24 máj 05, 03:26:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277524 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #1905 Dátum: 08 márc 25, 11:30:54 »

Priviben elküldöm neked, mert régen én is szórakoztam ilyenekkel, de már abbahagytam, mert nekem nem nagyon sikerült összehozni ilyen lézerkardokat, meg valahogy türelmem sincs hozzá.  Nevet
Valaki látta a Jumpert? (magyar fordításban hiper vándort)  Nevet
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #1906 Dátum: 08 márc 25, 11:35:26 »

Én láttam ... egész jó ! Azt a progit amúgy nekem is elküldhetnéd Nevet Ez a dragonfly naygon nagy ... tök jó paródia ... De hát mit lehet elvárni attól aki már 4 ilyen k*rva vicces vilmet megcisnált ?  Hümm-hümm
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

R4z0r
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 432


« Válasz #1907 Dátum: 08 márc 25, 11:36:05 »

Nekem még bátyám csinált emlékszem ilyen progival lézerkardot csak aztán nem volt türelme végigcsinálni,de már szerintem a progi sincs meg Szomorú

De amin ő csinálta azon asszem minden másodpercbe be kellett szerkeszteni a lézerkardot vagy valahogy így xD
Már nem emlékszem rá..
Naplózva
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #1908 Dátum: 08 márc 25, 22:05:17 »

Ombak 2? hmm? ki látta? ha van vad verekedős film, akkor ez szerintem az! ilyen filmet még nem láttam...
az elefántokra ráéreztek...
(Fable olvasóknak: feldühítik, bosszút áll! kacsint )
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1909 Dátum: 08 márc 25, 22:25:55 »

nem láttam szándékoztam megnézni de nem találtam így abba hagytam a keresést
a Superhero nagy baromság lesz Nevet
Naplózva
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #1910 Dátum: 08 márc 26, 01:03:51 »

Tomb Raider.
Pozitívum: Jó a főszereplő.  Nevet
Negatívum: Uncsi, hogy egy modern Xena, aki mindig mindent tud, és még csak a lehetőség sincs meg arra, hogy kinyírják. Sőt, még csak meg sem tudják izzasztani. Az első részben még talán, de a másodikban már nem. Az első rész még úgy ahogy elment, de a második ...  :/ Csak feministáknak.
Amúgy szereti vki a Segal filmeket? (Nico, Lángoló jég, Úszó erőd stb.
Naplózva

Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #1911 Dátum: 08 márc 26, 07:13:31 »

Nagy meglepetésemre a Lost 4 évad egész jó idáig, pedig a 3.-nál már majdnem feladtam!:)
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Sparky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 169

Disco Bear


WWW
« Válasz #1912 Dátum: 08 márc 26, 07:20:54 »

Tomb Raider.
Pozitívum: Jó a főszereplő.  Nevet
Negatívum: Uncsi, hogy egy modern Xena, aki mindig mindent tud, és még csak a lehetőség sincs meg arra, hogy kinyírják. Sőt, még csak meg sem tudják izzasztani. Az első részben még talán, de a másodikban már nem. Az első rész még úgy ahogy elment, de a második ...  :/ Csak feministáknak.

Én szeretem ezt a filmet,nem értem mi  bajod a 2.részel,semmi próbléma nincs vele,tök jó effektek stb.,nekem nagyon tetszik,de az elsö is jó!
Megizzasztani?Remélem képletes volt,mert eddig minen részbe,csak csöpögöt a veriték róla! Mosolyog De,még szép hogy  nem tudják kinyirni,főszereplöt?!
Narutot se tudták! >.<#
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #1913 Dátum: 08 márc 26, 10:40:24 »

Hehe, én a Lostot már a második évad felénél feladtam... vagy csak a harmadik elején?? Nem emlékszem, de nekem már túl misztifikált volt ahhoz képest, ahogy indult.
Ma már minden sorozatot megrágcsálnak annyi témával, amennyivel csak lehet...sztem. Elvesztik lényegüket többnyire... Milyen már a Született feleségekben is, hogy lassan már mindenki kinyírt valakit ? - Nah... ezzel bevallottam saramxD Ezt a sorozatot még nézem :'X
Meg a Kés/alatt-ot! Hümm-hümm Bár már az is elég elvont... :/ De éljen az ötös évad Nevet
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #1914 Dátum: 08 márc 26, 10:45:10 »

A Lostal az volt a baj hogy az 1. évad "hihető" volt, de többi évad inkább mese volt.Pl:fekete füst, jegesmegve
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #1915 Dátum: 08 márc 26, 10:47:01 »

A jegesmedve, mint fűszer a sorozatban még "Na, jó... na, jó... talán..." alapon elfért. De aztán nagyon megszerették ezt a stílust a készítők Nevet A fekete füstön meg már csak fintorogtam és nevettem felváltva... pedig szeretem a témát, csak hát... nem az volt a környezet...
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Sparky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 169

Disco Bear


WWW
« Válasz #1916 Dátum: 08 márc 26, 10:49:27 »

Én a Lost-bol alig láttam pár részt,nagyon nem tetszet,tök zavart volt,és sok volt a vissza emlékezés! Nevet
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #1917 Dátum: 08 márc 26, 10:55:21 »

VazexD Mert többnyire az a lényegXD Mármint a visszaemlékezések voltak a legmeghatározóbbak egy karakter jellemzésben. Gyakorlatilag magának az adott szereplőnek személyiségét mutatták be.. és azt, hogy mi minden hatott rá a lezuhanás előtti időkben. Ebből pedig tudott a néző következtetni arra, hogy kb. hogyan fog reagálni a szigeten egy-két dologra. Plusz, ha mégsem úgy cselekedett, ahogy azt mi elképzeltük, mindenki felsóhajtott, hogy "Ahh, micsoda fejlődés ez X részéről Mosolyog " Vagy pont fordítva: "Jujj, ezt nem hittem volna róla..."
Illetve, eléggé hamar behalt volna a sorozat az egyoldalúsága miatt a többségnek, ha csak a szigeten játszódik az egész...
Így csak a beleunó kisebbség dőlt ki a hiteltelensége miattxD Vagyis: khm, a túlzott hiteltelensége miatt. Mert azért már az, hogy ennyire szélsőséges társaság csússzon össze egy ilyen járatra és lezuhanva az érdekesek maradjanak életben... már egy "szép véletlen"  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 26, 10:56:21 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #1918 Dátum: 08 márc 26, 10:58:09 »

A vigyázz kész szörföt látta valaki. Szerintem jó
Naplózva

Sparky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 169

Disco Bear


WWW
« Válasz #1919 Dátum: 08 márc 26, 10:58:43 »

Jellemezék magukat papiral,ne visszaemlékezésel! Nevet
Én láttam egyébként!
Naplózva

Oldalak: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!