24 máj 22, 00:03:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004689 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #6015 Dátum: 15 okt 07, 07:17:18 »

http://www.mangamint.com/bleach-646 Mosolyog
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #6016 Dátum: 15 okt 07, 11:15:47 »

Az óriási, szárnyas, ferdeglóriás sótartó támadása Nevet
Nekem még mindig az a nagy bajom ezekkel a harcokkal, hogy ezek az ellenfelek még mindig gyakorlatilag randomjancsik, akikről lényegében semmit nem tudunk és, akik néhány fejezete egyszercsak hipp-hopp minden felvezetés nélkül jelentek meg és szuper erősek csak mert mért ne, mert egy bajuszos tag, akire mindez megintcsak igaz erőt adott nekik.
Épp ezért abszolút ágyútöltelék szaguk van és semmi súlya a karaktereiknek, de mégis azok a karakterek, akiket láttunk végig fejlődni a sorozatban alig bírnak velük. :/
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 07, 11:17:43 írta Exkirion » Naplózva

kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #6017 Dátum: 15 okt 07, 11:23:38 »

Ez a fejezet kicsit megosztó volt.

Az elejét rövidebb idő alatt is lelehetett volna rendezni. A harc eleje tetszett, Kyoraku támadása király volt. Csak azt nem tudom miért kellett ennek a Quincynek ilyen idióta formát adni. Teljesen komolytalan lett most így a harc, legalább is számomra. Remélem a következő fejezetben szépít valamit Kubo.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6018 Dátum: 15 okt 07, 11:43:40 »

Nem tudom de szerintem ez több mangában is így van és nem csak a Bleach-ben. Nem kivétel ez alól a FT, a N vagy netán OP. se. Sorolhatnám tovább jó sokáig. Másrészt Kubonál már megszokhattuk, hogy szinte mindig a végén illeszt be valami visszaemlékezést a személyre vagy netán harc közben derül ki valami róla. Szóval ebben nekem semmi új nincsen. Az viszont nekem problémás, hogy a quincyk átalakulása szinte mindig ilyen eltorzult formát kap. Én két dolgot szeretek Kubo mangájában. A rajzok minőségét és a harcok jó és különösen részletes kidolgozását. Éppen ezért is lehet belőle könnyen jó animét készíteni.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #6019 Dátum: 15 okt 07, 13:00:34 »

Mondjuk a Narutora szerintem ez pont nem jellemző. Ott minden főellenséghez kaptál valamiféle viszonyítási alapot, hogy milyen erős, mielőtt a főhősök komolyabb harcba keveredtek vele. Még Zabuzánál is, hiszen ő egy jouniun volt, amikor a karakterek kis kezdők voltak, szóval tudhattad, hogy ligákkal felettük áll, az akatsuki esetében pedig már a simában kiderült, hogy annak az Itachinak a társai, aki kiírtott egy fél falut és gond nélkül lekezelte Kakashi-t. Még Kaguyánál is, aki a legellentmondásosabb valaki is mindenki tudta, hogy Narutoék jó nagy slamasztikában vannak, mert ő is be lett vezetve.
(Az esetleges spoilerek elkerülése végett ezt a részt kihúzom.)

Szóval nyilván nem az a bajom, hogy van egy halom új karakter, hanem az, hogy csak lógnak a levegőben bármiféle erőbéli referencia nélkül, leszámítva azt, hogy Bach adta az erejüket, de ez a nyomikra is igaz ugye és a betűrendjük se mond semmit, mint az espadáknál, mert az A meg a B elég messze van az X-től. Arról nem is beszélve, hogy egészen pontosan 0 háttérsztorink van a 99%-ukról.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 07, 13:02:39 írta Exkirion » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6020 Dátum: 15 okt 07, 13:56:52 »

Értem, hogy mire gondolsz de te is értsed meg, hogy itt ez nem olyan egyszerű, hiszen egy eltűnt fajról van szó. Nem lehet előre felvezetni egy olyat amiről jóformán fogalmunk sincs. Azt meg végképpen nem lehet, hogy egyesével végigmegyünk minden karakteren előre. Másrészt ezt a bemutatást Kubo általában a harcuk közepette vagy annak végén szokta megejteni. A shinigami és quincy erőviszonyokról viszont kaptunk már bőven adatot, ismertetőt, hogy milyen erősek is lehettek. Ráadásul azt is tudjuk már, hogy ez változó lehet, hiszen Bach képes újraosztani azt. Így azok ereje akik újrakaptak, még erősebbek lehetnek.
Naplózva
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6021 Dátum: 15 okt 07, 14:21:24 »

amúgy az espadáknál se teljesen értelmes a sorrend...... elvileg yammy a legbrutálabb de sztem starrknak meg barragannak se okozna gondot.

sztem badass lett a vollstandigje mert illik ahhoz amit mond a szemével kapcsolatban, sokkal kreatívabb minthogy candicenek villám alakúak a szárnyai.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6022 Dátum: 15 okt 07, 14:23:18 »

nekem elég referencia az, hogy kilyuggatta az OP osztagot Nevet (akik még mindig túl hamar lettek kiütve)
Flashback meg mindig harc végén van Bleachben.

Elején eléggé fel lett vezetve, hogy Kyoraku elpatkol.Már-már túl hosszan.A címről is megvoltam győződve, hogy az ő szemére utal.Aztán úgy láttam, hogy ez a fejezet végül Kyoraku bankaiának a felvezetése.

Én örültem volna ha nem használja vagy ha igen akkor nem látunk belőle semmit csak azt, hogy szétszedi kedvenc lövészünket.Ez már valószínűleg nem így lesz.De ha itt ellövi a bankait akkor később komolyabb harca már nem lesz.

Ez azért zavar mert most megtudtuk, hogy Lille a legerősebb quincy ha nem nézzük a top 3-t(ők nyilván erősebbek).Ergo 4. Az meg szarul veszi ki magát nálam, hogy a főkapitány ellene van ellőve akármekkora majdnemgod is.Inkább vágott volna le szinte harc nélkül egy gyengébb quincyt majd kapott volna ki egy kibaszott jó harc után Hashwalth-tól.Akár Ishidától.

Azért a főkapitányi cím ellenére sokan lebecsülték eddig is úgy tűnik Kubo is ezt teszi.

Ki erősebb nála jó oldalon? Ichigo és esetleg még ide lehetne írni Aizent.Meg Uraharában biztos vagyok, hogy valahogy odab****na  Ördögi Így nézve tényleg negyedik ő is de ha a mennyiségbeli arányokat nézzük már mindjárt máshogy van.Meg nem 1v1-ek lesznek.

Mondjuk még bármi megtörténhet Nevet ez egy jó fejezet volt egyébként, tetszik a harc Nevet Kyoraku badass.Pláne az előző fejezetben...  Ohh My God bow
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #6023 Dátum: 15 okt 07, 20:15:08 »

Szerintem azért becsülik le Kyorakut mert bedőlnek az "álarcának" .
Kinézetre kedves jellem , humoros , piál , csajozik , a belsőre viszont pedig egy jéghideg profi , kimért -kegyetlen gyilkos , nem hezitál ha ölnie kell .
Az erősségi skálán szvsz. Kenpachi és Isshin is ott vele egy szinten , de más módon .
Naplózva

georgekoizumi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


Taichou


« Válasz #6024 Dátum: 15 okt 08, 13:14:20 »

Azért erősségi skálán szerintem bőven nem veri Kanpachit. Most nemrég újraolvastam kicsit régebbről a mangát és ha jól emlékszem még Bach is azt mondta, hogy Kenpachi a legerősebb.
Persze nyilván nem társul hozzá túl sok ész, logika, emiatt persze hátrányban van a harcokban sokszor, mert mint tudjuk nem minden az erő (ezt Mayuri be is bizonyította most Pernida ellen), de ha erősorrendet szeretnél, akkor Kyouraku nincs egy szinten Kenpachival, szerintem legalább is.
Amúgy biztos vagyok benne, hogy újdonsült főkapitányunk tartogat még izgalmakat, nem leszólni akarom, de azt se feletsjük el, hogy Aizen egymagában anno lekaszabolta SoiFont, Hirakot, Toshirot és bizony Kyourakut is minden különösebb erőfeszítés nélkül. Abban a harcban nem igazán látszott olyan kiemelkedőnek. De remélem még okoz meglepetést, mert bírom a figurát.
Naplózva

\"Ebben a világban nem létezik sem igazság, sem hazugság. Csak puszta tények. És mégis, mindenki csak azt fogadja el az igazságnak, ami kényelmes neki. Máshogy nem tudnak élni. Azon gyengék számára, akik a világ lakosságának nagy részét kiteszik, a kellemetlen \"tények\", amit elfogadnak maguknak, az maga az igazság.\"
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #6025 Dátum: 15 okt 15, 06:58:23 »

http://www.mangamint.com/bleach-647  Kúl Ördögi
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #6026 Dátum: 15 okt 15, 08:01:40 »

ÉÉÉÉSS végre itt a várva várt Bankai Nevet,remélem nem fogunk csalodni  Pontosan
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #6027 Dátum: 15 okt 15, 11:20:57 »

Nem is tudom már mióta vártam erre. Nagyon epic lett, főleg, hogy ez a zene ment alatta:
https://www.youtube.com/watch?v=N5Gk_GXgiJU
Csak egy dolog idegesít, mégpedig hogy a főkapitány (!!!) pont egy ilyen ellenfél miatt lövi el a bankait. Ez a sószóró/borstartó túl lett tuningolva. Sokkal jobb lett volna, ha gyengébbek és ezeket a hadnagyokra hagyják, a kapitányok pedig mennek előre. Legalább Renji esetében ez így történt...
Naplózva

Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #6028 Dátum: 15 okt 15, 11:29:57 »

És ha nem rá lövi el akkor kire? Mosolyog Túl sokan vannak még talpon a jók közül, nagyrészük valószinüleg egyszerűen le lesz csapva és csak páran kapnak önálló harcot. Emellett említette kedves X-ünk hogy elég pro, bár elismerem ere lehetett volna utalás hogy ő elég erős, még ha nem is annyira mint pl Haschwalth nyilvánvalóan erős de pár félmondat utalás rá jó lett volna...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6029 Dátum: 15 okt 15, 11:31:43 »

Kyouraku esetében ez teljesen várható volt miután az ellenfele felvette végső formáját. Így erősségben megint egy szintre érkeznek. Azért az érdekes, hogy Kyouraku igyekezett a többiektől eltávolodni mielőtt aktiválja a bankaiát. Lehet, hogy a barátokra, szövetségesekre is veszélyes lehet egy távolságon belül, vagy csak még mindig nem akarja, hogy mások is lássák. A bankai aktiválása és a másik quincy megjelenéséből viszont arra lehet következtetni, hogy a csatájának hamarosan vége tér. Az új quincy inkább erőharcosra hajaz erős védelemmel. Kíváncsi vagyok, hogy ki vagy kik veszik fel vele a harcot.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!