24 máj 21, 22:40:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 381 382 [383] 384 385 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004663 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5730 Dátum: 15 máj 21, 09:46:18 »

http://www.mangapanda.com/bleach/627

Kint az új fejezet.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5731 Dátum: 15 máj 21, 14:25:45 »

Hát ez egy (számomra) hangulatos felvezető fejezet volt.Nem ezt vártam de nem volt azért rossz.

Nem nagyon tudunk miről beszélni, de azt azért megemlítem, hogy a rajzolás Bleachhez mérve is kib@szottul szép volt.Főleg az Ichigo Riruka párbeszédnél  bow
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #5732 Dátum: 15 máj 21, 20:26:59 »

Úr isten! Új épületek vannak a palotában! Jaj, jaj, most mi lesz?!
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5733 Dátum: 15 máj 21, 21:19:59 »

Remélem lesz egy olyan poén a Shinigami oldalról, hogy rácsodálkoznak, hogy szóval ilyen a Király Palotája..Nem így képzeltem el. xD

Nagy kár, hogy 2 fejezet alatt Nel csak 1 képkockában szerepelt. Szomorú
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #5734 Dátum: 15 máj 22, 18:30:50 »

Sziasztok!

Most regeltem és nem kerestem, de nem találtam hol volt erről szó korábban (ha volt már). Segítsetek légyszi. Van egy logikai kavalkád számomra.
Először is írhatok a történetről, amit nem értek, vagy az spoiler?
Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #5735 Dátum: 15 máj 22, 18:56:09 »

Amelyik fejezet megjelent legalább angolul,az már nem számít spoilernek,vagyis írhatsz nyugodtan.

@Tilon:
A bleachfan.hu-n hogy áll a helyzet?Végül lesz tagfelvétel?
Naplózva

hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #5736 Dátum: 15 máj 22, 19:00:54 »

Köszi!  Pirul

Akkor írom.

Előre is bocsi, nem a legfrissebb részről kérdezek, de kicsit le vagyok maradva, az 1 éves fiam mellett 10 percekre tudok csak gép elé ülni és hát nem haladok a leggyorsabban  Pirul

Azt akartam kérdezni, hogy a zombis résznél Mayuri elkapta Hitsugayát és gyakorlatilag lebénította, és még utána adott neki valami szert. Majd utána a kapitányok amikor összegyűlnek megjelenik Mayuri és azt mondják semmit nem tudnak a 10. osztag kapitányáról és hadnagyáról? Ráadásul azt mondta Mayuri, hogy a kísérlet elkezdődött, de utána egy szó sem esett semmi kísérletről.
Röviden: Mayurinak tudnia kéne mi van Hitsugayával, hiszen ő szerelte le. Most ez egy logikai bukó, vagy szándékosan nem mondja el a többi kapitánynak hogy mi van vele? Vagy valamit nem vettem észre?  Gondolkozik
Tudom, az igazi választ Kubo tudhatja csak, de őt sajnos nem tudom megkérdezni és érdekel, ti mit gondoltok, nekem kerülte e el valami a figyelmem vagy tényleg furcsa?  Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 22, 19:21:29 írta hachiko68 » Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #5737 Dátum: 15 máj 23, 07:43:54 »

Köszi!  Pirul

Akkor írom.

Előre is bocsi, nem a legfrissebb részről kérdezek, de kicsit le vagyok maradva, az 1 éves fiam mellett 10 percekre tudok csak gép elé ülni és hát nem haladok a leggyorsabban  Pirul

Azt akartam kérdezni, hogy a zombis résznél Mayuri elkapta Hitsugayát és gyakorlatilag lebénította, és még utána adott neki valami szert. Majd utána a kapitányok amikor összegyűlnek megjelenik Mayuri és azt mondják semmit nem tudnak a 10. osztag kapitányáról és hadnagyáról? Ráadásul azt mondta Mayuri, hogy a kísérlet elkezdődött, de utána egy szó sem esett semmi kísérletről.
Röviden: Mayurinak tudnia kéne mi van Hitsugayával, hiszen ő szerelte le. Most ez egy logikai bukó, vagy szándékosan nem mondja el a többi kapitánynak hogy mi van vele? Vagy valamit nem vettem észre?  Gondolkozik
Tudom, az igazi választ Kubo tudhatja csak, de őt sajnos nem tudom megkérdezni és érdekel, ti mit gondoltok, nekem kerülte e el valami a figyelmem vagy tényleg furcsa?  Technikai KO

Mi se tudjuk biztosan, de valószínűleg valami simlisség van itt Mayuri részéről. Lehet, hogy Hitsugaya nem élte túl a kísérletet, vagy Mayuri küldte el valahová kommandózni, nem tudjuk.
Naplózva
hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #5738 Dátum: 15 máj 23, 09:13:55 »

Szuper akkor nem csak nekem tűnt fel. Én arra is gondoltam hogy jól eldugta magának hogy később kísérletezgethessen kedvére Nevet
Mondjuk én azon is fennakadtam hogy Ikkaku sem szólt semmit ráadásul vígan készült a harcra pedig előtte jól átszúrta őt Hitsugaya  Gondolkozik
Na mindegy kicsit fennakadtam ezeken a dolgokon meg azon hogy ez így nyitva maradt.
Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #5739 Dátum: 15 máj 23, 11:19:54 »

Van valami, amit most én sem értek. Nem feltétlenül baki, de Bleach Wiki szerint Ganju 182 cm, Ichigo a time-skip után 181 cm. Most viszont sokkal magasabb Ganjunál! Lehetséges, hogy mióta visszakapta az erejét, gyorsan nőtt 5 centit? ikszdé Nevet ( Inkább a wikiben nem lehet megbízni, szerintem... )

Riruka annyira cuki! Nevet
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5740 Dátum: 15 máj 23, 13:36:26 »

@Tilon:
A bleachfan.hu-n hogy áll a helyzet?Végül lesz tagfelvétel?
Egy lelkes fórumozótársunk megkeresett minket és felajánlotta a segítségét. Nevet Szóval a Bleach manga újraindul. Persze, időbe telik majd utolérni a mangát, de legalább már itt tartunk.  Hümm-hümm
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #5741 Dátum: 15 máj 28, 09:01:48 »

www.mangapanda.com/bleach/628
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5742 Dátum: 15 máj 28, 11:00:59 »

Végre annyi fejezet,és sikertelen fejezet után a többiek is felértek.
Bár a nagy találkozó egyelőre még elmaradt.

Először azt hittem Yoruichi és a testvére ismét találkoztak,de úgy tűnik csak a reiatsujukat érezték meg.
Utána viszont egész vicces találgatások születtek a testvér kilétére.
Egy Fekete macsaka Zanpaktouval.Ez nagyon jól sikerült.Ha lehet Kubo készíts egy ilyet is. bow

Sok minden nem történt ezen túl,bár Bach végre befejezte a dekorálást.
Így már egész tetszetős lett a birodalma.Főleg ha ez lesz a végső harc színtere.
Még az 5 lebegő városból egy Quibcy csillag lett. Nyelvesít
Bachot annyira nem néztem,de lehet hogy normalizálódnak a szemei/illetve kevesebb lett. Gondolkozik

Remélem is mert elég ronda volt,és egy ilyen városhoz nem passzolna a vezetője.





(Valamiért ma furcsábban töltött be,mint szokott)
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5743 Dátum: 15 máj 28, 12:55:19 »

Ez ismét csak egy jó fejezet volt különösebb dolgok nélkül.

Kubo a környezetre keveset ad, de ha egyszer ad valamit az nem kevés.Nem tetszett a Soul Palace új arculata.

Valamint Kyoraku nagyon badass volt most kíváncsi vagyok, hogy miért ennyire magabiztos.Lehet van terve vagy már úgy van vele, hogy így is úgy is meghalunk, akkor már adjuk neki ami a csövön kifér?  Gondolkozik  Ördögi
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #5744 Dátum: 15 máj 28, 14:11:33 »

Hát ez a rész a nesze semmi fogd meg jól ékes példája.. még jó hogy van naruto gaiden mert halálra unnám magam..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 381 382 [383] 384 385 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!