24 máj 24, 04:33:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 745 746 [747] 748 749 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1291447 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11190 Dátum: 15 feb 21, 14:31:34 »

Idézet
és Olivernek még mindig nem volt meg

Mert az angol nem olyan romantikus nyelv, mint az orosz.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11191 Dátum: 15 feb 21, 14:49:10 »

Meg most látom elkezdik már összekapcsolni ezt az egészet a Batman-el, meg gondolom a többi DC-s dologgal is. Kár, hogy már nem nagyon emlékszem arra, hogy mi derült ki a Batman sztoriban ezekről a gonoszokról.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11192 Dátum: 15 feb 21, 15:52:25 »

Dehogy kapcsolják. Egyszerűen nincs értelmes ellensége az Íjásznak ezért elkukáztak mindenki mást Batmantől, Flashtől meg a Titánoktól.
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11193 Dátum: 15 feb 21, 18:36:21 »

Ja értem. ikszdé De jó ez az évad nagyon. Egyébként a szigetes történet az a képregényekben is hasonlóan van? Meg Laurel ott is ennyire idegesítő?

Közben Oliver helyreállította a tekintélyét, és Isabel is sorra került. xD Szegény Felicity. Szomorú Pedig eddig elég jól tolerálta Oliver életformáját, de ez már sok volt neki.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11194 Dátum: 15 feb 21, 19:16:15 »

A szigetes eredetet a sorozathoz találták ki.

A Képregényes Laurel (A 2. Fekete Kanári, az anyja után) az egyik legjobb karakter a DC univerzumban.
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11195 Dátum: 15 feb 21, 19:26:03 »

Akkor ezt a történetet jócskán átírták úgy nézem. ikszdé Itt Laurel legfontosabb szerepe eddig, hogy ő Oliver Nagy Szerelme. Akit persze állandóan meg kell menteni, vagy valamilyen módon szarba kerül. Pedig tud bunyózni is, ha arról van szó, de helyette nyávog inkább. Mrg úgy általában is idegesítő, pedig tök jól néz ki. xD A faterját viszont nagyon bírom. Nevet

----

s02e07

Na, ez aztán egy kemény rész volt. Mondjuk az, hogy Malcolm The faterja azt tudtam, sajnos ebbe a spoilerbe korábban beleszaladtam már. Abba viszont nem, hogy a kis g*ci még él. Sok minden kiderült most azért. Ez az évad erősebb sokkal mint az előző, pedig már az is tetszett. Viszont nem tudom, a Vertigoról hány bőrt akarnak még lehúzni? Kicsit uncsi már ez a téma. Igaz a Gróf menő gonosz volt. Meg ami még nem tetszik, hogy kicsit az is unalmas már, hogy újra és újra bedobják ezt a dilemmát, hogy Olivernek két helyen kéne lennie egyszerre, az egyik helyen önmagaként, a másikon meg Íjászként. Ezt már nagyon elcsépelték. De ezeken kívül, nagyon jó az egész.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 21, 21:28:06 írta Aes Sedai » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11196 Dátum: 15 feb 21, 21:59:00 »

Az egyik még a 3. évadban is kísérteni fog sajnos.
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11197 Dátum: 15 feb 21, 22:18:15 »

Nem baj, a DW-ben a dalekok meg a cybermen minden évadban előkerül legalább egyszer. Úgy tűnik vannak ilyen kötelező gonoszok máshol is. xD

Azért genya ez az Oliver. Semmi érdeklődést se mutat Felicity iránt, de azért amint egy másik pasi felbukkan nála, azonnal reflexből keresztbe tesz a dolognak. Kapja be. Nők szoktak így viselkedni. ikszdé
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11198 Dátum: 15 feb 21, 22:24:31 »

Amikor majd kezded a harmadik évadot, kezd el a Flasht is.
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11199 Dátum: 15 feb 21, 22:57:32 »

Azt akartam is már kérdezni, hogy mikor érdemes elkezdeni.
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11200 Dátum: 15 feb 21, 23:23:20 »

Egyébként tök cool, hogy az 1990-es flash sorozatban Barry Allent  John Wesley Shipp játszotta, aki a mostani sorozatban Barry Allen apját alakítja.

Ja amúgy Kaze, láttad már a flash paradoxont ? Az menő lenne, ha ugyan azt bejátszanák  a sorozatban, hogy a végén  saját magát kergette  ikszdé   Bár valószínűleg ez nem működne itt, mert ott egy betörő ölte meg az anyját, itt meg Reverse Flash, de akkor is... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 21, 23:24:01 írta dehunter » Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11201 Dátum: 15 feb 22, 00:15:49 »

Én már k.rvára nem értem a Flasht csak azt tudom hogy k.rva jó. Mark Hamill meg Trickster volt és most ő lesz a fiatal változat mentora benne. De amúgy az a vicces Cisco és Caitlin és metahumán a képregényben itt meg erről szó sincs.
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11202 Dátum: 15 feb 22, 14:20:21 »

Nem tudom, tetszik e nekem ez a gonosz Slade dolog. Nagyon menő gonoszként is, csak valahogy nekem ő mindig is egy pozitív figura volt.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11203 Dátum: 15 feb 22, 15:47:32 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=uaDb-2XHK5U" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=uaDb-2XHK5U</a>

Ez egy éve mekkorát ütött, a második évad kurta jó volt.  Ha már ott tartasz hogy Slade gonosz, akkor nem spoileres szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 22, 15:48:34 írta Kazekage sama » Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11204 Dátum: 15 feb 22, 16:01:55 »

Még spoileres volt egy kicsit, ezért lelőttem, de nem gond. Nevet Ez nagyon jó évad tényleg. Akadnak jócskán körömlerágos részek. És én még nem tudtam elképzelni, hogy Malcolm lenyomása után miből akarnak csinálni egy egész évadot. xDD

Azért tök gáz, hogy magamtól nem jöttem rá, hogy Isabelt a Firefly legjobb csaját játszó színésznő alakítja. xD

Azért a politikai korrektségre adnak itt is rendesen. Egy kis buzulás (leszbiskedés pontosabban) után egy ilyen szöveg: "A britek nagyon rosszul hazudnak" Mindezt Walterre. ikszdé

Közben nagyon elmozdultunk megint a szappanopera irányába. ikszdé Ez a Oliver vs. Moira balhé tiszta Dallas volt, Laurel meg már teljesen olyan, mint Samantha. xD Mondjuk van egy hangulata azért ezeknek a részeknek is. Meg én azért valamennyire megértem Laurelt is, hogy ennyire utálja Sara-t. De azért ez a bebaszott/betépett hisztéria kicsit gáz volt.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 22, 21:44:38 írta Aes Sedai » Naplózva
Oldalak: 1 ... 745 746 [747] 748 749 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!