24 máj 05, 08:05:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1110084 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1680 Dátum: 11 feb 24, 10:06:10 »

én amit nemnézhettem kiskoromban az az X akták... mondjuk későn is adták... meg azért mikor mi óvodások voltunk m Micsudi azért volt némi érték készletet a műsoprokba... pl. Váratlan utazás, Anne csak hogy néhány példát említsek...
A Dragon ball Z-t még VHSen is megaptam, azt még a szüleim se értették sztem hogx hogy lehet egy "mese" körül ekkora felhajtást csinálni...
Am multkor épp azon gondolkodtsm hogy gyermek korunkban még a VV és még a BigBrother is értelmesebbek voltakviszonylag a mostaninál... akkor legalább nem voltak a benn levő emberek ennyire uninteligensek és szerintem még jócskán aluliskolázottak... nah jó volt ott pl. Majka aki mindig is a figyelem központjában akart lenni... meg BB Évi akihát...khm... meg persze Renátó a maga szövegeivel, de akkor is Durci    
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 24, 10:07:05 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1681 Dátum: 11 feb 24, 10:24:55 »

Noe! Te néztél Váratlan utazást? Nevet Az jó. Én nagyon szerettem. *-*

Am az X-akták az nálunk olyan félig tiltott volt. Szaal, néha nézhettük néha nem, ez eléggé anya hangulatától függött. ikszdé
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1682 Dátum: 11 feb 24, 10:44:57 »

Én mindig  kilopództam... pnt jó fekvésű volt a szobám ahoz, hogy az ajtómból rálássak a TV-re de anyuék engem ne lássanak xD
Am váratlan utazás nagyon király. Régen még emlékszem is rá, hogy vmivel vagy a Dragon Ball és a Sailor Moon előtt vagy után ment. Na meg nemcsak, hogy néztem, de most, hogy a Viasat ujra adja az Annet (és még újrész 0is van *-*)... újból ráfüggtem. ikszdé Így pár rész Supernatural mellett, pár rész Váratlan utazással telik a napom. Mondjuk leginkább a Felicitys részeket válogatom ki és nézem, mmint azokat mikor már "felnőtt"... meg némelyiok Félixeset. Belekezdtem a Farm ahol éllünkbe is megint, de az most nem jött be annyira ikszdé nem kanadai, nemjó ikszdé

Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1683 Dátum: 11 feb 24, 11:00:09 »

A kanadai az igazi. Nevet
Váratlan utazásból én azt a két részt szerettem a legjobban, amikor Sara elszökik otthonról, és egy csavargólányt kér meg arra, hogy helyettesítse, mert nagyon hasonlít rá. Nevet Azokban a részekben akkora poénok vannak, hogy fetrengeni lehet rajta. ikszdé

Am a Felicity-s részek tényleg jók, főleg az idősebb koriak. (eleinte azért idegesítő tud lenni a csaj)

Meg az utolsó részt szeretem nagyon, az annyira szép. Mosolyog
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1684 Dátum: 11 feb 24, 11:08:57 »

Jah de szegény Gus megvakul Szomorú
Am tényleg a fiatalabbkori részekben Felicity jócskán nyafka árulkodó kiscsaj, de mióta van Gus (aki valjuk be nem a leghajesebb pasi a sorozatban)  Hümm-hümm Később viszont orvosira jár és hasonló olyan jó. Félixet meg azért birom merzt szinte mindig bénázik vmit... csak már nememlékszem mi lesz vele a sorozat végén.
De hogy annyira ne  legyen off ha már 1x egy modival dumállok xD szóval ezekben a sorozatokban még megvoltak az igazi értékek ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 24, 11:10:26 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1685 Dátum: 11 feb 24, 11:37:00 »

Szegény Gus. Szomorú Én őt nagyon bírtam, és első nézésnél kb el se akartam hinni az egészet. =/ Főelg az volt benne a jó, hogy eléggé tudta ellensúlyozni Felicity rossz tulajdonságait. Nevet És az nagyon tetszett hogy Felicity kitartott mellette. Nevet Felix meg, hát teljesen hülye volt. Nevet Majdnem mindig. Én azokat a részeket szerettem vele kapcsolatban, amikor a szállodában dolgozott. Mekkora kerténkedések mentek ott néha. (Volt az a döglött papagájos rész, nem tudom arra emlékszel e még. Azon besírtam. Nevet)

Ami az offolást illeti, amint sikerül végre rájönnöm arra, hogy hogyan kell hszeket áthelyezni, ezt a cuccot átteszem a megfelelő témába. (1 év modiskodás után nem ártanai már ilyeneket megtudni lassan ikszdé ez egy jó alkalom erre.)
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1686 Dátum: 11 feb 24, 11:58:33 »

Akkor megnyugodtam, hogy nem offolunk és szorítok, hogy rájöjj ikszdé
(Hmm bezzeg ha még cspattag lennék kitudnám törölni a saját hsz-em így elég lenne csak gyors átmásolgatni mindent a megfelelő sorrendben)
Am arra a részre speciel nem emlékszem. Nekem a kedvenc Félixes részem az amikor a német csaj megy dolgozni a szállóba és Félix full bele van esve ikszdé a csaj meg az igazgatóba, Félixbe meg Izzy szerelmes ikszdé ésésés ott kavarnak össze vissza névtelen levelekkel xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1687 Dátum: 11 feb 24, 12:28:36 »

Időközben megtudtam, hogy ilyet egyáltalán nem lehet csinálni. Mindegy, akkor a másik témában válaszolok mindjárt, hogy ne itt offoljunk. Mosolyog
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1688 Dátum: 11 feb 24, 15:43:20 »

X-akták? ikszdé azt magamtól nem néztem.... 13 éves koromigXD mostmár megnézem de a főcímet még most is elkapcsolom.. nem bíromXd kiráz tőle a hideg... Amit én kicsiként szerettem volt valami tengeralattjárós sorozat ami a jövőben játszódott. Meg Csillagkaput is kb 97 óta nézek Mosolyog
És Noé abban igazad van hogy az első való világot nem lehet überelni... Okiék ott voltakXD Ami meg a rossz hatást illeti már az is "szörnyű" voltXD
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1689 Dátum: 11 feb 24, 18:26:10 »

Basszuuuuuuuuus sikerült a nyelvvizsga! Nevet Nevet Szóbeli: 78% Írásbeli: 87%
Istenem, pedig olyan távolinak tűnt! Na, most a középfokra hajthatok.  >.<#
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #1690 Dátum: 11 feb 24, 18:47:06 »

De jó neked Nevet

Én holnap megyek szóbeli felvételire németből >.<# Remélem sikerülni fog de valahogy olyan reménytelennek tűnik Szomorú
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1691 Dátum: 11 feb 24, 19:06:23 »

Gratu hanni, neked pedig sok sikert Kallen  Pirul Én személy szerint Hunyadit tanulom, de basszus Zizi igazad volt, tök gyorsan megy O.o

Amúgy ti olvastátok már a fórum egyéb statisztikáit? Én elvetemedtem és elolvastam, 1-2 dolog le van írva. És így művészet nap alkalmából sikerült le agyagozni a táskám, pólóm és a cipőmre is jutott belőle, és akkor a tanártól egy mondat a munkámra: "Ennél még egy óvodás is jobbat csinál". Marha jól esett xd
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #1692 Dátum: 11 feb 24, 19:25:33 »

Köszi Rikan Pirul Megtanultam az összes tételt, és már megnéztem egy mesét németül ( >.<# )
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #1693 Dátum: 11 feb 24, 19:44:56 »

A Váratlan utazást én is nagyon szerettem, mindig együtt néztük papámmal. Mosolyog
Az abszolút kedvencem Sarah volt, de Hetty King és Izzy is nagyot tudtak alkotni. Főleg mikor Mrs. Lynde és Hetty néni összecsapott..  Nevet Szegény Marillát pedig nagyon sajnáltam, miután Anne elment.
Az Anne Shirley sorozatot is végigolvastam. az is nagyon tetszett. De itt is  igazaz örök érvényű törvény, hogy minden könyvben, eredetiben a legjobb. Filmben soha nem tudják sajnos olyan jól visszaadni a dolgokat, de ez természetes.  Mosolyog
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1694 Dátum: 11 feb 24, 20:24:00 »

Köszönöm szépen, sok sikert kívánok Kallen! Hát a Hunyadi... Úristen! Könnyű :'D Az agyaggal meg vigyázni! Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!