24 máj 05, 01:03:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277433 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #540 Dátum: 07 júl 18, 09:11:37 »

Azt nem értem, hogy meddig akarják még csavarni a Lostot?
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #541 Dátum: 07 júl 18, 09:13:09 »

Még 2rész :'( azt vége van sajna de én azt naon sztem és jó Mosolyog
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #542 Dátum: 07 júl 18, 09:44:07 »

Már láttam az utolsó részt és a falat kapartam dühömben!!! Idegesítő!!!! >Nevet
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #543 Dátum: 07 júl 18, 09:45:05 »

Én is láttam de angolul és így megnézem magyarul is :Mosolyog
Naplózva
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #544 Dátum: 07 júl 18, 10:33:07 »

nah összefoglalva a 40. rész eseményeit:

Gwen teljesen rányomult Benre. Bent elvitték azok a maszkosok, akik az első évadban Ragacskát akarták felboncolni. Bent berakták egy gépbe, ahol rémálmai lettek, miközben az Omnitrixen kísérleteztek. Gwen és Max Nagyapa egy szerkezettel bekerültek Ben álmába, elmesélték neki, h mi trtént. Az álomban Ben sulijában voltak, ott volt Kevin is, mire egy csomó mindenki megtámadta a Tennysonokat, erre Ben rájött, hogy az ő álma, elvileg irányíthatja, hogy mit csinál, és akkor ilyen Superman szerű hőssé változott, és olyanná változtatta a rokonait is, és mire legyúzték volna az ellenségeket, felébredtek. Ben akkor kiszabadult, átváltozott Villámmanóvá, és a maszkosok vezérét betette abba a gépbe, a fickó azt álmodta, hogy övé lett az Omnitrix. Aztán a társai kisztabadították, és a vezér megesküdött, hogy bosszút áll.

kb. ennyi
Naplózva
Róka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 263

Fox come back!


WWW
« Válasz #545 Dátum: 07 júl 18, 10:59:42 »

Lol Nevet De hol itt a nyomulás??? :gaara11:
Naplózva


"Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának."
Sasuke megkattant!O_o
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #546 Dátum: 07 júl 18, 11:03:45 »

azt nem részleteztem. így jobb volt. már amúgy is nyomult Gwen Benre több részben is. pl. a táborosban
Naplózva
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #547 Dátum: 07 júl 18, 11:05:14 »

És ha Gwennek teccik Ben akkor mért olyan utálatos vele???
Naplózva
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #548 Dátum: 07 júl 18, 11:06:38 »

volt egy rész, amitől kezdve már nem veszekednek. Amikor veszekedtek, még nem tetszett neki.
Naplózva
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #549 Dátum: 07 júl 18, 15:27:09 »

18+


A texasi láncfűrészes gyilkos:

1973. augusztus 20-án a rendőrséget egy Isten háta mögötti tanyára vezényelték Travis megyében, Texasban. Amit Thomas Hewitt, a helyi vágóhíd egykori munkásának síri hangulatú házában találtak, az olyan vérfagyasztó volt, hogy egész Amerikát sokkolta és rémületbe ejtette. 33 megölt ember, 33 lemészárolt áldozat földi maradványait találták itt, sokak szerint minden idők legszörnyűbb, többszörös gyilkosságának helyszínén. Az áldozatainak bőréből készült groteszk maszkot viselő, láncfűrészét fenyegetően meglóbáló gyilkos a lapok címoldalára került, a Leatherface néven emlegetett hírhedt gonosztevő ügye óriási szenzáció lett: A borzalom és erőszak háza egy ország döbbenete vérfürdő Texasban harsogták a szalagcímek. A helyi rendőrség végül lelőtt egy bőrszerű maszkot viselő férfit, hivatalos jelentésben közzétették, hogy kézre kerítették a tettest, és ezzel az ügy gyorsan lezárult. A szörnyűséges gyilkossági ügyet közelebbről ismerők azonban éveken át, újra és újra hangot adtak kételyeiknek, azzal vádolva a rendőrséget, hogy elfuserálták a nyomozást és tudatában voltak annak, hogy nem a tettest, hanem valaki mást lőttek le. A véres dáridó egyetlen ismert túlélője  most először  megtörte a hallgatás csendjét és a nyilvánosság elé lépett, hogy elmondja, mi is történt valójában azon az elhagyatott texasi országúton, ahol öt fiatal elég vigyázatlan volt ahhoz, hogy egy láncfűrészt forgató őrült a hatalmába kerítse a kis csoportot. Egy őrült, aki a texasi láncfűrészes gyilkos néven örökre a véres erőszak jelképe lett.
A megtörtént esetet feldolgozó, A texasi láncfűrészes hátborzongató utazásra hívja a nézőt.
A főként reklámfilmeket rendező Marcus Nispel az 1974-ben készült, s hazánkban bemutatásra nem került, ma már klasszikusnak számító The Texas Chainsaw Massacre című film remake-jét készítette el. A film érdekessége, hogy az 1974-es filmet szintén Daniel Pearl fényképezte.

és most mindenki döntse el, hogy igaz, vagy nem...ezta legendák, mítoszok és lényekbe kéne cáfolni, helyeselni...

A kezdet:

A családi hagyományoknál nincs szebb a világon. Kivéve, ha ezek a hagyományok ártatlan utazók feldarabolásával, széttépésével, megnyúzásával és élve felzabálásával függenek össze. Thomas Hewitt, aki később Bőrpofa néven vált ismertté és rettegetté, már 1969-ben ott éldegélt családjával egy isten háta mögötti texasi tanyán, és az áldozatára várt. Az elsőre: arra, akire ezentúl mindig gondolni fog, amikor rettegve menekülő embereket üldöz dübörgő láncfűrészével. És nem is kell sokáig várnia. Két srác megkapja a behívóját, hamarosan indulhatnak Vietnamba - még egyszer egy nagy bulira készülnek a barátnőikkel, de ehelyett a pokol várja őket... Borzasztó balesetek és meghökkentő, meglepő árulások után egy bőrmaszkos szörnyeteggel kell szembenézniük. Azt tudják, hogy szinte semmi esélyük. Azt viszont nem sejtik, hogy egyikük barátnője elszökött, és ki akarja szabadítani társait.

« Utoljára szerkesztve: 07 júl 18, 15:32:11 írta Gk » Naplózva
Róka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 263

Fox come back!


WWW
« Válasz #550 Dátum: 07 júl 18, 20:30:06 »

Nekem filmekből a vígjátékok (pl. Pofa be! ) jönnek be inkább, vagy a fantasy-k. Sorozat? Jelenleg a Hősök, de régebben volt Bűbájos boszik (az utolsó évadot meg se néztem, mert ráuntam) vagy Jóbarátok, de abból csak néhány rész (ha sikerült "elkapnom"), meg Joey... Többre nem emlékszem.
Egyelőre >Nevet
Naplózva


"Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának."
Sasuke megkattant!O_o
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #551 Dátum: 07 júl 18, 20:43:30 »

"Na mi a helyzet???" kacsint

Csak pár rész a Jóbarátokból??? Ez a koliban elképzelhetetlen lett volna.... Nevet Szerintem csak 3szor néztük végig a 10 évadot, a végén már beteges volt! Nevet
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Róka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 263

Fox come back!


WWW
« Válasz #552 Dátum: 07 júl 18, 20:46:50 »

Hát, évadokat nem néztem meg, de jópár részt láttam... Hébe-hóba...
Naplózva


"Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának."
Sasuke megkattant!O_o
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #553 Dátum: 07 júl 18, 20:51:31 »

Én is csak pár részt láttam, de azok óriásiak voltak Nevet
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Balin
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


« Válasz #554 Dátum: 07 júl 18, 20:55:41 »

"Na mi a helyzet???" kacsint

Csak pár rész a Jóbarátokból??? Ez a koliban elképzelhetetlen lett volna.... Nevet Szerintem csak 3szor néztük végig a 10 évadot, a végén már beteges volt! Nevet

Hát igen miit csinájon a koliban az ember ha nincsen kedve órára menni vagy tanulni. Mi is bent végig néztük a Dragonbalt a Dargonbal Z-t, na meg a South Parkot. Meg néztünk még egy  csomó más animet is csak időközbe be*art a gép.
Úgyhogy utána unalmunkban playsation2 -tünk. A mortal kombat Armageddont rongyosra játszottuk.
Naplózva

Még mindig a fórum elsőszámú nő gyógyásza aki ingyenes mellrák szűrést vállal.
LORD OF MORIA  Tanítványaim: Petikek, Kronosz7
Kenshin hites ura
Hugica:Csillus
Oldalak: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!