24 máj 21, 23:36:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 405 406 [407] 408 409 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004681 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #6090 Dátum: 15 okt 29, 13:42:00 »

K Ichigo és Szofron csináltak ilyen táblázatokat.Majd reméljük beküldik Nevet Mondjuk nem tudjuk biztosra mert a nullások is nagy kérdőjelek, hogy felkelnek-e valaha és még sorolhatnám, fullbringerek jönnek-e? stb.
Szofronéra Én is emlékszem.Tessék:
http://szofron.deviantart.com/art/Bleach-Quincy-Stern-Ritter-Army-307088896
Elvileg napra kész.
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6091 Dátum: 15 okt 29, 14:35:44 »

Igen az.
Annyiban nem korrekt, hogy Meninast elvileg kivégezte Liltotto mert Pepe irányítása alatt volt.Majd vissza keresem de ha jól emlékszem nem mutatták csak megemlítette.
Naplózva
hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #6092 Dátum: 15 okt 29, 16:29:20 »

Meninast a wiki is még élőnek tünteti fel.
Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6093 Dátum: 15 okt 29, 17:47:18 »

http://www.mangapanda.com/bleach/603/10

a wiki is hibázhat Nevet

Szerk.: az mondjuk nem tiszta, hogy a "shoulden't be dead"-t kire mondja de a szövegkörnyezet alapján inkább Candice-re.A "finished her off" eléggé egyértelmű.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 29, 17:48:49 írta Asasino » Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #6094 Dátum: 15 okt 30, 19:17:31 »

http://www.mangapanda.com/bleach/603/10

a wiki is hibázhat Nevet

Szerk.: az mondjuk nem tiszta, hogy a "shoulden't be dead"-t kire mondja de a szövegkörnyezet alapján inkább Candice-re.A "finished her off" eléggé egyértelmű.

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/603/14
"elvileg nem kéne halottnak lennie"
Csak kiütötte harcképtelenné. A "finished" kikészített-et is jelenthet, nem feltétlenül halálra kivégzést.
A stern ritteres kép napra kész.

Küldtek egy képet a 70. borítóról, nem tudom hogy hiteles e, google-ba még nemtaláltam meg ezt a képet. Még várok egy kicsit mielőtt bele tenném a képbe.
http://vignette1.wikia.nocookie.net/bleach/images/8/85/Bleach_Volume_70_Cover.png/revision/latest?cb=20151027213000&path-prefix=en
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 30, 19:26:18 írta Szofron » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6095 Dátum: 15 okt 30, 22:22:48 »

A finished her egyértelműen arra utal, hogy végzett vele/kivégezte.Indoka is megvolt rá.Szerintem itt úgy kell olvasni a 2 szövegbuborékot, hogy jobb oldali első fele utána bal oldali első fele, fordítók jobban is megoldhatták volna.Candicet csak kiütve láttuk a földön feküdni ahogy Robertet is aki szintén túlélte szóval biztosra veszem, hogy Meninas halott.Amúgy is mi értelme lett volna pont őt életben hagyni?A 4 karakter együtt ért csak annyit, hogy kitegyenek egy egészet.
Naplózva
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6096 Dátum: 15 okt 31, 19:14:30 »

accutrone meghalt az auswahlentől
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6097 Dátum: 15 nov 01, 13:02:58 »

accutrone meghalt az auswahlentől

Ennek mi köze ahhoz, hogy ő is túlélte a Byakuya elleni harcot? Nevet
Naplózva
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6098 Dátum: 15 nov 01, 15:18:12 »

ja hogy úgy gondoltad, bocsi félreértettem
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #6099 Dátum: 15 nov 03, 22:35:30 »

Aizen olyan, mint egy fekete lyuk, rá nem hatnak a törvények, ha kiakar szabadulni úgyis megoldja  smirksweat. Szerintem azért nem fog belehalni mert, a bankait gyakorolni kell mindenkinek és valószínűleg már használta, Ukitake is láthatta, mivel ő is tudott az erejéről.
Na végre, valakiben felmerült ez. Nevet Erre vártam egészen eddig. Pedig most már elfogyott a türelmem, és rávettem magam, hogy írok. ikszdé Na de akkor írok is, ha már felléptem. Nincs olyan bankai, amit csak egyszer lőhet el a használója. Mindenki ismeri a saját erejét, sokáig tart tökéletesíteni, valamint nem tudom, hogy Kyourakura és Ukitakére vonatkozik-e, de anno arról volt szó, hogy akkor lehet valakiből kapitány, ha a főtaicho látta a bankaiát. Szóval Kyouraku nem hal meg feltétlenül a bankaiától. Ez szerintem is az ellenfél erejétől függhet.
Aizent a Lelkek Királyának! Ez eddig sem volt kérdés számomra, az már inkább az, hogy így is lesz-e. Nevet Én örülnék neki. Mosolyog
Ami meg a főkapitány dolgot illeti... Kyouraku ne haljon még meg, de ha meghalna, akkor tényleg Byakuya lenne a legalkalmasabb. Korban a középmezőnyben van már, elvégre csökken az átlag életkor a kapitányoknál. :'D Jellemre sem olyan vészes most már, csak még mindig kissé merev a jelleme. Az elejéhez képest rengeteget változott, lazult a személyisége. A többit már leírtátok. Toshirou is jó lenne, de csak 500 év múlva. Rukiánál is fiatalabb, még sokat kell nőnie ahhoz, hogy jó főkapitány legyen. De ha eléri azt a kort, akkor az lesz. Ha már Naruto, akkor én is példálózom azzal, hogy a történet végén Kakashi lett a 6., de sokat nem láttunk belőle, és Naruto csak a 7. Hokage. Itt is simán lehetne, hogyha Kyouraku elpatkol, Byakuya megkapja a címet (6. Hokage), aztán Toshirou lenne a következő (7. Hokage Nevet).  

Arra kitérve hogy csak az lehetett kapitány akinek a Yama-bá látta a Bankai-at,emlékeztetnélek hogy Kenpachinak shikaija se volt,mégis kapitány volt,persze ő kivételesen erős volt,(ezt gondolom Yama is látta)de ez is mutatja hogy nem feltétlen a  bankai a belépő a kapitányi rangra.. kacsint

UI:én a Bankai-ra inkább csak egy erőszintre tekintenék,hogy aki elérte az már elég erős,persze nem kiforrott egyből de már van benne valami,ergo bankai se kell ha valakinek annyi reatsuja van mint Keninek Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 03, 22:42:23 írta ZangetsuX » Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #6100 Dátum: 15 nov 04, 12:18:22 »


Arra kitérve hogy csak az lehetett kapitány akinek a Yama-bá látta a Bankai-at,emlékeztetnélek hogy Kenpachinak shikaija se volt,mégis kapitány volt,persze ő kivételesen erős volt,(ezt gondolom Yama is látta)de ez is mutatja hogy nem feltétlen a  bankai a belépő a kapitányi rangra.. kacsint

UI:én a Bankai-ra inkább csak egy erőszintre tekintenék,hogy aki elérte az már elég erős,persze nem kiforrott egyből de már van benne valami,ergo bankai se kell ha valakinek annyi reatsuja van mint Keninek Nevet
Kapitány 2 féle képen lehetett az ember, Vagy leteszi a kapitányi vizsgát, aminek alapkövetelménye a bankai szint, vagy pedig a jelenlegi kapitányt legyőzi az osztaga (nem tudom pontosan mennyi) tagja előtt. A második módon csakis Zaraki volt az egyetlen, aki ilyen módon lett kapitány. A többiek mind a hagyományos módon szerezték meg rangjukat.
A bankai szint elérése pedig eredetileg nagyon ritka volt, valami 100 évente volt egy ember aki képes volt erre a szintre. Csak mivel ahogy haladunk a storyban és fejlődnek a karakterek, kellenek a power uppok, így kénytelen volt Kubo a kisebb karaktereknek is bankait adni, ezzel elvesztve értékét.
Naplózva
Lewstherin
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #6101 Dátum: 15 nov 04, 12:20:40 »

Van egy olyan lehetőség hogy bankai nélkül is kapitány legye valaki.
5 kapitány és 200 tanú elött kell legyőzni az adott osztag aktuális kapitányát. lehet h a számok nem stimmelnek de Kenpachi így lett kapitány.

Ronyszkusz megelőzött. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 04, 12:21:40 írta Lewstherin » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6102 Dátum: 15 nov 04, 12:48:32 »

Meg van az ajánlásos módszer is, amivel, ha jól emlékszem Urahara lett kapitány. Hogy egy kapitánynak ajánlania kell, amire másik 9 kapitánynak rá kell bólintania.  Vagy valahogy így van a dolog. Szóval 3 út vezet a kapitánnyá váláshoz.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6103 Dátum: 15 nov 04, 16:58:36 »

Azzal nem értek egyet, hogy a bankai elvesztette az értékét.Voltak akik túl sokat hagyatkoztak rá de ezt megmutatta az első invázió is.Ők be is szopták.Még mindig a legnagyobb aduász és nem azért mert nincs annál erősebb képességük hanem azért mert a zömét még nem is láttuk.Ichigo-ét se Urahará-ét Aizen-ét stb. Kyorakué is csak most lett behozva, a rendes bankait Renji is csak 1x használta meg Rukia is csak most tett szert rá.Akiknél ez értékét vesztette esetleg Toshiro és Komamura volt mert tőlük általában a bankai egy alap dolog volt.Mindig beküldték.Bár Komamuráé igen epic lett a végére  Ördögi

Meg ha azt nézed, hogy a több ezer shinigamihoz képest mennyinek van, akkor mindjárt más.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6104 Dátum: 15 nov 04, 19:55:31 »

Az egy kissé túlzás, hogy százévente van egy aki tudna bankait. Akkor most itt nagyon kevesen lennének ilyen személyek. Ez a szöveg Byakuyánál hangzott el. Egyszerűen csak ritka mert kevés olyan személy születik akik elég erős hozzá vagy éppen nem is élnek addig, hogy elérjék azt a szintet. De akár az is lehet, hogy nem elég elhatározottak ilyen szempontból. Egyébként valóban 3 út vezethet a kapitányi poszthoz amelyeket ha jól emlékszem Yoruichi sorolt fel.

Miért veszítette volna el a jelentőségét a bankai? Én inkább azt gondolom, hogy azok használják gyakran akik tapasztalatlanok vagy nem tartják magukat elég erősnek még. Szóval még most kiélvezik ennek hatását de később ahogy tapasztalatot szereznek, illetve megerősödnek  úgy egyre inkább kevésbé fogják mutogatni. Szerintem minden kapitány amikor elérte akkor gyakran támaszkodott még rá, még Kyourakuék is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 405 406 [407] 408 409 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!