24 máj 21, 12:24:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 357 358 [359] 360 361 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004428 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5370 Dátum: 15 feb 10, 15:41:11 »

Mindegy, hogy milyen hirtelen meg mennyi gondolkodással teszel valamit mert elvileg látja. Szóval ilyesmivel nem lehetne meglepni  Hmm?
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5371 Dátum: 15 feb 10, 21:39:16 »

Kanonji egyébként is filler szereplő ha jól rémlik. Utána néztem 4. kötetben szerepelt szóval ja de azért innen is látszik mennyire mély benyomást keltett bennem. Nevet
Kon meg szerintem már felakasztotta magát. Hiába Kubora vall hogy nem érdeklik a szereplői. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 10, 21:42:04 írta Kuro25 » Naplózva

Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #5372 Dátum: 15 feb 10, 22:03:24 »

Ennyitől valaki mást is berakhatott , előbbieknél nem volt valami változás.
Az érdekes, hogy hova tűnt Ishida.  Gondolkozik Grimmjow lehet be se ugrik még egy kis időre.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5373 Dátum: 15 feb 10, 22:15:45 »

Szerintem Kubo vezet egy listát, hogy kit akar szerepeltetni és húzza át a neveket, akik már megvoltak.. Kon, Yachiru, Nel, HarribelFullbringerek, maradék Ritterek, Nulladik osztag, ZP csajok Ishida Aizen Yoruichi, Grimmjow  Bár lehet, hogy már Grimmjow is át van húzva xD

Ha Bach mindent lát, akkor mi van azokkal a támadásokkal, amit nem lát, Pl Yachiru Shikaija? Mindenki nagyot nézne ha, ha azért tűnt volna el, hogy levágja Bachot. xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5374 Dátum: 15 feb 10, 22:50:43 »

Ha jól emlékszem akkor Don Kanonji egyáltalán nem filler szereplő. A mangában is szerepelt néhány részben.

Továbbá az se felejtsük el, hogy a jövő különböző hatásokra állandóan változhat. Tehát hiába lát egy bizonyos dolgot vagy dolgokat előre, egy behatásra így az előrelátása is tévedhet vagy megváltozik szerintem.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5375 Dátum: 15 feb 11, 00:19:24 »

Nocsak a régi Yachiru kép visszaköszön,Tilon? Nyelvesít
https://lh3.googleusercontent.com/-grH97n8K3ag/UET1V2fEJiI/AAAAAAAAWXc/FDk6rtZKRBU/w504-h409-no/534295_480930475264147_906392709_n.jpg

Azért remélem nem csak egyszerűen szimpla áthúzásos módszerrel operál Kubo.
Habár felnőtt Nel még így sem köszönt vissza.Sem pedig Kon a Zp csajokkal.
Azért ez a nagy ostrom neki is biztos feltűnt.Annyira csak nem terelték el a figyelmét.

Az hogy Don Kanonji nem nagy szám habár nem mindennapi "tünemény/esemény".
A "karrierjét" tényleg  a fillerekben bontakoztatta ki,de azért van/volt haszna is.
Pl Aizen ellen is jól időzített és sokáig bírta a reiatsuját.Azért ez már valami. smirksweat
(A másik a motiváció,bár lehet csak az idegrángásra Nevet)

Ishida egyelőre elvan Hashival lenn.Ami viszont furcsa hogy Ichigoékkal még nem találkoztak.
Vagy tovább álltak a következő helyszínre.Vagy a maradék "félholt" 0-sokat felügyelik.
Ez persze akkor lehetséges ha a felmentő sereg ezt a részt megkerülte,és csak a pap esett az útba. Gondolkozik
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5376 Dátum: 15 feb 11, 02:15:39 »

LOL ez a kép Yachiruról nagyon epic. Nevet
Ez meg melyik fejezet volt? ikszdé

Amúgy tudok egy jó ellenfelet Bach-nak, Doctor Who. Na őt tuti nem nyomná le. Nevet
Naplózva

Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #5377 Dátum: 15 feb 11, 17:09:09 »

Fura mindenkinek, de azért nem, nem teljesen igaz.
A karaktereknél nincs jelem fejlődés csak egyből személyiség átváltás.
Yachiru még tényleg epic lenne, csak úgy eltűnt ő is. Lehet hogy valami titkokat leplez magán.
Nem lepődnék meg ha Kubo valahogy valami Badass karakterként mutatná meg akiről most tudtunk megvalamit.
Kuro nem rossz az ötleted , a Doctor mindent meg old.
A Marvel hősök és gonoszok szembe szállhatnák Juha Bach ellene. Mint ezen a képen :www.memes.com/img/66453
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5378 Dátum: 15 feb 11, 19:19:16 »

Sajnos még egyik sem Kuro(majdnem Kubot írtam) smirksweat
De nagyon jól sikerült,talán még megvalósulhatna a közeljövőben.
(nem hiába volt hosszabb ideig ez az avatarom)

Érdekes általában Urahara az akit a Doktorhoz hasonlítanak.
Nem is rajz ötlet egy crossover képnek. Gondolkozik

Elvileg a kapuhoz a dimenziók közötti energiát használták.
Ha nem vigyázna minden egymásba roskadhat.
Egy kicsit Bleach Memories of the Nobody feelingje van/érzetet kelt. fényképez
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 11, 19:20:10 írta K ichigo » Naplózva

Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #5379 Dátum: 15 feb 12, 13:04:42 »

http://www.mangareader.net/bleach/615 az az utolsó képkocka nem hagy nyugodni
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #5380 Dátum: 15 feb 12, 13:59:08 »

Egész jó volt .
Aizen is betolta ezt a mere human szöveget aztán pofára esett.
Juhásznak biztos van arra terve hogy hogyan állítsa meg a pusztulást mert akkor miért is támadta be a Királyt . Visszavonulni sincs nagyon hova mert Vandenreich SS-en élősködik , akkor az pusztulásra van ítélve .
Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #5381 Dátum: 15 feb 12, 14:35:30 »

Lehet azért vannak ennyien Bach ellen (kapitányok, fullbringerek, arrancarok, már ha még élnek utóbbiak stb) hogy majd mindenki egyszerre támadja, és hiába lát előre mindent, egyszerre 50 támadást nem fog tudni kivédeni és legalább 1 betalál. De azmár más kérdés hogy mennyire nézne ki hülyén az a kép amin 50 karakter ugrik egyszerre Bach hátára. Nevet

Ukitake nagyon mérges fejet vág, remélem végre látunk tőle is egy badass harcot.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5382 Dátum: 15 feb 12, 14:53:13 »

Szerintem inkább egy jó kis árulást látunk Ukitakétől. Nevet
Legalábbis nem lepődnék meg rajta. Már máskor is kétségbe lett vonva a hovatartozása.
Ráadásul ha csak morci Kubo nem tette volna csak így be. Max tudta hogy ez lesz mivel ők is látták Kyourakuval a jövőt elvileg. Egyébként pont ezért szar ellenfél Bach mert most mindent lerombol de kicsit sem tűnik izgatottnak
vagy egyedül szeretne élni? Egyszerűen nincs SEMMI DE SEMMI CÉLJA!!!!!!!! Csak megy előre elmondja 50-szer ugyan azt hogy látja a jövőt és kész. Ichi meg ahhoz képest hogy kb kinyírt minden embert a Földön és máshol is csak simán neki ugrik Bachnak mintha tehetne bármit is. Itt kellett volna összeroskadnia hogy mit tett de ennek túl nagy jele nem mutatkozott.
A trágya FullBringer ARC-ban enyhén szólva is jobban összeroskadt pedig ott csak a barátai támadták meg. Nevet

Egyébként maga a fejezet nem volt szar de nem is ájultam el tőle. Kubo még mindig húzza az időt.
Csak nem tudom hogy azért hogy trollkodhasson megint vagy csak nincs ötlete. A Királyon se nagyon látszik hogy zavarná bármi is, olyan mint egy bábú. Nem tudom elképzelni hogy ennek valaha volt nője hisz Bach a kölyke. Nevet Ráadásul a nagy tudású Bud barát is csak ott ül amíg minden szarrá esik? Kubo elmehet a picsába. Lehet hogy nincs esélyük Bach ellen de könyörgöm ne üljenek le teázni harc közben.

Hime meg szokás szerint haszontalan mint mindig. Nevet
Pedig egy pillanatra már elhittem hogy meg tudja gyógyítani a Királyt. És még Sakurát szidják a Narutoban hogy semmi haszna. Ő legalább magától is képes volt cselekedni erre felfújt picsára meg úgy kell ordítani hogy csináljon valamit. ikszdé
És ilyen gyökereket küldenek Bach ellen.

Ha én csinálnám a Bleach-et nem ácsorognának a szereplők beszélgetve miközben a Király át van szúrva. Ichit meg Chadet küldtem volna Bach ellen, Hime ment volna healelni, Yoruichi védte volna.
És akkor már ki van védve hogy Ichi kihúzza a kardot. Mert ez az egész "minden összeomlik szarjuk össze magunk" egyáltalán nem hatásos. Most őszintén ki hiszi el közületek hogy meghal mindenki a világok eltűnnek? Mert én nem. Kisuke lehet meglepődött de majd jön valami tervvel Kyouraku vagy Ukitake vagy akár Aizen és minden helyreáll Bach lelép HM-be és ott folytatódik minden.

Egy szó mint száz lehet hogy hangulatosabb fejezetek ezek de ugyan úgy szarok mert semmi izgalom nem fog el olvasás közben mert kiszúrja a szemem hogy mennyire agyilag zokni az összes karakter.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 12, 14:58:53 írta Kuro25 » Naplózva

Ervdo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69


« Válasz #5383 Dátum: 15 feb 12, 15:11:18 »

Jelenleg csak arra tudok gondolni, hogyha Bach látja a jövőt, akkor egy dologgal lehetne igazán megszívatni. Egy képességgel, ami a múlttal babrál.
A jelennel ugye nehéz mit kezdeni, mert bizonyos nézőpontból a "jelen" elég (túl) gyorsan múlttá, illetve jövővé válik; illetve a jelen az mindig csak arra szolgál, hogy a benne élőknek legyen viszonyítási pontjuk a múlthoz, és a jövőhöz képest. Jövő kilőve, marad a múlt. Azon belül is vagy egy olyan dolgot befolyásolni, ami vagy a befolyásolt múlthoz képest a jövőt és a befolyásolandó jelenhez képest pedig a múltat célozza;
vagy a befolyásolt múlthoz képest a jövőt és a befolyásolandó jelenhez képest pedig szintén a jövőt célozza.
Így hiába látja a jövőt, hogy valami nem stimmel, valami megváltozott, ha minden igaz akkor a tudáson kívül nem lenne a történtek felett hatalma. Persze, lehetne még bonyolítani a dolgokat, korlátokat / lehetőségeket adni mindkét oldalnak.
Továbbá így azon feltételezés is fennállhatna, hogy meg is halt a Lélekkirály, meg nem is; el is pusztult Soul Society, Hueco Mundo, és a földi világ, meg nem is, stb.
Lawyered.
Naplózva

Bankai: PoloSanyi
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #5384 Dátum: 15 feb 12, 16:04:45 »

Egyébként pont ezért szar ellenfél Bach mert most mindent lerombol de kicsit sem tűnik izgatottnak
vagy egyedül szeretne élni? Egyszerűen nincs SEMMI DE SEMMI CÉLJA!!!!!!!!

Célja az van, de ugye ő nem rágja a szánkba a terveit mint minden második fő gonosz. Nagyon ritkán, de azért néha elő fordul egy történetben, hogy az aktuál fő gonosz szándékosan nem dumál a tervéről max a legvégén, mivel ha dumálna róla, akkor tudják a jó fiúk, hogy hogyan szálljanak szembe vele. Így viszont csak annyit tudtak, hogy védeni kell a királyt, de hogy miért, amikor Urahara sem éppen a legpozitívabban beszélt róla (Aizen meg pláne nem), plusz hogy hogyan amikor azt sem tudták hogyan akarta Bach megtenni így nem tudják sem megfogni, sem meghatni Bach-t.

[quote author=Kuro25 link=topic=7706.msg950583#msg950583 date=142374919
Egyébként maga a fejezet nem volt szar de nem is ájultam el tőle. Kubo még mindig húzza az időt.
Csak nem tudom hogy azért hogy trollkodhasson megint vagy csak nincs ötlete. A Királyon se nagyon látszik hogy zavarná bármi is, olyan mint egy bábú. Nem tudom elképzelni hogy ennek valaha volt nője hisz Bach a kölyke. Nevet Ráadásul a nagy tudású Bud barát is csak ott ül amíg minden szarrá esik? Kubo elmehet a picsába. Lehet hogy nincs esélyük Bach ellen de könyörgöm ne üljenek le teázni harc közben.
[/quote]

Szerintem most azzal fog eltelni pár fejezet, hogy minden darabokra esik mindegyik világban.

Amúgy szerintem azért nem tesz Bud már semmit, mert várhatóan az lesz majd a "nagy csavar", hogy Bach lesz az új király és mostantól őt fogják szolgálni a Nulladik Osztag. Ne feled, Bach nem csak elvenni, de "teremteni" is tud.

Hime meg szokás szerint haszontalan mint mindig. Nevet
Pedig egy pillanatra már elhittem hogy meg tudja gyógyítani a Királyt. És még Sakurát szidják a Narutoban hogy semmi haszna. Ő legalább magától is képes volt cselekedni erre felfújt picsára meg úgy kell ordítani hogy csináljon valamit. ikszdé
És ilyen gyökereket küldenek Bach ellen.

Azért sejthető volt, hogyha Hime képes lett volna megmenteni a királyt, akkor Bach első dolga az lett volna, hogy kettészeli, mint anno Yamamoto-t. Bach biztosan tudta, hogy Orihime képessége nem fog hatni a királyon, ezért nem iktatta már ki a legelején, hanem gonoszságból adott nekik egy "Hope Spot"-ot.... szadista disznaja.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 357 358 [359] 360 361 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!