24 máj 22, 02:18:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 396 397 [398] 399 400 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004745 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5955 Dátum: 15 aug 22, 09:32:00 »

Ezekre a dolgokra én azt mondom várjuk ki a végét, mivel lehet, hogy úgy tűnik el vannak hanyagolva, de közben lehet csak a rohadtul lassú Bleaches tempó miatt tűnik így és előbb utóbb Kubo visszatér ezekre.Általában így szokott lenni.Amiben én is kételkedek az az, hogy a 9 napos dolog még értelmet nyer mert azt hiszem a látott éjjelek alapján a 3. (?) napnál tartunk.Aztán lehet, hogy a történet végére kijön a 9. nap kitudja, épp a fent említett tempó miatt mire odajutunk már mindenki elfelejti, hogy egyáltalán volt ilyen, hogy 9 nap.

Az ilyen dolgokat orvosolná az anime, hogy 4-5-6x gyorsabb lenne a tempó és ha jó az adaptáció még az egyes történetvezetési hibákon is felülkerekedhetnének de a legfontosabb az, hogy az ilyen elfelejtettnek tűnő dolgok nem tűnnének annak.Már ha tényleg csak a tempó miatt ilyen, de lehet Kubo tényleg nem fogja elmagyarázni később sem ikszdé ezt már csak ő tudja.

Mayurinak pedig lehet mindig is az volt az eredeti Bankai-a amit most láttunk és az előzőt is ezzel hozta létre a saját előnyeire és most az új adatok alapján az igazival csinált egy újat.A shikai-a is szinte mindig máshogy nézett ki amikor előhívta attól függően, hogy mire használta.

Nemu meg megint bedobta a sajonara Mayuri-sama nézését plusz Mayuri annyi dolgot mutatott nekünk, hogy el sem lehet mondani és meg volt az utolsó ütőkártya is, a bankai.Mondjuk lévén, hogy kiről van szó lehet van még de a végén bedobta a "Győztes" nézést úgyhogy lehet jövőhéten Pernida még tovább osztódik széttépi Ashogi Jizou-t utána meg Mayurit.Bár kitudja mik vannak annak az izében a belsejében ikszdé
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5956 Dátum: 15 aug 22, 16:27:43 »

Azért maradjunk annyiban, hogy Mayurit szinte lehetetlen megölni. Az szerintem biztos, hogy itt veszítenie kell és Kenpachi fogja befejezni ezt a harcot helyette de Mayuri nem fog meghalni. Szokás szerint meglép a halál elöl.

Egyes szereplők egyáltalán nincsenek elfelejtve szerintem. Ők éppen ott és éppen akkor fognak betoppanni amikor szükséges. Így lesz ez Ginjoékkal is.  Mikor már minden veszni látszik akkor ott lesznek ahol kell. Az időt meg szerintem felesleges nyilvántartani. Annyit tudunk csak biztosan, hogy Ichigo amikor leért SS-be akkor tartottunk az első nap végén. Azóta szerintem még egy további nap sem ment el, szóval valahol a 2. nap környékén járunk. Az viszont más kérdés, hogy honnét kell számolni egyáltalán a 9 napot, mert erre nincs információnk. Lehet, hogy nem Ichigoék idejéhez kell igazítani és így akár már az x. napnál járunk.
Naplózva
BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #5957 Dátum: 15 aug 27, 07:30:12 »

http://www.mangapanda.com/bleach/640
Itt a legújabb fejezet .
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 27, 07:30:46 írta BRON94 » Naplózva
hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #5958 Dátum: 15 aug 27, 09:19:04 »

Oh mennyivel faszább lenne, ha tudnék is angolul...

Amúgy ez a Mayuris szál nagyon tetszett az elején, de most már rohadtul elhúzzák, mint a mézes madzagot... Kezdem eléggé unni. Most van egy olyan érzésem, hogy egy érzelgős, visszatekintős Nemu-Mayuris epizód következik? Mondjuk, mint említettem a felét nem értem sajnos, majd jön úgyis mindjárt a kemény mag és kitalálják Mosolyog
Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5959 Dátum: 15 aug 27, 09:55:21 »

Bleach a címoldalon? Ilyen se most volt. Tetszettek a színes oldalak, főleg, hogy minden Quincy rajta volt Bach kivételével. Kicsit meglepődtem, hogy ennyi Quincy volt és Kubo így el.... őket  smirksweat Nevet

Az első oldalon csak nem Nemu "születése" volt? Bárki bármit mond én kíváncsi vagyok ennek a kettőnek a múltjára.  Mosolyog

Ahogy számítani lehetett rá Pernida még nem lett legyőzve. Érdekes volt a párbeszéd, Pernida azt mondta, hogy a kezdetektől Quincy, de közben a Lélek Király bal keze. Ez kicsit magyarázatra szorulna, de szerintem a Lélek Királyra és a végtagokra már nem kapunk magyarázatot, annak ellenére, hogy Mayuri elkezdte fejtegetni, hogy mi a helyzet vele.  smirksweat ikszdé

Jó volt látni, hogy Kubo kezdett mutatni egy kis kreativitást a Quincy nyilak és az idegek kombinálásával, mert ez tetszett.  Nevet Azt hittem, hogy Mayuri benyeli a támadást és otthagyja a fogát, de így, hogy Nemu mentette meg így nem bánom, sőt ez is tetszett, mint ahogy a fejezet vége.

Így összegezve tényleg hosszú ideje húzódik a harc, de ezt most kivételesen nem bánom, főleg ha legalább Nemuról minden kiderül.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #5960 Dátum: 15 aug 27, 11:09:40 »

A jelenlegi kéz mindig is quincy volt. Mivel ez Bach keze, mondván ő a lélekkirály perpillanat. Legalábbis nekem így lenne logikus, hogy mindig az aktuális király oszthatja szét a testrészeit, nem a testrészek változtatnak gazdát állandóan. Ha nem is így lenne, akkor sem emlékszem, hogy említve lett volna az előző királyról, hogy milyen entitás ő valójában. Bach pedig eléggé meta módon kezeli a rokoni kapcsolatokat, ahogy eddig láthattuk, de akár lehet, hogy tényleg a konkrét apja volt az előző lélekkirály. Mindenesetre a kéz evolválódása egyenesen arányos lehet Bach erejének stabilizálódásával szerintem, vagy Mayuritól tanul, vagy csak irányítja valaki -Bach-, így leírva franc tudja, találgatás találgatás után. Viszont ez a harc nekem most nagyon tetszik, régóta nem volt ilyen jó, Hasi és Bazz felérhetett volna, ha többet mutat Belőle Kubo, na de hát. Most jó az irány, remélem nem térünk már le róla.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #5961 Dátum: 15 aug 27, 11:28:26 »

Bárki bármit mond, nekem ez a rész most tetszett. Mosolyog Végre újra színes képek, bár azt az egyet ilyenkor mindig bánom, hogy a kezdő manga oldal olyan semmilyen. Szívesebben látnék mást színesben. De ne legyek már elégedetlen. Hehe Amúgy én is Nemu "születésére" tippelek.
Pernidán szerintem senki sem lepődött meg, ez a mindig is quincy volt dolog viszont egész érdekes. Szeretnék erre magyarázatot, de én sem reménykedem benne.
Amúgy egyre gusztusosabb a Bleach. xD Na meg, tádám! Újra kézvesztések! Nevet Komolyan össze fogom gyűjteni, ilyet hányszor láttunk már. xD
Jó volt látni, hogy Kubo kezdett mutatni egy kis kreativitást a Quincy nyilak és az idegek kombinálásával, mert ez tetszett.  Nevet
Nekem is pont ez jutott az eszembe. Végre valami, ami nem is sült el rosszul. Yóóóó
Amúgy Nemunak eddig ismertünk bármiféle teljes nevet? Nem jut most az eszembe. >.<#
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5962 Dátum: 15 aug 27, 11:52:40 »

Mayuri nevét viselte eddig, de sosem mondták az igazi nevét.Gondolom csak ők 2en tudták.
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #5963 Dátum: 15 aug 27, 14:04:11 »

Egész jó volt de, ezt az egész harcról ellehet mondani úgyhogy erről többet nem is írnék.

www.mangapanda.com/bleach/640
Ami itt feltűnt hogy Ichigo kapitányi köpenybe van, Ishida meg  Bach féle köpenyt visel

www.mangapanda.com/bleach/640/3
Itt meg Bach nincs a képen de a köpenyét Ishida és Jugo osztja meg

Nem tudom lehetnek-e ezek valami rejtett utalások Gondolkozik
Naplózva
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #5964 Dátum: 15 aug 27, 20:21:34 »

és azt észrevette valaki hogy az elit őröknél nem nakk le vaar áll hanem pepe? amikor a 0. osztaggal harcoltak megjegyezte nakk le vaar hogy őt csak akkor léptették elő. ezek szerint pepe lehetett az elődje? végülis működhet. szerelmessé teszi a célpontot aztán lille 650000szer kilyukasztja minden irányból  Nevet  Gondolkozik Pontosan
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5965 Dátum: 15 aug 27, 20:27:12 »

Ennek semmi jelentősége szerintem.
Amúgy sem mellettük áll Pepe, közelebb van és mindig is repkedett szóval nem foglalta a helyet a földön.Meg amíg nem mutatta meg magát mindig oszlopok mögül bámult  >.<#

Nakk Le Var azért lehet elől mert nem csak az elit ritterek de még ha az egészet is nézzük ő szerepelt majdnem a legtöbbet.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #5966 Dátum: 15 aug 28, 10:01:40 »

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de számomra a lélekkirály mindig is egy univerzális dologként funkcionált. Anno kimondták, hogy ő a kapocs minden között, nem csak a világok között, de a bennük lévő mindenért. A kéz meg már azelőtt is létezett, hogy Bach lett volna a király. Számomra ez annyit mutat, hogy a király nem lehet csak ez vagy csak az. Ahogy volt halálisten része, és most quincy, így nem tartom kizártnak, hogy valahol van egy hollow, és még emberi oldala is a maga kis megfelelő világában, és ezen felül ki tudja még hol és milyen formában manifesztálódik.
Naplózva
BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #5967 Dátum: 15 aug 28, 13:30:54 »

Igaz én adtam a linket a fejezethez de csak most sikerült elolvasnom, és pár dolgot ki emelnék .
1. A Stern ritterekr  csoport kép kurva jó lett,kár hogy rajta szereplők emberes része már halott.
2. Ez a nyíl-ideg kombinálás tényleg kreatív volt .
3. Nemunak van Zanpakutó-ja ?mert most látom először.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #5968 Dátum: 15 aug 28, 15:23:58 »

Tényleg nagyon jó ez a harc. Igen ez a Bleach ezért szeretjük hogy akkár 10 mangán át egy harc megy, szép részletesen Mosolyog
Naplózva
BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #5969 Dátum: 15 szep 03, 07:09:19 »

http://www.mangareader.net/bleach/641
Naplózva
Oldalak: 1 ... 396 397 [398] 399 400 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!