24 máj 21, 19:48:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 375 376 [377] 378 379 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004606 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5640 Dátum: 15 ápr 06, 10:28:03 »

Szerintem a szerelmi szálak úgy lesznek. mint a Narutónál. Majd a legvégén meglátjuk az az 1-2 párost, akik összejöttek.

Sok potenciál volt ebben az Arc-ban egészen a második támadásig, de minden megváltozott, mikor a Tűz népe támadást indított.^^ Kihagyott ziccerek: Arrancarok, Fullbringerek,  A Blut rendes használata, Kenpachi teljes ereje stb-stb.
Túl sok volt Pepe és Gigi.

Viszont, hogy ne csak húzzam a számat. Pár jó dolog: Isshin-Masaki flashback, Ichi ZP-ja, Unohana, Komamura, Yachiru, Renji, Rukia, Aizen, Pepe halála xD.

a mostani fejezetben tetszett, hogy Aizen enyit beszélt Rukiával. Nevet Meg Aizentől a remek kis szék ez szöveg. xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5641 Dátum: 15 ápr 07, 01:03:52 »

Áhh Kubo megmondta nem lesz a mangában szerelmi szál. Az egyetlen ilyen jelenet az az amikor Hime le akarja csókolni Ichit az ágyban mikor ugye Aizenhez "szökik", szemét kavarógép biztos Aizen jobban bejött neki a Kozsó sérójával. ikszdé
Naplózva

akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #5642 Dátum: 15 ápr 09, 12:25:48 »

http://www.mangapanda.com/bleach/623
Új fejezet. ^^
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5643 Dátum: 15 ápr 09, 12:48:58 »

Na erre senki nem számított.  The Ritterek visszatértek. Bazz-B elég menő volt. Kúl Egy ideig azt hittem, hogy nem is izgatja őket az árulás, de akkor csak Nanana ilyen kis öleb. De Bazz-B-nek, hogyan tért vissza az ereje? Talán, mert Bach most a Király miatt legyengült?
 
Aizen, akkor most kispadozik egy ideig. Pedig megnéztem volna, hogy mire megy Mayuri technológiája ellen, amire annyira büszke. Azért Aizennek megvan a maga kis terve. Rukia vajon, hogyan akarta megállítani? Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #5644 Dátum: 15 ápr 09, 12:55:05 »

Idézet
Rukia vajon, hogyan akarta megállítani?
Eltereli a figyelmét a nőies idomaival .  Faceg
Naplózva

LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #5645 Dátum: 15 ápr 09, 14:19:02 »

Na ez tetszett, legalább is a vége Mosolyog

www.mangapanda.com/bleach/623/10
Itt még azt hittem hogy Nana lesz a vezető közöttük...

www.mangapanda.com/bleach/623/17
De Bazz B "túl lőtt" rajta(szó szerint) Nevet

Eddig is ő volt a kedvenc Ritterem, de még mindig tudja fokozni, nem egy talpnyaló, üresfejű töltelék. Ha Kubo elhozza a békét és életbe hagyja, akkor már látom, ahogy Renjivel nagy haverok lesznek Nevet
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5646 Dátum: 15 ápr 09, 14:31:28 »

Eléggé jó fejezet volt annak ellenére, hogy azt hittem végig a semmiről fognak beszélni Nevet

Fura volt bazz-b-t és a többieket nana oldalán látni, de nem sokáig voltak ott  Ördögi

Először azt hittem, hogy Kyoraku majd one shotol mindenkit de nem volt a helyzet magaslatán, kicsit összezavarták a történések Nevet

Amikor odaszólt Uraharának akkor meg azt hittem neki is lesz valami fontosabb szerepe.Maradt lakatos :'(

Érdekesnek érdekes volt a többi rész is de lehet kicsit szükségtelen.Még nem igazán tudom egyenlőre emésztem Nyelvesít
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5647 Dátum: 15 ápr 09, 15:50:07 »

Pozitívum, hogy végre látunk nem halmozott fogyatékos Quincyket. Már régen dezertáltam volna, mikor tudom, hogy csak veszíteni valóm van.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #5648 Dátum: 15 ápr 09, 17:09:17 »

Érthető volt Bazz-b válasza. Végre vannak olyan Quincy aki nem csak Juha Bach agymosott követői, hanem  legalább van nekik normális eszük.
Gigi-ről kicsit enyhült a negatívumom , de attól még nem bocsátok meg neki teljesen.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5649 Dátum: 15 ápr 09, 17:54:07 »

Na erre már megérte felkelni. Nevet
Jó látni hogy pár quincy visszatért,és még az erejük is megvan.
Legfontosabb hogy használják az eszüket is.
Végre átállnak néhányan segíteni.
Nem is tudom mikor gondoltam utoljára ilyen lehetőségre.

Nananat nem is gond hogy lelőtték.Megtette a dolgát és mutatott valami az erejéből.  smirksweat
(tényleg alapból ilyen volt a fogsora,vagy elvesztette a felét?-mind1 legalább passzolt az Aizenre helyezett hálóra.

Urahara nagyon nem tudott hozzászólni,de Mayuri szépen húzza/viszi a fonalat.
Bár mit is várna az ember ha igazán nagy elmék találkoznak? Nyelvesít


Pluszpont hogy sikerült összehozni Aizennek egy meglepődött tekintetet.
Lehet hogy azért mert a támadások kivették a görcsöt belőle.
(Igazán megkönnyebbülhetett)

Off:
Rukiát még nagyon nem láttuk Aizen ellen,bár mellette sem.
(Ki tudja lehet a volt gazdatest még tudna rezonálni a Hogyokura) Gondolkozik
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5650 Dátum: 15 ápr 09, 19:04:02 »

Pozitívum, hogy végre látunk nem halmozott fogyatékos Quincyket. Már régen dezertáltam volna, mikor tudom, hogy csak veszíteni valóm van.

Én magam sem hiszem el de Kubo meglepett. Mikor megláttam a csomó zombi Shinikakit meg a Kvinsiket azt vártam hogy na újabb felesleges csatározás várható. Erre tessék. Ráadásul még Aizent is kivonták a forgalomból. ikszdé
Mondjuk ilyesmire számítottam csak én Bachtól. Aizen túl erős hogy harcoljon. Ez nem az ő harca. Gigi-t most is utálom de úgy fest legalább TALÁN lesz esélye bizonyítani is valamit. Viszont felmerül a kérdés mi az Istennek ennyi ellenfél odafenn? Már vagy 30-an mennek felfelé. ikszdé Kyouraku mikor elkezdett hadoválni rendesen ráizgultam hogy na ez most tol egy Bankait. Erre semmi. Nevet Szegény Kisuke meg megy havat lapátolni ikszdé

Azért az mekkora lenne már hogy ha BazzB-ék a végén Kyorakuék ellen fordulnának, felérnek utána meg átállnak Bach mellé. Nevet Egyébként ez tényleg logikus húzás volt Kubotól. Évek óta nem láttam ennyire logikusat. Hisz most a Lélek Király a Kvinsiket nem támadja. Aizenből és Laborpatkányból több oldalt is elnézegettem volna. Nevet

De hogy kicsit savazzam is a mangát. Rohadék ez a Kubo hogy ilyet is tud ezer évenként. Éveket átalszik utána meg benyom valami faszát. Ez nagyon felhúz. Nevet
Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #5651 Dátum: 15 ápr 09, 20:13:55 »

De hogy kicsit savazzam is a mangát. Rohadék ez a Kubo hogy ilyet is tud ezer évenként. Éveket átalszik utána meg benyom valami faszát. Ez nagyon felhúz. Nevet

Tévedés, tudna ő minden fejezetben benyomni fasza plot twist-eket, csak amióta megkapta a troll király címet, azóta kötelességének érzi, hogy szándékosan ne.

No meg annyira szeretné valamennyi karakteréát villogtatni, hogy az ő harcaikra megy rá a legtöbb fejezet. Ezért is volt rossz döntés nála is, hogy nem ölt le több jó fiút (vagy meg tervezett volna kisebb karaktergárdát), mert eddig Kira, Yamamoto, Sasakibe, Unohana meg még páran haltak csak meg ebben az arc-ban, ami ugyan nem kevés, de sajnos így is maradt 100+ jó fiúja, akiket muszáj mutatni, mert lehet, hogy valakit nem érdekel Ikkaku vagy Renji, ha mást igen.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5652 Dátum: 15 ápr 09, 21:30:44 »

Ez tényleg meglepő volt és azért nagyot ütött, hogy Bach ellen mennek. Ezzel csak az a baj, hogy pár oldalban lefogják őket nyomni. Komolyan most rámennek Bach-ékra vagy 30-an és hány ellenség van még úgy kb. 5-6? Abból még vonjuk le Ishidát mert szerintem időközben ő is át fog állni. Amúgy ez tényleg jó húzás volt Kubotól, csak az a gond, hogy tényleg semmi értelme tovább növelni a jó fiúk számát, mert így hamarabb leszerelik őket.

A fejezetről most csak ennyit mert ez is iszonyatosan rövid volt. Már nagyon várom, hogy Aizen is abbahagyja a szórakozást és kiszabaduljon...
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5653 Dátum: 15 ápr 09, 22:57:42 »


De hogy kicsit savazzam is a mangát. Rohadék ez a Kubo hogy ilyet is tud ezer évenként. Éveket átalszik utána meg benyom valami faszát. Ez nagyon felhúz. Nevet

Remélhetőleg nem alszik vissza idejekorán.
Talán egy kicsit rákap a szerre és kellemes tavaszt hoz össze.
Naplózva

kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #5654 Dátum: 15 ápr 10, 15:08:19 »

Ez tényleg meglepő volt és azért nagyot ütött, hogy Bach ellen mennek. Ezzel csak az a baj, hogy pár oldalban lefogják őket nyomni. Komolyan most rámennek Bach-ékra vagy 30-an és hány ellenség van még úgy kb. 5-6? Abból még vonjuk le Ishidát mert szerintem időközben ő is át fog állni. Amúgy ez tényleg jó húzás volt Kubotól, csak az a gond, hogy tényleg semmi értelme tovább növelni a jó fiúk számát, mert így hamarabb leszerelik őket.

A fejezetről most csak ennyit mert ez is iszonyatosan rövid volt. Már nagyon várom, hogy Aizen is abbahagyja a szórakozást és kiszabaduljon...

Vagy mire ők fel érnek,addigra Ichigoék leverik őket. Oké hogy Juhász ellen nem csináltak semmit,de attól még a többit le verhetik .És mikor fent lesznek a többiek akkor már csak a király szerepét kell betöltenie valakinek.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 375 376 [377] 378 379 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!