24 máj 23, 12:07:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1291029 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #645 Dátum: 07 júl 28, 16:31:23 »

ezekszerint hazudtál nekem?
Azt mondtad szereted a Ben 10-et :'(
Naplózva
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #646 Dátum: 07 júl 28, 16:32:47 »

Abból össz-visz 3-4 részt láttam és azt mondtam h nem utálom de azért nem is szeretem ;D
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #647 Dátum: 07 júl 28, 16:37:22 »

Szerintem nem rossz a ben10, bar en inkabb ha mar mese akkor a vicceseket szeretem, pl.: Van nem tom meik castornan 1 ien bárányos mese ien gyurmaszerük a rajzok ha azok de az jo azon jokat röhögök, meg a Pucca-t szeretem még ami nem tom most ho anime vagy mese ;D.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #648 Dátum: 07 júl 28, 16:37:45 »

De tulajdonképpen a Ben10-nek van folyamatos storyja? Úgy értem, hogy ha kihagysz pár részt, akkor ugyanúgy nézhted tovább, nem?
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #649 Dátum: 07 júl 28, 16:39:15 »

jah értem akkor én értettem félre, bocs Nevet

Minimaxot néz valaki?ikszdé
az lenne a fórum idiótája...
de komolyan, nem értem minek a minimax, ha ott a CN meg a Jetix, és amúgy is annyira összevágják már a jó animeket meg a meséket is olyanokat adnak, hogy akár az ovisok simán nézhetnék azt, nem kell ilyen Kiskirálylány meg hasonló minimaxos mesékkel lejáratni a jó meséket. az ovisok meg már mint mondtam, nyugodtan nézhetnék a CN-t meg Jetixet. ráadásul a minimax az őrületbe kerget, ugyanis pont azok az osztálytársaim néznek minimaxot, akik azt mondják, h az animek miatt dedós vagyok ;D

a Ben 10-nek lényegében folytatásos a sztorija, mint az animeknel, de sajna a fillerek sokszor közbevágnak.
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #650 Dátum: 07 júl 28, 16:42:00 »

De vannak..akiknek...hogy is mondjam...szal akiknek nem elégíti ki az elvárásaikat. Merthát nemtom a mostani rajzfilmekben csak üvöltöznek, vernek, ütnek-vágnak...lehet, hogy régimódinak tűnök, de szerintem egy 3-4 éves gyereknek nem feltétlenül erre van szüksége
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 28, 16:49:30 írta Ritka » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #651 Dátum: 07 júl 28, 16:44:20 »

igen, de mint valamleyik nap(nem a fórumon, nálunk otthon) szóba került a téma, beszéltünk is, hogy a mai kisgyerek már ezen nőnek fel..de nem az, mondom, 3,5 éves húgom felőlem nézheti, bár már ő is szokik rá az animekre...bár jobb, mintha minimaxot nézne
csak az már roppant idegesítő tud lenni, amikor egész álló nap valamelyik minimaxos mese opemningjét énekli... ;D
Naplózva
Róka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 263

Fox come back!


WWW
« Válasz #652 Dátum: 07 júl 28, 16:48:36 »

De vannak..akiknek...hogy is mondjam...szal akiket nem elégíti ki az elvárásaikat. Merthát nemtom a mostani rajzfilmekben csak üvöltöznek, vernek, ütnek-vágnak...lehet, hogy régimódinak tűnök, de szerintem egy 3-4 éves gyereknek nem feltétlenül erre van szüksége

az én 4 éves húgom is megnézi a ben 10-et ikszdé de szerintem csak nevelés kérdése az egész. Pl. itt van a Tom & Jerry. Szülők panaszkodnak, hogy túl sok benne az erőszak, stb., meg rossz hatással van a gyerekre, mert leutánozhatja, stb. Érdekes, a (nagyobbik) húgom és én is néztük kiskorunkban, mégsem csináltunk semmi őrültséget. Az olyan agyalágyultak miatt tiltanak be mindent, akik elhiszik, amit a tv-ben látnak, és kiugranak az ablakon, meg ehhez hasonló borzalmas dolgokat művelnek. (pl. hallottam egy srácról, aki levágta a kezét, mert azt hitte, visszanő neki, mint a dragon ball szereplőinek (én nemtom, ott tényleg visszanő-e, de most nem ezen van a hangsúly :-X
Naplózva


"Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának."
Sasuke megkattant!O_o
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #653 Dátum: 07 júl 28, 16:53:05 »

Én most nem éppen erre gondoltam, hogy utánozzák a gyereket...durván szólva: Aki h*lye, haljon meg! (tom, ez nagyon durva volt, de akkoris így gondolom)
Hanme gondolj bele, hogy hogyan alakítja egy gyerek személyiségét, ha állandóan erőszakot lát. Mert a Tom&Jerryben egyrészt nem egy hatalmas nagy erőszak az, hogy a fejére esik a váza, másrészt ez mind rengeteg szellemes poén része...
Míg teszem azt a Ben10-ben lövik egymást halomra, de nem a helyzetkomikum, a vicc érdekében, hanem azért, mert az kemény...ezeknek az eredménye a hangos, ordibálós, hiperaktív gyerek...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #654 Dátum: 07 júl 28, 16:55:08 »

Sztem a Ben10 meg az ilyen CN-es baromságok meg Minimax  meg ilyenek azok nem kellenek mert persze az ilyen 4-5 éveseknek is fel kell h nőjenek és ahhoz kell de akkor már inkább vmi kevesebb ilyen csatorna legyen mert nem kell mindjárt 3  ???
És Én a Loiue Életén meg a Kölykök a 402-es tanterembőlt sztem mert  Én ezen a kettőn nőttem fel Mosolyog
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #655 Dátum: 07 júl 28, 16:57:14 »

Nalátod...ott a Louis Élete...nem verekednek, nem hörögnem és ezért a nép unalmas hülyeségnek tartják, mert nem "kemény" mint az összes többi ilyen hiperszuper mese...pedig az látod télleg poén, volt pár jó rész benne, kisebb koromban nagyon szerettem
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Róka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 263

Fox come back!


WWW
« Válasz #656 Dátum: 07 júl 28, 16:59:39 »

És Én a Loiue Életén meg a Kölykök a 402-es tanterembőlt sztem mert  Én ezen a kettőn nőttem fel Mosolyog

Azokat én is sztem... Én kisebb koromban a minimaxon nőttem fel, és akkor még sokkal értelmesebb rajzfilmeket adtak rajta... néha látom, hogy a 4 éves húgom mit néz, és egyszerűen borzalmas... örülök, hogy én nem most vagyok 4 éves Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 28, 17:00:26 írta Róka » Naplózva


"Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának."
Sasuke megkattant!O_o
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #657 Dátum: 07 júl 28, 17:02:06 »

De Pettinho te még gyerek vagy Nevet, egyebkent en hallotam vami oat ho minimax 1 éven belül megszünik és egésznapos animax lesz, nem tudom mennyire igaz, de nem bannam mert a minimax meséi semmivel nem különbek a jetix meséitöl mert a jetixen is vannak kisgyerekeknek valo mesék, és legalabb azok kicsit fejlesztik az agugyakt a figyelmüket meg iesmik.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Róka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 263

Fox come back!


WWW
« Válasz #658 Dátum: 07 júl 28, 17:03:22 »

nekem sajna nincs animaxom Szomorú , de azért örülnék annak, ha így lenne :Mosolyog
Naplózva


"Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának."
Sasuke megkattant!O_o
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #659 Dátum: 07 júl 28, 17:19:47 »

De Pettinho te még gyerek vagy
attól h gyerek vok én nem nézek minden ilyen xart,nézek kb. 4-et azt annyi :Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!