24 máj 21, 13:55:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 384 385 [386] 387 388 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004476 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5775 Dátum: 15 jún 04, 21:51:06 »

http://www.mangapanda.com/bleach/629/17

Itt nekem miért tűnik úgy mintha Hashwalt leverésének nagyobb jelentősége lenne mint Bach leverésének? Lehet végül Bach-t is lepecsételik mint az előző királyt és berakják egy akváriumba? Mert itt egyértelmű, hogy nagyobb figyelmet fordítanak Hashwaldra annak ellenére, hogy Bach most jelenleg az atya úr isten. Ráadásul az örökös meg Ishida és nem Hashwald.Utóbbin egyébként mintha kezdenének érzelmek megmutatkozni ebben a fejezetben.Vagy csak furán rajzoltak az asszisztensek  Nyelvesít
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5776 Dátum: 15 jún 04, 21:54:09 »

Lenn hagyták úgymond egy villámhárítónak,hogyha gond lenne,a támadás oda menjen. Nevet
Nem mellékesen lehet hogy pont ő tartja fenn SS egyensúlyát hogy vissza tudjanak valahova menni a harcok után.
Komolyabbra véve viszont könnyen "felszökhetett" ő is.
Akkorra káosz volt,és egyben csend is hogy Kenpachi sem tűnt fel.

Remélem azért Yachirut megtalálják valahogy.
Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #5777 Dátum: 15 jún 05, 10:02:47 »

Yachiru biztos megvan valahol, nem vagyok kíváncsi, mit csinálna Ken-chan, ha kiderülne az ellentéte. ( Így is majdnem kiverte a balhét. ) Nem kellene mindent karaktert temetőbe küldeni amúgy sem.

A Ritterek jobban be vannak rágva Hasi-tasira, mint Juhászra. Nekik az a fő, hogy ő pusztuljon. Tényleg, mintha valami halovány mosolyféleség lenne az arcán.  Gondolkozik
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #5778 Dátum: 15 jún 09, 10:21:06 »

Csak én reménykedtem benne, hogy kiderül végre Mayuri mit csinált/tervez csinálni a zombikkal? Nevet (tudom nem ez a fő szál, de akkoris naaa). Azért ha Kenpachi meg Mayuri "cicaharcot" megnéztem volna egy kis kitérőnek  ikszdé Vagy csak én lovagolok ezen annyira mert a 10. meg 12. osztag is nagy kedvencem  Gondolkozik

Ja, és Nemut imádoom Nevet
Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5779 Dátum: 15 jún 11, 10:52:46 »

Kint az új fejezet:
http://www.mangareader.net/bleach/630
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5780 Dátum: 15 jún 11, 10:55:06 »

Épp linkelni akartam Nevet
Rövid de érdekes fejezet lett.Az első jeleneteken jót röhögtem de Ichigo irritál ezzel a szöveggel, hogy " Grimmjow! mit csinálsz???"... azt amit kell leszedi az ellent és nem csak ül a seggén mint kb. mindenki eddig.

A többiről nagyon nem tudok mit mondani jó volt.Jövőhéten kinéz egy flashback és kivételesen várom is Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #5781 Dátum: 15 jún 11, 10:57:45 »

Haschwalth vajon mikor fogja használni az átokpecsétjét? Nevet
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5782 Dátum: 15 jún 11, 12:27:06 »

Rövid fejezet volt,de legalább egy dolog kiderült Grimmjowról.
Úgy tűnik képes használni a régebbi resurrecionjához tartozó karmokat (kéz és láb) a normál alakjában is.
Szép fejlődés,lehet hogy tényleg elérte a 2ik formát.

Ui:Rázkodó buszról nem is olyan könnyű az írás. smirksweat
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5783 Dátum: 15 jún 11, 14:34:19 »

Nem is tudom mit kéne ezek után mondanom. Grimmi úgy viselkedik mint valami ovis aki most harcol először. Szánalmas volt. Hashit hogy is hívják Jugo? Mi van Jugo átruccant a Narutoból ide is csak más külsővel? Nevet

Vagy most akkor mi az Isten a neve? Jugo vagy Jugram. Úgy utálom hogy MS meg MR ennyire más mindig.
http://www.mangareader.net/bleach/630/15
http://readms.com/r/bleach/630/2810/18

Kubo nem gondolkodik túl sokat a neveket ahogy látom. mintha valami betenné a jelenlegi neveket Bleachből valami randomizálóba. ikszdé Röhej hogy hetek óta nem tudok véleményt alkotni a mangáról mert nem történik lószar se.

Már majdnem annyira gázos a helyzet itt is mint One Piece-ben az a rohadt időhúzás.
Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #5784 Dátum: 15 jún 11, 16:22:46 »

Kuro, Jugo a beceneve. Szinte mindegyikőjüknek van/volt. Nevet Bambietta Bambi-chan volt, Giselle Gigi, stb...
Grimmjow mindig hozod a  formád! Nevet Suki da yo!  Pirul Kezd érdekes lenne a sztori amúgy.

Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #5785 Dátum: 15 jún 11, 16:54:10 »

Jugo(ram) a valódi neve. Valószínűleg Buzz-i és ő országos cimbik voltak a nagy quicy forradalom előtt.
Naplózva

LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #5786 Dátum: 15 jún 11, 17:10:28 »

Jugo(ram) a valódi neve. Valószínűleg Buzz-i és ő országos cimbik voltak a nagy quicy forradalom előtt.
Kicsit utána néztem a dolognak és lehet benne valami. Nem egyszer hívta Jugonak +tisztelte is és őt várták Bach utódjának.
www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/543/10
www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/543/14
www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/543/15
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #5787 Dátum: 15 jún 11, 18:32:43 »

Látom ahogy megszületnek a yaoi fanfiction-ök Jugrammal és Buzzi-B-vel...
Túladagolás... Nagy arc, én csípem, hogy elfutott már.

Amúgy jah, semmi nem történt, és a következőben sem fog semmi történni, mert vissza emlékezés lesz és drámázás, egy olyan karakterről akit már rég likvidálni kellett volna, vagy most kellene Jugramnak, de úgy sem fogja, mert Kubo nem mer kinyírni senkit, akit egy kicsit is fanolnak.
Naplózva
Nandi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #5788 Dátum: 15 jún 11, 20:59:51 »

Amúgy jah, semmi nem történt, és a következőben sem fog semmi történni, mert vissza emlékezés lesz és drámázás, egy olyan karakterről akit már rég likvidálni kellett volna, vagy most kellene Jugramnak, de úgy sem fogja, mert Kubo nem mer kinyírni senkit, akit egy kicsit is fanolnak.

Ne viccelj már bazz b mint fan karakter? Aki kb fél éve létezik? meg a többi sternitter is...

Kuroval meg egyet értek meg a szar rágás megint x részen keresztül... Nem értem, Fairy tailben ezt 1 2 fejezet alatt ledarálják az legalább pörgős.

Itt meg végig nézzük 2 fejezeten keresztül bazz B emlékezését, akkor még 2 manga keresztül azt, hogy döglik meg.(mert ugye csak akkor van vissza emlékezés, ha megdöglik vki.)
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5789 Dátum: 15 jún 11, 21:12:51 »

Bleach elé Bleach elvárásokkal kell leülni.Ez mondjuk mindenkinél megoszlik de azt mindenki tudhatja, hogy tartalmilag mit várhat egy heti fejezettől.Így kell berendezkedni.

Nem egy OP kaliberű tartalmat kell várni, bár utóbbi időben abban még ennyi tartalom sincs hiába van tízszer ennyi képkocka.

Megvan minden mangakának a saját történetvezetési ritmusa és mindnek megvan a maga előnye és hátránya.Most majd jön, hogy Kuboéban semmi előny sincsen és ebbe bele se fogok menni, hogy kinek mi. Nekem személy szerint tetszenek a nagyobb panelek de akármennyire is tetszenek ha úgy ülnék le, hogy ebben a fejezetben benne lesz 5 helyszínről egy komolyabb tartalom és Chad végre meg fog mozdulni akkor én se tudnék jót írni róla.Bár az sem feltétlen jó ha annyira szerteágazik egy fejezet.

Remélem most Kubo valami jó flashbacket összehoz és amikor Bazzb-t levágja Hashwalt lesz egy drámaibb hatása.A másik 2-t meg remélem, hogy atomjaira bontja mert el nem tudom mondani mennyire nem bírom őket.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 384 385 [386] 387 388 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!