24 máj 23, 14:13:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 717 718 [719] 720 721 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1291077 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10770 Dátum: 14 nov 15, 19:15:28 »

Kell keríteni a premierig valami Deák téri csajt, akivel meg lehet nézni moziban. Nevet

Manapság nincsenek ilyen jó tévéműsorok.  Szomorú

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dIPfF0DMffE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=dIPfF0DMffE</a>
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10771 Dátum: 14 nov 15, 23:35:42 »

Megnéztem egy egész jó filmet. The Siege (magyarul Szükségállapot) a címe. Ismeri valaki? Igazából a leírások alapján azt hittem, hogy ez inkább amolyan klasszikus lövöldözős akciófilm lesz, de ehhez képest meglepően jó története volt. Szokásos arabos terroristás téma, de elég jól ki volt találva. Mondjuk nagyon libsi volt a film, ez hátrány. De kissé elszámították magukat azért ezzel is, mert az egy dolog, hogy jajj szegény arabokat bántsák a g*ci fehérek, de közben azért nem lehetett nem észrevenni az áthallásokat, hogy a valóságban az az izraeliek csinálják ezt velük. xD Meg amúgy abban igaza is volt a filmnek, hogy az amerikaiak tényleg köcsögök, hogy mindenhol beavatkoznak, elbasznak mindent más országokban stb. Szóval ezezl egyet is értek, csak ettől még nem kéne semmifélé bevándorlókat beengedni sehová se. ikszdé

Akit érdekel nézze meg, szerintem megéri rászánni az időt. Bruce Willis pedig jó benne nagyon gonoszként.

Trailer:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=WKVs8H3NYvM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=WKVs8H3NYvM</a>
Naplózva
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #10772 Dátum: 14 nov 15, 23:40:32 »

Ez jóó film ismerem, meg is van, de csak magyarul, meg már nem is mostani, Nevet de jóó tényleg, legalábbis nekem tetszik.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10773 Dátum: 14 nov 15, 23:43:41 »

Nekem bejött nagyon. Angolul néztem felirattal, mondjuk régebbi, szóval lehet a szinkronja se gáz, 2000 eéőtt még volt jó magyar szinkron. ikszdé
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10774 Dátum: 14 nov 16, 22:39:02 »

Idézet
Syzynek:
Leírom helyetted a véleményed, így neked már nem kell vele fáradnod:

- A Walking Dead egy nagy szar.
- Az első évad még jó volt, de el lett szarva.
- Aki Twd-t néz és/vagy beszél róla nincs ízlése.


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Sn4B2PeA6-E" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Sn4B2PeA6-E</a>

It's all about slim chances now.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10775 Dátum: 14 nov 17, 21:50:06 »

Új TWD spoiler!

Megint nagyon jó rész volt. Tetszett, hogy ennyire Carol központúra vették a dolgokat. Mondjuk róla azért már sokat lehetett tudni, de azért így is sikerült még hozzáadni a karakterhez új adalékokat. Sajnos emiatt egyre inkább aggódok az életéért. Daryl-al azért együtt igencsak hatékonyak voltak. Nevet Szakadékba zuhanós autós jelenet az angy volt, utána meg hangosan felröhögtem a potyogó, loccsanó zombiesőn. ikszdé
Tök jó volt újra látni Atlantát is, első évados helyszínek is akadtak. Meg voltak újra gyerekzombik, jobban belegondolva ilyesmit jó rég nem láttunk már.
Ez a Noha viszont egy féreg. Gyűlölöm. Gyáva szar alak. Meg én attól is tartok, nehogy ezt a kis buzit hozzák össze Beth-el később, mert beokádok.  Lehánylak Két tök jó meghalási lehetősége is volt, de mindkettő elszúródott. :/ Pedig majdnem meghaltak miatta Daryl-ék. Tetű.

Remélem Carolnak nem lesz nagy baja, a kocsi ami elütötte nem ment gyorsan, meg kórházba si vitték egyből. Azért aggódok Carolért nagyon.

A következő rész durva lesz. Mondjuk ami a mostani promóban volt, az szerintem inkább a 8. rész sztorija lesz, mert Beth és Carol kiszabadítását tutin oda teszik.

Ja, és az elején a flashback alatt megint baromi jó, tipikus TWD-s soundtrack ment. Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10776 Dátum: 14 nov 17, 21:54:55 »

Egy újabb hozzászólás, amit senki sem fog elolvasni.  Nevet
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10777 Dátum: 14 nov 17, 22:04:18 »

Új TWD !

Carol és Daryl között nagyon alakul valami. Ha nem is love, de látszik, hogy törődnek egymással. Ez a Noah gyerek valóban megmurdelhetne. Ritka idegesítő a nigger pofája.

Carol nagyon sok death flag-et összeszedett a részben =/ Kicsit aggódom miatta.

A szakadékos jelenet valóban nagyon jó volt Nevet

Az a durva, hogy az eszem súgja, hogy biztos, hogy nem fognak meghalni Daryl-ék mert nonszensz lenne, de mégis el tudják hitetni velem, hogy mindjárt meghal Nevet

Szegény Beth fejét, meg egyre inkább szétverik =/

edit: Coelho fail =/
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10778 Dátum: 14 nov 17, 22:13:24 »

Szerintem nem szerelmi kötődés van kettőjük között. Bár láthatóan tényleg közel állnak egymáshoz. Én azért Bethyl párti vagyok voltam leszek. Nevet
Noha meg tényleg fekából is a legrosszabb fajta... mondjuk amíg Morgan él, a niggáknak nincs sok szerencséje ezzel a sorozattal. ikszdé

Carol death flag-jeinek száma nagyon magas volt, és főleg azért ijesztő, mert Glenn egy ideje nem gyűjti már őket. Lehet a készítők az ő halálát túl kiszámíthatónak ítélték, és ezért visszatáncoltak. Glenn amúgy is eléggé érdektelen ebben az évadban. (Maggie is)

Én is végigparáztam a részt, hogy ne haljanak meg, pedig már csak a timeline miatt is lehetetlen lett volna. ikszdé
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #10779 Dátum: 14 nov 18, 03:47:35 »


Legalább Fekakenufaragóból kiszedték az infót ...izé a megerősítést. Jó most már mehet sétáltatni Cerberust.

Egyébként nem nem aggódtam miattuk, na jó a kocsis egy kissé para volt. Ami lázba hozott az tényleg, az előzetes volt.


Szerintetek ebben az évadban még hány "Ezek meg hogy a picsába élnek még?" típusú karakter fog előkerülni?  Pojén
Tudom voltak már ilyenek, de csak 5 perces szerepekben.
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10780 Dátum: 14 nov 18, 15:30:14 »

Lehetne azért még fokozni, de így is durva lenne végigcsinálni. Nevet

Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10781 Dátum: 14 nov 19, 21:39:47 »

Elkezdtem újranézni a GoT 4. évadot, és most lehet rosszul emlékszem, de azért a könyvben ilyen nem volt, ugye, hogy Oberyn simán bejelentette, hogy bocsi bazmeg, de azért jöttem, hogy Lannsitereket gyilkoljak? ikszdé Mondjuk mindenki tudta, hogy ezért jött, de nem rémlik, hogy a könyvben ez ennyire direktbe benne lett volna.

Már csak ezért megérte elkezdeni újranézni:

http://imagerz.com/QBVFDktvAwMMVwlORQVR

ikszdé

Nem is emlékeztem, hogy ebben a részben volt a zseniális Arya, Véreb és a csirkék jelenet. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 19, 22:40:42 írta Aes Sedai » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10782 Dátum: 14 nov 20, 22:04:34 »

Még mindig nagyon epic a birodalom visszavág, mondjuk az ekekapa miatt már sosem tudom úgy megnézni hogy ne valamelyik beszólás jusson eszembe és szinkronizáljam én is.  Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10783 Dátum: 14 nov 20, 22:20:24 »

Meg abban a részben volt először az Executor csillagromboló, ami azért mégiscsak a legmenőbb űrhajó az egész SW univerzumban. Nevet

---

Joff halála még mindig menő. ikszdé Persze a könyvben ez is jobb volt, de akkor is. xD
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #10784 Dátum: 14 nov 20, 22:32:53 »

Nem tudom, hogy van-e, aki meg akarta nézni a Gone Girl-t, de, ha kicsit is ad a véleményemre, akkor ne tegye.

Az egy dolog, hogy a film első fele gyakorlatilag semmiről sem szól és még el is megy a dolog, mert 15 perc után tudod, hogy jön majd a nagy fordulat. Aztán tényleg jön a merőben "váratlan" fordulat, végre megismerjük az igazi főszereplőt. S csak ezek után jön az igazi csalódás. Szépen bemutatják a hölgy egészen mesterinek tűnő tervét, ami már ekkor is igencsak foghíjas. S innentől kezdve jön a mélyrepülés. Gyakorlatilag végignézzük ahogyan főhősnőnk terve gyorsabban omlik össze, mint egy kártyavár. Ennek oka egyszerű, nem tartja magát a tervéhez. Mindezek után jön egy letargikus happy end-szerűség.

Az egész sztori arra épül, hogy a rendőrség, sőt az FBI is idióták gyülekezetéből áll, akik helyett a média megoldja az ügyet, ha már nekik egészen konkrétan nincs kedvük gondolkozni.
A tucatnyi logikai bukfenc pedig önmagában is elegendő kellett volna legyen ahhoz, hogy le se forgassák a filmet nemhogy ekkora hype-ot kapjon.

Senkinek sem ajánlom, max. ha érdekli, hogy milyen eltorzult az igazságszolgáltatás.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 717 718 [719] 720 721 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!