24 máj 21, 19:34:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 394 395 [396] 397 398 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004602 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5925 Dátum: 15 júl 30, 22:03:57 »

Nem tudom, hogy pontosan mivel van bajotok.Nem értem.

Nem volt kiemelkedő fejezet de nekem például bejött.Mayurit mindig is bírtam.Általában ha valaki sokat dumál egy Shonenben akkor kapja a one shot-t, na ez alól Mayuri kivétel.Bár kövi fejezetben lehet agyonnyomja majd a Soul King kis lábujja ikszdé
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #5926 Dátum: 15 júl 30, 22:17:07 »

Nem szoktam irni de ezt már nem birom, szeretem Mayuri de egyszerűen reggel óta nem birom feldolgozni, most én értettem a jobb kezét képletesen és már az is ténylegesen jobb kéz volt erre meg itt a bal keze, istenem, egy óriás bal kéz az ellenség nekem kezd itt elég lenni egyenlőre a bleachből Nevet remélem kiderül hogy Ishida végig egy jobb láb volt  az egész történet alatt  Technikai KO
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #5927 Dátum: 15 júl 31, 02:38:52 »

Ezekszerint lesz még jobb meg bal láb is. Nevet Csak adja az ég hogy ne harcoljanak majd egy óriás répával is mert szerintem az a része is hiányzott a lélek királynak. Nevet Az azért érdekelne hogy hogyan tudta beszervezni Bach, bár biztos valami mágiával kényszerítette rá, ezt jelképezhették azok a láncok, Zaraki meg most segített elvágni őket. Stern Ritter hadsereg elméletileg Bach ébredése előtt meg volt nem? Tehát vagy 1000 éve kényszerítette ezt a jobb kezet, vagy valaki másnak volt akkora hatalma hogy kivitelezze ezt.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 31, 02:41:55 írta Szofron » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5928 Dátum: 15 júl 31, 08:34:07 »

Mivel sajnos sok mindent nem tudunk erről a régi istenségről és úgy önmagában az egész quincy és shinigami világok létrejöttéről, így nemigazán érthető a a jobb és bal kéz esete. Például nemigazán tudjuk még, hogy a korai időszakban milyen kapcsolat állt fenn a shinigamik és quincyk közt. Például nem lehet kizárni, hogy egy töröl származnak és ez az istenség volt mindkettő istene amely a késöbbiek folyamán háttérbe szorult. Így lehet, hogy amikor kettéváltak akkor az egyik kéz a shinigamikhoz került elfeledett istenségként míg a másik pedig a quincyk oldalán maradt. A shinigamiknál a tárolója Ukitake kapitány volt míg a quincyknél pedig Pernida viseli ezt a címet. Talán a mangaka erre ad egy kis magyarázatot bár nemigazán reménykedem mert már nem annyira fontos a történetben. Vagy éppen az ellenkezője történik. A Lélek király halálával és Pernida bukásával egyesülhet és talán vissza térhet ha sikerül Bach-ot legyőzni.
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #5929 Dátum: 15 aug 01, 20:43:02 »

Valaki lesz szíves megmondani, hogy ez az arc hanyadik fejezetnél kezdődik?
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5930 Dátum: 15 aug 02, 10:26:18 »

Valaki lesz szíves megmondani, hogy ez az arc hanyadik fejezetnél kezdődik?

http://www.mangapanda.com/bleach/480 itt Nevet

Egyébként Nemu az utóbbi fejezetekben feltűnően sok Mayurira bámulós jelenetet kapott.Meg egyértelmű, hogy Mayuri van a reflektorfényben egy ideje és még lesz is 1-2-3 fejezetig.Eleve adott a csavar mivel eddig Mayuri volt nyeregben.Ezen dolgok összessége a Bleachnél általában azt jelenti, hogy Kubo kiír valakit.

Nem mondom, hogy így lesz de jobban megnézve hajaznak rá az események.Más okot nem látok rá, hogy mi értelme Nemut mutatni ennyit.Ikkakuék ottlétének is csak az a célja, hogy Nemu ne magában beszéljen.Így már érthető minek tette azt a 2-t is oda Kubo.Szóval lehet, hogy Mayuritól búcsúzunk hamarosan.Pedig ő az utolsó akiből kinézem, hogy meghal  >.<# De még semmi se biztos Nevet Viszont ha tényleg bekövetkezik akkor még egyszer oda fog b@szni  Ördögi végülis itt így halnak a jófiúk Nevet

Az meg tényleg mekkora, hogy amíg Kenpachinak a kardja nem tudta a shikai formát csak olyan ellenfeleket kapott akiket elég volt püfölni? Nevet azóta meg rendesen szívatja a sors ikszdé
Naplózva
qwert90
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #5931 Dátum: 15 aug 06, 04:55:36 »

valaki nem tud adni linket magyar fordításról ha van?
Naplózva
hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #5932 Dátum: 15 aug 06, 07:40:31 »

kint van az új rész! http://www.mangapanda.com/bleach/638
Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #5933 Dátum: 15 aug 06, 08:17:30 »

Azon gondolkodom hogy Mayurin kivül hányan tudnának még ez ellen harcolni ?   Ördögi
Naplózva
georgekoizumi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


Taichou


« Válasz #5934 Dátum: 15 aug 06, 09:16:14 »

Gondolom ez költői kérdés, mert a válasz nyilvánvaló Mosolyog Nagyon jó a párosítás!

Asasino felvetésére reagálva csak annyit, hogy szerintem Mayuri zseniális karakter én meg kell, hogy mondjam, eléggé bírtam mindig is, így sajnálni fogom, ha tényleg így fog történni. Valóban feltűnt, hogy többet szerepel, hiszen a zombis szálban is központi szerepe volt (grr még mindig idegesít azokkal is mi lett!  >.<#), és most is. Pont az a kettőség a legjobb benne, hogy alapvetően a jófiúk bandáját erősíti, de mégis feltételezhető, hogy ha az érdekei úgy kívánják, akkor gondolkodás nélkül szembefordulna mindenkivel (végül is csak ebben a Juha Bachos részben már két kapitány hátába döfte bele Ashisogi Jizōt különböző okból  Nevet ).
Szóval kíváncsi vagyok mi lesz ennek a Pernidás harcnak a vége. Kivételesen ez most izgat, kb a zombik óta először van egy történés ami miatt várom a csütörtököt  Nyelvesít
Naplózva

\"Ebben a világban nem létezik sem igazság, sem hazugság. Csak puszta tények. És mégis, mindenki csak azt fogadja el az igazságnak, ami kényelmes neki. Máshogy nem tudnak élni. Azon gyengék számára, akik a világ lakosságának nagy részét kiteszik, a kellemetlen \"tények\", amit elfogadnak maguknak, az maga az igazság.\"
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5935 Dátum: 15 aug 06, 09:25:57 »

Ez a mai fejezet őrülten jó volt!
Csak az a baj, hogy amikor az utolsó oldalra értem azt hittem még a felénél járok  Hmm? A fejezet hibája ismételten a 17 oldalra korlátoltsága.Mondjuk igaz, hogy OP fejezet után olvastam az se tett neki jót ikszdé Mayuri volt már ezelőtt borítón ? most biztosan kapni fog egyet.

Ez tipikusan azon fejezetek közé tartozik amiből Kubo lead nekünk több mint egy hónap alatt 5-t és kibírhatatlan az adagolás annak ellenére, hogy a harc jó.Ebből az 5 fejezetből szokott kijönni egy olyan anime rész amin 20 percen keresztül libabőrösen ülsz.De hát ez most manga  >.<#
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #5936 Dátum: 15 aug 06, 10:47:14 »

Nem igazság, hogy most megint várhatok egy hetet, mire megjelenik az új fejezet. Szomorú Végre ismét egy olyan történetszálnál vagyunk, amin izgulni is lehet. Nevet

Asasino, tényleg jó lenne ezt animében is látni, de az nem mostanság lesz. Szomorú Egyelőre annyit tehetünk, hogy amint véget ér egy történetszál, elolvassuk újra a fejezeteket egyben, úgy tényleg pörögni fog. Nevet Én eddig is ezt csináltam, ezután is így lesz.
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5937 Dátum: 15 aug 06, 11:49:34 »

Vagy megvárod amíg összegyűlnek és elolvasod egybe Nevet ez nem ment nekem soha.

Tartalmilag körülbelül a következő 2-3 is ennyit fog nyújtani, mivel Kubo szereti részletezni az akciójeleneteket.(tényleg kár az animéért...) + ugye a megszokott nagy panelek.Amúgy ha ez a fejezet igényesen meglenne csinálva animében 4 percet tenne ki ikszdé

Egyébként eléggé kiegyenlítetté vált a küzdelem.Egyre biztosabbá válik számomra, hogy Mayuri ki lesz írva.A poénjai között lehetett látni egyes arckifejezéseket ahol ő is tudta, hogy még sincs olyan egyszerű dolga és meg is lett szorongatva egy kicsit.A quincy technika mondjuk meglepett még akkor is ha Mayuriról van szó.

Pernida amúgy nem kicsit OP  Ördögi Mayurin meg Uraharán kívül nem tudom ki bírna el vele. Távolsági harcosok esetleg vagy Aizen szétrobbantja a reiatsujával mert azzal mindent lehet ha van elég Nevet

Kubo jól oldja meg a párosításokat.Hiába az ereje valakinek mindig olyannal rakja össze az adott karaktert aki negálja azt Nevet

egy szó mint száz, eddig imádom ezt a harcot.Legutoljára a Bach vs Ichibeinél érdekelt ennyire a dolog.Nem hiszem, hogy ez azt übereli mert az rohadtul epic volt bár a végkifejlet itt lehet kreatívabb lesz annál, hogy valaki benyomja a godmode-t ikszdé

Vagy megjön a Soul King többi része és előhívja Exodiát?  Gondolkozik
Naplózva
hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #5938 Dátum: 15 aug 13, 10:33:09 »

Mi van a mai mangával? Vagy én vagyok tudatlan és valami miatt ma ne lesz?  Gondolkozik
Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #5939 Dátum: 15 aug 13, 10:57:53 »

Elvileg, legalább is Chakra szerint most van Odon, vagyis a héten nincs WSJ = Nincs semmilyen WSj manga = Nincs Bleach sem.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 394 395 [396] 397 398 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!