24 máj 21, 11:55:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 393 394 [395] 396 397 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004414 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #5910 Dátum: 15 júl 23, 07:05:12 »

http://www.mangamint.com/bleach-636 kint az új rész...elég véres lett Nevet
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #5911 Dátum: 15 júl 23, 11:53:13 »

A múlt heti jó kis felvezetés után ( egyetértek Asasinoval ) elindultunk a Mayuri-Zaraki vs. Lényike vonalon ami nekem eddig tetszik. Mosolyog Mondjuk véresnek véres, igen, tipikusan irreálisak a sérülések, de mindegy. Lényike képessége érdekes,  ritka undi egy szerzet. ikszdé Bár szeretem Yumichikát meg Ikkakut feleslegesen foglalták itt a képkockákat szerintem.  Mondjuk arra jó volt, hogy ismét lássuk a főnök-beosztott viszonyt, ami ugyancsak fontos eleme a Bleachnek. Alias legtöbb esetben a beosztottak csak láb alatt vannak. Nyelvesít Persze ez nem mindig igaz, de na. Most tényleg ez van. Nemu cuki.
Mayuri-Zaraki páros örök favorit lett. ikszdé Két beteg állat együtt, jujj. Jó látni Zarakit harcolni, egyelőre igaz Mayuri látszik vinni a pálmát, de gyanítom nemsokára megtudjuk azt is, mi Zaraki kardjának képessége, amire nagyon  kíváncsi vagyok. Lényike ellen nem hatásos a piff-paff szétváglak módszer, szóval más eszközökhöz kéne folyamodni. Nevet
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5912 Dátum: 15 júl 23, 12:32:12 »

A legjobb az, hogy mióta Zaraki megismerte a kardja nevét, azóta folyamatosan olyanok kerülnek az útjába akik trükkösek. Mennyire egyszerűek voltak előtte az igazi harcai az ellenfeleivel ahol alapvetően az erő dominált. Most már gondolkozni is kellene de szerencséjére egy olyan társ került mellé aki megteszi helyette és használja az eszét. Abban pedig jó párost tudnak alkotni, hogy Kenpachi mindig bepróbálkozik míg az ellenfél reakcióját így van ideje Mayurinak elemezni másrészt képes meggyógyítani (újraépíteni:)) a sérült Zarakit.
Naplózva
georgekoizumi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


Taichou


« Válasz #5913 Dátum: 15 júl 24, 09:08:12 »

Nem tudom mit gondoljak, össze vagyok zavarodva.
Ez a fejezet tetszett, végre érdekelt. Zaraki és Mayuri jók együtt.
De akkor sem értem a koncepciót. Megint ez egy új szál/történés, és engem a régi, félbeszakadtak közül egy csomó van, ami már baromira érdekelne. Kubo vesz egy karaktert, aki gyakorlatilag még Ichigónál is népszerűbb (megnéztem a szavazásokat) csinál vele valamit, amiből bármi lehet, aztán úgy hagyja már ki tudja hány fejezet óta. Ez a zombis szál szerintem nagy húzás volt, nekem nagyon tetszett, és igen, nem vagyok sem lány, sem tizenéves mégis én nagyon kedvelem Toshiro (és ha már zombis szál, akkor Matsumoto) karakterét és már nagyon érdekelne mi van velük. Értem én, hogy így oda vannak csábítva a rajongók, mert már csak azért is minden héten el fogják olvasni, hátha van valami hír,  de ez akkor is csúnya dolog. Egy másik nagy kedvencem, Hisagi, akitől sokat vártam még, szintén úgy van, hogy valószínűleg meghalt, de igazából ez a Bleachben sosem tuti, amíg nincs leírva :-D És gondolom, az előzőek tükrében róla se lesz már szó, legalábbis egy ideig...
Amúgy meg jó vak lehettem, de eddig nekem fel sem tűnt, hogy Ikkaku is Mayuriékkal van, így ennél a fejezetnél ismét egy kicsit WTF fejet vágtam. Nemunál meg szívecskék úsztak a szemem előtt, esküszöm ha a manga szereplője lennék, elvenném feleségül  Nevet  Nevet  ikszdé

Szóval tökre örülök, hogy itt van ez a Zarakis kis akció, csak én már tényleg olvasnék több, régebbi szálról is, mert félek, hogy a végén egyszer csak annyi lesz, hogy ő meg ő meghalt, ő meg él és virul, és pont. Akkor viszont baromi morcos leszek.

Vagy inkább örüljek, hogy van Bleach, Kubo meg úgy írja a saját mangáját ahogy akarja, értem én...
Naplózva

\"Ebben a világban nem létezik sem igazság, sem hazugság. Csak puszta tények. És mégis, mindenki csak azt fogadja el az igazságnak, ami kényelmes neki. Máshogy nem tudnak élni. Azon gyengék számára, akik a világ lakosságának nagy részét kiteszik, a kellemetlen \"tények\", amit elfogadnak maguknak, az maga az igazság.\"
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #5914 Dátum: 15 júl 24, 10:34:30 »

üdv a fórumon georgekoizumi! Nevet

Addig örüljünk amíg van Bleach, a kedvenc mangám. Ja és oké, hogy nemsokára vége, de amíg ennyi mellékszál van... remélem egy évig még húzzák.  Pirul

Azontúl megértem, ha az emberek panaszkodnak a manga miatt, mint ahogy semmi sem, ez sem lehet tökéletes, de ez az utolsó arc így összességében nem egy gyenge alkotás. ( Sorry a Naruto fanoktól, de a negyedik nagy shinobi háború nem lett nagy szám. Többet vártam tőle, volt egy max. két jó eleme, de ennyi...) Az, hogy sokszor szétnevetem a fejem és felidéződnek bennem a régi szép idők, csupán a harcokat látva is, szerintem elárulja mekkora nagy teljesítménynek tartom ezt Kubo senseitől. Nevet
Azontúl hiába nem dicsérik sokan a Fullbringer arcot, szerintem teljesen rendben volt, 100%-ban Ichigoról szólt, elvégre ő a főhős, megérdemelte. Nevet ( meg kellett neki a seggberúgás... ) Nem ő a legjobb karakter a sztoriban, de ezt Narutoról sem mondhattam el...

És ha belegondolok mennyi minden kiderült itt, ami ezidáig ködös volt... hát kíváncsi vagyok vajon pl: ezt az Ichigo félvér Quincy-dolgot már az elején kitalálta-e Kubo, vagy útközben jött-e az ihlet. Bár amilyen jól meg volt komponálva eddig Ichigo szála, én úgy gondolom ez el volt tervezve. Nekem ez tetszett legjobban eddig ebben az arcban. Ichigo úgy tűnik megtalálta önmagát, remélem jól kamatoztatja ezt majd a harcok során is, de már egy jó ideje pihenget. Nyelvesít

A zombis szál is nagy volt, naná, hogy mindenki arra vár és Kubo csak húzza az agyunkat. ^^
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
georgekoizumi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


Taichou


« Válasz #5915 Dátum: 15 júl 24, 16:58:41 »

Lehet ez agyon gáz, de én pont hogy Ichigót és az "ember" barátait bírom kb a legkevésbé az egész sztoriban :-D Emlékszem anno amikor elkezdtem az animét nézni, az animaxon mindig csak "háttérzajként" ment, néha belenéztem, de Ichigo, Orihime, Ishida meg Chad is nagyon idegesítettek  Nevet
Amikor eljutott a lelkek világába, na ott elkezdett érdekelni a dolog és lett pár, 4-5-6 kedvenc karakterem, és akkor cuppantam rá a mangára is nemsokára. Szóval oké, hogy ő a főszereplő, de sokszor "áttekerem" az ő részeit Nevet Adnám ha indulna egy "testvér" anime vagy manga ami csak a shinigamikról szólna  Nevet
No, de mindegy is, úgyis minden héten el fogom olvasni a mangát, reménykedve vagy egy jó kis új szálban, vagy egy régi lezárásában, aztán majd morgolódok magamban Mosolyog

Apropó Naruto, hűűű azt még a shippuuden elejefelé abbahagytam, mert az is idegesített...  Ördögi
Naplózva

\"Ebben a világban nem létezik sem igazság, sem hazugság. Csak puszta tények. És mégis, mindenki csak azt fogadja el az igazságnak, ami kényelmes neki. Máshogy nem tudnak élni. Azon gyengék számára, akik a világ lakosságának nagy részét kiteszik, a kellemetlen \"tények\", amit elfogadnak maguknak, az maga az igazság.\"
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5916 Dátum: 15 júl 24, 17:10:36 »

Ez a mostani fejezet is a tipikus Kubo-féle vérszívás Nevet Előző fejezet végén jönne ki a köpeny alól Pernida ergo kövi fejezet 2-3. oldalon egy teljes oldal a groteszk testéről.Erre mit kapunk ebben a fejezetben? Hát csak a mostani végére kezdett leszakadni a köpeny Nevet

A következő feltevésemhez előre leszögezem, hogy nem kérem az általános "de úgyse lesz Bleach anime" sablon választ, "ha lesz" alapon írom.

Én minden mangával felveszem a fordulatszámot amit olvasok, ezért nem is zavart sosem Bleachnél a tartalom.Ennek vannak előnyei és hátrányai.Például OP-nél 1 oldalon 20 képkocka elég nagy tartalommal van megszokva de amikor (például az utolsó 4-5 fejezet) hatalmas az időhúzás az óriási csalódás.Bleachnél a szokásosnál kevesebb sosincs (nem is lehetne ikszdé 4-5 panel/oldal max ) ezért itt csak több lehet ami csak pozitívan érhet.De még ezzel a tudattal is és azzal, hogy sosem idegesít nem vált ki akkora izgalmat egy adott fejezet mintha több lenne benne.Ez nem Kubo hibája, ő így dolgozik, a baj a 17 oldallal van.

Ezért remélem, hogy a majdani Anime mögött legalább olyan kaliberű csapat lesz mint régen és a történet vezetést kicsit jobban oldják meg mint Kubo.Tekintve, hogy Bleachnél a durván harcolós fejezetekből akár 5-6t is fel lehet használni egy rész adaptációjához.Így nem is tűnne a sok függőben lévő szál ennyire idegesítőnek mivel 4-5-6x gyorsabban haladna a tempó, ezáltal nem (durván) 1-1,5 év lenne egy szál kezdete és a vége között úgy, hogy ezalatt az idő alatt megemlítve se volt.

Azt hiszem rini mondja mindig, hogy Kubo inkább forgatókönyvet ír mint mangát és ezzel nagyjából egyet is értek, sőt.

Egy jó csapattal a Bleach animében hatalmas potenciál van, a mangájánál is sokkal több.Ez persze nem azt jelenti, hogy a manga rossz lenne.Nem egy olyan mangát ismerünk ami jó mégis az animéje ezerszer élvezetesebb, na meg ennek az ellentéte (khm.. OP).Bár ha ilyen Toei-hez hasonló emberek kapnák meg akkor maradjon csak mangának..
Aki meg szereti annyira a Bleachet mint például én és nem is olyan gyenge mint én, hogy nem bír 2 hónapnyi fejezetet összevárni ikszdé akkor az a mangát is tökéletesen tudja élvezni.Én ezt is sokszor elhatároztam, a legtöbb amit vártam 5 hét volt az is a szünet alatt ikszdé
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #5917 Dátum: 15 júl 24, 18:07:31 »

Lehet ez agyon gáz, de én pont hogy Ichigót és az "ember" barátait bírom kb a legkevésbé az egész sztoriban :-D Emlékszem anno amikor elkezdtem az animét nézni, az animaxon mindig csak "háttérzajként" ment, néha belenéztem, de Ichigo, Orihime, Ishida meg Chad is nagyon idegesítettek  Nevet
Amikor eljutott a lelkek világába, na ott elkezdett érdekelni a dolog és lett pár, 4-5-6 kedvenc karakterem, és akkor cuppantam rá a mangára is nemsokára. Szóval oké, hogy ő a főszereplő, de sokszor "áttekerem" az ő részeit Nevet
Én is pont így vagyok vele csak én még utálom Rukiát, Byakuyat és még jó párat akiket az olvasok 90% imád. Akiket meg eddig bírtam azok mind meghaltak kivéve: Mayuri és Kenpachi, SS két legbetegebb formája, Kyoraku bankaiára is kíváncsi vagyok már(de lehet túl lett misztifikálva és nem fog akkorát ütni) és Aizen, Gin miatt neheztelek rá, de a jelenleg élők közül magasan kiemelkedik. Nevet

436: Szerintem kiderül, hogy a köpeny alatt egy formátlan, massza van, ami hű de OP.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5918 Dátum: 15 júl 24, 18:36:32 »

egyébként nem tűnik egy okos létformának Pernida.Láttátok már reagálni bármire is? Amikor Bach elfújta őket akkor is mindenki kapaszkodott ő meg csak ejtőernyőzött a kabátjával reakció nélkül.Beszélni valószínűleg nem tud és Kenpachi elől sem tett kísérletet sem a kitérésre.Gondolom Bach parancsait megérti és ösztönből tudja használni a képességét.Szerintem is valami übergusztustalan dolog lesz.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5919 Dátum: 15 júl 24, 21:55:18 »

Nekem nincs semmi bajom egyetlen karakterrel sem. Természetesen mindig voltak, vannak és lesznek is akiket kicsivel jobban kedvelek mint másokat és ennek az ellenkezője is igaz. Viszont a legtöbb esetben semlegesként tekintek rájuk, már csak azért is mert ez egy manga és nem a való élet.

Egyébként valóban én szoktam ezt írni és tartom is magam ehhez. Kubo munkájából éppen ezért könnyű jó animét készíteni. Szinte állandóan pereg, történik benne valami. Ez nem tűnik fel egy-egy fejezet alatt de amikor összeszorítják egy animébe, akkor ez a végeredmény. Szerintem ha valaha elkészítik az anime verziót az most is pörgősre fog sikerülni az eddigi történet alapján. Én inkább attól félek, hogy ez az új hullámos anime megjelenítés elronthatja mint ahogyan tette azt a Fairy Tailel is. Mondjuk az segíthet neki, hogy ha akkor kezdik el amikor a történet véget ér. Így betervezhetik az összes részt és elkészülhet ezáltal a várható költségvetés.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5920 Dátum: 15 júl 29, 12:15:32 »

Itt a 69. kötet borítója.  Mosolyog

http://www.shonenjump.com/e/comics/_cover/bleach069.jpg
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 30, 08:08:20 írta kristofkristof » Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Nandi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #5921 Dátum: 15 júl 30, 08:03:50 »

Ki jött az új rész.  http://mangafox.me/manga/bleach/vTBD/c637/1.html
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #5922 Dátum: 15 júl 30, 10:50:38 »

Jó kis fejezet volt, csak rövid. Szomorú Mayuri egy állat... szegény Ikkakuék. ikszdé Pernida végre megszólalt. :O Amúgy akkor most valami érdekességre kéne számítani a jövő héten? Mondjuk túl nagy elvárasaim nincsenek. ^^ Bár azért reménykedem. Nevet
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5923 Dátum: 15 júl 30, 11:58:44 »

Erről a fejezetről tényleg nem lehet sokat írni, megint csak kóstolgatták egymást. Mayuri jól állja a sarat, az egyetlen pozitívum, hogy ő mindenre fel van készülve és gyorsan előtud állni stratégiákkal.

Már a Lélek Király jobb keze is kicsit erőltetett volt, most meg bal keze egy Quincy. Legalább adna rá valami magyarázatot. Amúgy mi jön legközelebb? Jobb lába vagy bal lába?  Pojén smirksweat

Én se tudom mire számítsak a következő fejezetben a végén ki lett írva, hogy lesz valami csavar, de én nem fűzök hozzá sok reményt, ha még is valami érdekes lesz akkor legalább jobban átjön.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #5924 Dátum: 15 júl 30, 19:21:32 »

MI volt ez a rész kérem? Mi volt ez a pusztitó alpáriság? ÉN AKINEK MINDEN FÓRUMON BLEACH avatárja van , mindent el árul hogy érzek hogy hetek óta nem olvastam el a magyar fordítást.  Lehánylak
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 393 394 [395] 396 397 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!