24 máj 21, 17:38:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 388 389 [390] 391 392 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004561 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5835 Dátum: 15 jún 27, 10:04:41 »

Nandi egyetért velem, majd leírja az én teóriám teljes ellentettjét majd akym rácáfol arra aki egyet ért velem és velem és végül azzal vagyok egy véleményen aki rácáfolt arra aki egyetért velem  Technikai KO ikszdé nem tudtam ezt már követni.

Az egy dolog, hogy a mangát felületesen olvasod, de legalább fórumon a kommenteket olvasd már el rendesen amire válaszolsz/amivel egyetértesz.

Azt meg még mindig nem értem, hogy Bach a háború előtt miért ne lehetett volna x száz éves.
Amúgy most még 100 évvel a háború előtt is lehetünk, kitudja meddig fog tartani Bachnak amíg összeszed egy olyan kaliberű Sternrittert amire ő gondol.Ha az árny dimenzióban tényleg nem öregednek akkor lehet, hogy néhány év múlva (mivel Jugoék öregebbek 6-7 évvel jelenleg kinézet alapján mint a heti fejezetben) lépnek be oda és ott készülnek a támadásra, bár akkor biztos, hogy nem onnan támadtak ha azt nézzük, hogy most mennyire meglepődtek amikor a semmiből tűntek elő.Ezt most lőtték el először.Szóval valószínű, hogy oda csak a vereség után mentek.
Naplózva
Naruto555
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 7



« Válasz #5836 Dátum: 15 jún 27, 15:20:00 »

Ha fejleszteni akarod, akkor fogod keresel 1 fordító oldalt Pl. SZTAKI és lefordítod magadnak...

Nincs is jobb fejlesztés. Pénz nem kell hozzá, ingyen van, tanulsz és közbe azt olvasod amit szeretsz.

Csak az több hónap még mire tényleg megtanulok angolul.

A SZTAKI pedig nem megoldás még. A nyelvtantudásom még nem tökéletes. Nem tehetek róla, hogy nem tanítottak angolt és most lett csak időm hozzá, hogy nekiálljak a nyelvtanulásnak.  Szomorú

Vhol el kell kezdeni. Így tudsz a leggyorsabban fejlődni. és a többit magadtól is kitudod előbb utóbb találni.


Csak így pedig nem tudok haladni a történettel.
Naplózva
Nandi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #5837 Dátum: 15 jún 27, 15:56:10 »

Tisztázzuk.
1000 éve történt az a bizonyos háború ahol kikaptak.

Bach itt hozta fel csupán annak az ötletét, hogy egy új sereget formál amivel elfoglalhatja SS-t aminek hallattán Zeidritz annyira meglepődött, hogy WTF.Abból a reakcióból meg lehet mondani, hogy eddig ezzel még nem próbálkoztak.Büszkén is mondta, hogy az északi részt teljesen elfoglaltuk mintha nem lenne tovább és ekkor hozta fel Bach SS-t.
Bach meg miért ne lehetett volna már több mint ezer éve és 200 éves?

Mit nem értesz Asasino?

Abban egyet értünk, hogy új sereget akar, és ilyennel még ne próbálkoztak. Abban is egyet értünk hogy lehet 1200 éves is. (ezer éve és 200 éves) Ebből ezt szűrtem le vagy akkor elírtad.

Akym
Úgy látom logika nuku.

Te úgy gondolod, hogy 2 10 éves taknyos az egyik épp tudd lőni a másik meg nem pont a 1000 éves háborút túléli?

Bach majd úgy ront neki SS nek, hogy nincs 1 fikarcnyi ereje sem, hogy a legjobb ütő kártyáját nem tudja kijátszani?(Hát Yama hogy elverte a hasonmását és annak nem voltak szuper képességei.)

Szted quincy nincs ott, akivel mehetne? Persze emberekkel menne... Zeidritz akkor mi? FőFarmer ilyen beosztásban? Nevet

Szted minden quincy sternitter? Sternitterek előtt nem mehetett már sima quincykkel SS ellen és pont ezért akar vmi újat kipróbálni?

« Utoljára szerkesztve: 15 jún 27, 16:09:53 írta Nandi88 » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5838 Dátum: 15 jún 27, 16:21:20 »

Minden kételyem ellenére én alapjában úgy gondolom, hogy ez a történet az 1000 éves háború előtt játszódik le. Szerintem az eddigiek erre utalnak. Az más kérdés, hogy ezt a történetet most nem Bach szemszögéből olvashatjuk. Az eddigi információk alapján azt is tudjuk, hogy Bach a Lélek király fia és alapjában békében éltek egymás mellet. Az is más kérdés, hogy valódi gyermeke vagy más. Erre szerintem kapunk majd választ Bach szemszögéből. Japánban ez kicsit másképpen működik mint nálunk. Az is feljött már a mangában, hogy Bach akkor már 200 éves volt de azt is kilehetett venni az eddig történtekből, hogy SS sem olyan régen alakulhatott meg és rohamosan fejlődik, erősödik. Addig akarják eltaposni Bach-ék amíg nem erősödik meg nagyon. Bach miután meghódította a quincy területeket neki akar menni SS-nek. Ehhez új és erősebb sereget akar létrehozni. Ezek lennének a Sternritterek. Szóval nagy valószínűséggel ez a jelenet még az 1000 évvel ezelőtti háború előtt történik amelynek végén a quincyk szinte teljesen eltűnnek, szétszóródnak. Azt se felejtsük el, hogy egy részük az emberek közé kerül. Lásd Ishida családot és még jó néhány más quincyt is, amelyeket a jelenkor előtt 200 évvel mészárolnak le a shinigamik. Az is biztos, hogy az öregedésük erősen függ a szellemi erejük nagyságától viszont az is látható, hogy akik az emberek közé keveredtek azok mintha gyorsabban öregednének. Talán azért mert Karakurában, illetve az emberek világában kisebb a szellemi erők részecskéinek hatása. Bach-ék pedig valószínűleg azért ilyen fiatalosak mert a vereségük végén létrehoztak egy saját dimenziót ahol tulajdonképpen elzárták magukat. Itt pedig a túlélőkre nem hatott semmilyen idő behatás. Mintha álomba szenderültek volna, majd a jelenkor történései előtt x évvel Bach felébredt. Erre vonatkozhat a jóslat a 9-esekkel kapcsolatban.
Naplózva
Nandi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #5839 Dátum: 15 jún 27, 18:47:58 »

Őszintén szólva, olvastam még amikor vége tért az aizenes arc, hogy már csak kb 1 max 2 év és vége lesz... Ehhez képest teljesen logikátlan, hogy most 1800 évet akar felölelni, mert akkor ez össze lesz csapva... Más részről akkor meg nincs értelme be  lemenni, hogy mi történt akkor, ha csak 1 személyes flashbank és nem az mint a "podium", ami külön álló volt és animéban 12 rész erejéig bemutatta a régebbi SS t. Most akkor az lesz, hogy pörgeti vmeddig aztán megáll és tömérdek kérdés nyitottan fog maradni.

Vagy azt tudom elképzelni, ahogy Bazz és a megmaradt sternitterek meghalnak úgy mutatja be felváltva a történetet az 1000éves háborúig. Bár akkor meg Zeidritz is megérdemelt volna 1 szebb halált Flashbankkel, abból is sokat megtudhatunk volna, mivel régebben eléggé magas beosztásban volt. Meg most is benne volt a Flashbankben és a övével együtt össze lehetett volna rakni.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 27, 20:54:18 írta Nandi88 » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5840 Dátum: 15 jún 27, 21:12:34 »

Én a te kommentjeidnél már régen elvesztettem a fonalat, nem tudom honnan szedsz ennyi valótlanságot.Amúgy meg nem az "aizenes arc" után lett mondva, hogy 1-2 év hanem az azutáni Fullbring arc után, hogy még 4 év.Miután ebből 2 eltelt itt a fórumon írták sokan, hogy nagyjából 2 van hátra amiből ugyanúgy lehet fél év is mint még 6.

A többi dolgot meg nem tudom kommentelni mert megmondom őszintén, nem értem mit akartál elmondani.  Technikai KO
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #5841 Dátum: 15 jún 27, 23:37:25 »

Az idézett írásod utáni kommentedet elolvasva Nandi elgondolkoztam, hogy érdemes-e bármit visszaírnom neked... de már elterveztem, így begépelem. ^^
Akym
Úgy látom logika nuku.

Ha te mondod, biztos így van.
Nevet

Te úgy gondolod, hogy 2 10 éves taknyos az egyik épp tudd lőni a másik meg nem pont a 1000 éves háborút túléli?

Bach most jelentette csak ki, hogy létre hozza/megalapítja(?) a Sternrittert és támadja meg MAJD VALAMIKOR SS-t. Pontos időpont itt sincsen feltüntetve, így ez a terve akár évekbe is kerülhet. Magyarán nem feltéten kb. 13-15 körüliek lesznek a történtekkor (én ennyinek tippelem őket). Nem mellesleg azt sem tudjuk, hogy ők egyáltalán részt vettek benne. Persze feltételezzük, hogy igen, de ez sincsen sehol sem megerősítve.

Bach majd úgy ront neki SS nek, hogy nincs 1 fikarcnyi ereje sem, hogy a legjobb ütő kártyáját nem tudja kijátszani?(Hát Yama hogy elverte a hasonmását és annak nem voltak szuper képességei.)

Öhm... Honnan is veszed, hogy Bachnak jelenleg nincs ereje?... :O Ütőkártya? Gondolkozik

Szted quincy nincs ott, akivel mehetne? Persze emberekkel menne... Zeidritz akkor mi? FőFarmer ilyen beosztásban? Nevet

? Miért ne lennének quincyk, és mi az az "ott", és mégis hova mehetne? SS-ba?... Hogy jön ide Zeidritz? Ezzel arra akarsz kilyukadni, hogy szerinted én azt hiszem, az a pasas csak egy sima, gyenge ember? Technikai KO Azt hiszem itt én is elvesztettem a fonalat.  

Szted minden quincy sternitter? Sternitterek előtt nem mehetett már sima quincykkel SS ellen és pont ezért akar vmi újat kipróbálni?

Ismét mikor állítottam én ilyet. ikszdé Miért lenne minden quincy Sternritter? Akkor SS nagy bajban lenne. Nevet Az utolsó mondatodat kérlek fogalmazd meg magyarul is.

Rini mindent szépen leírt, már pont fel akartam hozni a jóslatot én is. Az alapján Bachnak a veresége után messze nem lett volna ereje sereget gyűjteni. Nevet Szóval tényleg nem tudom elképzelni, hogy ez a csata után játszódna.
Asasino, lassan én sem tudom már követni miről is beszélünk. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 27, 23:40:45 írta akym17 » Naplózva

Nandi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #5842 Dátum: 15 jún 28, 08:46:22 »

Te úgy gondolod, hogy 2 10 éves taknyos az egyik épp tudd lőni a másik meg nem pont a 1000 éves háborút túléli?

Bach most jelentette csak ki, hogy létre hozza/megalapítja(?) a Sternrittert és támadja meg MAJD VALAMIKOR SS-t. Pontos időpont itt sincsen feltüntetve, így ez a terve akár évekbe is kerülhet. Magyarán nem feltéten kb. 13-15 körüliek lesznek a történtekkor (én ennyinek tippelem őket). Nem mellesleg azt sem tudjuk, hogy ők egyáltalán részt vettek benne. Persze feltételezzük, hogy igen, de ez sincsen sehol sem megerősítve.

Bach majd úgy ront neki SS nek, hogy nincs 1 fikarcnyi ereje sem, hogy a legjobb ütő kártyáját nem tudja kijátszani?(Hát Yama hogy elverte a hasonmását és annak nem voltak szuper képességei.)

Öhm... Honnan is veszed, hogy Bachnak jelenleg nincs ereje?... :O Ütőkártya? Gondolkozik

Szted quincy nincs ott, akivel mehetne? Persze emberekkel menne... Zeidritz akkor mi? FőFarmer ilyen beosztásban? Nevet

? Miért ne lennének quincyk, és mi az az "ott", és mégis hova mehetne? SS-ba?... Hogy jön ide Zeidritz? Ezzel arra akarsz kilyukadni, hogy szerinted én azt hiszem, az a pasas csak egy sima, gyenge ember? Technikai KO Azt hiszem itt én is elvesztettem a fonalat.  

Szted minden quincy sternitter? Sternitterek előtt nem mehetett már sima quincykkel SS ellen és pont ezért akar vmi újat kipróbálni?

Ismét mikor állítottam én ilyet. ikszdé Miért lenne minden quincy Sternritter? Akkor SS nagy bajban lenne. Nevet Az utolsó mondatodat kérlek fogalmazd meg magyarul is.

Bazz B meg Jugram meg jelenlegi formájukban 1200 évesek... Azt sem hiszem el. Akkor sztem nem így néznének ki, hanem mint yama apó.

Bach nem hiszem hogy neki megy almighty képessége nélkül SS nek, mert kb semmi értelme.

Ja, mert lelkek ellen érdekes lenne, ha sima emberek harcolnának. Nevet Még csak látni se látnák őket.  Pojén Újabb érv amellett, hogy a háború előtt vagyunk, nem utána.

Erre a válaszoltam, mert úgy gondolod sima emberek mennek... Zeidritz úgy jön ide, hogy magas beosztású quincy itt és nem sima ember amiről te beszélsz... vagy akkor fogalmazz logikusabban.

Azzal, hogy azt mondtad újításra van szükség, miközben lehet hogy nem is újítás... Új taktikát akkor szoktak kipróbálni, ha nem jön be az eddigi stratégia... Mindig így volt és mindig is így lesz. Amíg mindent megtudsz oldani 1 taktikával nem próbálkozik az ember újjal...

« Utoljára szerkesztve: 15 jún 28, 09:03:21 írta Nandi88 » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5843 Dátum: 15 jún 28, 15:31:17 »

Nem értem, hogy min akadtatok fenn. Bachnak miért ne lenne ereje 200 éves korában? Éppen arról irt a manga, hogy a különleges erejénél fogva meghódította az északi területeket. Egyszóval van ereje már ekkor is. Az viszont más kérdés, hogy ennyi idősen még nem biztos, hogy a jelenlegi erejének melyik részeivel és milyen erősen rendelkezett. Ez éppen olyan mint amikor egy shinigami szépen sorban éri el a karjának képességeit vagy éppen fejleszt ki újakat. Ilyen a shikai és bankai szintek is. Az megint más, hogy azt nem tudjuk, hogy Bach illetve a quincyk így milyen szintemelő képességekkel rendelkezett. Az viszont tudjuk, hogy például a Sternritterek sem tudtak mind szárnyat növeszteni.

Miért ne élhetné túl a csatákat két x éves kölyök? Nem ők lesznek az elsők és utolsók sem akik túlélik. Ráadásul ők alapjában nem egyszerű emberek hanem quincyk. Akár itt is lehetnek már vagy 100 évesek a kinézetük ellenére. Rukia is egy olyan személynek látszik aki éppen most szabadult a 8. osztályból, holott jóval idősebb 100 évnél.

Ebben a világban is ugyan úgy léteztek egyszerű emberek mint ahogy SS-ben is léteztek egyszerű szellemi erő nélküli lények. A Sternritterek semmi mások mint hatalmas szellemi erővel rendelkező quincyk. Éppen olyanok mint SS-ben a shinigamik csak a képességeik mások illetve máshogyan használják. Az összes többi alapvetően csak ágyútöltelék katona. Viszont ilyenekre is szükség van egy csatában. Éppen lehet, hogy Bach seregében amikor meghódította az északi területeket ilyenből volt rengeteg. És éppen emiatt kell neki új csapatot létrehozni mert ez egy erőtől duzzadó  SS ellen édeskevés. Így jönnek be a képbe a Sternritterek akik alapjában ezeknek a csapatoknak az elitje. Erre gondolhatott Bach is amikor új taktikát kell használnia.
Naplózva
Nandi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #5844 Dátum: 15 jún 28, 18:20:45 »

Ezt szépen leírtad Rin. Egyikünk sem fogalmazott így. Nevet

Viszont így 1000 akárhány évet nem tudom, hogy fog kubo felölelni. Tartok attól, hogy sok lesz a megválaszolatlan kérdés. Vagy felöleli 1 részét és akkor pár érdekes dolgok kiderül azt annyi. Flashback sem tarthat örökké.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5845 Dátum: 15 jún 28, 19:24:29 »

Én téged már végképp nem értelek.Nem az, hogy egyetértek-e vagy nem hanem már nem tudom, hogy mit bizonygatsz.

Miért kéne 1000 évet felölelő flashback?Miért tartana vagy kellene addig tartania amíg te mondod? Nem 1000 évet kell bemutatnia flashbackban, hanem az 1000 éve történt eseménysorozatot.Nem ugyanaz, egyáltalán nem.

Vagy te mire számítasz, hogy lebont egyesével minden évet és külön 1000x megrajzolja, hogy a hibernált quincyk éppen elmozdultak-e abból a pózból ahogyan hibernálva lettek? Azt meg még mindig nem értem, hogy lőtted be ezt a háború után vagyunk dolgot..
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #5846 Dátum: 15 jún 28, 19:50:51 »

Miért vagyunk a háború után? Nem azért akarna Bach egy új hiperszuper-erős csapatot létrehozni, mert korábban veszített? Tekintve, hogy tisztában volt azzal, hogy SS még erősebb lesz, taktikát kellett váltania. Nem tudom, ezen mit nem lehet megérteni. Komolyan... Azontúl SS-ben a Sternritterekről, ha jól rémlik, nem nagyon hallottak. Azt tudták, hogy annak idején a Quinciket simán eltiporták a Shinigamik. Mert nem voltak elég erősek. Szóval amondó vagyok, hogy a háború után vagyunk. Nem kell ehhez akkora logika...
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #5847 Dátum: 15 jún 28, 20:00:13 »

Ha azt vesszük alapul, hogy a Quincyket "kiirtották", akkor valószínűleg nem egy békés teázgatást zártak le, az meg még egy plusz, hogy sok shinigami még csak hírből sem hallott róluk, akkor az nem ma történt.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Nandi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #5848 Dátum: 15 jún 28, 21:01:21 »

Miért vagyunk a háború után? Nem azért akarna Bach egy új hiperszuper-erős csapatot létrehozni, mert korábban veszített? Tekintve, hogy tisztában volt azzal, hogy SS még erősebb lesz, taktikát kellett váltania. Nem tudom, ezen mit nem lehet megérteni. Komolyan... Azontúl SS-ben a Sternritterekről, ha jól rémlik, nem nagyon hallottak. Azt tudták, hogy annak idején a Quinciket simán eltiporták a Shinigamik. Mert nem voltak elég erősek. Szóval amondó vagyok, hogy a háború után vagyunk. Nem kell ehhez akkora logika...

Pont ezt próbálom mondani én is.

Az hogy meg Rukia x éves Byakuya ugyanannyi körül van. (Annak ellenére, hogy kubo úgy rajzolta meg, mintha 8.kos lenne.)

Pódiumban 100 évvel ezelőtt Byakuya nézett 15 évesnek és elég röhejes ha Bazz b 1000 + év alatt sokkal fiatalabbnak nézz ki, mint Byakuya 100 év alatt.

Honnan jött az, hogy le vannak hibernálva? 1t dolgot tudunk biztosan: Lichtrichterben vagyunk és senki nem beszélt arról, hogy le vannak hibernálva... Épp olyan gyorsan mozognak ahogy eddig. Ezt nem tudom honnan vettétek...

Annak meg mi értelme lenne, hogy 1000 + éve történt eseménysorozatot mutassa meg? Akkor már nem nagyban mutatná meg mert mindenki kíváncsi rá?

Megint 2 olyan dologgal több, ami mindig azt bizonyítja számomra, hogy háború után vagyunk.

Arról nem is beszélve, hogy bazz b amikor a FRIEND 2ben gondolkodik azzal kezdi 5év múlt el. 5 NEM TÖBB NEM KEVESEBB és pontban 5 évet öregedett a rajzok alapján... Tehát ez is bizonyítja, hogy olyan helyen és körülményben vagyunk, ahol az idő normálisan kering... ebben az esetben 1000 + éve alatt Bazz annyit öregedne, hogy úgy nézne ki jelenleg, mint yama bá.
 
Úgy hogy 3 dolog.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 28, 21:09:24 írta Nandi88 » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5849 Dátum: 15 jún 28, 21:17:00 »

Azért azt ne felejtsétek el, hogy sok shinigami nem élt 1000 évvel ezelőtt. Rengetegen például a lelkek közül került a shinigamik közé. Miért kellene valamit is tudni a quincykről nekik. A mai világban is rengeteg dologról fogalmunk sincs  és nem is tudunk sok mindenről semmit. Amit néhány shinigami tud azt valószínűleg a könyvtárukból tudnak róluk illetve Yama tudott. Ilyen titkokat nem hiszem, hogy szükséges lenne megosztani sok más személlyel. Főleg úgy, hogy Yamáéknak sem volt tudomásuk arról, hogy Bach-ék hova tűntek az idők folyamán.  Akár azt is gondolhatták, hogy soha nem kerülnek elő.

Nem kell arra gondolni, hogy azért kell létrehozni új sereget mert veszített volna. Egyszerűen tudja, hogy egy erős ellenféllel akar összecsapni SS személyében és ahhoz a jelenlegi csapat édeskevés. Így olyan csapat kell amely ezt képes is lehet megtenni. Vagy azt gondoljátok, hogy ez a mai világban nem így van? Nekimegyek kutyaütőkkel az ellenfélnek és jól elveszítem a csatát, majd ezután képeznék olyan sereget amely alkalmas a győzelemre.  Ez nem így működik. A győztes ellenfél meg csak malmozik amíg felállít egy olyan sereget amely akár le is győzheti őket? Ugye érthető az ellentmondás. Ha Bach már nekiment volna SS-nek és a vesztes csata után akkor itt jelenleg egy kiirtott quincy városokat kellene látnunk mert a shinigamik ezt tették az 1000-évvel nyert csatájuk után.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 388 389 [390] 391 392 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!