24 máj 21, 02:49:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Yamato  (Megtekintve 67139 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Izma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #240 Dátum: 10 nov 04, 14:48:18 »

Yamatora eléggé rájár a rúd mostanában.
Elkapják, és a luxos osztály ahol utazott az Kabucsimaru szája volt. Utána halgatthatja Madara és Kabucsimaru dumályát, hogy mi a francot csináljanak vele. Majd kapott egy "kis" adagot Kabuto speckó mérgéből, és végezetűl befalazták abba a böszme nagy virágféleségbe.

Nem áll túl jól a szénája..., de remélem nem fog meghalni Neeem
Naplózva

Őrült...ez nálam a normális. Nevet
Nem vagyok szemét, csak tényeket közlök.
Az igazságnak kemény vasökle van és mindig a legfájóbb pontra súlyt le.
Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #241 Dátum: 10 dec 22, 10:16:25 »

Már jó pár része nem láttuk Yamato taicho-t. Hiányolom, nem örülnék ha ez lenne a végzete hogy befalazzák az aloe verába.. Remélem meg menekül, jó karakter nagyon ha már ki kell írni a sztoriból akkor harcban essen el..
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #242 Dátum: 10 dec 22, 13:14:51 »

Szerintem hatalmas szerepe lesz még a történetben pont azért mert befalazták az "génapja" mellé. Nem hagynék ki egy ilyen lehetőséget ha már ilyen helyzetbe került. Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #243 Dátum: 10 dec 27, 13:57:24 »

Őneki nem is itt lesz lényege hanem majd a döntő pillanatban. Mikor már mindenki majdnem elhullik akkor kell aktivizálnia magát, netán átvenni az irányítást a Zetsuk felett és megfordítani a meccset vagy hirtelen olyan Zetsuk kezdenek fejlődni amelyek szembefordulnak az elődeikkel. Sok lehetőség van ebben a beágyazásban amire esetleg még nem is gondolunk.

Moderátor, Chakra:
Nem dupla hsz, csak töröltem közülük.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 30, 18:53:10 írta Chakra » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #244 Dátum: 11 jan 14, 16:26:43 »

Sajnos a 523-asban sem derült ki Yamatoról semmi, de a Kakashis harc is eléggé érdekel  Hmm? Hümm-hümm
így belegondolva tényleg elég sok lehetőség van Yamato szerepeltetésére hmmm
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 14, 16:27:35 írta ^^ » Naplózva

Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #245 Dátum: 11 feb 07, 21:46:29 »

Hát, az érdekes lenne, ha átvenné a Zetsuk felett az irányítást. De, ahhoz valahogy fel kéne ébrednie, mivel valamivel elaltatták a falba olvasztásnál. Na meg, azt se tuti hogy nem szívják a végsőkig a chakráját, szóval lehet hogy már szegény nem él.  Neeem

Egyébként, mi poén lenne, ha, Kakashiék átvergődnének valahogy az Akatsuki bázisába, Kakashi meglátja Yamatot befalazva, fölé hajol, azt ott elkezd siránkozni, hogy meghalt stb... stb... aztán Yamato egyszer csak ott kinyitja a szemét lerántja Kakashi maszkját, (Sakura is ott van) szikszalaggal a maszkot Kakashi nyakára erősíti, kipattan a szoborból, Kakashit elráncigálja Sasukéhoz, leszedi a szeméről a kötést, és Kakashi maszk nélküli arcát odatolja eléje. Azt ilyen röhögés meg minden és Sasu felkiált hogy: -Ezt Narutonak is látni kell! Faceg És aztán ott közös erővel majd megindulnak. ikszdé (Közben Kakashi Mokutonnal galád mód lefogva, mert fel akarja venni a maszkját xD)

Na, jó ez off volt, de muszály volt ideírni. ikszdé
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #246 Dátum: 11 feb 12, 17:32:39 »

Zizi ikszdé ez nem semmi gondolatmenet :'D de roh*dtul tetszik ikszdé ikszdé

A témához: nekem már hiányzik Yamato Szomorú lassan visszatehetnék a sztoriba Nevet reméljük (sőt biztos...najó 99%) hogy él még Nevet
Naplózva

Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #247 Dátum: 11 márc 18, 17:31:29 »

Yamato szintén kedvenc, a rangsoromban jó helyen van Mosolyog, imádom a stílusát, amikor ilyen ijesztő fejet vág Nevet, no meg nem is gyenge, hisezn ANBU tag. Kár hogy nem vett eddig részt a háborúban, de talán majd idővel Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 18, 17:32:40 írta Domynyk » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #248 Dátum: 11 márc 18, 21:13:49 »

Reméljük Dant-C olvasta ezt az irománytXD Tetszene nekem is Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #249 Dátum: 11 dec 13, 18:51:36 »

Szegénnyel mi lehet most??!! Nagyon hiányzik már, remélem nem holtan látjuk újra Szomorú
Na igen az ijesztő feje Nevet most néztem augye a shippuuden elejét, Naruto hogy be van sz_rva már tőle ikszdé eszméletlen karakter, kár lenne így kidobni :S :/
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #250 Dátum: 11 dec 13, 19:35:12 »

Szerintem nem lesz kidobva. Én Itachi tevékenységére fogadnék a megmenekülésében. Nem ő fogja kimenteni hanem majd valaki más. Ha levezetném akkor azt mondanám, hogy Itachi megzavarja Kabutot de sikerül megtörnie az Edo Tenseit és így megmenti Ankot is, aki viszont tudja, hogy hol van a rejtekhely. Így megmenthetik Yamatot is.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #251 Dátum: 11 dec 13, 19:43:20 »

Remélem is...akkora arc ikszdé amúgy most ott tartok hogy Narutonak már 40 perce nő a többi farka, Yamato meg csak nézi :/ jó nem mondom, nem könnyű megállítani, de lehet arra számít hogy Naruto elintézheti Orochimarut, és akkor utána küldené vissza a róka chakráját .. Ohh My God
Naplózva

Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #252 Dátum: 11 dec 13, 22:03:11 »

Szentem majd Itachi rendet rak. Vágjátok mire gondolok. Bye Bye Kabu. És aztán mindenkit kiment. Nem hiszem hogy fáradna az Edo tenseoi megtörésével merthát nadjábol ugyis minden Edo tenseies ellenfél le van pecsételve.
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #253 Dátum: 11 dec 17, 16:17:12 »

én nemhiszem, hogy a továbbiakban itachinak olyan nagy szerep jutna... szerintem kabuto ismer valami tensei-leállítós technikát,amivel lekapcsolja, mert ha marad,akkor bedarálja. Mondjuk elég nagy csalódás lenne, ha legyőznék őt :S
   de remélem, hogy yamato nem hal meg :S
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #254 Dátum: 12 jan 03, 02:49:34 »

Off:Spoiler Nyugi srácok , az előbb küldtem Kishinek egy VH-t ő visszahívott és kérdeztem tőle ,hogy...
-More mi van Yamatoval, halott? -ő erre azt mondja.
-De, hogy hallott nem sokára kirángatja magát a falból , dühös lesz és azt mondja...
- Hashirama minden erejét magamba szívtam , nektek most vége. -Kabuto meg Tobi öntelt gülü szemmekkel nézik Yamatot , mire Yamato:
-Mokuton: Jubaku Eisou -Kabuto próbál kitérni ,de nem jön össze Tobi csak egy helyben áll ,így elkapja őket...Tobi meglepett arcal próbál kiszabadulni az agák szorításából...mire Yamato így szól...
-Felesleges az ellenállás ,  nem tudod használni a Jikükan ninjutsudat az ágakba most , hogy Hashirama ereje eggyé vált velem , olyan chakra kering amely meg akadályoz mindenféle Teleportációs technika használatát , ezek a vékony ágak akár egy Bijuut is visszatartanak , felesleges az ellenállás -Tobi és Kabuto reszkető félelemmel így szólnak..
-Állj!Beszéljük meg! -De Yamato folytaja...
-Mokuton:Yukai Koutan.-és ekkor a fák szét morzsolják Tobit és Kabutot ...Aztán Yamato folytaja...
-Gedou Rin'ne Tensei no Jutsu - minden eddigi olyan halott embert aki számít azt visszahozza és nagyából ennyit mondott, de azt is mondta , hogy ezt nem mondjam el senkinek had legyen meglepetés , de én elmondtam , szóval ti se mondjátok el senkinek , okés ?  Hümm-hümm  Nevet ikszdé smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 03, 12:40:10 írta Rikudou-sennin » Naplózva
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!