24 máj 21, 10:30:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 392 393 [394] 395 396 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004359 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #5895 Dátum: 15 júl 10, 01:30:54 »

Jó véres halála volt, kíváncsi leszek mennyire lesz majd kicenzúrázva animében, bár mire oda jutunk úgy is elfelejtem már ha egyáltalán lesz.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5896 Dátum: 15 júl 11, 23:28:46 »

Jó véres halála volt, kíváncsi leszek mennyire lesz majd kicenzúrázva animében, bár mire oda jutunk úgy is elfelejtem már ha egyáltalán lesz.

Nem értem miért várjátok ennyire az animét. Ha lenne esély rá hogy folytatódik le sem vették volna a képernyőről. Nevet

Egyébként jó rég kommenteltem ebbe a topicba. Nem véletlen mert minden héten hányinger kerülgetett mióta a Friend széria elkezdődött. Komolyan Kubo úgy ábrázolja a pasik közti kapcsolatot mintha ha valami kicseszett Yaoi lenne. Semmi érzelem nincs benne csak röhejes monológok.
Naplózva

hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #5897 Dátum: 15 júl 13, 19:00:31 »

Figy már bocsi, ha nagyon off leszek, de talán mégis ide illik legjobban a kérdésem. A manga aktuális részeihez szorosan kötődő fanfiction-ömet tudnátok ajánlani hogy hova lehet feltölteni? Ahol mondjuk sokakat érdekelhet is, mert képben vannak. Tudtok honlapokat esetleg? Vagy a bleachfan.hu-n csak funpic-et találtam.
Egy torrent oldalra felkerült jó sokan le is szedték, de onnan törölni fogják, mert saját dolgokat tilos felrakni :-\
Előre köszi! És bocs megint hogy nem a legújabb részhez szóltam hozzá (azért mert ez a visszaemlékezős dolog bocs, de rohadtul hidegen hagyott...  Hmm? )
Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #5898 Dátum: 15 júl 15, 13:09:05 »

van heti rész ha valakit érdekel .
Szánalmas ez a manga már minden szempontból.
Kb alig történt valami, a több szál miatt.
Komolyan mondom alig várom hogy vége legyen-. fogom olvasni, de semmit többet nem várok már hogy javulna.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5899 Dátum: 15 júl 15, 22:10:46 »

Valóban nem volt nagy durranás, az egész fejezet arra ment el, hogy összeálltak a párosítások. Ez alapján már tényleg nem vagyunk messze a végétől. A 0. osztagosok csatáját is gyorsan ledarálta. Most kiesnek olyan harcosok, akik még mutathattak volna valamit, pl. Hisagi, de már én sem várok sokat. Kubon már lehet látni, hogy nem akar javítani és sietteti a dolgokat, pedig az előző visszaemlékezős szál nekem bejött és azt hittem, hogy a végére elkezd javulni.

Mindegy szerintem ezeket a harcokat is hamar ledarálja, nem fogja bemutatni úgysem sem az ellenség erejét, sem azokét akik még mutathattak volna valamit. Utána már csak Ishida, Haschwalth és Bach van hátra.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Nandi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #5900 Dátum: 15 júl 15, 23:02:45 »

Éljen kezdi ledarálni... Hisagitól azért vártam volna 1 bankait... Sunsietól is...

Annak viszont örülök, hogy a 2 megmaradt quincy csajt elintézte hamar.

A zombi kapitányokkal mi lett, akiket a csaj meg Mayuri csinált azok halottak? (Kensei, Toshiro, Rose)
Naplózva
hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #5901 Dátum: 15 júl 16, 09:36:08 »

Éljen kezdi ledarálni... Hisagitól azért vártam volna 1 bankait... Sunsietól is...

A zombi kapitányokkal mi lett, akiket a csaj meg Mayuri csinált azok halottak? (Kensei, Toshiro, Rose)

Én úgy emlékszem Toshirot elkapta, vele valószínűleg valami terve lehet, valamit kísérletezgetni akar, a többire meg ráküldte az arrancarjait, mert "zavarták a megfigyelését" (594-es manga, 8. oldal kacsint ). Kubo ezt a szálat azóta is nyitva hagyta...
Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #5902 Dátum: 15 júl 16, 21:56:18 »

Elolvastam a fejezetet majd pár óra múlva megint mert elfelejtettem, hogy már olvastam. Szerintem ez mindent elárul...  ikszdé
Remélem Jugo jól lecsapja Juhászt és ő lesz a Jani a réten, mert a Baci nagyon ciki.


hachiko68: Anime fanfiction style, Merengő, Fanfic.net
Naplózva
Nandi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #5903 Dátum: 15 júl 17, 12:34:31 »

Kösz Hachiko Matsumot lenne még ott ő is megmurdelt erre nem is emlékeztem...
Naplózva
hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #5904 Dátum: 15 júl 17, 19:26:22 »

Srácok én egy dolgot nem értek, de valószínűleg csak balfék vagyok és nem olvastam elég figyelmesen. Az ok, hogy Mayuri szándékosan kimaradt a harcból mert gondolom megy a laborba kísérletezgetni. De Zaraki most mit kísérgeti és hova mennek ők tulajdonképpen EGYÜTT? Csak én nem értem mi dolguk együtt?

A másik. Hisagi most meghalt?  Neeem

/Sidea köszi az infót!  bow /
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 17, 19:27:07 írta hachiko68 » Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
Nandi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #5905 Dátum: 15 júl 18, 09:22:44 »

Mayurit és Zarakit túl sok minden nem érdekli... Így van az, hogy azt csinálnak, amit akarnak. Most az, hogy együtt mennek meg sztem csak így alakult semmi újat nem kell bele gondolni. Meg ha egyszer legyőzték Zarakit, akkor nem lenne bölcs dolog egyedül rohangálnia olyanok ellen akik feltehetőleg sokkal erősebbek, mint az előző ellenfelek.

Ez az új cucc sztem az +erőt meg stbt ad mayurinak, amivel felkészül a harcra. Mellesleg harcolt ő a zombi csaj ellen és ki is nyírta, csak amikor megint össze futottak, amikor Urahara megnyitotta az átjárót és megmaradt 3 sternitter is áment velük. Ekkor csodálkozott és mondta, hogy maga a csaj is zombi is így élhette túl a támadást.

Hisagi tutira meghalt. Átlőtték keresztbe a vállát és a másik oldalon a hasán jött ki a golyó. Nincs mentő osztag Unohana hadnagyát leszámítva, viszont ő sztem nem olyan gyorsan és hatásosan gyógyít, mint Unohana...

Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5906 Dátum: 15 júl 18, 21:02:29 »

Mayuri kivárt mert így biztonságosabbnak tartotta a behatolást de Zaraki csak véletlenül van vele. Miközben a többiek elindultak Zaraki elment a dolgát rendezni. Így amikor visszaért már csak a készülődő Mayurit találta ott. Így indultak csak ketten útnak.

Hisagiról még nem lehetünk biztosak. Láttunk egy képet arról, hogy megsérült de nem lehet tudni például, hogy mit tudhat mondjuk a bankaia. Akár gyógyító képességet is kaphat bankai formában. Egyébként nem is áll olyan messze a shikai gyilkos verziója az esetleges bankai gyógyító formától. Ha belegondolunk akkor Unohana kardjának is egyik formája gyógyító volt míg a másik a halállal volt partiban. Szóval egyenlőre nem lehet megjósolni, hogy halni fog vagy túléli?
Naplózva
Nandi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #5907 Dátum: 15 júl 18, 22:12:52 »

Az hogy most Unohananak pár manga erejéig láttunk a bankaiját... Ebből nem lehet leszűrni, hogy neki milyen a bankaija. Többet kellett volna megtudni róla. Gyógyítóként meg jó hogy tud bánni halállal 1 orvos is képes ölni főleg hogy ismeri az egész testet.

Hisagitól kétlem hogy felpattan azt elkezd újból futni... Eleve aki gyógyítással foglalkozik az már alapjába véve Unohana alatt szolgált. Hisagit egyszer nem láttuk ott. Ha így lenne, akkor meg felül múlja Ichigot is...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5908 Dátum: 15 júl 18, 22:39:49 »

Ne állítsál olyat egy mangában, hogy minden biztos amit látsz amig a mangaka ezt meg nem erősíti valamilyen formában. Azonnal levontál már megint egy olyan következtetést amely egyáltalán nem biztos. Ez egy manga. Ha Kubo úgy gondolja, hogy halál akkor vagy végleg lezárja Hisagit vagy ad neki egy másik lehetőséget. Itt még nem lehet tudni, hogy lezárta volna. Ezt majd a következő mangában vagy mangákban talán megtudjuk. Addig ne vegyél semmit sem biztosra.

Éppen abból lehet levonni a következtetést, hogy tudjuk ki volt valójában Unohana és mi lett belőle. Egy könyörtelen gyilkológépből egy gyógyítóvá vált és éppen ezt az ellentétet tükrözi a shikai és a bankai formája. Akkor miért is nem lehet Hisagi az ellentétes példa? (Egyébként minden shinigamit tanítanak gyógyításra az akadémián). Hisagi kardja alapjában gyilkolásra termett de még nem ismerjük a bankai formáját. És éppen ezért lehet akár gyógyító forma is a bankaia.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 18, 22:41:14 írta rini67 » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5909 Dátum: 15 júl 19, 21:05:58 »

Mesterlövész barátunk zseniális volt, komolyan lenyűgözött a stratégiájával.Végülis ez egy mesterlövész dolga nem? Hisagi vajon annyira lemaradt, hogy észre sem vették a többiek? Akkor a lövész inkognitója is megmaradt.Én elképzelem, hogy Hisagi utolsó leheletével kinyög annyit, hogy Bankai, ami sérülést tekintve nagy kockázattal fog járni, lehet meg is öli.Mire ez eljön addigra persze X kiszed még 2-3 embert csak a hatás kedvéért.Az is lehet, hogy Hisagi Bankaiban is kikap ellene, de legyengíti.Persze csak ha valami ilyesmi történik.

Roronoa Zoro pedig ismételten eltévedt Nevet

Askinon és Grimmjow nagyot röhögtem, hatalmas páros.
http://readms.com/r/bleach/635/2861/11
Bár én hiányoltam onnan még egy képkockát a 2 közé, amikor észreveszi a macskát Nevet Termoszt, hogy eldobta ikszdé

http://readms.com/r/bleach/635/2861/17
Ennél pedig rendesen lefordultam a székről ikszdé ikszdé ez valami óriási.

Ez az erőátadás engem nagyon foglalkoztat.Szerintem még lesz egy Friend 5 ahol Hasi beszopatja Bachot emiatt utána meg Bazz hulláját mutatják ahogy mosoly van az arcán.Vagy kevesebb sikerrel pedig átmegy Gin 2.0-ba.
http://readms.com/r/bleach/635/2861/7


itt meg lehet látott ő is valamit? Talán valamit ami Bachnak nem túl kedvező?Vagy ugyanazt láthatja ő is mint Bach és csak egy kimenetele van a dolgoknak?
http://readms.com/r/bleach/635/2861/8

Grimmjow esetét meg majd akkor kommentálom ha kapunk a fejleményekről valami pontosabbat.Ezt a képességét egyébként már láthattuk Askinnak amikor még a Sternritterek kiakadtak Bach bejelentése után Ishidára és Bazz harcolni akart Jugoval.Azt hiszem akkor is ilyen vér cseppek voltak a levegőben amikor megjelent Askin.

Ez egy felvezető fejezet volt de egyik legjobb felvezető fejezet amit eddig olvastam.
Valamint hosszú ideje a legszórakoztatóbb fejezet.  Nevet Kúl bow
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 19, 21:06:52 írta Asasino » Naplózva
Oldalak: 1 ... 392 393 [394] 395 396 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!