24 máj 05, 02:10:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277491 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
acid
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 1269


Au-chan??!


« Válasz #405 Dátum: 07 júl 10, 01:14:25 »

Emberek láttam a T4XI-t! Ekkora filmet! Váh, ez egyszerűen, jó! Nyelvesít
"A Peugeot 407 főszereplése NÉLKÜL!"
Ezaz! Igaz semmi köze így magához a taxihoz, de a film katasztrófálisan jó! Nevet
Naplózva

Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #406 Dátum: 07 júl 10, 10:24:54 »

dehát goku, gondolom azért tettek be b*zis hangot mert mr. garrison b*za xD
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #407 Dátum: 07 júl 10, 12:59:16 »

A 9. évadtól már nem. Nevet(Sőt, rosszabb. :-X)
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #408 Dátum: 07 júl 10, 14:18:18 »

Dehogynem akkor is az csak hat ott mar hát igen, ott igen, ja es kyle meg néger... Nevet. De mi tartja össze a terdet vajon ? Nevet
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #409 Dátum: 07 júl 10, 14:18:34 »

igen...a taxi jeleneteket énis hiányoltam... Szomorú de maga film tényleg jó...nagyon a focira helyezték a hangsúlyt és nagyon nem a taxira
Naplózva
Balin
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


« Válasz #410 Dátum: 07 júl 10, 20:26:59 »

Na tegnap este volt szerncsém megnézni a magyaroszágon Szamurály néven forgalomba hozott filmet. (fogalmam sincs mi az eredeti neve  Nevet)
Ez egy nem túl régi japán film a nevéből elég sok mindenre lehet következetni. A film eléggé animesre van megycsinálva. Vagyis a henteléseknél számítógépesen alányomtak egy kis vért.
Szerintem jó film. 10/8
Naplózva

Még mindig a fórum elsőszámú nő gyógyásza aki ingyenes mellrák szűrést vállal.
LORD OF MORIA  Tanítványaim: Petikek, Kronosz7
Kenshin hites ura
Hugica:Csillus
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #411 Dátum: 07 júl 10, 20:29:09 »

hát ha már a külön topicot törölték akkor ide írom: ki mit gondol a Star Wars-ról? én már 7 éve fan vagyok  8)
Naplózva
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #412 Dátum: 07 júl 10, 20:34:41 »

hát én nagyon szerettem bár most hogy lement az összes rész már csak a polcomon porosodnak a DVD-k Mosolyog
Obi-van a legnagyobb arc az egészben és Yoda ikszdé
Naplózva
Balin
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


« Válasz #413 Dátum: 07 júl 10, 20:39:03 »

Láttátok a clone wars-t. Szerintem az is egész jó volt.
Naplózva

Még mindig a fórum elsőszámú nő gyógyásza aki ingyenes mellrák szűrést vállal.
LORD OF MORIA  Tanítványaim: Petikek, Kronosz7
Kenshin hites ura
Hugica:Csillus
acid
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 1269


Au-chan??!


« Válasz #414 Dátum: 07 júl 10, 22:32:29 »

hát ha már a külön topicot törölték akkor ide írom: ki mit gondol a Star Wars-ról? én már 7 éve fan vagyok  8)

én még csak pár éve vok fan, SW FAN! Nyelvesít Összes filmet láttam persze, soxor is, hajaj! Könyvekből meg csak a 1-től 6-ig olvastam és a 8-at Nevet Jah meg a Jedi tanoncot, amiben Obi Van és Qui Qon a főszereplő. Jah meg a Han Solo kötetek első részét Nevet
Amúgy a Star Wars a világtörténelem legjobb filmje, mármint inkább trilógiája. Immár kettősen igaz ez rá, az első 3 rész is egész jó Nyelvesít Nekem a felújított régi trilógia a kedvencem mégis. Han Solo rulz! Nevet
Naplózva

AtrHkOrd
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16



« Válasz #415 Dátum: 07 júl 10, 22:53:44 »

A Star Wars tényleg király. Emlékszem kiskoromban féltem megnézni, mert féltem Szipáktól (Darth Vader), de már nagy spanom az öreg! Kedvenc szereplőm amúgy az Uralkodó, neki vannak a legjobb beszólásai, pl a Jedi visszatérben imádtam azt a hangsúlyt, ahogy mondogatta Luke-nak, hogy "Jóóól vaaan! Jóóól vaaan!", az új trilógia utolsó részében meg amikor teljesen elborult a fonnyadt uborka feje és ordítozta Windu mesternek, hogy "Sohaaa! Sohaaa! Sohaaa! Ti tüntök el!". Na az valami fenomenális volt!... legalábbis nekem nagyon tetszett. Azt az ewok macis részt viszont soha a büdös életben nem fogom megbocsátani, mert az valami szánalomhalmaz. Már elnézést, de azok a plüssmacik hogy a fenébe tudták legyőzni a birodalmiak "válogatott katonáinak egész hadosztályát?" Érthetetlen.

Legemlékezetesebb Star Wars-os emlékem amúgy az, mikor a 2. részt néztem moziban. Tudniillik nekem van egy olyan rossz szokásom, hogy ha moziban nézek egy filmet és valami megható, szomorú jelenet következik én mindig elnevetem magam, mert valami bődületes baromság jut az eszembe. Most is így volt: Anakin anyukája a halálán volt, könnyek, sírás, megható volt az egész, erre nekem valahogy beugrott a Horrorra Akadva 1-ből az a részlet, mikor a néger csaj ül a moziban és kamerával felveszi a filmet és elnevettem magam... a többiek elég furán néztek. Nevet De nem csak a SW2-nél fordult már ez elő... haverom mesélte, hogy mikor ő nézte a SW3-at moziban és ahhoz a jelenethez értek, mikor a megsötétült Anakin visszatér a Jedi iskolába, egy kisgyerek odafut hozzá, megkérdezi mit tegyenek és csak annyit lehet látni, hogy Anakin lézerkardja megvillan, egy csaj jó hangosan, indulatosan felordított, hogy "A ku**a anyádat!" és az egész mozi elkezdett röhögni. 8) Én is szívesen megnéztem volna. Nevet

Amúgy pont most volt a Mirigy Csillagok Háborognak paródiája... szerintem nem volt olyan rossz, mint ahogy azt várni lehetett, volt benne néhány jó, illetve kifejezetten jó ötlet!

Jómagam egyébként azt nem értem anno ki volt az az elmebeteg állat, aki kitalálta, hogy a Star Trek és a Star Wars ősellenségek és hogy egyik tábor szimpatizánsainak utálnia kell a másik tábor fanatikusait. Ez is hülyeség! Jómagam egyébként nem rég kezdtem el nézni a Star Trek Voyager-t a Viasat 3-on és nagyon tetszik. Azt el kell ismerni: a ST univerzuma tényleg változatosabb, hiszen jobban ki tudják dolgozni a fajokat, míg azok a SW-ben csak háttérként funkcionálnak, nem hallottam volna róla, hogy bármelyik nagyhatalom történelme, társadalma, vallása bővebben ki lett volna fejtve, több oldalon át részletezve. Ráadásul az a Borg faj szerintem valami akkora ötlet, hogy... nem tudok hasonlatot mondani! Nagyon jó és kész! Persze a SW-t is szeressük. (Legjobb a Babylon 5! Nevet)
Naplózva

Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #416 Dátum: 07 júl 11, 09:31:19 »

jóh 1 rész elejéig, utána minden visszaáll..............amúgy láttátok az 1007 - TSST-t?
Naplózva
acid
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 1269


Au-chan??!


« Válasz #417 Dátum: 07 júl 11, 10:02:27 »

Én SW-t nem is tudom mért kezdtem el imádni. Van benne valami megragadó, főleg ha fiatal az ember. Ezért meg is néztem a 4-5-öt. nálam az volt poén, hogy amikor már negyedjére néztem meg a moziban a 3. részt már mindenki tudta a szövegeket, és az egész mozi úgy mondta. Ez amúgy SW klubnapon volt még aszem tavaly, nagyon nagy volt. Azóta mind1iken ott vagyok, mármint klubnapon Nyelvesít
SW melllett még a Csillagkapu jó nagyon Nevet Tilk meg haverjai, ja és persze főszerepben McGyver Nevet:D
Naplózva

Balin
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


« Válasz #418 Dátum: 07 júl 11, 10:08:22 »

Nekem a SW szeretete családi örökség. A szüleim szeretik föleg anyám. Aki nagy han solo fan Nevet.
Naplózva

Még mindig a fórum elsőszámú nő gyógyásza aki ingyenes mellrák szűrést vállal.
LORD OF MORIA  Tanítványaim: Petikek, Kronosz7
Kenshin hites ura
Hugica:Csillus
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #419 Dátum: 07 júl 11, 10:12:37 »

akkor most berakok 1 videót, nagyon jó, sw-s nézzétek meg, én halálra röhögtem magam rajta:

http://www.youtube.com/watch?v=aKWVCv8uWDI

vélemények?  Nevet   á megnéztem még1x megint röhögtem 1 csomót ^^

az igazi jó részek azok benne mikor a csásázr állást keres ^^
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 11, 10:13:58 írta Seed » Naplózva
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!