24 máj 05, 04:55:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277555 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #2745 Dátum: 08 júl 21, 15:37:47 »

xD persze xD meg is öltek volna ikszdé na mind1 ha sikerül feltenni a progit a telómhoz akk lefényképezem a látványtervet több képbe és feltöltöm Nyelvesít
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #2746 Dátum: 08 júl 21, 15:40:04 »

Miért nem fényképezővel fényképezed le a látványtervet? xD
Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #2747 Dátum: 08 júl 21, 15:51:33 »

há mer fényképezőm nincsen  vaze ikszdé de nyugi 2 megás a kamerája a telómnak szép képe van:P de ez már OFF xD
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #2748 Dátum: 08 júl 22, 02:04:22 »

Mennyi jó filmet leszedtem Mosolyog Megvan a Commando, a Beverly Hillsi zsaru 1-2-3 és most a Mad Max 1-2-3 ezt most néztem meg. Na de mára elég is volt én alszom  Nevet
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #2749 Dátum: 08 júl 22, 11:31:49 »

Kvescsön: Hú nóz di Éndzsöl end Báfi széríz? xD

Ergo ANGEL és Buffy Mosolyog Ki ismeri?
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #2750 Dátum: 08 júl 22, 11:33:33 »

Én anno néztem mikor a Viasat (meg tán a TV3-on) volt? összvisz voltam 5.-es, de tetszett ^^
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #2751 Dátum: 08 júl 22, 11:48:16 »

Iigeeen:D Ott Nevet:D:D:D Alap a vámpírlétbe szocializálódáshoz ikszdé Megtanulsz amit lehet a démonokról xD és mindenféle lényről xD Nahm.. persze csak az adott sorozat értelmezésein belül, de remek azért:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #2752 Dátum: 08 júl 22, 11:50:54 »

Buffy-ból, arra a részre emlékszem leginkább, amikor egy tojásra kellett vigyázni.
Ilyen sulis feladatokként, de azokban a tojásokban szörnyek voltak ikszdé..........

Az egyik srác, meg megfőzte a tojást ikszdé........
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #2753 Dátum: 08 júl 22, 12:00:21 »

HuhaXD az milyen jó lehetett xD én nem emlékszek pont erre xD
Nekem a vége ugrik be, amikor már több vámpírvadász volt és a világ végére készültek:D Ott volt máj févörit is: James Marsters, aka: SPIKE
Meg emlékszem a vérfarkas Oz-os részekre:D Jajj, imádtam:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Amyra88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #2754 Dátum: 08 júl 22, 12:04:19 »

Én is néztem mind a két sorozatot, az Angel-t többször is láttam, az nekem jobban tetszett. Kivéve a végét. Nem igazán lett lezárva szerintem.  :/

Nekem is Spike volt a kedvencem, imádtam. Mosolyog Szerintem nagyon jó karakter, meg James Marsters-t is szeretem. Sajnáltam, amikor a Buffy végén meghalt, de legalább az Angel-ben visszajött. Nevet
Naplózva

A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak.
- Albert Einstein

A világnak több szerény zsenire lenne szüksége. Olyan kevesen maradtunk.
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #2755 Dátum: 08 júl 22, 12:18:15 »

Sajnos nem láttam azokat a részeket az Angelből, amikor Spike visszatért. Azt nem vetítette a Viasat, nem? Vagy én voltam ilyen szerencsétlen,h nem láttam? Én csak odáig láttam, hogy ugye Angelt a kicsi drága fia beleeresztette a tengerb/óceánba, Cordy felemelkedett az égbe... majd az új évadban nagy utálkozás, Cordy nem tudott visszajönni és végül a Wolfram és Hart Angelé lett, meg a csapaté. Colin - Angel fia - amnéziás lett és egy családhoz vitte Angel,h ott éljen, mert nem élet és mindenki szomorú volt a végén...Szomorú Nemrégiben tudtam meg,h innen folyik tovább is a sztori... Tegnap találtam pont meg a 6 évad openingjét és láttam,h már Fred is milyen ultrapower kék színű meg minden Nevet
Annyira tovább nézném^^ Csak az első évadot adták még dvd-n am? Mert mintha csak azt láttam vna...

És így egy csomó Spike-os nyálcsorgatásról maradtam le ... brühü.. az lehet az igazi, amikor seksi szpájk és seksi éndzsöl is egy jelenetben harcol ^^ júúújj... fángörl sikoly ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 22, 12:22:08 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2756 Dátum: 08 júl 22, 12:48:33 »

Sajnáltam, amikor a Buffy végén meghalt, de legalább az Angel-ben visszajött. Nevet

Javítsatok ki ha tévedek, de nekem úgy rémlik, hogy nem Buffy hal meg a végén hanem Spike amikor használja azt a kristályt a pokolkapu bezárásához. Pontosan

Egyébként ez a két sorozat nekem is nagy kedvencem bár az Angel-t még nem láttam végig. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 22, 12:50:53 írta Csibe19 » Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #2757 Dátum: 08 júl 22, 12:56:19 »

Nekem is Spike volt a kedvencem, imádtam. Mosolyog Szerintem nagyon jó karakter, meg James Marsters-t is szeretem. Sajnáltam, amikor a Buffy végén meghalt, de legalább az Angel-ben visszajött. Nevet

Először én is így értettem Csibe:D De ő Spike-ra írja Nevet
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Amyra88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #2758 Dátum: 08 júl 22, 16:45:27 »

Az utolsó évadot tényleg nem adták le a viasaton. Egyébként nem láthattad a hatodik évad openingjét, mert az ötödik volt az utolsó sajnos :/ és nem Fredet láttad benne Nevet Ahogy a Buffy-t, ezt is csak képregény formájában folytatják. Ja, és Angel fiát Connor-nak hívják.
Naplózva

A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak.
- Albert Einstein

A világnak több szerény zsenire lenne szüksége. Olyan kevesen maradtunk.
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #2759 Dátum: 08 júl 22, 16:49:15 »

Nekem a Horrora Akadva az ami nagyon bejött. x'DDD Attól fetrengek... xDD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!