az idióták vannak benne, mint az 5-ben.  Mosolyog
Egyébként nekem mindegyik tetszett eddig, de a 2-ben és a 4-ben voltak eddig a legjobb poénok, meg azok voltak eddig a legjobban összerakva.   Nevet
Sörminátor...   Nevet
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #2914 Dátum: 08 aug 25, 13:49:11 »

toom h van  de  ahonnan szedem ottmégcsak  felirattal van fennt  :/
de  halex szinkronnal alap h lekapom aztis Nevet
Naplózva
Uchiha Sasuke-sama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 236

Sasuke azért is "jó"


« Válasz #2915 Dátum: 08 aug 25, 21:38:31 »

Uhh Szökés király má nem is tom mióta várom. Az a lényeg h király kis sorozat. A kedvencem.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak, ezért a moderátor (Aes Sedai) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Obi_Wan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


Monsieur


« Válasz #2916 Dátum: 08 aug 25, 23:12:36 »

no komment ... nah jo megis ... utalom a szokest es a lostot is  Technikai KO
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2917 Dátum: 08 aug 25, 23:17:41 »

A Szökés az nagyon jó a LOST-ot meg én is utálom, de amit most nagyon szeretek az a Hősök, elég durva sorozat ahhoz képest, hogy mire számítanánk a címéből.  Mosolyog
Naplózva

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2918 Dátum: 08 aug 26, 09:23:54 »

Nekem a Dr. House meg a Hősök és a Szellemekkel suttogok a kedvenceim és amit megnézek ,más már nem naon szeretek ,mint a Lostot sem azt is néztem eleinte ,de ez is oylan folyamatos sorozat aminek nincs vége.Akkor a Szökés is jó kis sorozat volt eleinte,de úgyan oylan ,mint a Lost szöknek szöknek és megint csak szöknek de nem jutnak sehová xDDD.
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #2919 Dátum: 08 aug 26, 10:28:05 »

A Szökés az nagyon jó a LOST-ot meg én is utálom, de amit most nagyon szeretek az a Hősök, elég durva sorozat ahhoz képest, hogy mire számítanánk a címéből.  Mosolyog

Egyetértek a Szökés nagyon jó Lostot én is gyűlölöm zsigerekből az egy igazi sz*r annyira vontatott és már 5000 évad óta húzzák és vonják... se eleje se vége értelme sincs már (nem mintha lett volna valaha)
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2920 Dátum: 08 aug 26, 21:27:33 »

Szerintetek jó film lehet?: Lopakodó lelkek(koreai-japán film)
Ma lesz 23:10-kor M1-en, s kiványcsi lennék, hogy mennyire érdemes megnézni.
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #2921 Dátum: 08 aug 26, 21:52:34 »

Úristen Shiro!!! Mindenki!!!!!! Nézzétek meg! Nekem megvan DVD-n! Csodálatos film!!!!

Jajj, olyan izgatott lettem ^^

Nem fognak benne beszélni, és csodásan különleges,h a tetteikből, az egész sztorivezetésből jön le majd minden.
Kötelező! A Kim Ki-Duk filmeket muszáj megnézni egytől egyig!

Mosolyog

omg!!! Shiro nem frissít, elment! Nem látja,h meg kell néznie! És a pü ládája is betelt! Wáá!! Remélem,h azért magától is megnézi végül:p

---
akinek kell a főzenécskéje, megvan^^
Natacha Atlas - Gafsa
---
zsír,h nem írt senki xD most szerkelhetek.
Remélem megnézte pár ember ^^
szóljatok hozzá *.* milyen volt?
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 26, 23:46:11 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2922 Dátum: 08 aug 27, 00:05:00 »

Hát ömm az elején volt pár perc ami kissé unalmas volt... ( /\ gyilkos tekintet - jaj! Nyelvesít)

Tényleg egy kicsit fura volt, hogy a főszereplő(k) nem beszél(nek), de pont ez adta meg a hangulatát. Mondjuk így utólag máshogy nem is tudnám elképzelni.

Az első vicces rész, vagyis mégsem az amikór a (drótlabda-elírás de itthagyom  Nyelvesít) na szóval amikor az elütött golflabda leszakadt a drótról, amivel a fához volt kötve és eltalált egy kocsot, na mondom ez durva, de a következő jelenetben ez a felszólalás már nem a poénos jelzőt takarta.

A kedvenc részem meg a dutyis/diliházas rész volt. A srác hogy szivatta már az őrt a bujkálással, de persze mindig kapott a fejére, szegéyn meg csak vigyorgott. De végül képes colt "szellemmé" válni.

Ami fel vet bennem egy kérdést, az az, hogy ki támadta meg a rendőrt? Mivel pont a tett után hívják a nő férjét, hogy most fogják kiengedni, vagyis akkor még a dutyiban/diliházban volt.

Azt esetleg nem tudod, hogy van e valamilyen valósághoz fűződő vonatkoztatása a filmnek?
Ezzel kapcsolatban felmerült bennem a kérdés milyen lenne e itt nálunk?  Pojén



Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #2923 Dátum: 08 aug 27, 00:25:32 »

Nekem ez egy külön kis világ volt. Így, ahogy van ott - benne a tévében Pojén A valósághoz csak annyi köze van szerintem, hogy bemutat pár embertípust. És ugye a nagy kontraszt a két főszereplő. Akikben a béke hatalmas... vagy nem is tudom. Elgondolkodtató.

Igen, gyilkos tekintet megvolt xD De a ráhangolódásként még okés.

Hmm... tényleg nem lehet elképzelni az egészet szöveggel. Más lenne, szinte zavarna. Erre érzelmileg kell szerintem ráhangolódni. Tényleg figyelni kell a mozdulatokat, tekinteteket... és megérteni az egészet.

A dutyis rész nagyon funny volt tényleg:p

A kérdésre sajna nem tudok válaszolni ^^" Nem emlékszem arra a részre... most csak félszemmel néztem a filmet, bevallom ( msneztem^^" )


Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Ichigo Dave
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


« Válasz #2924 Dátum: 08 aug 27, 13:18:44 »

Tudom hogy régen volt, de a Transformers és a Gyűrűk Ura az alap. Egyébbként mindenevő vagyok csak a művészfilmek  nem jönnek be annyira. Amúgy kiváncsi vagyok az új Batman filmre azt mondják hogy nagyon jóra sikerült.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 193 194 [195] 196 197 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!