24 máj 21, 11:13:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 355 356 [357] 358 359 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004395 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5340 Dátum: 15 feb 06, 11:26:31 »

Az mekkora lenne már ha egy időre tényleg átvenné Ichigo felett az irányítást és ő vágna le néhányat mentőcsapatból?
Az biztos, hogy valami ilyesmit újra látnánk Ichigotól:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/455/19
Kicsit nagyobb rage-el körítve  Ördögi

Kubonak lesz esélye helyrehozni a hibáját, hogy nem ölte meg Byakuyát.Mondjuk azt tudjuk, hogy meg akarta...

Aizen fogalmam sincs, hogy fog ide beférni.

Ha kiderülne, hogy Urahara gonosz, az hatalmasat dobna a dolgokon, akárhogy is, mindenképp kell neki egy értelmes harcot adnia Kubonak.
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #5341 Dátum: 15 feb 06, 11:49:46 »

Már ott, azon a ponton is nagyot dobott volna a dolgon, több szereplő szempontjából is. Ha megteszi és végleg kinyírja, akkor megsüvegelem és megnézem például Rukia reakcióját.

Dobna, de valahogy nekem már rossz érzésem lenne utána, mármint Urahara az elejétől jelen volt, mindig is mellettük állt és nem tudom, hogy nézne ki, ha hirtelen átmenne Aizenbe.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
WolfMachina
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3



« Válasz #5342 Dátum: 15 feb 06, 19:18:34 »

Hali! Nem nagyon vagyok képben, de lenne egy kérdésem: Miért állt meg a manga magyarra fordítása?
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #5343 Dátum: 15 feb 06, 19:50:25 »

Ebben a fejezetben semmi nem történt. Ichigo átment Kingslayer-be, amúgy meg fönn beszélgettek, meg lenn. Semmi újat nem tudtunk meg.

A Juhász... Eddig eléggé f@asza ellenség volt, de ez a mindent láttam dolog, túlságosan copy. Aizen már bejátszotta ezt a mindentudokhatezeréveésígyisterveztem dolgot. Neki jól állt Juhásznak nem. Mondjuk én egy pöppet elfogult vagyok.
Pontosabban a Juhász nem is tervez nagyon semmit. Csak úgy megy előre mint aki osztálykiránduláson van, lecsap ezt azt, közben meg magában hümmögve megállapítja, hogy "jah igen láttam, hogy ez fog történni". Nem látom, hogy úgy lenne valami cél amit el akar érni. Legyakja a királyt, de azt is ilyen tessék lássék, le van gyakva azt kész módon, mint aki kötelességet teljesít. Kicsit több érzelmet mutathatna, mert így olyan semmilyen.

Amúgy... Hogyan fog elpusztulni Soul Society ha az helyet cserélt a quincik kérójával?

Urahara mint gonosz? Hm~~ Szerintem ha az lenne már kiderült volna. Aizen tudott volna róla, és elmondja. Ő kicsit közlékenyebb volt mint bárki más a mangában... Mondjuk ha össze játszik a két fő sunyi , akkor is már csak a Juhász után kerülhetnek színpadra.

Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #5344 Dátum: 15 feb 06, 20:13:48 »

Szerintem azért ölte meg a Királyt mert be akar avatkozni a lelkek körforgásába . Haschwald azt mondta hogy Juhász a békét szereti és utál harcolni . De ahhoz hogy ebben az állapotában maradjon az kell hogy "felfrissítse" a lelkét másokkal .
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5345 Dátum: 15 feb 07, 16:22:32 »

Az mondjuk, hogy nem mutat érzelmet pont a képességével magyarázható.
Ha nem látta volna és úgy kellett volna ennyit küzdeni mire felérnek akkor gondolom örült volna nem is kicsit, hogy végre sikerült, de mivel látta ezt is meg tudta így érthető, hogy nem lepődött meg annyira.Azért ha nem látja a dolgokat amiken keresztül fog menni (Ichibei) és nem tudja a végkimenetelét akkor azért közben ő is stresszelt volna így a reakció is más lett volna a sikernél.Bár kitudja lehet úgy is beb*szta volna a poker face-t ikszdé
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5346 Dátum: 15 feb 07, 16:53:23 »

Sziasztok! Volna 1 kérdésem. Magyarúl megszünt a Bleach manga? Illetve semilyen manga rész nincs? A Naruto-kun oldalon azon belül is a Bleach oldalon csak 609.részig van fent. Megszünt esetleg? Tudtok esetleg olyan oldalt (persze ha megszünt) ahol tudnám folytatni az olvasást? Akár magyarúl,aká angolúl. Előre is köszönöm.

Hali! Nem nagyon vagyok képben, de lenne egy kérdésem: Miért állt meg a manga magyarra fordítása?

Jelentem még élünk! "Kommunikációs probléma" volt a csapaton belül. Ennek egy részét már sikerült megoldani, szóval hamarosan várható a lemaradások pótlása és az időbeni publikálás.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5347 Dátum: 15 feb 08, 13:08:43 »

Kicsit megkésve a fejezet elolvasásával és a véleményezéssel..

Az eleje adta. Bírom amikor Hiyori és Shinji veszekszik, azok a fejek... smirksweat ikszdé

A fejezet második felén azért néztem és kicsit meg is sajnáltam Ichigot, hogy ő öli meg a Lélek Királyt. Ezt egy kicsit elhamarkodott lépésnek is tartom, mert lent még sokan nem értek be Uraharához. Remélem, azért sokan befutnak még a teljes pusztulás előtt. Azért még sok kapitány, hadnagy illetve még Fullbringereknek és Grimmjow-nak is bekellett volna futni, ha felakarnak jutni, előre várom, hogy hogy akarja megoldani, hogy mindenki feljusson, mert aki lent marad az elvileg meghal és van még lent sok szereplő aki nem jutott még el Uraharáékhoz de még sok potenciál van bennük, azokat kár lenne így kinyírni.

Még mindig nem értem, hogy miért rejtegeti még Grimmjow-t és a Fullbringereket. Teljesen olyan mintha megfeledkezett volna róluk. Épp ezért mondtam még anno, hogy még azok se jelentek meg akikről kaptunk utalást (elég nyilvánvalót, mivel mutatták is őket), akkor olyan szereplők megjelenésébe ne éljétek bele magatokat akikről még utalás se volt. Gondolok itt például Aizen-re. Nem arról van szó, én őt várom az egyik legjobban, de ha mégse lesz belőle semmi az így még nagyobb csalódás ha beleéled magad.

Külön dicséret, hogy a szereplők érzelmeit is kihangsúlyozza, főleg az utóbbi fejezetekben, mint például Hiyori-nál, amikor felvette a Shinigami egyenruhát. Azért még is csak úgy lenne teljes, hogy Urahara is felveszi.

Én már a legelején megmondtam, hogy nem lesz jó ötlet ez az "előre látok mindent". Hogy miért? Mert sok mindennel belelehet faragni és öngólokat tud rúgni vele a mangaka. A végén biztos lesz majd egy, hogy ha Ichigo legyőzi, érdekes azt nem látja előre?
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
virgitto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 75


Unicorn Wizard


« Válasz #5348 Dátum: 15 feb 08, 15:00:29 »

Grimmjow nem ichigoékal van? Mert mintha lett volna a sorban egy hollow ruhás csak a szöveg eltakarta fejét.
Naplózva

My horn is my strength and my strength is my power
And my power is my horn and my horn is my d**k
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5349 Dátum: 15 feb 08, 15:24:55 »

Grimmjow nem ichigoékal van? Mert mintha lett volna a sorban egy hollow ruhás csak a szöveg eltakarta fejét.

http://www.mangapanda.com/bleach/614/10

ha itt a jobboldalira gondolsz az Yoruichi köpenyben.
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #5350 Dátum: 15 feb 08, 21:16:05 »


Még mindig nem értem, hogy miért rejtegeti még Grimmjow-t és a Fullbringereket. Teljesen olyan mintha megfeledkezett volna róluk. Épp ezért mondtam még anno, hogy még azok se jelentek meg akikről kaptunk utalást (elég nyilvánvalót, mivel mutatták is őket), akkor olyan szereplők megjelenésébe ne éljétek bele magatokat akikről még utalás se volt. Gondolok itt például Aizen-re. Nem arról van szó, én őt várom az egyik legjobban, de ha mégse lesz belőle semmi az így még nagyobb csalódás ha beleéled magad.

Én már a legelején megmondtam, hogy nem lesz jó ötlet ez az "előre látok mindent". Hogy miért? Mert sok mindennel belelehet faragni és öngólokat tud rúgni vele a mangaka. A végén biztos lesz majd egy, hogy ha Ichigo legyőzi, érdekes azt nem látja előre?

Aizenre nem volt utalás? 510es fejezet? Kyoraku rejtélyes szem gyógyulása?
Ráadásul: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/514/16
Így lehet meg trollolni a jövőbelátást.
Naplózva
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #5351 Dátum: 15 feb 08, 21:35:42 »

Lehet hogy Aizen úgy fog vissza térni hogy hátba támadja Juha Bacht és a karakterek csak maguk elé.
Aizennek lehet hogy vannak még hivei, azokról az Arrancarrok akik segítik Juha Bachtott.
Grimmjow az ég szerelmébe hol a fenébe vagy?
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5352 Dátum: 15 feb 08, 23:56:53 »

Véleményem szerint Grimmiéknek lesz még jelenése de nem konkrétan itt. Ide, illetve SS-be nem engednék be őket a shinigamik. Szerintem ők majd Bach kiszorítása, visszavonulása után jönnek majd képbe amikor valamiképpen elválasszák a két világot vagy dimenziót egymástól. Szóval Bach rejtekhelyén várom majd a bevetésüket illetve Grimmi megjelenését. Ne feledjük, hogy Kyourakuék is ügyködtek valamit odalent, sőt még jóslatot is használtak.

Az a baj az Aizenes elmélettel, hogy azzal nem biztos, hogy becsapható Bach, hiszen előre látja a jövőt és mivel már találkozott vele, így számításba veheti őt is. Tehát egy ilyen trükköt valószínűleg látna. Mondjuk az is igaz, hogy eddig egyedül Aizen tudta Bachot megvezetni, szóval lehet egy kis esélye a dolognak.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5353 Dátum: 15 feb 09, 00:12:44 »

Na igen de amíg nem fogja meg a kardját simán a hatása alá kerülhet hisz Aizen képessége a kardjában rejlik. Mondjuk már nem biztos mert egyesült vele. Szóval Bach hiába látja a jövőt ha Aizen csak egy illúzió. Nevet
Aizenből simán kinézem hogy ott ül a Király mellett és röhög amíg senki sem látja. ikszdé
Csak Kuboból nem nézek ki egy ilyen húzást.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 09, 00:13:23 írta Kuro25 » Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5354 Dátum: 15 feb 09, 00:30:07 »

Hát sajnos én pont attól félek, hogy ez már Aizen műve és valójában a király már rég nincs sehol. Amit most látunk már Aizen illúziója. Bach pedig benyelte. Mondjuk, ha jövőbe lát, akkor hiába Aizen képessége azon is átlát Juhász. Kérdés mi a bankaija Aizennek. Ha időn és téren felül álló dolog lehet sansza.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 355 356 [357] 358 359 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!