24 máj 23, 17:09:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 564 565 [566] 567 568 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1291121 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8475 Dátum: 14 jan 25, 23:43:09 »

Hú. Örülök amúgy, hogy érdekel, csak erre a kérdésre kb. egy oldalban lehetne érdemi választ adni és a közigjog kiszívta belőlem azt a képességet, hogy másra is érdemben válaszolni tudjak. De amint olyan állapotban leszek megteszem. Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8476 Dátum: 14 jan 25, 23:50:19 »

heo azért az LSD-t nem mosnám össze a drogokkal, vagy legalábbis különbséget tennék. Nagy lehetőség van benne. Nekem segített.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8477 Dátum: 14 jan 25, 23:58:15 »

Nagy érdeklődéssel várom akár PÜ-ben is.

Kétségtelen, hogy van benne lehetőség más függőségek kiváltására és bizonyos nagyságú dózis használata mellett még jótékony hatásai is lehetnek, de szerintem ez kizárólag csak rövid távon lehet így, szóval erre nem lehet alapozni.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8478 Dátum: 14 jan 26, 00:08:44 »

Elbeszélünk egymás mellett. Köze nincs a függőséghez, mivel elég egyszer megtapasztalni azokat a megéléseket, utána mindig veled lesznek. Egyszer használtam, fel nem merült, hogy akkor újra és újra. De mondjuk erről nehéz így beszélni.
Nyilván ez attól függ mire használja az ember, én csak annyit mondok, hogy sok esetben ha megvan a belső elhatározás és a megfelelő környezet, pozitív hozadéka van, persze rövid távú, de erre mondom hogy ha megéled mondjuk pl a duma topicból kölcsönözve milyen valójában a jelenben élni, múlt és jövő nélkül, akkor az a tapasztalatot utána mindig elő tudod hívni, és nem fogsz annyit keseregni a múlton, mi lett volna ha, mi lenne ha forgatókönyveket gyártani, és ez csak egy motívum, amit kiragadtam random.

Lehet én is most mellébeszéltem a fentiekkel, de nem becsülném le, illetve mindenképp elhatárolnám az élvezeti szerektől. A jóga is gondolom ha jól csinálják ugyanoda visz, persze az sokkal többet jelent, ha nem in medias res, hanem organikusan sikerül eljutnod egy állapotba.

Mekkora off .  Nevet
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8479 Dátum: 14 jan 26, 00:15:02 »

Á, hogy te így értetted. Azt hittem valami betegség miatt adták neked ezt.
A függőség alatt arra gondoltam, hogy használatával ki lehet váltani a heroin vagy alkohol függőséget és itt fontos az adagolás, hogy ne okozzon károkat. Mert az előbbi két droggal ellentétben az LSD nem okoz függőséget, gondolom emiatt is kezdték el terápiás célokra használni, csak aztán betiltották.

Nem gondol, hogy többet jelentene, ha tudod mit keresel, akkor gyorsabban meg is tudod találni. De önmagában valóban nem lehet teljes körű megoldásként alkalmazni.

Mindezek ellenére sem tervezem a használatát, még kipróbálás szintjén sem. Viszont köszönöm, hogy személyes élményed leírásával gazdagítottad a saját kis gondolatvilágomat!
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8480 Dátum: 14 jan 26, 01:53:07 »

Én is beoffolok már, függőséget akár a Lego nevű játék is tud okozni, vagy egy autó, bicikli vagy bármi, ami iránt fogékonyabb az adott személy, nyilván a drogoknál ez sokkal-sokkal hatványozottabban hat, mint amúgy másnál, de nem hinném, hogy pont az LSD lenne az a drog, amire ne tudna ráfüggeni bárki könnyedén, ha elkezdené használni rendszeresebben.

Mini, neked meg amúgy még írtam korábban, csak azt valamiért nem tudtam végül elküldeni, de a himym-es témához már csak annyit szeretnék fűzni, hogy.. nos, mint minden más rajongó, már azért én is egy évtizede várom azt a nevet meg azt a nőt, és amiatt azért, meg a jobb poénok miatt érdemes még nézni azt a sorozatot. Durva azért, hogy még a nevét se tudja senki mondjuk, azt hittem, azért az "anyátokon" kívül kapott már másfajta megnevezést is az a nő. Nevet
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8481 Dátum: 14 jan 26, 02:36:46 »

Fizikai függőséget tudtommal nem okoz.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8482 Dátum: 14 jan 26, 02:57:44 »

Úgy emlékeztem egyszer bemutatkozott, mikor a Lilyvel találkozott, de pont akkor mintha dudált volna busz sofőr ezért nem hallottuk. Nevet De nem baj, a gyerekek nevét legalább tudjuk, amit elfejtettem és nem fogok utána nézni, de mondták az utolsó részben.Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 26, 02:58:24 írta Minagi » Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8483 Dátum: 14 jan 27, 23:06:29 »

A 9gag-ről megtudtam, hogy a teljes Batman-történet valójában Bruce Wayne, egy utcai rablásban meglőtt és kómába esett 8 éves kisfiú fantáziálása.

My whole life is a LIE.  Ohh My God Ohh My God
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #8484 Dátum: 14 jan 28, 01:16:36 »

Ja ez gondolom valami fanart, már minden hőssel eljátszották kb. Az jobban tetszett amikor a Red Sonban egy anarchista szovjet forradalmár volt, akinek Sztálin fia ölte meg a szüleit.
Naplózva


 
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8485 Dátum: 14 jan 28, 01:48:12 »

Egy 9gag-es kommentben írta valaki, de vicces lenne fanartnak megcsinálni.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8486 Dátum: 14 jan 28, 12:36:28 »

Az alábbi poszt Minaginak szól, mert ő látta. Mivel mást úgysem érdekel, ezért társadalomra veszélyesség csekély fokából kiindulva nem írok spoilert. De leírtam.

van 3 darab kivágott jelenet, youtubeon fent vannak, az első is érdekes a kémikus és a drog kapcsolatával, de igazából a harmadik a legfontosabb:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=HF_rd2YFEiw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=HF_rd2YFEiw</a>

Jó az egy dolog hogy nagyon sablon a rész, és mégis kicsit átdolgozva fontos lett volna ha benne marad, mert itt jön rá amikor meglátja önmagát, az arcáról le lehet olvasni, hogy rájön, hogy meghalt. És ennél a pontnál tudja elfogadni a halálát és a következő jelenetben a legvégén meg várja a megváltás, a felemelkedés. De ez fontos lett volna, hogy itt dől el az elfogadás, hiszen az egész film pont arról szól, hogy harcol és nem fogadja el a saját halálát.

Így e nélkül nekem a filmben nincs logikai összekötés, bemegy a házba és hirtelen elfogadja és tovább tud lépni, ezzel meg legalább lett volna ok-okozati összefüggés.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8487 Dátum: 14 jan 28, 18:55:10 »

Teljesen egyet értek veled. Igazából, ez a jelenet az amire igazából a néző vár, a halál elfogadása.
A film így is kicsit elvont, azért, ha úgy vesszük. Lehet, hogy nem akarták a nézők szájába rágni, hogy miről van szó, ami persze elég nyilvánvaló, főleg az utolsó jelenettel, de mégis...

Megnéztem a másik kettő jelenetet, nem értem... miért vágták ki?
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8488 Dátum: 14 jan 28, 19:11:52 »

Ez egy jó kérdés, viszont a film még így is az egyik kedvencem, szeretem az ilyen elmében játszódó
mindfuck filmeket.  Hümm-hümm

Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8489 Dátum: 14 jan 28, 19:52:21 »

Igazság szerint én is. Nevet Néha nagyon jók tudnak lenni, és van amikor elgondolkodtató, kellenek párszor ilyenek is.
Mikor hirtelen annyi "valóság" van, hogy az ember nem tudja eldönteni eleinte melyik az igazi. Mintha mindenkit bedrogoznának a film erejéig.
Amúgy nekem Louis a kedvencem, számomra anno ő volt a legjobb, főleg mikor bement a kórházba és kiviharzott Jacob-bal.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 564 565 [566] 567 568 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!